
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Kto zwycięży w piątkowym meczu? | |||
| WISŁA! |
|
37 | 64,91% |
| ŚLĄSK! |
|
2 | 3,51% |
| PRZYJAŹŃ! |
|
18 | 31,58% |
| Głosujących: 57. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
![]() VS. ![]() Witam, Przed nami kolejny mecz rundy rewanżowej rozgrywanej już w tym roku. Tym razem pod Wawel zawita zespół Śląska Wrocław. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:30 a transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal + Sport HD, Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra HD. Będzie dogrywka! Dziś wyjątkowo temat meczowy zacznę od zaproszenia wszystkich Kibiców Wisły Kraków oraz Śląska Wrocław na piątkowe spotkanie. Jak wiecie klub postanowił dać nam kibicom drugą szansę i zorganizował dogrywkę polegającą na tym, że na piątkowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław musi przyjść na stadion 19 501 osób aby promocja bilet za złotówkę na mecz z Pogonią Szczecin weszła w życie. Nie ma co zwlekać i narzekać na kiepską pogodę, pokaż czym dla Ciebie jest WISŁA! Udowodnij, że klub może liczyć też na Ciebie! Nie ma lepszej rzeczy do zrobienia niż rozpoczęcie weekendu na stadionie Białej Gwiazdy wśród przyjaciół z Krakowa i Wrocławia. WSZYSCY NA REYMONTA! http://www.youtube.com/watch?feature...&v=9h7FPUii47E Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Śląskiem Wrocław: Sezon 2006/07: Brak spotkań. Sezon 2007/08: Brak spotkań. Sezon 2008/09: 30 maja 2009 - Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2:0, Radosław Sobolewski 27, Marek Zieńczuk 82 Sezon 2009/10: 20 kwietnia 2010 (mecz na Suchych Stawach) Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:0, Paweł Brożek 31. Sezon 2010/11: 1 października 2010 - Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:0 Sezon 2011/12: 6 maja 2012 - Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:1, Rok Elsner. Sezon 2012/13: 18 listopada 2012, 17:00 – Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:0, Ivica Iliev 90. Wybitne Kluby Sportowe Tworzą Sztamy Wyjątkowe! W piątkowym wieczór do Krakowa zawita spora grupa zaprzyjaźnionych z nami fanów Śląska Wrocław, niech każdy z nas zadba oto aby nasi bracia czuli się na Reymonta jak u siebie. Przyjaźń ponad wszystko, pamiętajcie o tym i w równym stopniu wspierajmy Wiślaków jak i piłkarzy Śląska Wrocław. Z obozu braci ze Śląska: Śląsk Wrocław póki co nie przypomina zespołu, który w ostatnich latach był czołową drużyną ligi. Wydawało się, ze dobra gra w europejskich pucharach będzie procentować w lidze, tak jednak się nie stało i na tą chwilę Wrocławianie zajmują miejsce w drugiej połowie tabeli co skazuje ich na grę o utrzymanie. W dotychczasowych spotkaniach podopieczni Stanislava Levego zainkasowali 21 punktów co daje im 11. pozycję w Ekstraklasie. Być może słabsza postawa zespołu spowodowana jest odejściem z klubu Waldemara Soboty – przebojowy skrzydłowy zamienił Wrocław na Brugię. Kto rządzi w Śląsku? Włodarzom Śląska udało zatrzymać się w klubie Sebastiana Milę, który nadal jest głównym reżyserem ich gry. Warto zwrócić uwagę również na najlepszego snajpera ligi Marco Paixăo który w obecnych rozgrywkach ma na swoim koncie już 10 trafień. Ważnym ogniwem zespołu jest również Dudu Paraiba, brazylijski obrońca słynie z ofensywnych wejść i w wielu przypadkach jego zapędy na połowę przeciwnika wprowadzają zamęt w liniach defensywnych rywali. W środku obok Sebastiana Mili rządzi Przemysław Kaźmierczak, popularny Kaz mimo lekkiego spadku formy nadal jest ważną postacią w układance Stanislava Levego. Ważnymi zawodnikami są również Rafał Gikiewicz, Adam Kokoszka czy Mariusz Pawelec. Wiadomości z Reymonta. Odnowa po meczu z Koroną i początek przygotowań do następnego ligowego meczu przeprowadzone były bez Franciszka Smudy, który udał się do Portugalii w celu oglądnięcia potencjalnych wzmocnień Wisły. Kogo dokładnie oglądał nasz trener tego niestety jeszcze nie wiemy. Miejmy nadzieję, że będą to owocne poszukiwania i kogoś z obserwowanych graczy uda się na Reymonta sprowadzić. Zmiany w składzie na piątkowy mecz. O tym, że Franciszek Smuda będzie musiał dokonać zmian w składzie dowiedzieliśmy się już podczas trwania meczu z Koroną Kielce, kiedy to żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Obrońca Białej Gwiazdy zmuszony będzie do pauzowania w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Kto zastąpi Burligę w wyjściowym składzie? Czy będzie to Paweł Stolarski czy może jednak Patryk Fryc – rywalizacja pomiędzy dwoma obrońcami rozstrzygnie się w piątkowy wieczór a zwycięzca rozpocznie mecz w wyjściowym składzie. Pojedynek snajperów! Piątkowy mecz można określić pojedynkiem snajperów naprzeciw siebie staną Marco Paixăo aktualny lider strzelców i Paweł Brożek – Wiślak, który ma ochotę wejść do elitarnego klubu stu. Obaj zawodnicy są kluczowymi postaciami w swoich zespołach. Który z nich okaże się zwycięzcą w piątkowym pojedynku? Czy Paweł Brożek zbliży się do Paixăo w klasyfikacji strzelców, czy może jednak Portugalczyk swoimi bramkami poprowadzi zespół z Wrocławia do zwycięstwa. Terminarz XVIII kolejki T Mobile Ekstraklasy: 28 listopada (czwartek) 16:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 29 listopada (piątek) 18:00 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 30 listopada (sobota) 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 grudnia (niedziela) 15:30 Ruch Chorzów- Cracovia 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa Zapraszam do dyskusji! Powód: Edit: arti racja! :)
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 29.11.2013 o godz. 09:08.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline |
#2
|
|
JJJBG!!! na trybunach przyjaźń na boisku walka do ostatniej kropli krwi. mam nadzieje, że przy przynajmniej 20k ludzi i wzajemnym dopingiem dla Śląska i Wisełki moja Biała Gwiazda wygra
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#3
|
|
A pamiętacie mecz ze Śląskiem w ubiegłym roku. Trzeba przyznać że dużo od tamtego czasu zmieniło się w naszym klubie
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Online |
#4
|
|
Trwają intensywne prace przy odbudowie twierdzy R22.
Od początku sezonu ligowego : 9 meczów bez porażki, 7 kolejnych zwycięstw, 7 kolejnych meczów bez straty bramki, Bilans bramkowy: 15-1. Oczekuję kolejnego zwycięstwa, najlepiej bez straty bramki. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#5
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#6
|
|
Slask gra slabo dlatego trzeba to wykorzystac i wygrac bo potem mamy wyjazd a wiadomo jak tam gramy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#8
|
|
Daniel Stefański będzie rozjemcą piątkowego meczu przyjaźni. W tym sezonie arbiter z Bydgoszczy prowadził dwa mecze z udziałem ''Białej Gwiazdy'':
2. kolejka Ekstraklasy - Korona Kielce - Wisła Kraków 2:3 6. kolejka Ekstraklasy - Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 0:0 Stefański miał również przyjemność sędziować spotkania Śląska Wrocław: 9. kolejka Ekstraklasy - Śląsk Wrocław - Cracovia 0:3 14. kolejka Ekstraklasy - Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 4:0 ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2007
Skąd: WROCłAW
Offline |
#9
|
|
Życze Wam i nam dobrej zabawy !!!!!!!!! A wyniki są dla pikników !!!!!!!!!!!!!!!!! ŚWL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BSNT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HEJ ŚLĄSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
![]()
WROCłAW NASZYM MIASTEM ŚLĄSK NASZYM ŻYCIEM !!!!!!
ŚWL |
|
|
|
Member
Od: 01.2011
Offline |
#10
|
|
Skoro wg Ciebie wyniki są dla pikników, to pewnie wyjeba-ne masz czy będziemy przed sąsiadką czy też za nią w tabeli? PS zmieńcie gniazdowego, bo jak znajomi mnie się pytają co za debil tak się wydziera to aż mi WSTYD!!!
|
|
|
|
Guest
|
#11
|
|
Wygrajmy ten mecz w jakimkolwiek rozmiarze i stylu, amen!
![]() @ WISŁAZWE 31 listopada ( |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline |
#12
|
|
wyjątkowo tu cicho.. zawsze rozkminy przed meczem Wisły rozciągała się na parę stron a tu jeszcze mecz z Braćmi... dziwne bardzo dziwne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#13
|
|
Oby ta cisza nie przełożyła się niską frekwencję na meczu z WKS. Przewiduję, że "zakład" przegrany jak w banku.
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#14
|
![]() Zakładam, że jakiegoś cudu nie będzie jutro i kolejek po 100 osób od rana, więc chyba można już stwierdzić, że frekwencja jutro pewnie po raz kolejny oddawać będzie wiele do życzenia. Naprawdę gramy przyzwoitą piłkę z bardzo przeciętną kadrą, wysokie miejsce w tabeli i totalny brak zainteresowania, który nie wiem z czego się bierze. Dwa ostatnie sezony były nie dość, że kiepskie, to jeszcze grali jakby łaskę robili, to te 15 000 się średnio uzbierało. Teraz, grają na ambicji, za niektóre mecze można się w nich zakochać i być dumnym jak nigdy i wielu tego nie docenia. Widać ilu mamy koneserów i prawdziwych pasjonatów na trybunach a ilu udawaczy co się ujawniają, jak jakiś grajek z bajońską techniką się pojawi, bądź jak się trochę modnie zrobi wśród ziomków i nie wypada przegapić czegoś, czego twoi kumple doświadczą. To jest żałosne. Nie odbieram takim prawa do ich dziecinnego moim zdaniem "pojmowania" ducha sportu, ale to co najbardziej jest żenujące, to że potem na meczu IV rundy eliminacji do LM, koło takich trzeba stać i traktować ich jako "Wiślacką Brać", bo sobie roszczą prawo, do wszystkiego, tylko dlatego, że kupił bilet i ubrał koszulkę. Po prostu nie jestem wstanie tego skumać, jakie to jest słabe i powierzchowne i nie ma żadnej siły, żeby temu się temu przeciwstawić, bo jakaś durna ideologia ciągle krąży, że "każdy ma prawo", albo, że "niech przyjdzie jak mu się spodoba, to może wróci". Kto wróci, gdzie? Niby czemu ma wrócić, jak jest - 2 stopnie, wali śniegiem i wiatrem po pysku? Mam wrażenie, że między sobą nikt nie chce dbać o szanowanie wartości które łączą nas kibiców, tylko dajemy w imię jakiś nieadekwatnych zasad doprowadzać do tego, że są przecież ważniejsze rzeczy niż jakaś tam WISŁA... np. że nie gra w niej Melikson, albo komuś dupsko zmarznie, lub poziom gry nie będzie mu odpowiadał. Gramy w tym sezonie o coś, robimy coś ponad stan nie jest źle, i co tym razem, przeszkadza, żeby przyjść na mecz? Sektor C ....a jak krew z nosa. E trochę lepiej, ale na taki mecz i taką akcje, to powinno już byś sprzedanych z 17-18 tys a nie gdzieś 12 z dziećmi i Śląskiem dopiero. Z jednej strony potem taki krzyczy ci, że "Wisła to my" a z drugiej, "że na wyjazdy kiedyś jeździli", nie mówiąc o takich, co na wislaportal albo w temacie o transferach są gwiazdami ze swoim przemądrzaniem się na temat wszystkiego czego nie wiedzą, bądź wiedzą z gazet, a nie pomijając jeszcze takich co na onecie udają kibiców zachodnich klubów i toczą boje na inwektywy z fanami "Farsy" bądź są "AntyChelsea" Dlatego, szacun dla tych co są zawsze z Wisłą. Choćby nas było 300 ![]()
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.11.2013 o godz. 21:58.
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#15
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#16
|
|
Obym się mylił, ale miałem wizję meczu, w którym padł remis....
Śląsk jest w niezłym dołku i oby przełamanie nie nastąpiło w jutrzejszym meczu.
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 28.11.2013 o godz. 21:59.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#17
|
|
Jak przegramy ruch będzie większy
To taki paradoks... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#19
|
|
Mecz będzie z pewnością bardzo ciężki.
Śląsk miał ostatnio troche pecha i krótką ławkę, ale i tak, na dzień dzisiejszy jest w stanie wygrać z każdym w polskiej lidze. My zresztą też. Przegrać też. Jeśli nie stracimy gola jako pierwsi, może byc dobrze. Mam nadzieję, że Śląsk nie zamuruje sie jak Korona, więc mecz będzie ciekawy i będzie trochę sytuacji. Jednak jakoś nie obstawiam zwycięstwa. A jesli coś strzelimy to zrobi to Boguski. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#20
|
|
Meczowa osiemnastka na dzisiejsze spotkanie:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad. Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Paweł Stolarski, Patryk Fryc, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Piotr Brożek. Pomocnicy: Patryk Małecki, Fabian Burdenski, Michał Nalepa, Łukasz Garguła, Emmanuel Sarki, Michał Chrapek, Donald Guerrier, Ostoja Stjepanović. Napastnicy: Paweł Brożek, Rafał Boguski. W kadrze brakło pauzującego za kartki Łukasza Burligi oraz kontuzjowanego Osmana Chaveza. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Guest
|
#21
|
|
Bukmacherzy cos nie bardzo wierza w czyste konto Wisly w dzisiejszym meczu wystawiajac na to dziwnie niski kurs. Idac ich tropem stawiam bramkowy remis lub minimalne zwyciestwo Wisly(np.2:1). Obym sie mylil
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#22
|
|
Ja sie boje o ten mecz, mimo że Slask gra slabo , my nie przegralismy jeszcze u siebie i jestesmy faworytem,to boje się o wynik tego meczu. Najgrozniejszy bedzie zapewne Paixao ,takze nasi stoperzy mimo ,że graj u siebie niemal bezblednie beda dzis mieli trudna przeprawe.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Rabka
Offline |
#23
|
|
|
Member
Od: 01.2011
Offline |
#24
|
|
Też mam dziwne myśli o ten dzisiejszy mecz:( Śląsk będzie najtrudniejszym rywalem i każdy wynik jest możliwy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
Wrócił już Mila do Śląska, czy nadal będą grać pozorantem Cetnarskim?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#26
|
|
Będzie Mila,niestety. Zapowiada sie bardzo cięzka przeprawa-Śląsk może i gra słabo obecnie,ale potencjał dalej ma bardzo duży.
Jeżeli faktycznie będzie otwarty mecz i wymiana ciosów to nasza szansa na 3pkt dużo bardziej wzrasta ze względu na obronę,co jak co ale tu mamy ogromną przewagę nad Śląskiem. Ostoja dzis bedzie miał ciężkie zadanie z Kazem na środku,oby podołał. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#27
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#28
|
|
Kto nie zgarnia 3 punktów z tak grającym Śląskiem ten frajer. Choć z drugiej strony personalnie to wciąż absolutny top. Ale myślę że nam to tylko pomoże, bo zagrają otwartą piłkę a my takich lubimy (i potrafimy) karcić! No cóż, zobaczymy.
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
|
Śląsk z Milą, a bez Mili to 2 różne zespoły. Będzie ciężko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
#30
|
|
ja myślę ale to moje zdanie że mecz będzie należał do donalda i walnie z 2 bramki ale to moja opinia
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|