The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu?
TAK! 29 42,65%
NIE! 39 57,35%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.11.2013, 19:57. [16 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 8 listopada godzina 20:30
VS.





Rundę jesienną krakowska Wisła zakończyła na drugim miejscu w tabeli tuż za nią z taką samą ilością punktów uplasował się nasz piątkowy rywal – Górnik Zabrze. Pojedynek w Zabrzu będzie więc bardzo ważny dla obu zespołów. Mimo tego, że mamy kalendarzową jesień i jesteśmy w listopadzie zapraszam na pierwszą kolejkę rundy wiosennej. Czas na rewanże!

Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 a transmisję z Zabrza przeprowadzi stacja Canal + Sport HD.


W pierwszym meczu rozegranym na Reymonta Biała Gwiazda bezbramkowy zremisowała z Górnikiem Zabrze.


Historia spotkań pomiędzy

Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków:


Sezon 2006/07

4 marca 2007, 14:30 Górnik Zabrze – Wisła Kraków 0:4, Paweł Brożek 35,45, Jean Paulista 51, Patryk Małecki 82

SEZON 2007/08

2 grudnia 2007, 18:15 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1-3, Jerzy Brzęczek 79 - Jean Paulista 10, Radosław Sobolewski 23, Marek Zieńczuk 39.

SEZON 2008/09

5 października 2008, 14:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1-1, Przemysław Pitry 54 - Radosław Sobolewski 84

SEZON 2009/10

Górnik Zabrze grał w I lidze.

SEZON 2010/11

17 października 2010, 17:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:0, Aleksander Kwiek 83

SEZON 2011/12

3 maja 2012, 18:00, Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0, Mariusz Przybylski 18, Arkadiusz Milik 66.

SEZON 2012/13

30 maja 2013, 18:00, Górnik Zabrze – Wisła Kraków 0:1, Michał Chrapek 21


Ogólnie Wisła mierzyła się z Górnikiem Zabrze na wyjazdach 47 razy. 14 razy górą był zespół z Zabrza, tylko 7 razy padł remis a aż 26 razy zwyciężała Wisła.











Era po Nawałce.





W Zabrzu w ostatnich dniach zaczęło się nowe życie, po odejściu trenera Adama Nawałki zabrzanie zostali póki co bez stałego szkoleniowca. Zespół z doskoku prowadzi Bogdan Zając a jego następcą ma zostać Jerzy Brzęczek aktualnie trenujący drugoligowy Raków Częstochowa, na tą chwilę są to jednak medialne spekulacje i domysły dziennikarzy. Jedno jest pewne rozdział Adam Nawałka w Zabrzu został definitywnie zamknięty i teraz włodarze śląskiego klubu stoją na przed trudnym wyborem. Bo nowy szkoleniowiec na pewno będzie porównywany do poprzedniego co nie ułatwi nowemu trenerowi pracy początkowej fazie. Co prawda za rządów Nawałki zespół nie osiągnął jakiś znaczących sukcesów sportowych, brak mistrzostwa Polski czy awansu do europejskich pucharów ale wielu ekspertów pochlebnie wypowiadało się o pracy nowego selekcjonera. Nie wątpliwie Adam Nawałka ma szczęście do piłkarskich talentów, on odkrył braci Brożków czy Arkadiusza Milika, którego Górnik sprzedał za dość spore pieniądze.


Jak teraz będzie się prezentowała gra zabrzańskiego Górnika pod wodzą nowego szkoleniowca? Czy zespół zmieni swoją filozofię gry, czy ujdzie z nich powietrze i po dobrej jesieni, którą górnicy zakończyli na podium przyjdzie słabsza wiosna i śląski zespół zmieni się w ekstraklasowego średniaka? Na te pytania odpowiedzi poznamy już w najbliższym czasie.








Górnik ma kim straszyć!





Chociaż w zespole z Roosvelta nie ma gwiazd o które biją się czołowe kluby Ekstraklasy czy zagranicy, skład Górnika wygląda bardzo ciekawie. Widać, że zawodnicy tworzą na boisku kolektyw, uzupełniając się nawzajem i dodając sobie pewności siebie. Pod wodzą Nawałki funkcjonowało to w większości spotkań bez zarzutu. Warto zwrócić w szczególności uwagę na Radosława Sobolewskiego, który w nowym klubie przeżywa drugą młodość, były zawodnik Wisły Kraków zdobył już 4 bramki co jest imponujący rezultatem biorąc pod uwagę fakt, że występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Co ciekawe jest jednym z czołowych piłkarzy, którzy spędzili na boisku najwięcej minut. Postacią numer jeden jest zdecydowanie Préjuce Nakoulma, napastnik z Burkina Faso w tej rundzie aż 7 razy wpisywał się na listę strzelców. Tuż za jego plecami z 6 bramki na koncie plasuje się młody napastnik – Mateusz Zachara dla którego będzie to najlepszy sezon w dotychczasowej karierze, nie dość że wywalczył sobie miejsce w składzie to jeszcze odpłaca zaufanie trenera, strzelanymi bramkami oraz dobrą grą. W środku pola wraz z Soblem rządzi Mariusz Przybylski, człowiek od czarnej roboty również rundę jesienną może zaliczyć do udanych. Zdecydowanie jasnym punktem zespołu jest Paweł Olkowski, który jako jedyny zagrał we wszystkich 15 kolejkach w pełnym wymiarze czasowym oraz może się poszczycić największą liczbą asyst w zespole, mam ich na koncie już 6 i jest współliderem klasyfikacji.





Wyjazdowy problem Wisły.




Nie ma chyba nic bardziej frustrującego niż nasze mecze wyjazdowe. Podopieczni Franciszka Smudy w tych spotkaniach zachowują się jak dzieci we mgle, ich gra przyprawia o szybsze bicie serca a i czasem oczy same się zamykają z niedowierzania, że zespół zajmujący druga pozycje w tabeli może się tak prezentować w meczach wyjazdowych. Do tej pory z siedmiu wyjazdów przywieźliśmy osiem punktów co nie jest najgorszym wynikiem w lidze ale.. Ale chyba nie przystoi drużynie z czuba tabeli?


Gdzie znaleźć złoty środek do poprawy naszej gry w tych meczach? O to trzeba by zapytać już trenera Smudę, co dzieje się z jego piłkarzami podczas wyjazdów? Nieraz zdarzało się nam zagrać dobre 45 minut a potem przez następne 45 minut czekać co zrobi z nami przeciwnik ale w ostatniej kolejce piłkarzy Wisły przeszli samych siebie.

Jaki wstrząs musi nastąpić w drużynie aby ta zaczęła się prezentować tak jak w meczach przed własną publicznością? Mecz z Górnikiem będzie szansą do rehabilitacji, będzie szansą pokazania że Wisła potrafi dobrze zagrać na wyjeździe. Nasz najbliższy przeciwnik jest górniej części tabeli i preferuje bardziej ofensywny styl gry niż nasi dotychczasowi rywale co może spowodować więcej miejsca w środkowej strefie boiska. Może ale nie musi jak popatrzymy kto gra w środku w zabrzańskim zespole… No właśnie.






Kontuzje, przemęczenie – mało czasu na regenerację.





Do mecz z Górnikiem zostało raptem kilka dni a problemy nas nie omijają. W poniedziałkowym meczu kontuzji nabawił się Paweł Brożek i jego udział w piątkowym meczu stoi pod znakiem zapytania. Co prawda sztab medyczny zrobi wszystko aby postawić Pawła na nogi ale zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości. Kolejnym narzekającym na uraz jest Gordan Bunoza. Zawodnik odpoczywał w poniedziałek i dostał czas na wyleczenie mięśnia przywodziciela – czy uda mu się ta sztuka do piątku?


Granie co 3 dni nie wpływa dobrze na formę naszych zawodników, biorąc pod uwagę fakt że dysponujemy jedną z najkrótszych ławek w Ekstraklasie trzeba się liczyć z tym, że z biegiem czasu w nasze szeregi wdzierać się będzie przemęczenie i efekt ciężkich nóg co raczej nie ułatwi nam zdobywania punktów. Być może szansę dostaną zmiennicy, ale czy oni prezentują formę która pozwala mieć nadzieję, że nie będzie widać zbytniej różnicy? Miejmy nadzieję, że trener Smuda właściwie rozdysponuje siłami naszych piłkarzy i nie odczujemy w znacznym stopniu spadku formy.








Terminarz XVI kolejki T-Mobile Ekstraklasy:



8 listopada (piątek)

18:00 Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz
20:30 Górnik Zabrze – Wisła Kraków

9 listopada (sobota)

15:30 Piast Gliwice – Cracovia
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
20:30 Lech Poznań – Ruch Chorzów


10 listopada (niedziela)

15:30 Śląsk Wrocław – Korona Kielce
18:00 Widzew Łódź – Legia Warszawa

11 listopada (poniedziałek)

18:00 Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin


Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.11.2013, 20:03
Z taka gra jak z Podbeskidziem szansy nie mamy najmniejszej. Ciekawe co z Brozkiem jak nie zagra to ja bym obstawiał w ataku Guerriera - w zadnym badz razie Boguskiego. Remis bedzie sukcesem
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 06.11.2013, 20:52
Napisałbym, że się szykuje wp***dol, ale... kilka razy już kusiło mnie, żeby tak napisać, a potem było pozytywnie. Więc, poczekajmy. Może Misiek znowu będzie miał mecz życia, a Paweł się odblokuje na wyjeździe?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 06.11.2013, 21:45
Paweł niestety nie zagra, więc nasze szanse spadają do minimum :/
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 06.11.2013, 22:02
nie płaczcie

z górnikiem rownie dobrze mozemy zagrać mecz sezonu
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.11.2013, 22:02
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Napisałbym, że się szykuje wp***dol, ale... kilka razy już kusiło mnie, żeby tak napisać, a potem było pozytywnie. Więc, poczekajmy. Może Misiek znowu będzie miał mecz życia, a Paweł się odblokuje na wyjeździe?
Kiedyś ten wpie.rdol musi nastąpić, jak nie teraz to kiedy? Prognozuje 3 w plecy.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 06.11.2013 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 06.11.2013, 22:21
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Paweł niestety nie zagra, więc nasze szanse spadają do minimum :/
Na wyjeździe Brozio to w ogole zle gra wiec to nie jest akurat najwiekszy problem
Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 06.11.2013, 22:34
a ja przewiduje okazałe zwycięstwo... zauważcie Wisła pokazuje wartość gdy ją spisują na straty, teraz Górnik jest faworytem, a to może być nam na rękę 0:3 dla Wisły amen
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 06.11.2013, 22:42
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś ten wpie.rdol musi nastąpić, jak nie teraz to kiedy? Prognozuje 3 w plecy.
W....... już był z Zawiszą.

Ja prognozuje remis 0-0.
Ostatnio edytowane przez Valandil : 06.11.2013 o godz. 22:45.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.11.2013, 23:42
Wisła nie jest faworytem w tym meczu i to jej pomoże . Górnik nie ruszy na nas z taką szarżą w stylu podwórkowym jak Podbeskidzie ( czyli dzida do przodu i się ścigamy) .

zazwyczaj gdy nie jesteśmy faworytami i prognozuje nam się porażkę to nie wychodzi tak źle . Typuje remis 0-0 jak przedmówcy.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.11.2013, 09:00
1:2 będzie
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.11.2013, 09:48
Z Koroną na początku rozgrywek też zagraliśmy na wyjeździe bez Brożka.
Ale i tak typuję nasza porażkę...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.11.2013, 10:07
Zamiast Brożka chyba tylko Guerrier i liczyć na to, żeby chociaż w co 3 akcji nie lapal spalonego to moze cos z tego bedzie
Odpowiedz cytując
MK85
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.11.2013, 10:45
Valandil napisał(a):Wyświetl post
W....... już był z Zawiszą.

Ja prognozuje remis 0-0.
Jak dla mnie to nie był wpier tylko zwykła porażka. Wisła szuka guza na wyjazdach i to konkretnego, Każdy mecz nie przy Reymonta podczas jego oglądania wymaga sporej cierpliwości. Pogoń, Podbeskidzie, czy comarch... pierwsze przykłady z brzegu, gdzie wynik remisowy był wielkim zwycięstwem. Przy tej grze co była ostatnio i drużynie, która umie wykorzystywać swoje sytuacje wynik 4-5:0 prędzej czy później niestety się trafi... Przetrzymać te 6 kolejek, które przed nami z jak najmniejszymi stratami a potem musi być jakieś boom w przerwie zimowej, bo z aktualną grą to ja się boje o derby na wiosnę (mam nadzieję, że tylko jedne, z wiadomych względów)
Odpowiedz cytując
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.11.2013, 10:51
Zauważcie, że Wisła się spina na tzw. hity.

Tyle, że to wyjazd, a Górnik raczej solidnie gra. Remis nie byłby zły.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.11.2013, 11:00
Tomasz Radkiewicz poprowadzi jutrzejsze spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków. W tym jak i poprzednim sezonie arbiter z Łodzi nie prowadził żadnego meczu z udziałem Wisły i Górnika.

Na pocieszenie dodam, że w tym sezonie ogólnie prowadził już 9 spotkań z czego 6 zakończyło się zwycięstwem gości
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.11.2013, 12:04
Cytat:
Na pocieszenie dodam, że w tym sezonie ogólnie prowadził już 9 spotkań z czego 6 zakończyło się zwycięstwem gości
Zawsze to coś pamiętam że przed meczem z amicą myślałem że będzie kiepsko a jak się skończyło wiemy nie ma co płakać i pieprzyć o jakimś w......u bo to nie przystoi.Ja liczę że chłopaki pokażą że ostatni mecz to zwykła wpadka i ustawią górników w szeregu
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.11.2013, 15:10
1:1, względnie 1:0.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.11.2013, 15:25
No i pojawił się poważny problem wszystko wskazuje na to, że jutro Franciszek Smuda nie będzie mógł skorzystać z Pawła Brożka oraz Gordana Bunozy.

W takim wypadku szykują się roszady w pierwszej jedenastce. Czy znowu szansę gry od pierwszej minuty dostanie Piotr Brożek? Czy tym razem Smuda zaskoczy i przesunie na LO Burligę robiąc miejsce na prawej stronie dla Patryka Fryca. Absencja Pawła Brożka stwarza szansę występu dla Patryka Małeckiego lub Emmanuela Sarkiego.

Ciężki orzech do zgryzienia ma Franciszek Smuda..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.11.2013, 15:34
Jak dobrze, że nasz jedyny wartościowy napastnik ma równie wartościowych zmienników.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 07.11.2013, 16:08
Trochę bieda z tym składem, ale nie jest źle.
Wystawiłbym Gerriera na szpicy zagęszczając środek czyli:

Michał Miśkiewicz - Patryk Fryc, Arkadiusz Głowacki (k), Marko Jovanović, Piotr Brożek - Ostoja Stjepanović - Rafał Boguski, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Patryk Małecki - Wilde-Donald Guerrier.

Sarki na pomęczonego przeciwnika czyli:
Michał Miśkiewicz - Patryk Fryc, Arkadiusz Głowacki (k), Marko Jovanović, Piotr Brożek - Ostoja Stjepanović - Emanuel Sarki, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Wilde-Donald Guerrier - Rafał Boguski.

FM rządzi
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 07.11.2013, 16:11
No to chyba Smuda wyjaśnił tej rzeszy wątpiącej w Boguskiego:

Kibice i dziennikarze uważają jednak, że Boguski ostatnio spisuje się słabo. - Ale przynajmniej jak zgubi piłkę, to o nią walczy, a nie kłóci się z wszystkimi dookoła. Piłkarsko to bardzo dobry chłopak - zapewnia szkoleniowiec.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...owackich_.html
c.d.n.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 07.11.2013, 16:22
Oj, tak. Smuda to po prostu geniusz, a każde jego słowo jest nieomylne. Taki papież polskiej piłki.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 07.11.2013, 16:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Oj, tak. Smuda to po prostu geniusz, a każde jego słowo jest nieomylne. Taki papież polskiej piłki.
spodziewałeś się wypowiedzi że ma słabych juniorów i kilku parapiłkarzy na ławce i nie ma kogo wstawić za jego miejsce ( co jest zresztą poniekąd prawdą ) ?

a i niech broni w mediach Boguskiego , jeśli jesteśmy na niego skazani do końca rundy to niech chociaż czuje wsparcie trenera , a nie tylko nagonkę z każdej możliwej strony . To nie pomoże ani jemu , ani Wiśle .
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.11.2013, 16:46
Akurat te słowa Franza są w stu procentach prawdziwe.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.11.2013, 16:57
Ja bym dodał jeszcze, ze "Boguski to bardzo dobry chłopak był i mało pił"
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 07.11.2013, 17:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
spodziewałeś się wypowiedzi że ma słabych juniorów i kilku parapiłkarzy na ławce i nie ma kogo wstawić za jego miejsce ( co jest zresztą poniekąd prawdą ) ?

a i niech broni w mediach Boguskiego , jeśli jesteśmy na niego skazani do końca rundy to niech chociaż czuje wsparcie trenera , a nie tylko nagonkę z każdej możliwej strony . To nie pomoże ani jemu , ani Wiśle .
Nie no, powinien go zgnoić i zmieszać z błotem, ze słaby, chujnie gra i wystawia go tylko dlatego bo nie ma nikogo innego.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 07.11.2013, 18:00
Cięzki nokaut się zapowiada w Zabrzu.Widać tak jak kilka osób już pisało wcześniej,że fizycznie jesteśmy zajechani okropnie.... W środku pola Sobol pokaże nam pewnie jak prawdziwy defensywny pomocnik powinien grać i wyglądać. A nie Ostoja i Nalepa ....eczki ważące po 50 kilo,co ich Boguś by przesunął. Chyba z powołaniem się minęli bo to postura raczej na zwinnego skrzydłowego.

Nie sprowadzajmy piłki nożnej do biegania. Jak Bogusiowi i Sarkiemu tak szczególnie dobrze idzie bieganie to niech może zmienią dyscyplinę na przełaj albo sztafetę 4x100. Bo żadnych umiejętności czysto piłkarskich póki co nie pokazują.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.11.2013, 21:23
Może to źle o mnie świadczy, ale w tym w meczu praktycznie nie wierzę w zwycięstwo. Niech zagrają po ludzku, niech powalczą, a co ma być to będzie. Oby tylko nasze oczy nie musiały oglądać stylu, który nam zaprezentowali w meczu z Podbeskidziem.
What's new?

Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.11.2013, 22:06
Nie ma żadnych racjonalnych przyczyn, które mogłyby wskazywać na to, ze osiagniemy lepszy rezultat niz honorowa porażka.
Poza jednym. To jest polska liga. I wszystko jest możliwe. Ale i tak nadzieja jest mała jak główka od zapałki.

Cytat:
No i pojawił się poważny problem wszystko wskazuje na to, że jutro Franciszek Smuda nie będzie mógł skorzystać z Pawła Brożka oraz Gordana Bunozy.
Byle do wiosny. Choć nie ma żadnej pewności, ze mityczne transfery się pojawią. I tak długo trzymaliśmy bez kontuzji, kartek i zdziesiątkowanego składu, czego wielu, w tym i ja bardzo realnie obawiało się przed sezonem.

Cytat:
Ale przynajmniej jak zgubi piłkę, to o nią walczy, a nie kłóci się z wszystkimi dookoła.
Wolałbym, żeby walczył przed zgubieniem a nie markował grę i walkę ciałem. No, ale może rzeczywiście nie ma nikogo na jego miejsce.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43.