
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę... | |||
| Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu |
|
4 | 4,17% |
| Remis będzie sukcesem, ciężki teren. |
|
18 | 18,75% |
| Zwycięstwo Wisły! |
|
74 | 77,08% |
| Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#121
|
|
Panowie, spokojnie, wszyscy jesteśmy mocno wku......i po tym nieudanym meczu. FraMat wypunktował co było słabe lub beznadziejne w naszej grze i ma rację bo tak ta kopanina wygladała. I nie ma to nic z kibicowaniem bo wszyscy chcieliśmy aby wygrali.
To, że zdaniem "fachowców" mielismy grać o utrzymanie to prawda i ja też się cieszę, że jest inaczej ale nie można udawać, że nie widzimy, że zespół przestał walczyć. I tu nie chodzi o wynik tego czy innego meczu. Zaczyna się dobrze nam znana dreptanina po boisku przy stanie 1:0. Garguła znowu sobie spaceruje, dzieci z Ruchu, wyciągnięte z głębokich rezerw jadą z nami jak z kupą gnoju. I nie można udawać, że tego nie ma , nie było. NIE MA WALKI ! Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 28.09.2013 o godz. 20:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#122
|
|
Miśkiewicz - 4 – słaby mecz. Przy bramce mógł być zaskoczony ale ten "babol: kilka minut później ... ?
Burliga - 6 - uważam że dobry mecz chociaż z powtórek wynika że w końcówce wypracował Ruchowi karnego ... Głowacki - 6 - nasz mistrz się dziś parę razy pomylił ale strzelona bramka na plus Chavez - 6 - walczył biegał - myślę że Smuda już zapomniał o tych saneczkach z ..., Bunoza - 5 - słabszy mecz, nie podobało mi się zachowanie w stosunku do Miskiewicza gdy wpadł na niego - to młody bramkarz potrzebujący wsparcia i wogóle machanie łapami na swoich jest dla mnie niedopuszczalne Guerrier - 6 - widzę rożne opinie ale dla mnie chyba jeden z najlepszych Wiślaków, waleczny dynamiczny szybki , tak jak napisałem po ostatnim meczu kontrola nad piłka ..niepełna ... Stjepanović - 6 - dobra pierwsza połowa Nalepa - 4 - zaczął fatalnie ale później było lepiej ... tak w ogóle to niemiłosiernie wolny Boguski - 5 - wiele niecelnych podań ale cały mecz pod grą ... Garguła - 4 - niewidoczny a to najgorsze co można napisać o grze Sarki -5 - byłaby świetna asysta ..gdyby Brożek przymierzył ..czas sprawiał że nikł Kamiński - bez oceny i uwag Brożek - 4 - świetne 2 wyjścia na sam na sam i ... brak bramek Małecki -5 - wszedł w momencie gdy drużyna nie grała za wiele do przodu i dał kilka chwil wytchnienia ... Mieliśmy szczęście ... że w drugiej połowie nie zostaliśmy ukarani . Wisła gra pól meczu .. potem coś się sypie ...Podobnie było na Cracovii Nie można tego tłumaczyć zejściem Stiepy ... Fryc i Stolarski chorzy Mimo wszystko (jeśli Brozio będzie zdrowy) możemy powalczyć z Legią ale trzeba gryźć trawę bo umiejętności .. chyba jeszcze nie dają przewagi na L.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.09.2013 o godz. 20:09.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#123
|
|
Z całym szacunkiem FraMat,ale pamiętam jak broniłeś Maskaanta pod koniec kadencji chociaż graliśmy za niego jeszcze większą kaszane niż teraz,dostawaliśmy notorycznie z Podbeskidziem,a skład mieliśmy o wiele silniejszy. Przed sezonem KAŻDY skazywał nas na walke o utrzymanie,a jednak Smuda zrobił coś czego nie potrafili zrobic jego poprzednicy.Jesteśmy wiceliderem oraz jedyną niepokananą drużyną w lidze. Nasza gra nie jest świetna,ale zobacz jakich mamy wykonawców,w ostatnich latach to byli piłkarscy paralitycy,dlatego to co teraz grają jest prawdziwym cudem. Momentami gramy naprawdę dobrze,momentami gramy kaszane. Trzeba pracowac nad tym żeby było coraz lepiej,więc daj czas trenerowi Smudzie,żeby poczynił odpowiednie wzmocnienia i zbudował ten zespół.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#124
|
|
FraMat, pamiętasz poprzedni sezon? Czy dalej jesteś w 2006 z kolorowym awatarem?
Remisujemy mecz po dwóch kontuzjach, dwóch zmarnowanych setkach i przypadkowej bramce z wolnego i to oznacza, że jesteśmy dramatycznie słabi? Po dziesięciu kolejkach 4-6-0 w kontekście nastrojow z końca czerwca to jest dramat? Trochę pokory. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#125
|
|
Zluzuj troche z tymi grozbami. Naprawde Twoje posty nie raz daja wiele do myslenia Kibicom Wisły do Twoich intencji. Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka. A jest to gracz, bez ktorego bylibysmy nizej niz sasiadka....
Naprawde czasem zastanawiam sie nad Twoim celem bycia tutaj moderatorem, jak ktos kto ma taki stosunek do Wisly, naszych pilkarzy i kibicow ma tutaj taka funkcje. Zostaw Dariooka w spokoju! Ma wiecej Wisly w sercu niz nie jeden z tutejszych forumowiczow. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#126
|
Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ? Następny który nie wie do czego służy forum ... A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#127
|
|
Ostatnich 10 spotkań obu drużyn- 4 wygrane śmieRdzieli, 2 remisy, 4 wygrane Wisły. Patrząc nawet na ost. 20 spotkań i tak bilans wyrównany. Z przebiegu meczu znów powinniśmy prze*jebać. Jest remis. Lepszy gołąb w garści, niż wróbel na dachu. Na ten moment patrząc na składy, ławkę, kontuzje, wyniki poprzednich trenerów etc. ten punkt TRZEBA przyjąć z szacunkiem.
OT- Moder, takie rzeczy nie przystoją na piastowaną funkcję. Jeżeli zamierzasz dalej szukać zwady i srać we własne gniazdo lepiej zostaw to innemu człowiekowi, bardziej ogarniętemu. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#128
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#129
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#130
|
|
P......enie. Dobre wyniki Wisły w tym składzie (Brożek), a przede wszystkim z tym trenerem, nie pasują ci do z góry założonej teorii, stąd szukasz dziury w całym. Ewidentnie nie radzisz sobie z obecna sytuacją i faktem, że ludzie którzy wyprowadzają klub na prostą nie mówią po angielsku. Nawet biorąc poprawkę na to, że mamy szczęście i nie zasłużyliśmy na wszystkie zdobyte punkty, to i tak udaje nam się grac lepiej i robić lepsze wyniki niż większość przewidywała przed sezonem. Zaakceptuj ten fakt i przestań wkurzać ludzi, dla których liczy się tylko dobro Wisły, a nie to, która filozofia prowadzenia klubu obecnie wygrywa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#131
|
Ktoś kto ocenia piłkarzy po meczu i wyraża swoją własną opinię do której ma prawo jest oskarżany "o szukanie zwady i sranie we własne gniazdo" teraz już pojechałeś po bandzie ... ![]() Niedługo będziemy tu mieć druga Białoruś ... ![]() Nikt nie będzie mógł powiedzieć złego słowa o drużynie Smudy bo takie wypowiedzi będą kasowane |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#132
|
|
Rozumiem więc, że nie będziemy negatywnie wypowiadali sie o grze Wisły kiedy ta gra po prostu źle?
Aha.... ma byc tak jak w nc+ że cokolwiek się dzieje to Stefanović na najwiekszego plusa meczu? No więc miejscie: "Brożek był dzisiaj najlepszy na boisku - dochodził do sytuacji". Teraz już nie jestem z kauflandu? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#133
|
|
Nie wiem, co pan moderator chce udowodnić, banując Dariooka. Post o Brożku bardzo smutny. Pewnie, że można krytykować, można nawet jechać jak z kupą gnoju. Ale nie należy tego czynić w taki sposób, żeby pozostawić margines pozwalający na wyciągnięcie wniosków, iż autora wypowiedzi cieszy fakt, że Pawłowi się nie udało (bo wyszło na moje).
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#134
|
|
Święte słowa, powinny zakończyć tą dyskusję.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#135
|
|
Cieszy kolejny mecz bez porazki, smuci sytuacja z Brozkiem i Ostoja jakby nie daj Boze wylecieli to lezymy i kwiczymy za tydzien
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#136
|
Pan Moderator zapomnial, ze bez Brozka jestesmy w czarnej dupie. Pan Moderator pokazal swoja wladze, zadowolony? |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#137
|
|
Ten mecz był fatalny w 2 połowie w wykonaniu Wisły. Fakt.
Ewidentnie odżyli ci którzy uważają że ta Wisła a zwłaszcza trener to dno i wodorosty. Niech mają swoje 5 minut i oby tylko tyle. Oby po meczu z Legią znów zamilkli. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#138
|
|
Cytat:
Białoruś moi drodzy, to robicie WY. Skrytykuj admina, wyraź inną opinię, wytknij błędy- ban. Whose the Łukaszenka? ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
#139
|
Widziales w tym sezonie jakis mecz Wisly czy po prostu idziesz w zaparte wg. schematu " Smuda Ch...uj i tak mi k.u.r...wa dopomoz".Bo jezeli nie widzisz roznicy pomiedzy tym co grali u Kulawika czy Probierza a tym co graja teraz to albo jestes slepy albo glupi albo nazywasz sie Stanowski. A porownanie do zabranej zabawki -wypisz wymaluj mozna odniesc do Ciebie.Zli ludzie zabrali Ci Dana i od tego czasu wszystko w Wisle jest be.Nikt nie jest w stanie dorownac mitycznej postaci rumunskiego geniusza,za ktorego kadencji Wisla faktycznie grala z.a.k.u.r.w.i.s.t.a,kosmiczna,galaktyczna etc. pile.No po prostu klekajcie narody. A transfery ,ktore przeprowadzil.Toz to najwyzszych lotow maestria menadzerki. Dorosnij w koncu.Petrescu juz w Wisle nie ma i nie bedzie i jak nie mozesz sie z tym pogodzic to kibicuj D.Moskwa tam twoj heros robi zajebista robote. Wymagasz szacunku do siebie a nie masz go dla klubu ktoremu podobno kibicujesz |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#140
|
|
Ale kto neguje, że gramy źle? Gramy źle, momentami fatalnie (drugie połowy dziś i w derbach, Szczecin)
Mimo tego punktujemy nadspodziewanie dobrze po letnich roszadach, z 12-13 zawodnikami nadającymi się do gry. Łomot jeszcze dostaniemy, ale drużyna powoli wychodzi na prostą, i to znacznie szybciej niż się ktokolwiek spodziewał. Nie wiem czego niektórzy tutaj oczekiwali. Tyle w temacie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#141
|
|
Hubert fan, to Pan Moderator swoja wladza wprowadza tutaj cenzure, a nie my walczac o przyzwoitosc.
To On pozbawia niektorych mozliwosci wypowiadania sie tutaj, a nie ja czy ktokolwiek inny. Dariook to nie moja bajka, ale zbanowanie go uwazam za przegiecie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#142
|
|
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że FraMat nie miał prawa tego napisać, tak ?
![]() Jeżeli tak to jesteś za wprowadzeniem cenzury
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:28.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#143
|
|
To jest temat meczowy i ocenami w nim ostatni mecz.
A nie cała rundę, politykę transferową, polityke klubu itd. Ci zawodnicy mogą zagrać lepiej, z większym zębem i ambicją co juz pokazywali. Zagrali żle to oceny muszą być takie jakie są. Krytyka gry w danym meczu nie ma nic wspólnego z kibicowaniem czy ogólną oceną polityki klubu. Udawanie, że jest cudownie a drugi mecz z rzędu gramy bez zacięcia i ambicji (a może po prostu mamy braki kondycyjne) w drugiej połowie to chowanie głowy w piasek i nie ma nic wspólnego z dbaniem o dobro Wisły. Jest raczej działaniem na jej szkodę. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#144
|
Sprawa Darioka powinna byc poruszona. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#145
|
|
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline |
#146
|
|
Przypomnijmy sobie kogo my mamy w składzie i co na temat tych ludzi moglibyśmy powiedzieć z perspektywy dawnych analiz Markusa, gdzie umieszczał hasła w stylu "ociera się o wymagania ligi mistrzów", "aktualnie nie spełnia wymagań ligi mistrzów" itp.
Mamy całą grupę ludzi z dawnej młodej ekstraklasy, która w warunkach lepszej sytuacji finansowej NIGDY nie dostałaby szansy, bo po prostu byli za słabi. Ta cała grupa Miśkiewicz Burliga Chrapek Nalepa Kamiński Stolarski + ci wszyscy nieobecni typu Czekaj, Uryga NIGDY nie dostaliby szansy i nie graliby w mocnej finansowo Wiśle. Żaden z nich nie prezentował takiego poziomu, aby w naturalny sposób wejść do pełnej piłki seniorskiej i stanowić wzmocnienie. Grają tylko dlatego, że trzeba było lepić luki Dalej..mamy zniszczonych przez wieloletnie kontuzje Boguskiego Gargułe Wielokrotnie obrażanych przez lata jako "drewna" oraz "wynalazki Kapki, Maskaanta czy Bednarza" Bunoze Chaveza Wracających z nieudanych przygód zagranicznych, gdzie osiagneli mało, lub ponieśli spektakularne klęski Głowackiego Brożka Małeckiego A to wszystko uzupełnione przez transfery bezgotówkowe, nieco na szybko Sarkiego Donalda Stjepy Burdenskiego (z nim jest juz zupełnie inna historia) Kto z nich "ociera się lub spełnia wymagania walki o Lige Mistrzów" ? Ci ludzie naprawdę grają jak na to kim są i co mogą dać, bardzo dobrze. Każdy gol, każdy 1 punkt to sukces. Jak Cupiał w zimie da pieniądze na transfery ludzi na poziomie Uche, Meliksona, Żurawia czy Marcelo, to będzie można biadolić. Na teraz proszę uszanujmy to co mamy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#147
|
Nie krytykował. Nie wyrażał innej opinii. Nie wytykał błędów. Bezczelnie i po chamsku okreslił moderatora jako kogoś z drugiejs strony Błoń |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#148
|
|
wlasnie taka wypowiedz powinna powinna byc podstawa do bana. Oskarzenie kogos o to, ze jest pijanym.
Zreszta, jesli 10 osob Ci cos mowi, to znaczy ze tak to odebrali. Wiele osob Twoja wypowiedz uznalo za skandal. Pan Moderato, ktory wszyna awanture, a pozniej rozdaje bany za to bany... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#149
|
|
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline |
#150
|
|
edit...zle zrozumialem kontekst..mój blad
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|