The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu?
TAK! 29 42,65%
NIE! 39 57,35%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.11.2013, 22:59
Idealny mecz na przełamanie!
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 07.11.2013, 23:57
Pytanie w którą stronę to przełamanie, bo z Boguskim na szpicy wygląda to bardziej na złamanie i powrót do Krakowa z niczym.
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.11.2013, 00:45
Smuda napisał(a):
[...] Kibice i dziennikarze uważają jednak, że Boguski ostatnio spisuje się słabo. - Ale przynajmniej jak zgubi piłkę, to o nią walczy, a nie kłóci się z wszystkimi dookoła. [...]
Zabrzmiało jak wycieczka w stronę Małego.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.11.2013, 07:36
Skipper napisał(a):Wyświetl post
Pytanie w którą stronę to przełamanie
Górnik przegrał 2 ostatnie mecze.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 08.11.2013, 09:17
jesli ma sie stac odwrotnie niz wszyscy czujemy w kosciach to Wisla wygra.

Niestety, nie ma Pawla wiec nie ma kto strzelać ani asystować. Jednak i tak moim zdaniem klucz do sukcesu to pomoc. Jak pomoc nie gra to i Paweł gówno zrobi.

Przewiduje jakieś 3-0 dla Górnika. Nie mamy zadnych atutów. Chcialbym oczywiscie zeby bylo inaczej. Byc moze szanse upatruje w tym ze nie jestesmy faworytem, ze Gornik zagra otwarty futbol i bedzie mozliwosc kontrowania.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.11.2013, 10:04
Wygramy 2:1 mały się obudzi.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym, żeby walczył przed zgubieniem a nie markował grę i walkę ciałem. No, ale może rzeczywiście nie ma nikogo na jego miejsce.
Przed zgubieniem to trzeba myśleć, a nie walczyć. Jeżeli skok do głowy, której nie można wygrać nazywasz "markowaniem gry" to nie masz kolego zielonego pojęcia. A jak powiedział Smuda, Boguski gra nie dlatego że jak próbują sugerować niektórzy "nie ma nikogo na jego miejsce" tylko dlatego, że nie pyskuje, walczy i piłkarsko jest bardzo dobry. Ten fakt chyba umyka większości jego krytyków choć w ocenie piłkarza raczej powinien być decydujący.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.11.2013 o godz. 10:23.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.11.2013, 10:49
Górnik nam nie leży, na wyjazdach gramy piach, remis będzie sukcesem. Obstawiam kolejny mecz na 0 z tyłu i 0 z przodu.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.11.2013, 10:56
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Zabrzmiało jak wycieczka w stronę Małego.
Tak, masz rację... Bo Smuda to Mickiewicz polskiej piłki a jego imię to czterdzieści i cztery. Między wierszami zarzuca nas anegdotkami które dobrze odczytane uchylają rąbka skrywanej tajemnicy.

To nie lada sztuka przeczytać gościa, który jest mniej zaawansowany technologicznie niż Syntezator mowy IVONA.
Dlatego gratuluję i mimo że nie chę umniejszać twoich zasług to kluczowe może się kazać, kto przełożył ten wywiad na język polski.


Co do samego spotkania, to pewny jestem dwóch rzeczy. Rozegrany zostanie w piątek a podatki i tak płacić trzeba.

Jest to mecz z gatunku tych w których, nawet Fryzjer za wynik, ręki sobie nie da uciąć.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 08.11.2013 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 08.11.2013, 12:30
trzeba sobie jasno powiedzieć że jeśli przywieziemy z Zabrza 0 pkt to nie powinniśmy ganić za to piłkarzy i trenera i tak z tego co miał ulepił nam 2 miejsce na półmetku sezonu. Wielu z was po cichu liczy może nie na mistrza, ale na grę w Europie jednak po co? skompromitować się jak Legia czy Lech? lepiej odpuścić sobie i układać drużynę spokojnie. Na wielkie transfery nie liczcie, bo 4 Meliksonów do nas nie zawita, ale trzeba wzmacniać skład tam gdzie się nawet nie spodziewacie. Mamy takich zawodników, że jasno trzeba przyznać, że na ligę ok coś jeszcze pograją, ale w Europie to jesteśmy klasę lub dwie gorsi już nawet od zespołów ze Szwecji czy Norwergii
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 08.11.2013, 12:45
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
trzeba sobie jasno powiedzieć że jeśli przywieziemy z Zabrza 0 pkt to nie powinniśmy ganić za to piłkarzy i trenera i tak z tego co miał ulepił nam 2 miejsce na półmetku sezonu. Wielu z was po cichu liczy może nie na mistrza, ale na grę w Europie jednak po co? skompromitować się jak Legia czy Lech? lepiej odpuścić sobie i układać drużynę spokojnie. Na wielkie transfery nie liczcie, bo 4 Meliksonów do nas nie zawita, ale trzeba wzmacniać skład tam gdzie się nawet nie spodziewacie. Mamy takich zawodników, że jasno trzeba przyznać, że na ligę ok coś jeszcze pograją, ale w Europie to jesteśmy klasę lub dwie gorsi już nawet od zespołów ze Szwecji czy Norwergii
Wszystko spoko ale..

Żaden kibic nie zgodzi się na to aby piłkarze Wisły przeszli koło meczu. Mam nadzieję, że tylko przez Twoje niedopatrzenie zapomniałeś o tym wspomnieć.

Będę w stanie zrozumieć porażkę, jeżeli nie będzie ona wynikała z całkowitego olania spotkania czy nonszalanckiego podejścia.




''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.''
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.11.2013, 12:52
O Mistrzu nawet nie śnie. Po cichu liczyłem na Puchar Polski, wyszło jak wyszło.

Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu.

Wielu chyba o tym zapomina i wątek pucharów wkrada się w dyskusję na temat zdobycia czy to MP czy to PP.
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.11.2013, 15:44
Guerrier na atak i jedziemy na chaos jak to świerczu mówił
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.11.2013, 19:55
Jeżeli Stolarki gra na pomocy to będzie smiesznie....
No chyba ze Piotr Brozek zagra na skrzydle a Stolarski w pomocy...
Odpowiedz cytując
Marceli_szpak
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.11.2013, 20:25
Pietie ubrać w trykot Pawła i niech straszy z przodu.
Gronias napisał(a):Wyświetl post
Ale na MP czy PP nie patrzę przez pryzmat pucharów tylko tytułu.

Dokładnie. Tak się kiedyś zastanawiałem czy dożyję drugiej gwiazdki przy herbie na koszulkach...
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.11.2013, 21:27
Marceli_szpak napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Tak się kiedyś zastanawiałem czy dożyję drugiej gwiazdki przy herbie na koszulkach...
ehhh to by była duma
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.11.2013, 22:06
LINIOWY TY ....O PARASOL CI W DUPE. TY JEBANA ŚLEPA .......ONA PARÓWO

dziekuje dobranoc
Ostatnio edytowane przez Kamson : 08.11.2013 o godz. 22:10.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 08.11.2013, 22:13
Byłem bardzo głodny. Piłkarze Wisły w pierwszej połowie przyrządzili fantastyczną potrawę, którą wszystkow skazuje na to wpier.d.o.lą górnicy. A nam tylko apetyt został
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
bob to ja
Senior Member
 
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 08.11.2013, 22:16
Kolejny mecz, w którym Wisła w jednej połowie gra świetnie, a w drugiej nie istnieje.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.11.2013, 22:20
Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.

edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 08.11.2013 o godz. 22:24.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.11.2013, 22:23
bob to ja napisał(a):Wyświetl post
Kolejny mecz, w którym Wisła w jednej połowie gra świetnie, a w drugiej nie istnieje.
Jak się gra przeciw trzynastu to sie nie da wygrać.
Jak długo na Wawelu
gołębie będą srać,
tak długo Nasza Wisła
Cracovię będzie lać!
Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.11.2013, 22:25
istne s....ysyństwo panie sędzio ty szmato!!! to nie miało prawa się zdarzyć
Wisła została okradziona z punktów!
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.11.2013, 22:25
Normalnie nie dopatruję się spisków, ale ....a mać - sędzia puścił ze 3-4 bramkowe spalone dla Górnika...
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.11.2013, 22:26
Nienawidzę takich meczów. Będę chory przez tydzień. Jestem ....a obolały i winię cały świat. Sędziów ....y jebane, obronę, Górnika, Smudę, murawę i wiatry boczne. .......ę idę walnąć drinka
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 08.11.2013, 22:28
Niech liniowy umrze jak najszybciej!!!!!! To jest niemożliwe, do momentu bramki ze spalonego wszystko się układało. Niech go krew zaleje!
Odpowiedz cytując
unbelievable
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 08.11.2013, 22:28
....a jebanać mać ....a
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 08.11.2013, 22:28
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wstyd nie ma. Po meczu w Bielsku byłem pewien, ze przyjmiemy czwórkę do zera.

edit: co do spalonego to tak jak ktoś napisał w komentarzach na 90 minut w Chorzowie to my strzeliliśmy po spalonym - bilans musi wyjść na zero
Tylko w tak durnej lidze jak nasza panuje taka durna zasada, ze jakis bilans musi wyjsc na 0 bo druzyna w ostatnim meczu dostała prezent to w nastepnym musi przez to cierpiec i to przeciwnik musi dostac taki sam prezent. Jaka liga takie durne gadanie
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.11.2013, 22:29
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Normalnie nie dopatruję się spisków, ale ....a mać - sędzia puścił ze 3-4 bramkowe spalone dla Górnika...
Otóż, ....a, to. Strasznie się zezłościłem, bo o ile zasłużyliśmy na upokorzenie w Bielsku, o tyle dzisiaj miło się tę grę do gola na 1-2 oglądało. Bardzo szkoda dzisiejszych punktów, ale nic - trzeba jechać dalej. Taką Wisłę chcę widzieć na wyjazdach!
Odpowiedz cytując
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 08.11.2013, 22:31
słuchać radości Węgrzyna po porażce Wisły - bezcenne... tylko wychowankowie, nawet jakbyśmy się mieli pelętać w dolnych stanach średnich... przybłęda z Biłgoraja won!
Odpowiedz cytując
bob to ja
Senior Member
 
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 08.11.2013, 22:33
Myślę, że Górnik po odejściu Nawałki będzie często tracił punkty. Jeśli Wisła na serio się wzmocni to drugie miejsce jest bardzo realne.
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 08.11.2013, 22:34
Bramka ze spalonego+granie przy wyniku 1-2 czegoś czego grać się nie umie = rezultat.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:48.