
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór: | |||
| Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! |
|
26 | 32,50% |
| Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! |
|
28 | 35,00% |
| Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! |
|
10 | 12,50% |
| Bedzie remis... |
|
10 | 12,50% |
| Przegramy to... |
|
6 | 7,50% |
| Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#31
|
|
to że z Głowackim to nie wiem dla kogo to jest plus....
Ręcznik - Burliga, Chavez,Sobolewski,Bunoza - Wilk,Chrapek, Garguła-Małecki,Sarki-X ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2006
Offline |
#32
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#33
|
|
Krótko o Sarkim: Po meczu przykuc go do biurka w klubie i nie puścic do domu póki nowego kontraktu nie podpisze!
Dynamika jak Jean Paulista tylko że do tego technika duuużo lepsza, będzie z chlopaka pożytek. A propos trybun: widzę, że staje się powoli tradycją na Reymonta, że na czas meczy z Widzewem włączamy tryb piknikowy :| |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#34
|
|
Jedyna nadzieja jest w SARKIM
![]() ![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#35
|
|
Do jakich zwycięstw poprowadził Wisłę Sarki aby w ankiecie miał sens wyraz "kolejnego"?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#36
|
|
Sarki jest niesamowity. Dostal trochge czasu i juz widac tego efekty. Mam nadzieje, ze Bednarz szykuje przedłuzenie z Nim umowy. Bardzo wazne 3 punkty
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#37
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#38
|
Sarki... to jest prawie jedyny ktoś kto wie o co chodzi w kopanej niestety los dał mu tylko prawą nogę, więc lewą się podpiera i jest dosyć przewidywalny jak Łobo. Tyle tylko że szybszy, sprawniejszy i bardziej gibki od Ł. ogólnie mniej drewniany. reszta dno i trzy tony mułu. Może poza Stolarskim, Urygą i Małeckim momentami. ps. wybór pomiędzy Gerardem z Bieszczad, Miśkiewiczem a Pareiką jak między dżumą a cholerą. Największy problem ww. to brak jakiejkolwiek umiejętności gry nogami. ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#39
|
|
A mi osobiście bardzo podobał się występ Stolarskiego z Urygą . Inwestować w nielicznych z których mogą wyrosnąć przyzwoici kopacze..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#40
|
|
Stolarski i Uryga do końca sezonu powinni grać w pierwszym składzie. O reszcie nie ma się co wypowiadać.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#41
|
|
Otóż to Stolarski z Urygą do ogrania w następnym meczu. Sarki z Małym napierać a Boguś strzelać !!
![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#42
|
|
Mecz żenująco słaby, poszczegolnie jak dla mnie:
-Miśkiewicz jest beznadziejny i wolę juz Bieszczada. W ogóle nie myśli przy wyprowadzaniu piłki. Nogami gra beznadziejnie. -Burliga po pierwszej połowie byłem załamany. Nie potrafi nic piłkarz na I ligę. Jakim cudem można go wyżej stawiać niż Bunozę tego nie pojmuję. -Chavez wyprowadza piłkę fatalnie. Przypomniała mi sie bramka z Odense w Krakowie. Identyczne zachowanie. Jednego przepchnie to dalej ma za długo piłke przy sobie i drug nachodzi. -Chrapek sobie spaceruje choć według mnie on sie nie nadaje by grać pod napastnikiem. Brakuje mu szybkości. To zdecydowanie MC, a nie AMC juz mu bliżej by być defensywnym. -Boguski się za to nie nadaje jako napastnik. Dla mnie to on powinien grać na AMC w 4-5-1, a napastnik Sikorski/Genkov pozytywy: -Uryga, jak na stopera ma bardzo dobrą technikę użytkową. Nie panikuje w dodatku. Dałbym mu szansę do końca sezonu. Może być z niego solidny ligowiec. Wydaje się że jest najciekawszy z naszych młodych -Stolarski, nieźle. W kilku sytuacjach dużo szczęścia troche za dużo. Jednak jak na 17-latko bardzo dobrze wygląda fizycznie, a to już atut niezły. Grał na równym swoim poziomie cały mecz. Bez skurczy co jak na taki wiek i Ekstraklase to dobrze rokuje. -Sarki szybkość wielka i bardzo dobra wrzutka. Choć fakt że trochę przewidywalny jest jak Łobodziński, z tym że lepszy technicznie i dynamiczniejszy. Potrafił też się wrócić do obrony jak było trzeba. Obowiązkowo należy przedłużyć kontrakt. |
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Offline |
#43
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#44
|
|
Ten mecz to degrengolada. Tak wygląda polski football. Od dawna powtarzam, że płacenie takich pieniędzy tym nieudacznikom ciągnie w dół naszą kopaną.
![]()
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#45
|
|
3 pkt od pucharów... patrząc na pary to Polonia może być 4 miejscu po tej kolejce i 5 pkt nad Wisłą...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#46
|
|
pytanie tylko czy Polonia doczłapie do końca i czy będzie w stanie grać w tych pucharach
Wisła rozpocznie grę o puchary jak wygra z Lechem W wypadku porażki tracimy np. 8 pkt-ów do Poloni na 4 kolejki przed końcem ... chyba nie do odrobienia ;[![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#47
|
|
Wiśle szczególnie w pierwszej połowie się chciało. Widzewowi zupełnie się nie chciało. Zupełnie
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#48
|
|
Nie mówcie,że pierwsza połowa była aż tak słaba. Gdyby nie beznadziejne zagranie Miśkiweicza do Chaveza i jego głupi taniec z piłka we własnym polu karnym mogliśmy spokojnie dołożyć kolejną przynajmniej bramkę. A od tamtego momentu robiliśmy wszystko by nie stracić a Widzew wszystko by nie strzelić... Przypominało mi to nieco pierwszy mecz z nimi w Łodzi. Boguski, Burliga, Chrapek i Chavez to dla mnie wkłady do koszulek którzy nie powinni już nigdy tych koszulek założyć. Brawo Stolarski i Uryga. Świetnie Sarki i Małecki.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#49
|
|
DJ Hazel, a coś Ty takiego świetnego w Małeckim dziś widział?
Robił trochę wiatru, ale zazwyczaj niewiele z tego wynikało. Bramki nie wypracował, dostał podanie... Prędzej Sarkiego trzeba uznać, za najlepszego gracza meczu. Szkoda, że te jego dośrodkowania dzisiaj były za mocne. Wszyscy się zachwycają tymi młodymi zawodnikami. A ja pytam - jak zagrają, jak na Wisłę przyjedzie ktoś mocniejszy od Widzewa? Bo to, co dziś zagrał Widzew nie licowało z nazwą Ekstraklasa. Przypomnę, że ta nasza młodzież coś nie może się wydostać z końca tabeli ME... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#50
|
|
Na tle naszych słabych grajków i tak się wyróżniał. Dzięki niemy mamy 3 punkty. Gdyby nie poszedł za ta akcja czego np nie zrobiłby juz Boguski nie wygralibyśmy. Młodzież będzie miała prawdziwy egzamin juz za tydzień z Amiką.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#51
|
Tak samo - nie byłoby czerwonej kartki Chaveza i rzutu wolnego sprzed pola karnego gdyby nie doskoczyli do niego zawodnicy Widzewa. Błędy trzeba starać się wymusić, a później wykorzystać. Niestety, u nas próbują to robić tylko Kosa, Sarki i Patryk.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.04.2013 o godz. 00:39.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Member
Od: 04.2013
Offline |
#52
|
|
W końcu 3 punkty! Wierzę, że możemy jeszcze zagrać w Lidze Europy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#53
|
|
Poziom meczu bardzo niski, no ale przecież grała 11 i 12 drużyna ligi. Pocieszająca dobra gra Urygi i Stolarskiego
![]()
|
|
|
|
Guest
|
#54
|
Ale zważywszy na poziom pokazany wczoraj i kolejnych rywali to nasz awans do pucharów będzie dla mnie wydarzeniem podobnym do wygranej i awansu z Saragossą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#55
|
w tym składzie? dajcie spokój chyba że chcecie zobaczyć oklep od kopaczy z Armenii, Mołdawii czy innego Azerbejdżanu bo w takie cuda że w składzie pojawią się: napastnik który strzela gole, środkowy pomocnik który potrafi rozegrać piłkę, dwóch bocznych obrońców - przy czym jeden z lewą nogą do grania a nie do podpierania i bramkarz który umie grać nogami to ja już nie wierzę. Do końca sezonu ogrywać się powinni Uryga, Stolarski, no nie wiem może Kamiński i ewentualnie Buksa. Tak żeby w przyszłym sezonie można już ich było spokojnie wstawiać do składu. Marzenia o Europie schowajmy do kieszeni.
Ostatnio edytowane przez emjot : 27.04.2013 o godz. 08:39.
![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#56
|
|
Puchary to dla nas w obecnej sytuacji klubu byłaby katastrofa.
1. Nie zanosi się na wzmocnienia - pewnie odpadniemy z klubem z Kazachstanu 2. Przygotowania do pucharów zapewne wywrócą cykl przygotowań do sezonu 3. Odpadnięcie z zapewne bardzo słabym przeciwnikiem na dzień dobry podważy pozycję nowego trenera. I nie ma znaczenia kto nim będzie - Cupiał zapewne mu tego nie wybaczy 4. Pierwsza runda (a na niej się zapewne skończy) nie daje większej kasy, wręcz trzeba dopłacać - (rywal z Armenii) 5. Będziemy znowu pośmiewiskiem pół polski piłkarskiej po kolejnym blamażu 6. Atmosfera w klubie znowu siądzie A my zamiast pucharów powinniśmy wiedząc że będzie krucho z kasą tak samo jak w tym sezonie (wywiad z Bednarzem): 1. Ogrywać młodych do końca sezonu - ktoś nas będzie musiał utrzymać w przyszłym sezonie 2. Podpisać kontrakt z Sarkim A puchary - darujmy sobie, w tym momencie to nie dla nas zabawa... BTW Tym zwycięstwem nad Widzewem utrzymaliśmy się w lidze
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 27.04.2013 o godz. 08:48.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#57
|
|
Wisła grała mega słabo . Najbardziej irytowały mnie te próby wyprowadzenia piłki od linii obrony ,dziesiatki podan wszerz miedzy obroncami nie przynoszace żadnego rezultatu , oprocz podwyzszonego tętna ,że za chwile Widzew przejmie piłke. W sumie czerwona kartka Chaveza właśnie z tego wynikała. Kulawik jak nie potrafi ich nauczyć wyprowadzania piłki ,to niech grają długą piłką .W sumie wczoraj wszyscy zagrali beznadziejnie oprocz Sarkiego
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#58
|
|
Rozumiem podniecenie trzema punktami, to rzadkość ostatnio, ale w sprawie pucharów to mam zdanie jak koledzy powyżej. Zresztą jest to możliwość jedynie na papierze.
Widzew niezwykle słaby. I na tym tle należy rozpatrywać grę naszych zawodników, szczególnie tych, którzy będą stanowili o sile zespołu w przyszłym sezonie. Rozpatrywać oczywiście hipotetycznie, bo wszyscy są na sprzedaż a np Urydze kończy się kontrakt i czy będzie chciał go przedłużyć, tego nie wiadomo. Miśkiewicz - codziennie po treningu godzina ćwiczenia wykopów innych niż balon. Jakoś po dwóch meczach Bieszczad mnie bardziej przekonał, ale może to być mylne pierwsze wrażenie. Uryga - nie rzucił mi sie w oczy. Znaczy dobrze. Stolarski OK, ale powinien być wprowadzany na krócej. Kilka zagrań dobrze rokujących. Akurat on jest w wieku takim, ze można powiedziec o nim, młody, zdolny rozwijający sie. Zagrał uważnie, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale też poprzeczki wysoko nie miał postawionej. Korepetycje z taktyki i ustawianiu się na boisku zalecane. Czemu nie gra Bunoza, jest słabszy od Burligi ? Czy może jest już poza klubem ? Chrapek/Garguła - ten drugi dużo więcej biegał Sarki, póki co robi różnice. Przedłuzyć kontrakt, w lecie najpóżniej w grudniu sprzedać, bo potem wtopi się w szarzyznę. Napastnicy - tych nie ma w ogóle. Oczywiście kogoś tam losowo można ubrać w koszulkę i wypuścić na boisko, ale nie to zmienia postaci rzeczy. Nie mamy napastnika ani jednego. Zdecydowanie lepiej dawać do składu Sikorskiego, wywołuje wesołość i pewien rodzaj sympatii na trybunach. Pan z opaską jedynie irytuje. W sumie zagraliśmy słabo i wygraliśmy z jeszcze słabszym przeciwnikiem dzieki jego błędowi i jego nieskuteczności. Ważne trzy punkty, które przybliżają nas do zapewnienia sobie ligowego bytu. |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK
Offline |
#59
|
|
mecz slabiutki ja wiekszosc w naszej lidze ale 3pkt w pelni zasluzone ciesza kolejni mlodzi ze dostaja szanse gry bo gdzie maja sie ogrywac jak nie w lidze
co do pucharow to jeszcze wszystko jest mozliwe do zdobycia 18pkt mam nadzieje ze przyszly sezon Wisla zaliczy do udanych bo zeby bylo normalnie w naszej kopanej to takie druzyny powinny byc w czubie tabeli a nie gliwice i inne wynalazki z 3000tys kibicami na meczu pozdro. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#60
|
Gdyby Patryk poruszał się bez piłki w ten sam sposób jak Rafał to prowadzilibyśmy już do przerwy po jego bramce do pustej bramki i asyście Sarkiego. Całkowicie nie rozumiem tej nagonki na Boguskiego Zgadzam się z uwagami, które pisze Baala prócz tej dotyczącej Gordana. Dla mnie to zawodnik którego powinniśmy się w czerwcu pozbyć. Również chciałbym zobaczyć Chrapka bliżej środka, a nawet za zawodnikami drugiej linii. Wygląda mi na chłopaka, który mógłby rozszerzać grę czyli robić coś przez brak czego już trzeci sezon cierpimy |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|