
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Póki co pojawią się dwa nowe kanały: TV Trwam i bodajże TVP ABC dla dzieci na miejscach zwolnionych przez zdublowane programy TVP. Pod znakiem zapytania stoi dalsza emisja TVP1 HD i TVP2 HD (może być za mało miejsca dla tych dwóch kanałów i paru jeszcze już działających na MUX 3.
Jest jeszcze multipleks czwarty, którym zarządza Polsat i dostęp jest dodatkowo płatny (telewizja mobilna?). A co do kolejnych MUX-ów, to chyba jeszcze nie zapadły decyzje. |
|
|

|
||||||
|
|