The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór:
Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! 26 32,50%
Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! 28 35,00%
Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! 10 12,50%
Bedzie remis... 10 12,50%
Przegramy to... 6 7,50%
Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.04.2013, 09:34. WISŁA Kraków - Widzew Łódź, 26 kwietnia 20:45 (Kibicowsko/piłkarski)
VS.


Dzień dobry,

szybkimi krokami zbliżamy się do końca sezonu 2012/13. W ten weekend odbędzie się już 24 z 30 serii spotkań. Rywalem Wisły Kraków będzie Widzew Łódź. Aktualnie widzewiacy plasują się na 11 pozycji mając dokładnie tyle samo punktów co zajmująca 12 pozycję nasza Wisła. W poprzedniej rundzie Wiślacy wygrali w Łodzi 2:1 po dwóch bramkach Rafała Boguskiego.

Pojedynek pomiędzy sąsiadami w tabeli rozpocznie się w piątkowy wieczór o godzinie 20:45. Godzina iście mistrzowska ( o tej porze swoje mecze grają drużyny z LM) ale co do poziomu rozgrywek nie się chyba co nastawiać na wspaniały spektakl z dużą ilością bramek i ładnej gry.


Co słychać w Łodzi?


Drużyna prowadzona przez Radosława Mroczkowskiego była początkowo objawieniem rundy jesiennej. Imponujący początek łodzian sprawił, że po 6 pierwszych kolejkach byli oni liderami tabeli z dorobkiem 13 punktów. W późniejszym czasie jednak RTS złapał małą zadyszkę i systematycznie zamiast piąć się w górę tabeli spadł w niej w dół co sprawiło, że po 23 kolejach znajduje się na 11 pozycji.

Wiosna w wykonaniu piłkarzy z Al. Piłsudskiego wygląda kiepsko pierwsze i zarazem ostatnie zwycięstwo odnieśli oni 8 kwietnia z Polonią Warszawa, do tego dorzucili cztery remisy oraz trzy porażki.

Kiepska forma Widzewa nie oznacza, że mecz w piątek będzie spacerkiem dla Wiślaków.

''...Siła w młodzieży!''


Takim sloganem można określić siłę łódzkiego klubu - dużą część zawodników stanowi młodzież ostatnio wyróżniającą się postacią jest Bartłomiej Pawłowski, który został wypożyczony z Jagiellonii Białystok. Młody napastnik jest autorem 4 z 7 bramek strzelonych przez Widzew na wiosnę.

W zespole z Łodzi występuje jeszcze kilku młodych i za pewne zdolnych zawodników przeglądając skład naszego najbliższego rywala warto zwrócić uwagę na takich zawodników jak Jakub Bartkowski, Alex Bruno, Prince Okachi, Mariusz Rybicki czy Mariusz Stępiński. Oczywiście dla równowagi w zespole zobaczy możemy także kilku doświadczonych zawodników takich jak Maciej Mielcarz, Sebastian Dudek czy Marcin Kaczmarek - nie są to anonimowi zawodnicy w polskiej Ekstraklasie.




U nas w mieście na Reymonta...


Nasza sytuacja po spotkaniu z Jagiellonią nie uległa praktycznie zmianie, oprócz tego, że dopisaliśmy sobie 1 punkt. We wczorajszym programie ''Sportowy Raport'' na Orange Sport, gościem był Tomasz Kulawik, który stwierdził, że z każdą kolejką jesteśmy bliżej pucharów ( mieliśmy 7 punktów starty do 4 pozycji a teraz mamy już tylko 6) nie wiem czy zapowiedzi trenera Kulawika należy traktować poważnie czy z przymrużeniem oka - ale po jego dotychczasowych wypowiedziach ja jednak potraktuje wczorajszą wypowiedź z przymrużeniem oka. Pytaniem zasadniczym jest to, czy trener jest w stanie do swojej koncepcji awansu do eliminacji europejskich pucharów przekonać zawodników Białej Gwiazdy?


Będą zmiany, co z kontuzjowanymi?

Po meczu w Białymstoku na urazy narzekali Sergiej Pareiko oraz Marko Jovanović ich występy w piątkowym meczu stoją pod znakiem zapytania i tym samym lista kontuzjowanych powiększyła się o kolejne nazwiska. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jak poważny uraz mają Tsvetan Genkov, Daniel Sikorski czy Kew Jaliens ( który boiska nie powąchał już od ligowego meczu z Lechią Gdańsk). Do dyspozycji trenera Kulawika w piątek powinni być Patryk Małecki oraz Arkadiusz Głowacki.

W wyniku kontuzji naszego etatowego pierwszego bramkarza, a także choroby Michała Miśkiewicza ( różyczka, chyba że Michał się już wyleczył) w bramce najprawdopodobniej zobaczy Gerarda Bieszczada.

Czy kolejną szansę pokazania się od pierwszej minuty dostanie Alan Uryga? Czy Kulawik wróci do żelaznego ustawienia Chavez - Głowacki. Ustawienie naszej obrony w najbliższym spotkaniu wyglądać może w następujący sposób: Burliga - Chavez- Głowacki - Bunoza.

W linii pomocy również szykują się zmiany, tylko jeszcze nie wiem kto padnie ofiarą tych zmian?
Do pierwszego składu wskoczy raczej Patryk Małecki, który może stworzyć parę skrzydłowych z Emmanuelem Sarkim lub Kamilem Kosowskim. Wybór powinien być raczej jednogłośny - Emmanuel Sarki.

W odstawkę pójść natomiast powinien Ivica Iliev, który w meczu z Jagiellonią zawiódł na całej linii grając wysuniętego napastnika. Lepsze wrażenie zostawił po sobie Rafał Boguski, który mimo swoich ostatnich problemów ze skutecznością trafił do bramki Jagiellonii zapewniając nam remis.

Uwzględniając kontuzję na dzień dzisiejszy, można wytypować taką 11:

Bieszczad - Burliga, Głowacki, Chavez, Bunoza - Wilk, Sobolewski, Chrapek, Małecki, Sarki - Boguski.



Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Widzewem Łódź:


Sezon 2007/08 - 1 marca 2008, 18:15, Wisła Kraków - Widzew Łódź 1:0, Paweł Brożek 44

Sezon 2008/09 - brak spotkań, Widzew występuje w I lidze.

Sezon 2009/10 - brak spotkań, Widzew występuje w I lidze.

Sezon 2010/11 - 12 marca 2011, 18:15, Wisła Kraków - Widzew Łódź 2:0, Patryk Małecki 44, Andraż Kirm 78.

Sezon 2011/12 - 4 grudnia 2011, 17:00, Wisła Kraków - Widzew Łódź 1:0, Tsvetan Genkov 33.


Poniżej przedstawiam terminarz 24. kolejki T-M Ekstraklasy:


26 kwietnia (piątek)

18:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
20:45 Wisła Kraków - Widzew Łódź

27 kwietnia (sobota)

13:30 Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
15:45 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 Piast Gliwice - Legia Warszawa

28 kwietnia (niedziela)

14:30 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
17:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

29 kwietnia ( poniedziałek)

18:30 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań



Zapraszam do dyskusji!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 23.04.2013 o godz. 09:37.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
frantic1984
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.04.2013, 09:41
Najwyższy czas żeby od 1 minuty zagrał Stolarski.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.04.2013, 09:44
Lubimy grac z Widzewem co zreszta pokazuja ostatnie spotkania tak wiec mam nadzieje, ze podtrzymamy z Nimi dobra serie i wygramy. Ostatnie mecze to 2 wygrane i 1 remis w poprzednim sezonie (na ich stadionie). Do składu maja według Przegladu Sportowego wrocic Małecki, Genkov i Sikorski, na pewno nie zagra Głowacki i Czekaj (kolejna szansa przed Urygą) a dzisiaj ma sie wyjasnic co z Jovanoviciem i Pareiką.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.04.2013, 09:47
frantic1984 napisał(a):Wyświetl post
Najwyższy czas żeby od 1 minuty zagrał Stolarski.
Nie tylko bo jeszcze ma zagrac Chrapek,Uryga,Bieszczad lub Miskiewicz oraz Sikorski który jedyny stara się i tak do końca sezonu cholera.Dlaczego?Dlatego że 8 staruchów odchodzi i tylko Sobola niech przedłużą
Odpowiedz cytując
frantic1984
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.04.2013, 09:53
Ale pewnie nie będzie żadnego ryzyka z młodzieżą, bo przecież tracimy tylko 6 punktów bo miejsca pucharowego i jest o co walczyć .. Rozumowanie Łysego i Kuli.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.04.2013, 10:15
Ja nie wiem czy my nie mamy kłopotu z obsadą bramki. Siergiej kontuzja, Miśkiewicz choroba... Nie wiadomo ilu z tych siedmiu nieobecnych w Białymstoku teraz zagra na R22. Widzew ma wbrew pozorom fajny skład i wielu utalentowanych piłkarzy, których z chęcią zobaczyłbym przy Reymonta w przyszłym sezonie, ale zakusy na nich ma Legia. Wszystko zależy od ich tzw. game attitude czyli pisząc po polsku czy wyjdą na tzw. k**wie czy a'la stojko stojanov.
W tym momencie mamy dwie koncepcje, dwa sposoby myślenia, które mam wrażenie są ze sobą sprzeczne: po sezonie odchodzi około 7-8 dziadów i w myśl pierwszej koncepcji nie powinni oni grać tylko powinniśmy stawiać na młodych utalentowanych (jakkolwiek by to nie brzmiało dziwnie w naszym przypadku) czyli przykładowo: Miśkiewicz, Stolarski, Uryga, Szewczyk, Kamiński, czy nawet Buksa. Z drugiej jednak strony Kula wierzy, że 7 dziadów da mu puchary, więc o to gramy. Ja nie widziałbym powodów do żartów z Kuli bo to tylko 6 punktów do 4 miejsca, ale równie dobrze Chorzów może powiedzieć - gramy o puchary, a my z takim poziomem skończymy prorokuję na 9-10 miejscu.

Do rzeczy: trzeba sobie jasno powiedzieć, że sezon mamy przegrany i nic go już nie uratuje. Tu nie chodzi o miejsce na koniec sezonu (chyba, że wygralibyśmy wszystko i zagrali w pucharach, ale w to nie wierzy chyba nikt włącznie z trenerem), tylko o styl, który jest nijaki. Trener odchodzi i nic go nie uratuje. Większość piłkarzy, którym kończy się sezon odchodzi więc bądźmy sprytni i dla dobra klubu, tej drużyny wykorzystajmy końcówkę sezonu do przygotowania do następnego. Kto wie czy do pierwszego składu nadaje się jeden z drugim młodzikiem? A kiedy to sprawdzić jak nie teraz? Wtedy będzie wiadomo na jakie pozycje potrzebujemy kogoś nabyć. Skoro ktoś się nie sprawdził i odchodzi z klubu, nie wiążemy z nim przyszłości, nie opierajmy na nim gry w tym sezonie, tylko grajmy o przeglądnięcie i wykorzystanie posiadanego potencjału pod kątem przyszłego sezonu. Nie można też wystawić samych młodych, bo sami bez pomocy weteranów zrobią kupę na meczu ekstraklasy, ale zacznijmy dawać im szansę...

Dlatego moim zdaniem: Miśkiewicz - Jovanovic, Uryga, Chavez, Bundoza - Mały, Sobol, Wilk, Chrapek, Stolarski (Szewczyk) - Kamiński (Buksa)

Pytanie: Kto z młodych Wisły jest na wypożyczeniu w innym klubie i powróci do Wisełki w przyszłym sezonie? Nalepa z Termaliki i ktoś jeszcze?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.04.2013, 10:18
Adenalix napisał(a):Wyświetl post

Pytanie: Kto z młodych Wisły jest na wypożyczeniu w innym klubie i powróci do Wisełki w przyszłym sezonie? Nalepa z Termaliki i ktoś jeszcze?

Michał Nalepa(Termalica)
Mateusz Arian( MKS Kluczbork)
Maksymilian Michalski (Chrobry Głogów)
Aleksander Ślęczka (Limanovia)
Jakub Kaganek (Bytovia Bytów)
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 23.04.2013 o godz. 10:20.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.04.2013, 10:28
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Michał Nalepa(Termalica)
Mateusz Arian( MKS Kluczbork)
Maksymilian Michalski (Chrobry Głogów)
Aleksander Ślęczka (Limanovia)
Jakub Kaganek (Bytovia Bytów)
Oni nas chyba nie zbawią, to można stwierdzić bez ponownego sprawdzania ich umiejętności.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.04.2013, 10:42
Nalepa to jeden z najlepszych obrońców I ligii, mocny punkt Termallici, lidera, wiec byłbym ostrożny z takimi opiniami

Co do reszty to faktycznie, raczej nie ten poziom.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.04.2013, 10:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Oni nas chyba nie zbawią, to można stwierdzić bez ponownego sprawdzania ich umiejętności.
Ja sądzę, że Nalepa mógłby coś pograć, ale wątpię, żeby - przyglądając się możliwościom swojego rozwoju w Wiśle - był fanatykiem powrotu na Reymonta...
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.04.2013, 11:13
Również jestem za tym by Nalepa wrócił do Wisły ten chłopka ma talent...do tego drugi zdolny Uryga i mamy środek obrony na dlugie lata...dac jeszcze Stolarskiego i Bukse na szpicy
Nie zapominajmy o kilki młodych którzy też grają w ME a powinni trenować w 1 drużynie!!!
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.04.2013, 12:03
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Również jestem za tym by Nalepa wrócił do Wisły ten chłopka ma talent...do tego drugi zdolny Uryga i mamy środek obrony na dlugie lata...dac jeszcze Stolarskiego i Bukse na szpicy
Nie zapominajmy o kilki młodych którzy też grają w ME a powinni trenować w 1 drużynie!!!
Ile razy widziałeś ich w akcji, że twierdzisz że dadzą radę w 1 drużynie?
Bo o tym, że ME to wylęgarnia talentów to się przekonałem parę lat wstecz, jak szacowne grono reprezentantów młodzieżowej Wisły dostało bęcki od Śląska - nie podejmując walki, nie potrafiąc prosto kopnąć w piłkę i nie mając sił do biegania nawet na 60 minut.

W....ia mnie hasło "tylko młodzi Polacy". Mogą być nawet Eskimosi, byle potrafili kopać piłkę i zapierdalać 90 minut.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.04.2013, 12:17
Jak dla mnie Uryga i Nalepa mimo że mlodzi to już są lepsi niż Bunoza czy Chavez; Buksa pokazuje o wiele więcej niż nasz super snajper Sikorski a Stolarczyk już nie raz pokazał że potrafi grać.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.04.2013, 12:18
Po mojemu: Bieszczad - Stolarski, Uryga, Chavez, Bunoza - Sarki, Chrapek, Wilk, Sobolewski, Małecki - Sikorski
A w II poł. wpuścić Szewczyka, dawno nie grał, niech narazie część zagra, spokojnie.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.04.2013, 12:31
Bunoza na tej lewej stronie jest strasznie wolny.. to juz lepiej Burlige dać.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.04.2013, 13:11
A jednak PS troche sie pomylil bo Glowacki wrocil do treningow natomiast nie ma Genkova i nie wiadomo czy bedzie mogl zagrac
Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.04.2013, 14:55
filemon napisał(a):Wyświetl post
Po mojemu: Bieszczad - Stolarski, Uryga, Chavez, Bunoza - Sarki, Chrapek, Wilk, Sobolewski, Małecki - Sikorski
A w II poł. wpuścić Szewczyka, dawno nie grał, niech narazie część zagra, spokojnie.
Ja w bramce wystawiłbym Miśkiewicza bo on już w tamtej rundzie pokazał że umie bronić a Bieszczad to dopiero pół meczu zagrał a z zresztą się zgadzam. A Szewczyk wrócił do treningów po kontuzji w ogóle ?


Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.04.2013, 12:43
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/..._wygranej.html

coś mi się wydaje że ta seria znów zostanie przerwana...
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 24.04.2013, 19:20
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
wis.la/apcoa

coś mi się wydaje że ta seria znów zostanie przerwana...
Jak orły będą miały kaprys się zmęczyć to wygramy.
Wierzę, że właśnie tak się stanie.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.04.2013, 19:40
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
wis.la/apcoa

coś mi się wydaje że ta seria znów zostanie przerwana...
w tym i poprzednim sezonie to prawie kazdy wygral na R22 ....wiec czemu Widzew tak zle potraktowac ... ?... ....a tak na powaznie to mnie juz nic nie zdziwi
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.04.2013, 09:55
Mecz bez kibiców Widzewa.
Wojewoda małopolski zamknął trybunę gości na stadionie Wisły Kraków.

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13...stadionie.html
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.04.2013, 10:23
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Mecz bez kibiców Widzewa.
Wojewoda małopolski zamknął trybunę gości na stadionie Wisły Kraków.

wis.la/r13zh
ooo..., to będzie piwko na meczu

"Wojewoda Krakowa"? Cóż ten Boniek pisze

Takie rzeczy załatwię się w 24 h po meczu - abstrahując od bezsensowności takiej decyzji - a nie na 2 dni przed meczem, kiedy zorganizowany jest wyjazd i poniesieone naprawdę duże koszty. Widzew ma postawę prawną aby domagać się zwrotu kosztów. Jakkolwiek byłaby decyzja sądu, nie zapłaci za to sam Miller.
Ostatnio edytowane przez Kaan : 25.04.2013 o godz. 10:28.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.04.2013, 11:17
Kibice Widzewa i tak przyjezdza do Krakowa pociagiem specjalnym, zabieraja ze soba kamere i prawnika
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 25.04.2013, 11:19
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Kibice Widzewa i tak przyjezdza do Krakowa pociagiem specjalnym, zabieraja ze soba kamere i prawnika
rządy Słońca Peru i jego przydupasów takich jak Miller muszą się skończyć...!!!!!!!! robią nam Białoruś. Dziś to się tyczy kibiców, jutro cyklistów a pojutrze zwykłych opozycjonistów...
Dzisiaj Kłopotek z PSL przebąkuje o kryzysie w rządzie jakiego jeszcze nie było - może to będzie ta sytuacja, która skończy rządy niemiłościwie nam panującego Słońca Peru.

Powinniśmy zawiesić doping na tym meczu. Pamiętam kilka lat temu jak na I połowę meczu nie wpuścili Widzewa, to nasza reakcja była prawidłowa. Tylko, że wtedy to Basałaj chyba ich nie wpuścił, a teraz to wszystko jest ponad klubem...

brakuje mi słów na to s....ysyństwo co się dziej w Polsce...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.04.2013 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.04.2013, 14:46
Kaan napisał(a):Wyświetl post
"Wojewoda Krakowa"? Cóż ten Boniek pisze
Dobrze pisze (pomijając składnię): http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...?ticaid=110797

" Polski Związek Piłki Nożnej rozważa możliwość zmiany lokalizacji towarzyskiego meczu Polska – Liechtenstein, który ma odbyć się na stadionie Cracovii (...) Zachodzi bowiem obawa, że jakiekolwiek naganne zachowanie fanów podczas innych meczów, może okazać się pretekstem, by zamknąć bramy krakowskiego stadionu przed kibicami reprezentacji Polski"

Ktoś w końcu zaczyna cisnąć 'temat' i naciskać na Wojewodę. I do tego grozi sankcjami jak nie zmięknie. No i git.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.04.2013, 16:18
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Kibice Widzewa i tak przyjezdza do Krakowa pociagiem specjalnym, zabieraja ze soba kamere i prawnika

Przyjeżdża to chyba za duże słowo. Żyjemy w Polsce a tu wszystko jest możliwe - równocześnie mogą dojechać do Krakowa a z drugiej strony dojadą do Koluszek i to może być koniec ich trasy.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.



P.S

Posty przenoszę do tematu Wisła Kraków - Widzew Łódź.
Tam bardziej pasują.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.04.2013, 16:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdża to chyba za duże słowo. Żyjemy w Polsce a tu wszystko jest możliwe - równocześnie mogą dojechać do Krakowa a z drugiej strony dojadą do Koluszek i to może być koniec ich trasy.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.



P.S

Posty przenoszę do tematu Wisła Kraków - Widzew Łódź.
Tam bardziej pasują.
No cóż trzeba by zamknąć wszystkie autostrady bo ktoś kiedyś przekroczył prędkość...

Co do meczu mam obawy, że zobaczymy dalszą część degrengolady i Widzew wygra 1-0 w pełni zasłużenie.
Odpowiedz cytując
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.04.2013, 17:46
Miskiewicz- Stolarski, Głowacki, Uryga, Bunoza- Sarki, Wilk, Chrapek, Małecki- Sikorski, Iliev

Co Wy na takie ustawienie ? Moim zdaniem źle by to nie wyglądało... i mielibysmy jakiś podgląd na przyszły sezon
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 25.04.2013, 18:48
Czyli co według świeckiej tradycji ?
Pierwsza połowa katastrofalna potem się podnosimy.

Młodych ogrywać, ale z sensem. Idealny mecz żeby poszukać punktów.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 26.04.2013, 06:55
Bez Genkowa i Pareiki ale z Głowackim i Małeckim.

W kadrze meczowej na ligowe spotkanie z Widzew Łódź zabrakło kontuzjowanych po meczu w Białymstoku Sergieja Pareiki oraz Marko Jovanovicia. Do składu nje załapał się również rekowalescent Cwetan Genkow. Od dłuższego czasu trener Kulawik nie może skorzystać z usług Kew Jaliensa i Michał Czekaja.

Do składu wrócili natomiast kontuzjowani ostatnio Patryk Małecki, Arkadiusz Głowacki oraz Daniel Sikorski.


Meczowa osiemnastka na spotkanie z Widzewem Łódź:

Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad.

Obrońcy: Łukasz Burliga, Osman Chavez, Arkadiusz Głowacki, Gordan Bunoza, Alan Uryga.

Pomocnicy: Łukasz Garguła, Radosław Sobolewski, Emmanuel Sarki, Cezary Wilk, Ivica Iliev, Michał Chrapek, Paweł Stolarski, Patryk Małecki, Kamil Kosowski.

Napastnicy: Rafał Boguski, Daniel Sikorski.
Ostatnio edytowane przez rav : 26.04.2013 o godz. 07:57.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.