fugiel napisał(a):

|
Powedzcie mi proszę czemu Pan Trener robi krzywdę Burlidze wystawiając go na LO ? ... zupełnie jak Boguskiemu dając do do ataku ...
|
Problem z Boguskim i Burligą leży zupełnie gdzie indziej - trudno znaleźć pozycje na których mogą grać na w miarę przyzwoitym poziomie. Jeden przyjmuje na trzy metry i panicznie boi się kontaktu, a drugi - cóż, powiedzmy, że technika nie jest jego atutem.
To tak jakbyś napisał, że Kulawik robi krzywdę Sikorskiemu wystawiając go w ataku. No, niby tak, ale że czasem nie ma wyboru...