The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór:
Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! 26 32,50%
Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! 28 35,00%
Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! 10 12,50%
Bedzie remis... 10 12,50%
Przegramy to... 6 7,50%
Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 26.04.2013, 07:59
to że z Głowackim to nie wiem dla kogo to jest plus....

Ręcznik - Burliga, Chavez,Sobolewski,Bunoza - Wilk,Chrapek, Garguła-Małecki,Sarki-X
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
toudiarz
Junior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.04.2013, 19:42
Przemarsz Widzewa przez Kraków - filmy

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html
Odpowiedz cytując
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 26.04.2013, 20:26
Krótko o Sarkim: Po meczu przykuc go do biurka w klubie i nie puścic do domu póki nowego kontraktu nie podpisze!
Dynamika jak Jean Paulista tylko że do tego technika duuużo lepsza, będzie z chlopaka pożytek.

A propos trybun: widzę, że staje się powoli tradycją na Reymonta, że na czas meczy z Widzewem włączamy tryb piknikowy :|
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 26.04.2013, 20:37
Jedyna nadzieja jest w SARKIM
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 26.04.2013, 20:44
Do jakich zwycięstw poprowadził Wisłę Sarki aby w ankiecie miał sens wyraz "kolejnego"?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 26.04.2013, 21:42
Sarki jest niesamowity. Dostal trochge czasu i juz widac tego efekty. Mam nadzieje, ze Bednarz szykuje przedłuzenie z Nim umowy. Bardzo wazne 3 punkty
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 26.04.2013, 21:58
bozar napisał(a):Wyświetl post
Krótko o Sarkim: Po meczu przykuc go do biurka w klubie i nie puścic do domu póki nowego kontraktu nie podpisze!
Dynamika jak Jean Paulista tylko że do tego technika duuużo lepsza, będzie z chlopaka pożytek.

A propos trybun: widzę, że staje się powoli tradycją na Reymonta, że na czas meczy z Widzewem włączamy tryb piknikowy :|
Ty rozumiem masz włącznik tego trybu na kompie?
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.04.2013, 21:59
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Sarki jest niesamowity. Dostal trochge czasu i juz widac tego efekty. Mam nadzieje, ze Bednarz szykuje przedłuzenie z Nim umowy. Bardzo wazne 3 punkty
ależ żenada
Sarki...
to jest prawie jedyny ktoś kto wie o co chodzi w kopanej
niestety los dał mu tylko prawą nogę, więc lewą się podpiera i jest dosyć przewidywalny
jak Łobo. Tyle tylko że szybszy, sprawniejszy i bardziej gibki od Ł. ogólnie mniej drewniany.
reszta dno i trzy tony mułu. Może poza Stolarskim, Urygą i Małeckim
momentami.
ps. wybór pomiędzy Gerardem z Bieszczad, Miśkiewiczem a Pareiką
jak między dżumą a cholerą.
Największy problem ww. to brak jakiejkolwiek umiejętności gry nogami.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.04.2013, 22:12
A mi osobiście bardzo podobał się występ Stolarskiego z Urygą . Inwestować w nielicznych z których mogą wyrosnąć przyzwoici kopacze..
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 26.04.2013, 22:15
Stolarski i Uryga do końca sezonu powinni grać w pierwszym składzie. O reszcie nie ma się co wypowiadać.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 26.04.2013, 22:17
Otóż to Stolarski z Urygą do ogrania w następnym meczu. Sarki z Małym napierać a Boguś strzelać !!
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 26.04.2013, 22:22
Mecz żenująco słaby, poszczegolnie jak dla mnie:

-Miśkiewicz jest beznadziejny i wolę juz Bieszczada. W ogóle nie myśli przy wyprowadzaniu piłki. Nogami gra beznadziejnie.
-Burliga po pierwszej połowie byłem załamany. Nie potrafi nic piłkarz na I ligę. Jakim cudem można go wyżej stawiać niż Bunozę tego nie pojmuję.
-Chavez wyprowadza piłkę fatalnie. Przypomniała mi sie bramka z Odense w Krakowie. Identyczne zachowanie. Jednego przepchnie to dalej ma za długo piłke przy sobie i drug nachodzi.
-Chrapek sobie spaceruje choć według mnie on sie nie nadaje by grać pod napastnikiem. Brakuje mu szybkości. To zdecydowanie MC, a nie AMC juz mu bliżej by być defensywnym.
-Boguski się za to nie nadaje jako napastnik. Dla mnie to on powinien grać na AMC w 4-5-1, a napastnik Sikorski/Genkov

pozytywy:
-Uryga, jak na stopera ma bardzo dobrą technikę użytkową. Nie panikuje w dodatku. Dałbym mu szansę do końca sezonu. Może być z niego solidny ligowiec. Wydaje się że jest najciekawszy z naszych młodych
-Stolarski, nieźle. W kilku sytuacjach dużo szczęścia troche za dużo. Jednak jak na 17-latko bardzo dobrze wygląda fizycznie, a to już atut niezły. Grał na równym swoim poziomie cały mecz. Bez skurczy co jak na taki wiek i Ekstraklase to dobrze rokuje.
-Sarki szybkość wielka i bardzo dobra wrzutka. Choć fakt że trochę przewidywalny jest jak Łobodziński, z tym że lepszy technicznie i dynamiczniejszy. Potrafił też się wrócić do obrony jak było trzeba. Obowiązkowo należy przedłużyć kontrakt.
Odpowiedz cytując
grzybek69
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 26.04.2013, 22:32
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Otóż to Stolarski z Urygą do ogrania w następnym meczu. Sarki z Małym napierać a Boguś strzelać !!
Wystarczy zeby dołożył noge i wywarł troche presji! ale to poza jego kontraktem, jemu płacą za strzelanie do pustej bramki!
Odpowiedz cytując
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 26.04.2013, 22:33
Ten mecz to degrengolada. Tak wygląda polski football. Od dawna powtarzam, że płacenie takich pieniędzy tym nieudacznikom ciągnie w dół naszą kopaną.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 26.04.2013, 22:43
3 pkt od pucharów... patrząc na pary to Polonia może być 4 miejscu po tej kolejce i 5 pkt nad Wisłą...
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 26.04.2013, 22:51
pytanie tylko czy Polonia doczłapie do końca i czy będzie w stanie grać w tych pucharach
Wisła rozpocznie grę o puchary jak wygra z Lechem W wypadku porażki tracimy np. 8 pkt-ów do Poloni na 4 kolejki przed końcem ... chyba nie do odrobienia ;[
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 26.04.2013, 23:13
Wiśle szczególnie w pierwszej połowie się chciało. Widzewowi zupełnie się nie chciało. Zupełnie
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 26.04.2013, 23:27
Nie mówcie,że pierwsza połowa była aż tak słaba. Gdyby nie beznadziejne zagranie Miśkiweicza do Chaveza i jego głupi taniec z piłka we własnym polu karnym mogliśmy spokojnie dołożyć kolejną przynajmniej bramkę. A od tamtego momentu robiliśmy wszystko by nie stracić a Widzew wszystko by nie strzelić... Przypominało mi to nieco pierwszy mecz z nimi w Łodzi. Boguski, Burliga, Chrapek i Chavez to dla mnie wkłady do koszulek którzy nie powinni już nigdy tych koszulek założyć. Brawo Stolarski i Uryga. Świetnie Sarki i Małecki.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 26.04.2013, 23:44
DJ Hazel, a coś Ty takiego świetnego w Małeckim dziś widział?
Robił trochę wiatru, ale zazwyczaj niewiele z tego wynikało. Bramki nie wypracował, dostał podanie...
Prędzej Sarkiego trzeba uznać, za najlepszego gracza meczu. Szkoda, że te jego dośrodkowania dzisiaj były za mocne.

Wszyscy się zachwycają tymi młodymi zawodnikami. A ja pytam - jak zagrają, jak na Wisłę przyjedzie ktoś mocniejszy od Widzewa? Bo to, co dziś zagrał Widzew nie licowało z nazwą Ekstraklasa.
Przypomnę, że ta nasza młodzież coś nie może się wydostać z końca tabeli ME...
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 27.04.2013, 00:02
Na tle naszych słabych grajków i tak się wyróżniał. Dzięki niemy mamy 3 punkty. Gdyby nie poszedł za ta akcja czego np nie zrobiłby juz Boguski nie wygralibyśmy. Młodzież będzie miała prawdziwy egzamin juz za tydzień z Amiką.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 27.04.2013, 00:35
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Robił trochę wiatru, ale zazwyczaj niewiele z tego wynikało. Bramki nie wypracował, dostał podanie...
Otóż wypracował będąc cały czas w ruchu i stosując pressing. Podbiegając do zawodnika zmusił go do uderzenia słabszą nogą (?) przez co ten skiksował. Gdyby się po prostu bujał czekając aż piłka znajdzie się koło niego jak to ma w zwyczaju 99% polskich piłkarzy, to żadnej sytuacji by nie było, koleś przełożyłby sobie piłkę na lepszą nogę.

Tak samo - nie byłoby czerwonej kartki Chaveza i rzutu wolnego sprzed pola karnego gdyby nie doskoczyli do niego zawodnicy Widzewa.

Błędy trzeba starać się wymusić, a później wykorzystać. Niestety, u nas próbują to robić tylko Kosa, Sarki i Patryk.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.04.2013 o godz. 00:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
eloelo
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 27.04.2013, 05:28
W końcu 3 punkty! Wierzę, że możemy jeszcze zagrać w Lidze Europy.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 27.04.2013, 07:00
Poziom meczu bardzo niski, no ale przecież grała 11 i 12 drużyna ligi. Pocieszająca dobra gra Urygi i Stolarskiego
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 27.04.2013, 08:15
thechris napisał(a):Wyświetl post
3 pkt od pucharów... patrząc na pary to Polonia może być 4 miejscu po tej kolejce i 5 pkt nad Wisłą...
Niewielka strata do pucharów jest faktem.
Ale zważywszy na poziom pokazany wczoraj i kolejnych rywali to nasz awans do pucharów będzie dla mnie wydarzeniem podobnym do wygranej i awansu z Saragossą.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.04.2013, 08:35
arti napisał(a):Wyświetl post
Niewielka strata do pucharów jest faktem.
Ale zważywszy na poziom pokazany wczoraj i kolejnych rywali to nasz awans do pucharów będzie dla mnie wydarzeniem podobnym do wygranej i awansu z Saragossą.
Puchary?
w tym składzie?
dajcie spokój
chyba że chcecie zobaczyć oklep od kopaczy z Armenii, Mołdawii czy innego Azerbejdżanu
bo w takie cuda że w składzie pojawią się: napastnik który strzela gole, środkowy pomocnik który potrafi rozegrać piłkę, dwóch bocznych obrońców - przy czym jeden z lewą nogą do grania a nie do podpierania i bramkarz który umie grać nogami to ja już nie wierzę.
Do końca sezonu ogrywać się powinni Uryga, Stolarski, no nie wiem może Kamiński i ewentualnie Buksa. Tak żeby w przyszłym sezonie można już ich było spokojnie wstawiać do składu. Marzenia o Europie schowajmy do kieszeni.
Ostatnio edytowane przez emjot : 27.04.2013 o godz. 08:39.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 27.04.2013, 08:46
Puchary to dla nas w obecnej sytuacji klubu byłaby katastrofa.

1. Nie zanosi się na wzmocnienia - pewnie odpadniemy z klubem z Kazachstanu
2. Przygotowania do pucharów zapewne wywrócą cykl przygotowań do sezonu
3. Odpadnięcie z zapewne bardzo słabym przeciwnikiem na dzień dobry podważy pozycję nowego trenera. I nie ma znaczenia kto nim będzie - Cupiał zapewne mu tego nie wybaczy
4. Pierwsza runda (a na niej się zapewne skończy) nie daje większej kasy, wręcz trzeba dopłacać - (rywal z Armenii)
5. Będziemy znowu pośmiewiskiem pół polski piłkarskiej po kolejnym blamażu
6. Atmosfera w klubie znowu siądzie

A my zamiast pucharów powinniśmy wiedząc że będzie krucho z kasą tak samo jak w tym sezonie (wywiad z Bednarzem):
1. Ogrywać młodych do końca sezonu - ktoś nas będzie musiał utrzymać w przyszłym sezonie
2. Podpisać kontrakt z Sarkim

A puchary - darujmy sobie, w tym momencie to nie dla nas zabawa...

BTW
Tym zwycięstwem nad Widzewem utrzymaliśmy się w lidze
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 27.04.2013 o godz. 08:48.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 27.04.2013, 09:04
Wisła grała mega słabo . Najbardziej irytowały mnie te próby wyprowadzenia piłki od linii obrony ,dziesiatki podan wszerz miedzy obroncami nie przynoszace żadnego rezultatu , oprocz podwyzszonego tętna ,że za chwile Widzew przejmie piłke. W sumie czerwona kartka Chaveza właśnie z tego wynikała. Kulawik jak nie potrafi ich nauczyć wyprowadzania piłki ,to niech grają długą piłką .W sumie wczoraj wszyscy zagrali beznadziejnie oprocz Sarkiego
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 27.04.2013, 09:20
Rozumiem podniecenie trzema punktami, to rzadkość ostatnio, ale w sprawie pucharów to mam zdanie jak koledzy powyżej. Zresztą jest to możliwość jedynie na papierze.

Widzew niezwykle słaby. I na tym tle należy rozpatrywać grę naszych zawodników, szczególnie tych, którzy będą stanowili o sile zespołu w przyszłym sezonie. Rozpatrywać oczywiście hipotetycznie, bo wszyscy są na sprzedaż a np Urydze kończy się kontrakt i czy będzie chciał go przedłużyć, tego nie wiadomo.

Miśkiewicz - codziennie po treningu godzina ćwiczenia wykopów innych niż balon. Jakoś po dwóch meczach Bieszczad mnie bardziej przekonał, ale może to być mylne pierwsze wrażenie.
Uryga - nie rzucił mi sie w oczy. Znaczy dobrze.
Stolarski OK, ale powinien być wprowadzany na krócej. Kilka zagrań dobrze rokujących. Akurat on jest w wieku takim, ze można powiedziec o nim, młody, zdolny rozwijający sie. Zagrał uważnie, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale też poprzeczki wysoko nie miał postawionej. Korepetycje z taktyki i ustawianiu się na boisku zalecane.
Czemu nie gra Bunoza, jest słabszy od Burligi ? Czy może jest już poza klubem ?
Chrapek/Garguła - ten drugi dużo więcej biegał , ale większej różnicy w grze nie było. Znaczy równie słabo.
Sarki, póki co robi różnice. Przedłuzyć kontrakt, w lecie najpóżniej w grudniu sprzedać, bo potem wtopi się w szarzyznę.
Napastnicy - tych nie ma w ogóle. Oczywiście kogoś tam losowo można ubrać w koszulkę i wypuścić na boisko, ale nie to zmienia postaci rzeczy. Nie mamy napastnika ani jednego. Zdecydowanie lepiej dawać do składu Sikorskiego, wywołuje wesołość i pewien rodzaj sympatii na trybunach. Pan z opaską jedynie irytuje.

W sumie zagraliśmy słabo i wygraliśmy z jeszcze słabszym przeciwnikiem dzieki jego błędowi i jego nieskuteczności. Ważne trzy punkty, które przybliżają nas do zapewnienia sobie ligowego bytu.
Odpowiedz cytując
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 27.04.2013, 10:07
mecz slabiutki ja wiekszosc w naszej lidze ale 3pkt w pelni zasluzone ciesza kolejni mlodzi ze dostaja szanse gry bo gdzie maja sie ogrywac jak nie w lidze
co do pucharow to jeszcze wszystko jest mozliwe do zdobycia 18pkt
mam nadzieje ze przyszly sezon Wisla zaliczy do udanych bo zeby bylo normalnie w naszej kopanej to takie druzyny powinny byc w czubie tabeli a nie gliwice i inne wynalazki z 3000tys kibicami na meczu
pozdro.
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 27.04.2013, 10:07
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie poszedł za ta akcja czego np nie zrobiłby juz Boguski nie wygralibyśmy.
Ten kij ma też drugi koniec.
Gdyby Patryk poruszał się bez piłki w ten sam sposób jak Rafał to prowadzilibyśmy już do przerwy po jego bramce do pustej bramki i asyście Sarkiego.
Całkowicie nie rozumiem tej nagonki na Boguskiego

Zgadzam się z uwagami, które pisze Baala prócz tej dotyczącej Gordana.
Dla mnie to zawodnik którego powinniśmy się w czerwcu pozbyć.

Również chciałbym zobaczyć Chrapka bliżej środka, a nawet za zawodnikami drugiej linii.
Wygląda mi na chłopaka, który mógłby rozszerzać grę czyli robić coś przez brak czego już trzeci sezon cierpimy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:04.