
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy w ostatnim ligowym spotkaniu w tym roku ''Biała Gwiazda'': | |||
| Wygra! |
|
26 | 89,66% |
| Tylko zremisuje |
|
2 | 6,90% |
| Będzie musiała uznać wyższość rywali. |
|
1 | 3,45% |
| Głosujących: 29. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#21
|
|
Też uważam, że zwycięstwo szczęśliwe, ale jest przynajmniej z czego się cieszyć.
Natomiast sama gra to niestety woła o pomstę do nieba. Mam na mysli przede wszystkim strasznie niechlujne zagrania i brak komunikacji, co wplyneło na niepotrzebną nerwówkę. Podania do Miskiewicza,który w pierwszej połowie w większości, majac rywala o dobre 15-20 metrów od siebie kopał z pierwszej piłki - najczęsciej krzywo i niecelnie zamiast opanowac piłkę i dopiero potem jakoś rozsądnie ją wybić, przyprawiały o zawał serca. Mnóstwo niecelnych podan, brak zmiany stron, pakowanie sie w największy tłok na skrzydłach to tylko najbardziej widoczne elementy niechlujstwa. Błędy popełnili wszyscy. Nawet tak chwalony Głowacki, w drugiej połowie grał już bardzo nerwowo i interweniował poniżej swojego poziomu. Bez wzmocnień będzie kiepsko. Potrzebni piłkarze, ktorzy będa robili różnicę. Aha. Kiedy po błędzie Chaveza z Jagą sędzia podyktował rzut wolny przeciw Wisle, ktorego efektem był gol, wszyscy hejtowali Chaveza. Kiedy wczoraj Piotr Brożek wsadził Miskiewicza na minę czego efektem był karny, jakaś cisza. |
|
|

|
||||||
|
|