The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 22.10.2013, 18:55
to jest spory klops, nie powinniśmy byli tego przegrać (a przynajmniej w taki sposób)
gra niestety beznadziejna
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 22.10.2013, 18:59
Gratulacje dla Lechii Gdańsk. Powodzenia na wiosnę.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 22.10.2013, 19:01
Gramy adekwatnie do stanu posiadania. Plus może jeszcze to, że dzisiaj brakowało walki.

Czuję się zmęczony po tym meczu.

Plusem jest tylko to, że przegraliśmy z Lechią.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 22.10.2013, 19:04
Ach no co się z Wisełką dzieje... powie mi Ktoś?

P.S Może jak Trener Smuda chory i nie prowadzi drużyny to się zwyczajnie gubią a może drużyna też chora ?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 22.10.2013, 19:10
Jak dla mnie mecz odpuszczony celowo. Zmiany to potwierdziły. Zamiast wzmacniać zdejmujemy tych podstawowych. O dziwo nie mam pretensji. My nie mamy składu osobowego nawet na ligę więc na ch.. nam puchar którego i tak nie zdobędziemy?
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 22.10.2013, 19:17
W....iony jestem po tym meczu. W moich oczach dzisiaj stracili wszystko co zyskali w tym sezonie.
Wolałbym wyjazd na finał na Narodowy niż walkę o środek tabeli w lidze.
Zmiana Brożka na Kamińskiego ? Qrwa, wczoraj była konferencja prasowa chyba jakaś to mogli uprzedzić, że mają w dupie te rozgrywki to by się ludzie niepotrzebnie nie fatygowali.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 22.10.2013, 19:20
panowie gramy o mistrzostwo !!! po dokonanych zmianach jestem tego pewien !!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 22.10.2013, 19:25
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W....iony jestem po tym meczu. W moich oczach dzisiaj stracili wszystko co zyskali w tym sezonie.
Wolałbym wyjazd na finał na Narodowy niż walkę o środek tabeli w lidze.
Zmiana Brożka na Kamińskiego ? Qrwa, wczoraj była konferencja prasowa chyba jakaś to mogli uprzedzić, że mają w dupie te rozgrywki to by się ludzie niepotrzebnie nie fatygowali.

No wyjazd na Narodowy byłby ok, podobnie jak równie możliwy kolejny do Niecieczy.

Ludzie - zejdźcie na ziemię. My się mamy najpierw załapać do górnej połówki. To ciągle jest nasz cel podstawowy i wcale nie aż tak bardzo zaniżony.
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 22.10.2013, 19:30
To czekamy do soboty gramy u siebie , Panie Smuda powrotu do zdrowia , trzeba na nich trochę pokrzyczeć w trakcie meczu to będą efekty po wygranej z legią i wolfsburgiem trochę zaczęli gwiazdorzyć
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 22.10.2013, 19:30
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym wyjazd na finał na Narodowy niż walkę o środek tabeli w lidze.
My nie walczymy o środek tabeli, tylko pierwszą ósemkę. Mówiąc wprost - o spokojne utrzymanie.
Ja osobiście wolałbym w przyszłym sezonie oglądać Wisłę w ekstraklasie.

Chrzanienie o europejskich pucharach - z czym do ludzi? Tak wam bardzo zależy na dostaniu wpitolu na jakiejś Kazachskiej prowincji?

Nie mamy kadry nawet na ligę, praktycznie w ogóle ławki rezerwowych na kluczowych pozycjach (napastnik, obrona, środek pomocy).

Wszedł Kamiński? A to nie jest przypadkiem nasz napastnik numer dwa?
To o co chodzi?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.10.2013 o godz. 19:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 22.10.2013, 19:34
No zmiany były typowo na odpadnięcie Stolarski za "Stiepana" i Kamiński za Brożka,przy 0:1 już więcej żadnych...
Nawet Smuda nie jest tak głupi (jak tu Go niektórzy o/skreślają),chyba ,że choroba mu w głowie poprzewracała .
Boli mnie to ponowne oszustwo w stylu "gramy na maxa".
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.10.2013, 19:35
"No comments" jest najlepszym prezentem dla naszej drużyny po tym meczu.
Weźcie się w garść chłopaki.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 22.10.2013, 19:36
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No zmiany były typowo na odpadnięcie Stolarski za "Stiepana" i Kamiński za Brożka,przy 0:1 już więcej żadnych...
Nooo, ogrywamy młodych
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 22.10.2013, 19:36
Z taka postawa moze i dobrze, ze nie awansowalismy. Teraz zostanie tylko w głowach walka o jak najlepsza pozycje w ekstraklasie
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 22.10.2013, 19:53
Szedłem, na ten mecz z przewidywaniem, że przegramy. Można sprawdzić wpis przedmeczowy.
Wynik mnie nie boli.

Ale trzeba było k... powiedzieć (między wierszami), że jest układ i oddajemy mecz za punkty w lidze.
A nie p.., że gramy na maksa.
Zapłacił bym za bilet i nie przyszedł.

Takiej totalnej żenady jaka została dziś odwalona na R22 to dawno nie widziałem.
Przynajmniej te pięć tysięcy co przyszło mogło jakieś bramki zobaczyć.
(A, byłbym zapomniał, pozdrawiam bajkopisarzy od "tych pięciu tysięcy co to zawsze przyjdą na C" wraz z ich guru od kiełbasek).
Można ustawić mecz na 4:2 na przykład. Oni są tak nieudolni, że nawet tego nie potrafią.

Żal mi piłkarzy Lechii. Przyjechali przegrać i zwolnić trenera. Co było widać od początku meczu. I nie udało się.
Ale przynajmniej w swoich staraniach nie schodzili poniżej pewnego poziomu sportowego, poniżej którego jest tylko kompromitacja.

Inna sprawa, że nasi nawet niespecjalnie musieli się starać, by pokazać, że im dziś nie wychodzi.

I na koniec odnośnie młodych polaków, co to Wisła w sercu i takie tam. Zawodnicy schodzą do szatni, dzieci piszczą przy tunelu prosząc o autograf. Podeszli Misiek, Fryc i Ostoja. A reszta miała to w dupie.
Miało być tak pięknie.

Dno i pięć metrów wodorostów. I nie chodzi mi o wynik, jeszcze raz powtarzam.
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 22.10.2013, 20:11
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Ale trzeba było k... powiedzieć (między wierszami), że jest układ i oddajemy mecz za punkty w lidze.
A nie p.., że gramy na maksa.
Zapłacił bym za bilet i nie przyszedł..
Z ust mi wyjąłeś. Pod koniec się modliłem, żebyśmy nie wyrównali, bo musiałbym patrzeć jeszcze pół godziny na ten szajs. Czuję się wydymany przez trenera i piłkarzy.
A mogłem pójść z córką na plac zabaw albo pokarmić łabędzie...
rrr
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 22.10.2013, 20:22
Mecz jak za najlepszych trenerskich czasów Tomka Kulawika. Wygrana z wsią Lubińską w sobotę jest obowiązkiem.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.10.2013, 20:29
Odpuściliśmy PP . Przyznał to Broniszewski po meczu . A i w czasie gry tak to też wyglądało .

Poza tym no nie mamy kadry na to aby grać na dwóch frontach . O tak po prostu , brutalna , ale rzeczywistość.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 22.10.2013, 20:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Odpuściliśmy PP . Przyznał to Broniszewski po meczu . A i w czasie gry tak to też wyglądało .
Po meczu to już każdy widział jak było. Trzeba było wczoraj to powiedzieć, a nie oszukiwać ludzi.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 22.10.2013, 20:40
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Trzeba było wczoraj to powiedzieć, a nie oszukiwać ludzi.
Wyobrażasz sobie to jakoś?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 22.10.2013, 20:45
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Po meczu to już każdy widział jak było. Trzeba było wczoraj to powiedzieć, a nie oszukiwać ludzi.
jakim oszukiwać ? Wisła chciała wygrać , każdy mecz się chce wygrać . Ale nie zawsze poświęcając całe zdrowie , kosztem ważniejszych spotkań . W 1 połowie nie było źle . Trenerzy pod świadomie i tak wiedzieli na czym stoją - czyli na niczym . 15 zawodników w kadrze z których może 4-5 zasługuje na miano solidnych ciągnących grę a reszta to szare ligowe tło .

zobacz jakim składem kończyliśmy mecz

Miśkiewicz - Fryc , Burliga , Jovanovic , Guerrier - Sarki , Nalepa , Stolarski , Chrapek , Małecki - Kamiński

6 zawodników którzy mają mniej niż 15 spotkań na poziomie ekstraklasy

a kto żałuje że poszedł na mecz niech chyba lepiej w ogóle nie bierze się za kibicowanie , bo i po co
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.10.2013 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 22.10.2013, 20:48
R33 napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażasz sobie to jakoś?
Dobre pytanie na które każdy chce odpowiedzi ale nikt jej nie zna. Co miał wyjść Ochalik i powiedzieć "proszę pastwa prosimy o popierd... tego meczu tak jak my go pierd..."?
Każdy kto ma trochę wyobraźni i umie liczyć skład osobowy oraz skojarzyć to z ilością meczów do rozegrania znał wynik tego meczu. Jedynie Lechia zepsuła zabawę grając taką samą kichę jak my. Paru się niepotrzebnie podjarało na początku meczu i od razu sensacja.
Moim zdaniem bardzo rozsądny ruch. My musimy dograć na jakimś tam poziomie do przerwy zimowej a nie porywać się z motyką na słońce.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 22.10.2013 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 22.10.2013, 21:00
Odpadliśmy i w sumie nie widzę w tym żadnego problemu. Wystarczy wyjaśnić dwie zasadnicze kwestie:
Mamy obecnie drużynę, która może coś pokazać w pucharach?
NIE MAMY
Czy możemy mieć 100% pewność, że Boss wzmocni drużynę w taki sposób, że będziemy coś znaczyć w Europie?
NIE MOŻEMY
Pora zejść na ziemię, początek rundy był wymarzony, mamy dobrą pozycje wyjściową jeśli chodzi o walkę o pierwszą ósemkę i tego się trzymajmy.
Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 22.10.2013, 21:06
Cytat:
Moim zdaniem bardzo rozsądny ruch. My musimy dograć na jakimś tam poziomie do przerwy zimowej a nie porywać się z motyką na słońce.
Twój plan jest nieomal doskonały, tylko warto zwrócić uwagę na maleńkie szczególiki:
- kto powiedział że dojście do pucharów będzie łatwiejsze z poziomu ligi niż pucharu? ( ponoć wszyscy go olewają)
- pragnę przypomnieć, że kolejna runda PP to marzec 2014, może jednak warto było spiąć się na ten jeden mecz, wystawić normalny skład i wykazać się większą ambicją
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 22.10.2013, 21:09
Jakbym był na tym meczu to bym się nieźle wku..ił. Ustawili by jakieś 2:4 czy 3:4 a nie 0:1 po beznadziejnej grze. A najlepsze było to, że jak przegrywali to zaczęli grać jeszcze słabiej niż jak było 0:0.
Plus jest taki, że mogą się skupić na lidze.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 22.10.2013, 21:39
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Twój plan jest nieomal doskonały, tylko warto zwrócić uwagę na maleńkie szczególiki:
- kto powiedział że dojście do pucharów będzie łatwiejsze z poziomu ligi niż pucharu? ( ponoć wszyscy go olewają)
Ale jakich pucharów? Kto Ci powiedział, że my mamy grać w jakichś pucharach?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 22.10.2013, 21:39
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Dobre pytanie na które każdy chce odpowiedzi ale nikt jej nie zna. Co miał wyjść Ochalik i powiedzieć "proszę pastwa prosimy o popierd... tego meczu tak jak my go pierd..."?
Każdy kto ma trochę wyobraźni i umie liczyć skład osobowy oraz skojarzyć to z ilością meczów do rozegrania znał wynik tego meczu. Jedynie Lechia zepsuła zabawę grając taką samą kichę jak my. Paru się niepotrzebnie podjarało na początku meczu i od razu sensacja.
Moim zdaniem bardzo rozsądny ruch. My musimy dograć na jakimś tam poziomie do przerwy zimowej a nie porywać się z motyką na słońce.
Wszystko pieknie i ładnie tylko zapomniałeś o jednym...następne spotkanie w PP dopiero na wiosnę.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 22.10.2013, 21:41
Dobry ruch ?
Przeciez to są dwa mecze za pół roku.
Napewno odbiorą nam szansę na mistrza.
Też je można zagrać juniorami.
Chyba, że po prostu nie mamy kasy na wyjazd do Białegostoku.

Jak PP nie jest priorytetem to trzeba było wystawić Kamińskiego i jakiegoś juniora za Małeckiego.
I zapieprzać od początku do końca.
Wówczas jak awansujemy to fajnie, jak nie awansujemy to nie ma niesmaku.


Cytat:
Wyobrażasz sobie to jakoś?
Mamy wąską kadrę, którą musimy oszczędzać, naszym głównym celem jest liga, ale oczywiście zrobimy wszystko by awansować. itd w tym stylu.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 22.10.2013, 21:42
R33 napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażasz sobie to jakoś?
To proste. Wystarczyło coś zasugerować, że mamy za wąską kadrę żeby walczyć o puchar i o pierwszą ósemką albo, że
damy szansę młodym.
A tak się człowiek naiwny z pracy zrywa.
Ten mecz i tak trzeba było zagrać, a następna runda jest na wiosnę. Notabene ciekawe o co będziemy grać jak uda się awansować do tej ósemki, a w ogóle to śmiesznie będzie jak przejebiemy te mecze, na które się dzisiaj tak oszczędzaliśmy.

Na zachodzie piłkarze zapieprzają czy liga czy puchar - w naszej piłce nigdy nie będzie normalnie jeśli nawet sztab trenerski będzie odpuszczał mecze.

Elefant napisał(a):Wyświetl post

Jak PP nie jest priorytetem to trzeba było wystawić Kamińskiego i jakiegoś juniora za Małeckiego.
I zapieprzać od początku do końca.
Wówczas jak awansujemy to fajnie, jak nie awansujemy to nie ma niesmaku.
.
Dokładnie. Na przykład taki Kuczak z Wolfsburgiem pokazał w 2 minuty dużo więcej niż Małecki przez cały mecz. Dlaczego nie dostał dzisiaj szansy ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 22.10.2013 o godz. 21:45.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.10.2013, 21:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Na zachodzie piłkarze zapieprzają czy liga czy puchar - w naszej piłce nigdy nie będzie normalnie jeśli nawet sztab trenerski będzie odpuszczał mecze.
Człowieku, o czym ty bredzisz? Przeciętny klub zachodni ma szeroką kadrę, w której zastąpienie jednego zawodnika drugim nie powoduje katastrofy. Mogą rotować składem, mogą grać na kilku frontach, kontuzje nie są aż takim dramatem jak u nas.

Jak Lazio grało z Legią, to chłopaki potruchtali sobie przez 70 minut, a pobiegali przez pozostałe 20. Wystarczyło. Pewnie trener przed meczem powiedział im żeby się przypadkiem nie spocili, bo jest zimno i o przeziębienie nietrudno. Klose na ławce nawet polara nie zdjął.

Kluby z najbogatszych lig zachodnich (Włochy, Wielka Brytania) ewidentnie i ostentacyjnie leją na Ligę Europejską, bo to dla nich tylko zawracanie dupy i żadne pieniądze. Liczy się tylko Liga Mistrzów. Stąd nasze okazyjne sukcesy ze znanymi firmami w tych rozgrywkach.

Nie wiem skąd się urwałeś...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.10.2013 o godz. 21:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.