
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu? | |||
| TAK! |
|
29 | 42,65% |
| NIE! |
|
39 | 57,35% |
| Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#31
|
|
Idealny mecz na przełamanie!
![]() ![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline |
#32
|
|
Pytanie w którą stronę to przełamanie, bo z Boguskim na szpicy wygląda to bardziej na złamanie i powrót do Krakowa z niczym.
![]()
everybody on earth wanna rap
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#33
|
|
Smuda napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#34
|
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#35
|
|
jesli ma sie stac odwrotnie niz wszyscy czujemy w kosciach to Wisla wygra.
Niestety, nie ma Pawla wiec nie ma kto strzelać ani asystować. Jednak i tak moim zdaniem klucz do sukcesu to pomoc. Jak pomoc nie gra to i Paweł gówno zrobi. Przewiduje jakieś 3-0 dla Górnika. Nie mamy zadnych atutów. Chcialbym oczywiscie zeby bylo inaczej. Byc moze szanse upatruje w tym ze nie jestesmy faworytem, ze Gornik zagra otwarty futbol i bedzie mozliwosc kontrowania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#36
|
|
Wygramy 2:1 mały się obudzi.
Przed zgubieniem to trzeba myśleć, a nie walczyć. Jeżeli skok do głowy, której nie można wygrać nazywasz "markowaniem gry" to nie masz kolego zielonego pojęcia. A jak powiedział Smuda, Boguski gra nie dlatego że jak próbują sugerować niektórzy "nie ma nikogo na jego miejsce" tylko dlatego, że nie pyskuje, walczy i piłkarsko jest bardzo dobry. Ten fakt chyba umyka większości jego krytyków choć w ocenie piłkarza raczej powinien być decydujący.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.11.2013 o godz. 10:23.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#37
|
|
Górnik nam nie leży, na wyjazdach gramy piach, remis będzie sukcesem. Obstawiam kolejny mecz na 0 z tyłu i 0 z przodu.
![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#38
|
|
Tak, masz rację... Bo Smuda to Mickiewicz polskiej piłki a jego imię to czterdzieści i cztery. Między wierszami zarzuca nas anegdotkami które dobrze odczytane uchylają rąbka skrywanej tajemnicy.
To nie lada sztuka przeczytać gościa, który jest mniej zaawansowany technologicznie niż Syntezator mowy IVONA. Dlatego gratuluję i mimo że nie chę umniejszać twoich zasług to kluczowe może się kazać, kto przełożył ten wywiad na język polski. Co do samego spotkania, to pewny jestem dwóch rzeczy. Rozegrany zostanie w piątek a podatki i tak płacić trzeba. Jest to mecz z gatunku tych w których, nawet Fryzjer za wynik, ręki sobie nie da uciąć.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 08.11.2013 o godz. 11:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline |
#39
|
|
trzeba sobie jasno powiedzieć że jeśli przywieziemy z Zabrza 0 pkt to nie powinniśmy ganić za to piłkarzy i trenera i tak z tego co miał ulepił nam 2 miejsce na półmetku sezonu. Wielu z was po cichu liczy może nie na mistrza, ale na grę w Europie jednak po co? skompromitować się jak Legia czy Lech? lepiej odpuścić sobie i układać drużynę spokojnie. Na wielkie transfery nie liczcie, bo 4 Meliksonów do nas nie zawita, ale trzeba wzmacniać skład tam gdzie się nawet nie spodziewacie. Mamy takich zawodników, że jasno trzeba przyznać, że na ligę ok coś jeszcze pograją, ale w Europie to jesteśmy klasę lub dwie gorsi już nawet od zespołów ze Szwecji czy Norwergii
![]()
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#40
|
Żaden kibic nie zgodzi się na to aby piłkarze Wisły przeszli koło meczu. Mam nadzieję, że tylko przez Twoje niedopatrzenie zapomniałeś o tym wspomnieć. Będę w stanie zrozumieć porażkę, jeżeli nie będzie ona wynikała z całkowitego olania spotkania czy nonszalanckiego podejścia. ''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.'' ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
#41
|
|
O Mistrzu nawet nie śnie. Po cichu liczyłem na Puchar Polski, wyszło jak wyszło.
Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu. Wielu chyba o tym zapomina i wątek pucharów wkrada się w dyskusję na temat zdobycia czy to MP czy to PP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#42
|
|
Guerrier na atak i jedziemy na chaos jak to świerczu mówił
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#43
|
|
Jeżeli Stolarki gra na pomocy to będzie smiesznie....
No chyba ze Piotr Brozek zagra na skrzydle a Stolarski w pomocy... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#44
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
![]() ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#46
|
|
LINIOWY TY ....O PARASOL CI W DUPE. TY JEBANA ŚLEPA .......ONA PARÓWO
dziekuje dobranoc
Ostatnio edytowane przez Kamson : 08.11.2013 o godz. 22:10.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
|
Byłem bardzo głodny. Piłkarze Wisły w pierwszej połowie przyrządzili fantastyczną potrawę, którą wszystkow skazuje na to wpier.d.o.lą górnicy. A nam tylko apetyt został
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2004
Offline |
#48
|
|
Kolejny mecz, w którym Wisła w jednej połowie gra świetnie, a w drugiej nie istnieje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#49
|
|
Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.
edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 08.11.2013 o godz. 22:24.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#50
|
|
Jak się gra przeciw trzynastu to sie nie da wygrać.
![]()
Jak długo na Wawelu
gołębie będą srać, tak długo Nasza Wisła Cracovię będzie lać! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline |
#51
|
|
istne s....ysyństwo panie sędzio ty szmato!!! to nie miało prawa się zdarzyć
Wisła została okradziona z punktów! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#52
|
|
Normalnie nie dopatruję się spisków, ale ....a mać - sędzia puścił ze 3-4 bramkowe spalone dla Górnika...
![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
|
Nienawidzę takich meczów. Będę chory przez tydzień. Jestem ....a obolały i winię cały świat. Sędziów ....y jebane, obronę, Górnika, Smudę, murawę i wiatry boczne. .......ę idę walnąć drinka
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#54
|
|
Niech liniowy umrze jak najszybciej!!!!!! To jest niemożliwe, do momentu bramki ze spalonego wszystko się układało. Niech go krew zaleje!
|
|
|
|
Member
Od: 04.2007
Offline |
#55
|
|
....a jebanać mać ....a
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#56
|
|
Tylko w tak durnej lidze jak nasza panuje taka durna zasada, ze jakis bilans musi wyjsc na 0 bo druzyna w ostatnim meczu dostała prezent to w nastepnym musi przez to cierpiec i to przeciwnik musi dostac taki sam prezent. Jaka liga takie durne gadanie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#57
|
|
Otóż, ....a, to. Strasznie się zezłościłem, bo o ile zasłużyliśmy na upokorzenie w Bielsku, o tyle dzisiaj miło się tę grę do gola na 1-2 oglądało. Bardzo szkoda dzisiejszych punktów, ale nic - trzeba jechać dalej. Taką Wisłę chcę widzieć na wyjazdach!
|
|
|
|
Member
Od: 10.2011
Offline |
#58
|
|
słuchać radości Węgrzyna po porażce Wisły - bezcenne... tylko wychowankowie, nawet jakbyśmy się mieli pelętać w dolnych stanach średnich... przybłęda z Biłgoraja won!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2004
Offline |
#59
|
|
Myślę, że Górnik po odejściu Nawałki będzie często tracił punkty. Jeśli Wisła na serio się wzmocni to drugie miejsce jest bardzo realne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#60
|
|
Bramka ze spalonego+granie przy wyniku 1-2 czegoś czego grać się nie umie = rezultat.
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|