The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się wtorkowy mecz przyjaźni?
Zwycięstwem Wisły Kraków! 57 70,37%
Remisem 17 20,99%
Zwycięstwem Lechii Gdańsk! 7 8,64%
Głosujących: 81. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 25.09.2013, 09:36
....a wypadaloby sie nauczyc nazwisk zawodnikow... szczegolnie tych ktorzy w klubie sa od paru dobrych lat.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 25.09.2013, 09:43
Opinia Probierza o arbitrze:

Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.

Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 25.09.2013, 09:45
Bogucki ... dobrze, że nie Ryszard
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 25.09.2013, 09:46
Szpakowki drugi
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 25.09.2013, 09:49
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Co ten Smuda narobił... Wg ekspertów (nie tylko ogólnopolskich) to przecież ten "najbardziej skompromitowany polski trener ostatnich lat" miał osiągać gorsze wyniki od Kulawika (...)
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 25.09.2013, 10:09
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...
Jeśli nie widzisz różnicy między trenerem a selekcjonerem i trenerem który przygotowuje drużynę do sezonu a trenerem który bierze drużynę w trakcie sezonu ,to mi bardzo żal.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 25.09.2013, 10:23
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...
Ale czym ten Smuda tak sie na tym euro skompromitował Czemu ten mit jest tak w kółko powtarzany aż do porzygania?
Remisem z Grecja, która pare lat wczesniej była mistrzem Europy, grajac składem zdestabilizowanym przez czerwoną kartke Szczesnego ? Remisem z naszpikowaną milionerami Rosją, rewelacją wcześniejszych mistrzostw? Kadrze nie wyszedl jedynie mecz z czechami, choć gdyby Lewandowski strzelił na poczatku to co miał, byłoby zupełnie inaczej. Do tego mało kto już pamięta, o durnej decyzji aby ostatni mecz nie grać w Warszawie, tylko bawić się w wyprowadzkę do Wrocławia, gdzie chwilami kadra czuła się jak na wyjeździe z wielu przyczyn. Ale zostawmy już gdybanie.
Prawdą jest że drużyna Smudy Euro przegrała (bo mistrzostwa nie wygrała i tylko i wyłącznie dlatego), ale o żadnej kompromitacji mowy być nie może. Gdzie wy wydzicie tą kompromitacje Sport ma to do siebie, że czasem po prostu ktoś bywa od nas lepszy.

Wracając do głównego tematu, mecz wczoraj sporo informacji dostarczył. Miśkiewicz coraz bardziej solidny. Ogromny postęp jakości w bramce w stosunku do późnego Pareiki. Nie zauważyłem ani jednego jego babola wczoraj.
Chavez spięty i dość toporny, ale pokazał że się nada na tą pozycje na najbliższe tygodnie, w zastepstwie za Marko.
Donald stremowany, ale potencjał bardzo duży. Pod pewnymi względami przypominał mi J.Diaza.
Stolarski na środku w ofensywie drażnił strasznie tymi wykopami na bramke z 30 metrów, ale fajnie że Smuda testuje graczy na różnych pozycjach. To może wypalić. Sarki - super zmiana..rozruszał nam gre
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 25.09.2013, 10:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Opinia Probierza o arbitrze:

Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.

Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.
Nie bufon tylko prostak, który nie rozumie co mówi.

W całym meczu najlepszy jest wynik i utarcie nosa temu pyszałkowi. Jako zawodnik był prosty i chamski i jako trener jest taki sam. Doszło tylko cwaniackie zachowanie co sprawia ze nie można na gościa patrzeć. Zapieprzył nam dwa sezony aż dziwne ze nie dostał wczoraj porcji ... Chyba tylko ze względu na Lechie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 25.09.2013, 11:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie bufon tylko prostak, który nie rozumie co mówi.

W całym meczu najlepszy jest wynik i utarcie nosa temu pyszałkowi. Jako zawodnik był prosty i chamski i jako trener jest taki sam. Doszło tylko cwaniackie zachowanie co sprawia ze nie można na gościa patrzeć. Zapieprzył nam dwa sezony aż dziwne ze nie dostał wczoraj porcji ... Chyba tylko ze względu na Lechie.
On doskonale wie co mówi
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 25.09.2013, 11:33
Do czerwonej kartki gra naszych pilakrze mnie strasznie irytowala i denerwowala. Masa niedokladnych podan, nieporozumien i strat. Efektow prawie zadnych.

Mecz ten po raz kolejny pokazal ze zatracilismy umiejetnosc gry pod pressingiem. Widac to bylo dopoki Lechia grala w pelnym skladzie i dobitnie widac to bylo takze w ostatnim derbowym meczu. Jak przeciwnik na nas siada to nie potrafimy przytrzymac i pograc pilka, zaczyna sie nerwowka a pilkarze mysla tylko zeby pozbyc sie pilki. Tracimy ja glupio albo obronca posyla balona gdzies w okolice srodka boiska jakby ciagle gral tam Genkov, ktory potrafil wygrac glowke.

Po pierwszej bramce nerwowka siadla i dalej juz poszlo gladko 3:0 czesto sie nam nie przydarzalo w ostatnich miesiacach.
DysoN
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 25.09.2013, 11:40
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
On doskonale wie co mówi
Czyli świadomie robi z siebie idiotę? Nic zaskakującego . Boli go trójeczka i ma boleć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 25.09.2013, 12:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli świadomie robi z siebie idiotę? Nic zaskakującego . Boli go trójeczka i ma boleć.
Niby nie ocenia sędziego, a jednak w drugim zdaniu daje do zrozumienia co o tym mysli. Podsuwa odpowiedz na pytanie: jak sędzia sie spisał? popełnił błąd. Taki z niego psycholog

czesta technika manipulacji, tyle ze on to sie nadaje do tarcia chrzanu a nie bawieniu sie w Sir Alexa czy Mourinho
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 25.09.2013, 12:11
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 25.09.2013, 12:16
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
Przynajmniej z L zagra
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 25.09.2013, 12:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
Ale to bardzo dobrze że dostał zółtą, przynajmniej na Legie będzie z czystym kontem, a tak to ominie go tylko mecz w Chorzowie
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 25.09.2013, 12:22
Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 25.09.2013, 12:42
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
Właśnie nie szkoda
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 25.09.2013, 12:43
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...
Saneczki były nie trafił w zawodnika więc czerwa nie dostał
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 25.09.2013, 12:53
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...
Parę razy saniami pojechał ale to bardzo dobrze, jak mu wróci pewność to takiego Koseckiego, wciągnie nosem. Odbijali się od niego jak od ściany . To duży plus bo przecież gra ciałem jest częścią piłki nożnej i głupio będzie gwizdać za to faule.

Jeżeli Chrapek chce zrobić karierę, powinien zacząć grać cofniętego pomocnika, w przodzie jest za wolny, ale potrafi się zastawić i rzucić prostopadłą. Jeżeli nauczy się ustawiać w defensywie i poprawi przechwyt to moim zdaniem jest to jego pozycja. Nie wspominając, że często się zdarza strzelać z cofającej się piłki co też może mu wychodzić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.09.2013, 13:47
Ekipa C+ po raz kolejny stanela na wysokosci zadania (ze smutnym wspoludzialem Kosy).Ich zdaniemi czerwien dla Frankowskiego byla niezasluzona ,przedwczesna,kontrowersyjna etc.No ja p.i.e.r.d.o.l.e ,przeciez niewiele braklo zeby chlopaczyne na lata polamal.Gdyby nasz pastor odstawil takie jaselka to by go ukrzyzowali zywcem.Jazgotali by o tym poczynajac od weszlo a na sniadaniu z tvn konczac.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 25.09.2013, 14:08
W każdej normalnej lidze chłop dostałby czerwień, nawet w twardo grającej angli. Nie ma znaczenia czy nie chciał czy zatrzymał się tuż przed nim, wykonał wślizg poważnie zagrażający zdrowiu innego piłkarza, czerwień zasłużona nie ma co dyskutować. Podobnie powinien dostać Chrapek.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 25.09.2013, 14:19
Wejście bez piłki od tyłu na nogi - o jakiej kontrowersji mówimy Na powtórce może tego nie widać, wygląda to nie tak strasznie, a w rzeczywistości wejście Frankowskiego brutalne. Donald utykał do końca spotkania, był już przygotowany nawet za niego zmiennik, czyli na pewno nie udawał. Autentycznie żal mi było chłopaka bo widać było że się męczy... Takie chamstwo powinno być tępione na równi z udawaniem po faulach. To że obraz gry uległ zmianie po tej kartce to inna para kaloszy.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 25.09.2013, 14:26
Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 25.09.2013, 14:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.
Nie przejmuje sie pajacami z warszawki.Lekki niepokoj jednak pozostaje.Widac ,ze zwieraja szeregi a o sile czwartej wladzy juz mielismy okazje sie przekonac (wykreowane przez nich zawiasy dla Osmana czy Boguskiego)Nalezy sie wiec spodziewac jakiegos przypalu w Chorzowie.Wszak mecz z Legia coraz blizej
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 25.09.2013, 14:42
Jakieś pytania jeszcze?

"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.09.2013, 14:50
Wiadomo, że będą kręcić tak z Ruchem jak i w kolejnym meczu. Dobrze by było wspomnieć coś przed meczem o pracy sędziego. Wyrazić nadzieje że będzie bardziej spostrzegawczy niż rok temu, czy coś. Bo bez zwrócenia na to uwagi znów bezczelnie nas przekręcą. A tak jak się ludziom przypomni zeszłoroczny smutny kabaret to może nie będą aż tak bezczelni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 25.09.2013, 15:16
Nie wspominając o tym, że u nas za nadepnięcie chłopak dostał bana na 5 kolejek.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 25.09.2013, 15:37
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nie wspominając o tym, że u nas za nadepnięcie chłopak dostał bana na 5 kolejek.
No coz.Znanego boiskowego bandyte,recydywiste i brutala Boguskiego trzeba bylo przykladnie ukarac
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 25.09.2013, 16:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Opinia Probierza o arbitrze:

Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.

Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.
z wypowiedzi Probierz z Wisła TV jasno wynika że powiedział " pracy sędziego " a nie błędów

masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ?
Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 25.09.2013, 17:23
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
No coz.Znanego boiskowego bandyte,recydywiste i brutala Boguskiego trzeba bylo przykladnie ukarac
Koledze chodziło o Quioto raczej, on dostał 5 meczów. Boguś dostał 3 mecze z tego co pamiętam, bodajże 2009 rok.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:32.