
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się wtorkowy mecz przyjaźni? | |||
| Zwycięstwem Wisły Kraków! |
|
57 | 70,37% |
| Remisem |
|
17 | 20,99% |
| Zwycięstwem Lechii Gdańsk! |
|
7 | 8,64% |
| Głosujących: 81. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#36
|
|
Wiadomo, że będą kręcić tak z Ruchem jak i w kolejnym meczu. Dobrze by było wspomnieć coś przed meczem o pracy sędziego. Wyrazić nadzieje że będzie bardziej spostrzegawczy niż rok temu, czy coś. Bo bez zwrócenia na to uwagi znów bezczelnie nas przekręcą. A tak jak się ludziom przypomni zeszłoroczny smutny kabaret to może nie będą aż tak bezczelni.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
|
|