The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.05.2013, 17:41. [29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 30 maja godz. 18.
VS





Dzień dobry,
przed nami jeszcze dwie kolejki do końca rozgrywek ligowych. O tym kto został mistrzem a kto zajmie drugie miejsce dowiedzieliśmy się w poprzedniej kolejce. Walka toczy się jeszcze o utrzymanie i o europejskie puchary. Nasza Wisła oprócz najwyższego miejsca w tabeli nie gra już o nic. Punkt brakujący do utrzymania zdobyliśmy w starciu z Ruchem, natomiast o europejskich pucharach możemy zapomnieć (zresztą z taką grą to chyba nie mam najmniejszego sensu pchać na salony) Strata punktowa do miejsca gwarantującego start w pucharach jest zbyt duża.

W zbliżającej się kolejce ''Biała Gwiazda'' zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z ''walczącym'' jeszcze o puchary Górnikiem Zabrze. Zabrzanie w ostatnim czasie pełnią w lidze funkcję dostarczyciela punktów dla drużyn, które walczą o ligowy byt ( porażka z Bełchatowem, Pogonią Szczecin czy Podbeskidziem Bielsko-Biała mówią same za siebie). Ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że Zabrzanie nie chcą zająć miejsca dającego przepustkę do Europy. Czy ta teza znajdzie potwierdzenie w odzwierciedleniu tabeli po 30 kolejkach?


Górniczy sen o ''potędze''

Górnik Zabrze przed startem rundy wiosennej plasował się na trzeciej pozycji z minimalną stratą do drugiego Lecha Poznań i pięciopunktową startą do lidera. Wtedy komentatorzy, specjaliści i futbolowi znawcy widzieli Górnika walczącego na wiosnę może i o mistrza Polski a na pewno o udział w europejskich pucharach. Mówiono, że powstaje solidna drużyna z dobrym trenerem i kilkoma zdolnymi zawodnikami, którzy dzięki Nawałce mogli zaprezentować swoje umiejętności.

Inaczej jednak sytuacje Górnika widział prezes Zabrzan, który w zimie pozwolił odejść czołowemu zawodnikowi zespołu - Arkadiuszowi Milikowi, sprzedając go do Bayeru Leverkusen. Klub opuścili dodatkowo opuścili: Błażej Telichowski oraz Marcin Wodecki.

W ich miejsce Adam Nawałka ściągnął do zespołu Ireneusza Jelenia, Grzegorza Bonina czy Tomasza Zahorskiego.


Kwiek, Magiera, Mączyński, Iwan.

Co łączy wyżej wymienioną czwórkę? Odpowiedź jest prosta = Wisła Kraków. Każdy z tych zawodników w swojej karierze, reprezentował zespół ''Białej Gwiazdy''. Swego czasu lekką ręką pozbyto się Kwieka, Magierę, Iwana czy Mączyńskiego a dziś cała czwórka to podstawowe ogniwa w zespole Adama Nawałki.

Co prawda Magiera stracił miejsce w podstawowej jedenastce zespołu, ale nie ze względu na brak formy, czy zmianę systemu gry zabrzan, ale ze względu na kontuzję - jesienią przeszedł operację złamanego piszczela a w trackie obozu przygotowawczego doznał skręcenia stawu kolanowego. Kiedy wydawało się, że Mariusza opuścił już pech przytrafiła się kolejna kontuzja, która wykluczyła go już z gry do końca sezonu.

Olkowski, Przybylski, Jeleń.

Na kogo zwrócić uwagę oprócz wymienionej czwórki? Na pewno bliżej przyjrzeć należy się Pawłowi Olkowskiemu. 23 -letni pomocnik ma pewne miejsce w wyjściowym składzie, w obecnym sezonie zaliczył dwie asysty. Kolejnym zawodnikiem na którego trzeba uważać i na którego warto zwrócić uwagę jest napastnik Préjuce Nakoulma - który zdobył dla Górnika 5 bramek, nie jest to dorobek imponujący, jednak wystarczający aby być najlepszym strzelcem zespołu (po odejściu Milka autora 7 bramek w rundzie jesiennej). W zespole czarną robotę wykonuje Mariusz Przybylski - można powiedzieć, że Mariusz to młodsza wersja naszego Sobola. W tym sezonie do swojej dobrej gry dołożył 3 bramki. Filarami defensywy ''górników'' są Adam Danch oraz Ołeksandr Szeweluchin obaj zawodnicy rozegrali 2430 minut (pełne 27 spotkań).

Uwagę przykuwa również nazwisko Ireneusza Jelenia, były napastnik Wisły Płock czy francuskiego Auxerre, wrócił do Polski odbudować swoją sportową formę, jego pierwszym przystankiem były walczące o przetrwanie w Ekstraklasie Podbeskidzie. Irek spędził tam całą rundę jesienną jednak nie zdołał wpisać się na listę strzelców marnując nawet rzut karny. W zimie jego usługami zainteresował się właśnie Górnik, szansę dał mu Adam Nawałka i Jeleń.. spłaca kredyt zaufania. Rozegrał tej wiosny 10 spotkań i zdobył dwie bramki, bilans może nie jest imponujący ale.. ( Sikorski 19 spotkań 1 bramka).


Wietrzenie szatni przy Reymonta rozpoczęte!



Sergiej Pareiko nie jest już zawodnikiem Wisły Kraków, dziś za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z doświadczonym bramkarze, oznacza to, że w Zabrzu między słupkami stanie Michał Miśkiewicz a jego zmiennikiem będzie Gerard Bieszczad. Zdradzono również, że z klubem żegna się Kew Jaliens oraz kończący karierę Ivica Iliev. Niepewnie w przyszłość patrzą inni zawodnicy, którym kończą się kontrakty wraz z końcem obecnego sezonu. Jaka będzie przyszłość Wisły Kraków, to pokażą najbliższe tygodnie. Zmiany dosięgną nie tylko piłkarzy ale także ławkę trenerską.


Zdziesiątkowana Wisła pojedzie do Zabrza.


Radosław Sobolewski, Łukasz Burliga, Kamil Kosowski, Paweł Stolarski - to zawodnicy, których na pewno w Zabrzu nie zobaczymy, pierwsza trójka narzeka na urazy natomiast Stolarski dostał powołanie na zgrupowanie reprezentacji młodzieżowej. Szansę powrotu do gry powinni otrzymać Kew Jaliens, Tsvetan Genkov, którzy większość rundy wiosennej spędzili na leczeniu urazów.

Jak tym razem trener Kulawik zestawi linię defensywną? Czy znajdzie się w niej miejsce dla Osmana Chveza, który co prawda znalazł się nawet w jedenastce kolejki ale przez swój głupi faul sprokurował rzut karny? Czy karą dla zawodnika była tylko pogadanka z Kulawikiem czy czeka go przerwa w meczach a w jego miejsce wskoczy Uryga?

Istnieje możliwość, że od pierwszej minuty zagra Kew Jaliens i to nie na swojej nominalnej pozycji tylko na pozycji defensywnego pomocnika zastępując Radosława Sobolewskiego. Po pauzie za żółte kartki wraca Michał Chrapek, czy młody pomocnik zapracował przez tydzień na miejsce w wyjściowym składzie?

Tomasz Kulawik już nie raz zaskakiwał nas dziwnymi decyzjami, więc wypada tylko czekać kogo wybierze do realizacji swojego planu rehabilitacji.


Marcin Borski - złe wspomnienia wracają.

Poznaliśmy arbitra, który poprowadzi nasz czwartkowy mecz. Jest to postać dobrze znana ostatnimi czasy pod Wawelem - Marcin Borski. Ów arbiter wsławił się tym, że w meczu Wisła Kraków - Podbeskidzie nie widział ewidentnego rzutu karnego dla ''Białej Gwiazdy''.

Do tej pory sędzia z Warszawy prowadził cztery spotkania z udziałem Wisły Kraków. Tylko jedno z nich zakończyło się zwycięstwem krakowian:

Ekstraklasa, Kolejka 8 Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa, Kolejka 17 Wisła Kraków 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ekstraklasa, Kolejka 20 Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków
Ekstraklasa, Kolejka 24 Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź

Naszym najbliższym rywalom Borski również czterokrotnie sędziował spotkania w tym sezonie TM Ekstraklasy:

Ekstraklasa, Kolejka 2 Jagiellonia Białystok 1-1 Górnik Zabrze
Ekstraklasa, Kolejka 10 Górnik Zabrze 2-0 GKS Bełchatów
Ekstraklasa, Kolejka 22 Górnik Zabrze 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ekstraklasa, Kolejka 25 GKS Bełchatów 2-0 Górnik Zabrze

Historia spotkań pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków:


SEZON 2007/08

2 grudnia 2007, 18:15 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1-3, Jerzy Brzęczek 79 - Jean Paulista 10, Radosław Sobolewski 23, Marek Zieńczuk 39.

SEZON 2008/09

5 października 2008, 14:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1-1, Przemysław Pitry 54 - Radosław Sobolewski 84

SEZON 2009/10

Górnik Zabrze grał w I lidze.

SEZON 2010/11

17 października 2010, 17:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:0, Aleksander Kwiek 83

SEZON 2011/12

3 maja 2012, 18:00, Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0, Mariusz Przybylski 18, Arkadiusz Milik 66.


Terminarz 29 kolejki TM Ekstraklasy:


Wszystkie spotkania rozegrane zostaną 30 maja o godzinie 18:00

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Korona Kielce - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Polonia Warszawa - Piast Gliwice
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk



Zapraszam do dyskusji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.05.2013, 18:49
Ciekawe czy potwierdzi się plotka o tym, że Górnikowi nie wolno awansować do pucharów?
Wtedy jakimś fuksem wygramy, ale czy ma to jakiś sens?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Kole Jorz
Member
 
Od: 02.2013
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.05.2013, 19:01
@FraMat
Żadnego, bo Śląsk dostał licencję na występy w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.05.2013, 20:26
Ojtam, ojtam
Chodziło mi o to, że co to za sens wygrywac z kimś kto chce przegrać?
Powinnismy im splatać psikusa i oddac walkowerem
Nawałka musiałby wykazać się w LE


No chyba, że coś się w Górniku zmieniło...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.05.2013, 21:12
Widziałem ich ostatni mecz z Pogonią oraz jakiś wcześniejszy. Ewidentnie widać, że się podkładają. Garguła przy tym co pokazali to prawdziwy walczak...
Nie wiem, czy nam akurat odpuszczą oraz czy - nawet jeżeli - cokolwiek nam to da. Jesteśmy żenująco słabi, mecz z Ruchem doskonale to uwydatnił.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2013 o godz. 21:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.05.2013, 21:21
Co nam to da? Zarobek panowie. Kurs na Wisłę coś koło 3,7. Brać, póki ciepły
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.05.2013, 21:22
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Co nam to da? Zarobek panowie. Kurs na Wisłę coś koło 3,7. Brać, póki ciepły
Żebyś się nie przejechał. Odpuścić nam może odpuszczą, ale samobója sobie raczej nie strzelą...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 28.05.2013, 21:25
Wolfy, sam znasz cuda polskiej ligi Kto ma wygrać, ten wygra, nie oddając nawet celnego strzału na bramkę.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 28.05.2013, 21:31
Śląsk jakimś cudem dostał licencję na puchary. Górnik nie musi zatem dalej odstawiać szopki, puchary im już nie grożą. Spinają się w tej rundzie na ważne dla kibiców, prestiżowe mecze. Ten mecz można do takich zaliczyć. Obstawiam, że kolejny raz wyjedziemy stamtąd bez punktów. Ciekawe czy znowu Szewczyk nie załapie się do 18 i w pierwszym składzie wybiegnie ta oferma z nr 23.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.05.2013, 21:35
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Śląsk jakimś cudem dostał licencję na puchary. Górnik nie musi zatem dalej odstawiać szopki, puchary im już nie grożą. Spinają się w tej rundzie na ważne dla kibiców, prestiżowe mecze. Ten mecz można do takich zaliczyć. Obstawiam, że kolejny raz wyjedziemy stamtąd bez punktów. Ciekawe czy znowu Szewczyk nie załapie się do 18 i w pierwszym składzie wybiegnie ta oferma z nr 23.
Rozumiem, że Szewczyk to nie oferma? Jakimś cudem awansował ostatnio w ME na pozycję pierdoły?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.05.2013, 21:36
Można zaliczyć? W jakim sensie? Gdyby nie było przebudowy pewnie w sensie kibicowskim. Sportowo już nie jesteśmy (niestety) na tej samej półce. Chyba, że Wiślacki Nawałka ma aż taki posłuch wśród swoich podopiecznych.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.05.2013, 21:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że Szewczyk to nie oferma? Jakimś cudem awansował ostatnio w ME na pozycję pierdoły?
Nie wiem. Nie miał jeszcze okazji tego udowodnić lub temu zaprzeczyć. Poza tym za Kulawikiem ciężko ostatnio nadążyć. Naprawdę wolisz w tych dwóch ostatnich meczach oglądać Sikorskiego na szpicy? Masz zdrowie...
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 28.05.2013, 22:27
Franek na trybunach więc jakiś impuls do ganiania dla Nędzników jest. Podobno piłkarze nie wiedzą na czym stoją i czekają na decyzje w sprawie ich ewentualnego pozostania w klubie. Proponuję zamiast czekać zacząć ganiać po boisku, szczególnie dotyczy to młodych, podobno zdolnych i podobno perspektywicznych, którym właśnie kończą się kontrakty.
Jakby Alex Ferguson popatrzył na grę naszych z trybun, mógłby po raz pierwszy od 35 lat zakrztusić się gumą do żucia.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.05.2013, 07:43
Przecież tu w zasadzie wiadomo kto odchodzi,a kogo będziemy próbowali wypchnąć za drzwi. Jak dla mnie to znak zapytania tylko przy Kosie i Sobolu,przy Smudzie wskazówka może się przesunąć na tak.może być jutro obustronne radosny futbol i np. 3-3 albo dostaniemy w pape.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 29.05.2013, 22:54
a skoro jest taka mega polityka oszczędności nie taniej by było oddac oba ostatnie mecze walkowerem ?

wie ktoś jakie sa kary ?
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.05.2013, 23:52
Pewnie co najmniej punkty ujemne w następnym sezonie lub nawet relegowanie. Nie ma tak, że grasz kiedy Ci się podoba. W pracy też tak chyba nie masz, co nie? Sponsorzy, telewizja, bilety... nie ma lekko. Nawet jakby Krzoska miał wybiec to by musiał wybiec bo kara finansowa byłaby taka, że łysy to by na jajkach wyłysiał jakby tą kwotę zobaczył. Nie byłoby nawet na zapas Orbitów dla Łukasza.

Swoją drogą w ramach oszczędności Wisła zapłaciła (kary, wpisowego, jeden ch...) 20 tysi za licencje na grę w pucharach europejskich... Hmm... Proponuje postarać się lub ewentualnie wykupić jeszcze licencje na grę w Copa Libertadores, CONCACAF Champions League oraz na występy w lidze NHL oraz w X-Factorze. Jest sposób na sukcesy? Jest. Było ponad 100 lat zdobywać te 13 mistrzostw to teraz w gablocie powiesimy z miejsca z 10 licencji, wszystkie "zdobyte" w sezonie sukcesów 2012/13. A to dopiero początek...
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.05.2013 o godz. 00:03.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 30.05.2013, 07:21
Moze w koncu jakims cudem z przypadkowego gola uda Nam sie wygrac z Gornikiem. Moze w koncu nie My bedziemy pieprzyc dobra serie tak jak to było np z Legia na R22 czy 2-3 sezony temu z Gornikiem na R22 a wlasnie na Gorniku odbijemy sobie niemoc wygrywania z tym zespołem. Punkty 2. jezeli na prawde Gornikowi nie zalezy na walce o puchary tak jak wielu tutaj twierdzilo to mamy 3 punkty ale bedac w rzeczywistym swiecie pewnie do tego nie dojdzie
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 30.05.2013, 09:06
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Moze w koncu jakims cudem z przypadkowego gola uda Nam sie wygrac z Gornikiem. Moze w koncu nie My bedziemy pieprzyc dobra serie tak jak to było np z Legia na R22 czy 2-3 sezony temu z Gornikiem na R22 a wlasnie na Gorniku odbijemy sobie niemoc wygrywania z tym zespołem. Punkty 2. jezeli na prawde Gornikowi nie zalezy na walce o puchary tak jak wielu tutaj twierdzilo to mamy 3 punkty ale bedac w rzeczywistym swiecie pewnie do tego nie dojdzie
Ale oni przecież już mają po pucharach tzn. 5 pkt straty do nich.
Więc dziś mogą zagrać na luzie żeby ładnie zakończyć sezon u siebie, a w niedzielę nie wygrać jeśli będzie taka potrzeba. Niestety za późno z nimi gramy żeby liczyć na takie prezenty jakie rozdawali od początku roku.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 30.05.2013, 19:25
Kiedy ostatnio wygraliśmy w Górnikiem
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 30.05.2013, 19:29
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
a skoro jest taka mega polityka oszczędności nie taniej by było oddac oba ostatnie mecze walkowerem ?

wie ktoś jakie sa kary ?
jakie kary?
Wystarczyło wystawiac nieuprawnionego pilkarza i Górnik mogłby byc zmuszony do gry w pucharach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 30.05.2013, 19:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Moze w koncu jakims cudem z przypadkowego gola uda Nam sie wygrac z Gornikiem
No i sie udalo
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 30.05.2013, 19:33
W końcu wygrana!
Ładny gol Chrapka, widać że jakiś potencjał w nim drzemie, musi pracować, pracować pracować.
Miśkiewicz ... Napraw te wykopy, bo jest masakra ...
Chavez ! Chłop gra ostatnio świetnie, naprawdę jestem mega zaskoczony, bo robi swoje, i to w dobrym stylu.
Reszta poprawnie, ale bez szału, mecz ogółem słaby, nawet bardzo, ale liczą się 3 punkty z trudnego terenu.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 30.05.2013, 19:33
euforii nie widzę....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 30.05.2013, 19:39
Powiem krótko: czapki z głów przed Kulawikiem, jeśli uda mu się tym składem zdobyć 6 miejsce * w lidze.

*sportowo
Ostatnio edytowane przez piter116 : 30.05.2013 o godz. 19:53.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 30.05.2013, 19:52
może być i 5. Nie zapominajmy że po sezonie Polonia ląduje na ostatnim
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 30.05.2013, 19:56
Polonia nie zmienia miejsca. Zostanie na tym, które zajęła. Że spada to inna sprawa. W tabeli będzie prawdopodobnie piąta
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 30.05.2013, 20:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Polonia nie zmienia miejsca. Zostanie na tym, które zajęła. Że spada to inna sprawa. W tabeli będzie prawdopodobnie piąta
nie do końca, podobno zostanie przesunięta na ostatnią pozycję w tabeli, więc możemy wskoczyć na 5 miejsce

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
szamik
Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 30.05.2013, 20:25
Albo spaść na 9
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 30.05.2013, 20:31
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko: czapki z głów przed Kulawikiem, jeśli uda mu się tym składem zdobyć 6 miejsce * w lidze.

*sportowo
A niech skończa sobie cyrkowcy nawet na 3 miejscu. Oglądać tej bandy na trzeźwo się dalej nie da....
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.05.2013, 20:31
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko: czapki z głów przed Kulawikiem, jeśli uda mu się tym składem zdobyć 6 miejsce * w lidze.

*sportowo
Tak sądzisz ?
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny.
Jak dla mnie ,ta drużyna jest słabo przygotowana kondycyjnie i taktyczxnie.
Nie potrafimy wymienić między sobą czterech piłek w ataku pozycyjnym , obrona przy stałych fragmentach gry zachowuje się beznadziejnie. Drużyna nie ma opracowanych żadnych schematów gry.
To wszystko praca dla trenera ,którą Kula albo nie wykonał ,lub wykonał żle.
Oczywiście to tylko moje zdanie ,chociaż Kosa też nie ma najlepszego zdania o Kulawiku.
Tak że ja nie będę "czapkował" .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:12.