The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę...
Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu 4 4,17%
Remis będzie sukcesem, ciężki teren. 18 18,75%
Zwycięstwo Wisły! 74 77,08%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.09.2013, 19:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jestesmy dramatycznie słabi.
Brak utrzymania się przy piłce, brak uspokojenia gry, brak jakiegokolwiek rozgrywającego, brak pojęcia o taktyce u Guerriera i Sarkiego, Małecki, który mysli, że szybkość załatwi wszystko. Brożek, ktory dwa razy nie wie, co zrobić sam na sam z bramkarzem, Garguła, środkowy pomocnik, ktory się przechadza tam, gdzie nikt, go nie oczekuje, szalony Boguski szybszy od wiatru i przyjmujący piłkę jakby parzyła.
Smuda na razie nauczył ich wszystkich tylko tego, że trzeba biegać, wracać i walczyć.
Ale jest na to lekarstwo: kolejna drużyna pokazała, że na presing odpowiada się presingiem i Wisła nie istnieje.
Na szybkie rozgrywanie, rozgrywanie jeszcze szybsze z zagęszczeniem środka pola.
Poza tym nic z taktyki, nic myślenia na boisku.

Oczywiście, kolejny raz wynik lepszy niż gra i pozcja w tabeli ponad stan.

Co jak co, ale szczęścia to Smuda ma kupę
Wypowiadasz się jakbyśmy mieli w składzie Szymkowiaka, Kosowskiego, Żurawskiego, Franka itd. wszystkich w najlepszych etapach swojej kariery, a Wisła jeszcze w poprzednim sezonie eliminowała Parme i Schalke w pucharach... Zejdź na ziemie (z całą resztą malkontentów) i przywitaj się z rzeczywistością. Skład przed sezonem mieliśmy na spadek/walkę w dolnej części tabeli. W poprzednim sezonie Burliga, Guła, Chrapek, Boguski, Bunoza to były parodie piłkarzy, nie mieli już kompletnie nic, żeby zaistnieć w kolejnym sezonie, żeby zaistnieć czymkolwiek. Dziękuj Smudzie, że nauczył ich wszystkich biegać, wracać, walczyć i próbuje (z różnym skutkiem) nauczyć ich czegokolwiek więcej. Spójrz jak zmienili się poszczególni piłkarze np. taki Burliga zaczyna coś tam pokazywać, Bunoza w ekstraklasie jak na razie najlepszy lewy obrońca itd. Robimy ZAJEBISTE wyniki, a niektórym już woda sodowa uderza do głowy i zaczynają kręcić, że w sumie to chujowo bo jak inni grają pressingiem to nam jest ciężko i ze tracimy pkt... zaraz zacznie się p.i.er.dolenie o mistrzostwie itd. Zapominacie, że z tak chujowym składem jednak ta Wisła potrafi dać nam trochę radości ładną grą (z Piastem, Lechią, Lechem). Jak wam się ciągle coś nie podoba to w Krakowie jest ponoć taki zespół co gra jak Barcelona tylko w.p.ierdol zazwyczaj dostaje...
Ostatnio edytowane przez silver03 : 28.09.2013 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07.