The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę...
Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu 4 4,17%
Remis będzie sukcesem, ciężki teren. 18 18,75%
Zwycięstwo Wisły! 74 77,08%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 28.09.2013, 19:59
Panowie, spokojnie, wszyscy jesteśmy mocno wku......i po tym nieudanym meczu. FraMat wypunktował co było słabe lub beznadziejne w naszej grze i ma rację bo tak ta kopanina wygladała. I nie ma to nic z kibicowaniem bo wszyscy chcieliśmy aby wygrali.
To, że zdaniem "fachowców" mielismy grać o utrzymanie to prawda i ja też się cieszę, że jest inaczej ale nie można udawać, że nie widzimy, że zespół przestał walczyć. I tu nie chodzi o wynik tego czy innego meczu. Zaczyna się dobrze nam znana dreptanina po boisku przy stanie 1:0. Garguła znowu sobie spaceruje, dzieci z Ruchu, wyciągnięte z głębokich rezerw jadą z nami jak z kupą gnoju. I nie można udawać, że tego nie ma , nie było. NIE MA WALKI !
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 28.09.2013 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 28.09.2013, 19:59
Miśkiewicz - 4 – słaby mecz. Przy bramce mógł być zaskoczony ale ten "babol: kilka minut później ... ?
Burliga - 6 - uważam że dobry mecz chociaż z powtórek wynika że w końcówce wypracował Ruchowi karnego ...
Głowacki - 6 - nasz mistrz się dziś parę razy pomylił ale strzelona bramka na plus
Chavez - 6 - walczył biegał - myślę że Smuda już zapomniał o tych saneczkach z ...,
Bunoza - 5 - słabszy mecz, nie podobało mi się zachowanie w stosunku do Miskiewicza gdy wpadł na niego - to młody bramkarz potrzebujący wsparcia i wogóle machanie łapami na swoich jest dla mnie niedopuszczalne
Guerrier - 6 - widzę rożne opinie ale dla mnie chyba jeden z najlepszych Wiślaków, waleczny dynamiczny szybki , tak jak napisałem po ostatnim meczu kontrola nad piłka ..niepełna ...
Stjepanović - 6 - dobra pierwsza połowa
Nalepa - 4 - zaczął fatalnie ale później było lepiej ... tak w ogóle to niemiłosiernie wolny
Boguski - 5 - wiele niecelnych podań ale cały mecz pod grą ...
Garguła - 4 - niewidoczny a to najgorsze co można napisać o grze
Sarki -5 - byłaby świetna asysta ..gdyby Brożek przymierzył ..czas sprawiał że nikł
Kamiński - bez oceny i uwag
Brożek - 4 - świetne 2 wyjścia na sam na sam i ... brak bramek
Małecki -5 - wszedł w momencie gdy drużyna nie grała za wiele do przodu i dał kilka chwil wytchnienia ...

Mieliśmy szczęście ... że w drugiej połowie nie zostaliśmy ukarani .
Wisła gra pól meczu .. potem coś się sypie ...Podobnie było na Cracovii
Nie można tego tłumaczyć zejściem Stiepy ...
Fryc i Stolarski chorzy ? (pytanie retoryczne).

Mimo wszystko (jeśli Brozio będzie zdrowy) możemy powalczyć z Legią ale trzeba gryźć trawę bo umiejętności .. chyba jeszcze nie dają przewagi na L.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.09.2013 o godz. 20:09.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 28.09.2013, 20:00
Z całym szacunkiem FraMat,ale pamiętam jak broniłeś Maskaanta pod koniec kadencji chociaż graliśmy za niego jeszcze większą kaszane niż teraz,dostawaliśmy notorycznie z Podbeskidziem,a skład mieliśmy o wiele silniejszy. Przed sezonem KAŻDY skazywał nas na walke o utrzymanie,a jednak Smuda zrobił coś czego nie potrafili zrobic jego poprzednicy.Jesteśmy wiceliderem oraz jedyną niepokananą drużyną w lidze. Nasza gra nie jest świetna,ale zobacz jakich mamy wykonawców,w ostatnich latach to byli piłkarscy paralitycy,dlatego to co teraz grają jest prawdziwym cudem. Momentami gramy naprawdę dobrze,momentami gramy kaszane. Trzeba pracowac nad tym żeby było coraz lepiej,więc daj czas trenerowi Smudzie,żeby poczynił odpowiednie wzmocnienia i zbudował ten zespół.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 28.09.2013, 20:01
FraMat, pamiętasz poprzedni sezon? Czy dalej jesteś w 2006 z kolorowym awatarem?

Remisujemy mecz po dwóch kontuzjach, dwóch zmarnowanych setkach i przypadkowej bramce z wolnego i to oznacza, że jesteśmy dramatycznie słabi? Po dziesięciu kolejkach 4-6-0 w kontekście nastrojow z końca czerwca to jest dramat?

Trochę pokory.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 28.09.2013, 20:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz się tak odezwiesz, albo nie odwołasz, a wylatujesz.
Zluzuj troche z tymi grozbami. Naprawde Twoje posty nie raz daja wiele do myslenia Kibicom Wisły do Twoich intencji. Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka. A jest to gracz, bez ktorego bylibysmy nizej niz sasiadka....

Naprawde czasem zastanawiam sie nad Twoim celem bycia tutaj moderatorem, jak ktos kto ma taki stosunek do Wisly, naszych pilkarzy i kibicow ma tutaj taka funkcje.

Zostaw Dariooka w spokoju! Ma wiecej Wisly w sercu niz nie jeden z tutejszych forumowiczow.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 28.09.2013, 20:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka.
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane stuprocentowe sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 28.09.2013, 20:10
Ostatnich 10 spotkań obu drużyn- 4 wygrane śmieRdzieli, 2 remisy, 4 wygrane Wisły. Patrząc nawet na ost. 20 spotkań i tak bilans wyrównany. Z przebiegu meczu znów powinniśmy prze*jebać. Jest remis. Lepszy gołąb w garści, niż wróbel na dachu. Na ten moment patrząc na składy, ławkę, kontuzje, wyniki poprzednich trenerów etc. ten punkt TRZEBA przyjąć z szacunkiem.


OT- Moder, takie rzeczy nie przystoją na piastowaną funkcję. Jeżeli zamierzasz dalej szukać zwady i srać we własne gniazdo lepiej zostaw to innemu człowiekowi, bardziej ogarniętemu.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 28.09.2013, 20:11
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Chrapek od ponad 3 meczy nie istnieje
Dzisiaj nie istniał najbardziej.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 28.09.2013, 20:13
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Nie chodzi o to, że nie można krytykować, każdy ma świadomość, że Brożek spartolił te 2 setki itd. i zagraliśmy słabo w Chorzowie, ale... niektórzy tutaj, aż nad zbyt mocno negatywnie wypowiadają się o grze Wisły nie biorąc poprawki na skład Wisły i to ludzi irytuje. Wypowiedzi są niewspółmierne do umiejętności/możliwości tego zespołu.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 28.09.2013, 20:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Znaleźli się wielcy obrońcy piłkarzyków i trenera, ktorzy po prostu niczego nie pokazują. Powiedziec wam prawde to o słabości Wisły to jak dziecku zabrać zabawki w piaskownicy. Placz i wyzwiska.
P......enie. Dobre wyniki Wisły w tym składzie (Brożek), a przede wszystkim z tym trenerem, nie pasują ci do z góry założonej teorii, stąd szukasz dziury w całym. Ewidentnie nie radzisz sobie z obecna sytuacją i faktem, że ludzie którzy wyprowadzają klub na prostą nie mówią po angielsku. Nawet biorąc poprawkę na to, że mamy szczęście i nie zasłużyliśmy na wszystkie zdobyte punkty, to i tak udaje nam się grac lepiej i robić lepsze wyniki niż większość przewidywała przed sezonem. Zaakceptuj ten fakt i przestań wkurzać ludzi, dla których liczy się tylko dobro Wisły, a nie to, która filozofia prowadzenia klubu obecnie wygrywa.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 28.09.2013, 20:14
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
OT- Moder, takie rzeczy nie przystoją na piastowaną funkcję. Jeżeli zamierzasz dalej szukać zwady i srać we własne gniazdo lepiej zostaw to innemu człowiekowi, bardziej ogarniętemu.
To co jednak wprowadzamy cenzurę ?

Ktoś kto ocenia piłkarzy po meczu i wyraża swoją własną opinię do której ma prawo jest oskarżany "o szukanie zwady i sranie we własne gniazdo" teraz już pojechałeś po bandzie ...

Niedługo będziemy tu mieć druga Białoruś ...

Nikt nie będzie mógł powiedzieć złego słowa o drużynie Smudy bo takie wypowiedzi będą kasowane
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 28.09.2013, 20:16
Rozumiem więc, że nie będziemy negatywnie wypowiadali sie o grze Wisły kiedy ta gra po prostu źle?

Aha.... ma byc tak jak w nc+ że cokolwiek się dzieje to Stefanović na najwiekszego plusa meczu?

No więc miejscie: "Brożek był dzisiaj najlepszy na boisku - dochodził do sytuacji". Teraz już nie jestem z kauflandu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 28.09.2013, 20:17
Nie wiem, co pan moderator chce udowodnić, banując Dariooka. Post o Brożku bardzo smutny. Pewnie, że można krytykować, można nawet jechać jak z kupą gnoju. Ale nie należy tego czynić w taki sposób, żeby pozostawić margines pozwalający na wyciągnięcie wniosków, iż autora wypowiedzi cieszy fakt, że Pawłowi się nie udało (bo wyszło na moje).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 28.09.2013, 20:19
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Panowie, spokojnie, wszyscy jesteśmy mocno wku......i po tym nieudanym meczu. FraMat wypunktował co było słabe lub beznadziejne w naszej grze i ma rację bo tak ta kopanina wygladała. I nie ma to nic z kibicowaniem bo wszyscy chcieliśmy aby wygrali.
Święte słowa, powinny zakończyć tą dyskusję.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 28.09.2013, 20:19
Cieszy kolejny mecz bez porazki, smuci sytuacja z Brozkiem i Ostoja jakby nie daj Boze wylecieli to lezymy i kwiczymy za tydzien
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 28.09.2013, 20:19
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane stuprocentowe sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Czy Ty nie rozumiesz, ze tutaj nie chodzi o zwykła krytyke. Kazdy jest w...ny, ze Brozek nie trafil. Mozna mu zarzucic ze TYM RAZEM ZNOW NAM MECZU SAM NIE WYGRAŁ (swoimi bramami i asystami). Ale tutaj w wypowiedzi FraMata byl wyczywalny, "A NIE MOWILEM, ZE TAK BEDZIE".

Pan Moderator zapomnial, ze bez Brozka jestesmy w czarnej dupie. Pan Moderator pokazal swoja wladze, zadowolony?
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 28.09.2013, 20:21
Ten mecz był fatalny w 2 połowie w wykonaniu Wisły. Fakt.
Ewidentnie odżyli ci którzy uważają że ta Wisła a zwłaszcza trener to dno i wodorosty.
Niech mają swoje 5 minut i oby tylko tyle.
Oby po meczu z Legią znów zamilkli.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 28.09.2013, 20:23
Cytat:
Ale nie należy tego czynić w taki sposób, żeby pozostawić margines pozwalający na wyciągnięcie wniosków, iż autora wypowiedzi cieszy fakt, że Pawłowi się nie udało (bo wyszło na moje).
Dokładnie. Szukanie zwady i sranie we własne gniazdo odnosi się do relacji z innymi forumowiczami, nie do zasłużonej krytyki (lecz na pewno nie w ten sposób).

Białoruś moi drodzy, to robicie WY. Skrytykuj admina, wyraź inną opinię, wytknij błędy- ban. Whose the Łukaszenka?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 28.09.2013, 20:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Chcesz to masz.
Możesz rozmawiać, dyskutować, nie zgadzac się.
Ale rzucać tekstami o kauflandzie w stosunku kogokolwiek (w tym do mnie) nie pozwolę.
Mogłes się zastanowić i powiedziec, że Cię poniosło.


No cóż. Po meczu z Amiką nie chciałem szczęśliwym napinaczom psuć dobrego nastroju.
Wisła zagrala troche słabiej? Tak gra prawie cały czas.
Piszę o tym od początku sezonu i wcześniej.
Piszę caly czas, ze wyniki mamy lepsze niż gra, a miejsce w tabeli ponad stan.

Znaleźli się wielcy obrońcy piłkarzyków i trenera, ktorzy po prostu niczego nie pokazują. Powiedziec wam prawde to o słabości Wisły to jak dziecku zabrać zabawki w piaskownicy. Placz i wyzwiska.
O czym ty chlopie piszesz ?!!!
Widziales w tym sezonie jakis mecz Wisly czy po prostu idziesz w zaparte wg. schematu " Smuda Ch...uj i tak mi k.u.r...wa dopomoz".Bo jezeli nie widzisz roznicy pomiedzy tym co grali u Kulawika czy Probierza a tym co graja teraz to albo jestes slepy albo glupi albo nazywasz sie Stanowski.
A porownanie do zabranej zabawki -wypisz wymaluj mozna odniesc do Ciebie.Zli ludzie zabrali Ci Dana i od tego czasu wszystko w Wisle jest be.Nikt nie jest w stanie dorownac mitycznej postaci rumunskiego geniusza,za ktorego kadencji
Wisla faktycznie grala z.a.k.u.r.w.i.s.t.a,kosmiczna,galaktyczna etc. pile.No po prostu klekajcie narody.
A transfery ,ktore przeprowadzil.Toz to najwyzszych lotow maestria menadzerki.
Dorosnij w koncu.Petrescu juz w Wisle nie ma i nie bedzie i jak nie mozesz sie z tym pogodzic to kibicuj D.Moskwa tam twoj heros robi zajebista robote.
Wymagasz szacunku do siebie a nie masz go dla klubu ktoremu podobno kibicujesz
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 28.09.2013, 20:23
Ale kto neguje, że gramy źle? Gramy źle, momentami fatalnie (drugie połowy dziś i w derbach, Szczecin)

Mimo tego punktujemy nadspodziewanie dobrze po letnich roszadach, z 12-13 zawodnikami nadającymi się do gry. Łomot jeszcze dostaniemy, ale drużyna powoli wychodzi na prostą, i to znacznie szybciej niż się ktokolwiek spodziewał. Nie wiem czego niektórzy tutaj oczekiwali. Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 28.09.2013, 20:24
Hubert fan, to Pan Moderator swoja wladza wprowadza tutaj cenzure, a nie my walczac o przyzwoitosc.
To On pozbawia niektorych mozliwosci wypowiadania sie tutaj, a nie ja czy ktokolwiek inny.

Dariook to nie moja bajka, ale zbanowanie go uwazam za przegiecie...
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 28.09.2013, 20:24
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że FraMat nie miał prawa tego napisać, tak ?

Jeżeli tak to jesteś za wprowadzeniem cenzury
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 28.09.2013, 20:27
To jest temat meczowy i ocenami w nim ostatni mecz.
A nie cała rundę, politykę transferową, polityke klubu itd.

Ci zawodnicy mogą zagrać lepiej, z większym zębem i ambicją co juz pokazywali. Zagrali żle to oceny muszą być takie jakie są.

Krytyka gry w danym meczu nie ma nic wspólnego z kibicowaniem czy ogólną oceną polityki klubu.
Udawanie, że jest cudownie a drugi mecz z rzędu gramy bez zacięcia i ambicji (a może po prostu mamy braki kondycyjne) w drugiej połowie to chowanie głowy w piasek i nie ma nic wspólnego z dbaniem o dobro Wisły.
Jest raczej działaniem na jej szkodę.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 28.09.2013, 20:29
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że nie miał prawa tego napisać, tak ?

Jeżeli tak to jesteś za cenzurowaniem
Mial prawo napisac nawet, ze cieszy sie ze Brozek nie strzeli 2 setek. Ale powinien przyjac takze z godnoscia odpowiedz ludzi, ktorych taka wypowiedz by wkorwila. I tyle. Bany to oznaka slabosci i wlasnie cenzury!

Sprawa Darioka powinna byc poruszona.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 28.09.2013, 20:30
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty nie rozumiesz, ze tutaj nie chodzi o zwykła krytyke. Kazdy jest w...ny, ze Brozek nie trafil. Mozna mu zarzucic ze TYM RAZEM ZNOW NAM MECZU SAM NIE WYGRAŁ (swoimi bramami i asystami). Ale tutaj w wypowiedzi FraMata byl wyczywalny, "A NIE MOWILEM, ZE TAK BEDZIE".
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 28.09.2013, 20:32
Przypomnijmy sobie kogo my mamy w składzie i co na temat tych ludzi moglibyśmy powiedzieć z perspektywy dawnych analiz Markusa, gdzie umieszczał hasła w stylu "ociera się o wymagania ligi mistrzów", "aktualnie nie spełnia wymagań ligi mistrzów" itp.
Mamy całą grupę ludzi z dawnej młodej ekstraklasy, która w warunkach lepszej sytuacji finansowej NIGDY nie dostałaby szansy, bo po prostu byli za słabi. Ta cała grupa
Miśkiewicz
Burliga
Chrapek
Nalepa
Kamiński
Stolarski
+ ci wszyscy nieobecni typu Czekaj, Uryga NIGDY nie dostaliby szansy i nie graliby w mocnej finansowo Wiśle. Żaden z nich nie prezentował takiego poziomu, aby w naturalny sposób wejść do pełnej piłki seniorskiej i stanowić wzmocnienie. Grają tylko dlatego, że trzeba było lepić luki
Dalej..mamy zniszczonych przez wieloletnie kontuzje
Boguskiego
Gargułe
Wielokrotnie obrażanych przez lata jako "drewna" oraz "wynalazki Kapki, Maskaanta czy Bednarza"
Bunoze
Chaveza
Wracających z nieudanych przygód zagranicznych, gdzie osiagneli mało, lub ponieśli spektakularne klęski
Głowackiego
Brożka
Małeckiego
A to wszystko uzupełnione przez transfery bezgotówkowe, nieco na szybko
Sarkiego
Donalda
Stjepy
Burdenskiego (z nim jest juz zupełnie inna historia)
Kto z nich "ociera się lub spełnia wymagania walki o Lige Mistrzów" ? Ci ludzie naprawdę grają jak na to kim są i co mogą dać, bardzo dobrze. Każdy gol, każdy 1 punkt to sukces. Jak Cupiał w zimie da pieniądze na transfery ludzi na poziomie Uche, Meliksona, Żurawia czy Marcelo, to będzie można biadolić. Na teraz proszę uszanujmy to co mamy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 28.09.2013, 20:33
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Szukanie zwady i sranie we własne gniazdo odnosi się do relacji z innymi forumowiczami, nie do zasłużonej krytyki (lecz na pewno nie w ten sposób).

Białoruś moi drodzy, to robicie WY. Skrytykuj admina, wyraź inną opinię, wytknij błędy- ban. Whose the Łukaszenka?
To naucz się czytać ze zrozumieniem. Dariook dostał bana, bo się zagalopował i zaklasyfikował mnie do kauflandu.
Nie krytykował.
Nie wyrażał innej opinii.
Nie wytykał błędów.

Bezczelnie i po chamsku okreslił moderatora jako kogoś z drugiejs strony Błoń
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 28.09.2013, 20:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej
wlasnie taka wypowiedz powinna powinna byc podstawa do bana. Oskarzenie kogos o to, ze jest pijanym.
Zreszta, jesli 10 osob Ci cos mowi, to znaczy ze tak to odebrali. Wiele osob Twoja wypowiedz uznalo za skandal.

Pan Moderato, ktory wszyna awanture, a pozniej rozdaje bany za to bany...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 28.09.2013, 20:35
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Mial prawo napisac nawet, ze cieszy sie ze Brozek nie strzeli 2 setek. Ale powinien przyjac takze z godnoscia odpowiedz ludzi, ktorych taka wypowiedz by wkorwila. I tyle. Bany to oznaka slabosci i wlasnie cenzury!
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 28.09.2013, 20:38
edit...zle zrozumialem kontekst..mój blad
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20.