
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie w Poznaniu zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Lecha. |
|
40 | 39,60% |
| Zwycięstwem Wisły! |
|
42 | 41,58% |
| Remisem. |
|
19 | 18,81% |
| Głosujących: 101. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#19
|
Burliga na DM? Ale co on tam zdziała poza konkurowaniem z Wilkiem w ilości fauli? Chociaż fakt, może akurat rzuty wolne będą dalej, ale to chyba jedyny plus. Co do Rafała - on nie powinien w ogóle grać, bo odstawia nogę. Jego obecna mentalność i podejście dyskwalifikują go jako zawodowego sportowca. Przemawia za nim tylko to, że ma ważny kontrakt i od czasu do czasu jest zdrowy. Tyle obecnie wystarczy, żeby grać u nas w pierwszym składzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.05.2013 o godz. 19:09.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|