
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#11
|
|
Wiecie co? To jest 128 strona tematu "Smoleńsk 2010".
Chciałem zauważyć że tuż obok jest "Temat polityczny". Ale może tu jednak chodzi nie o katastrofę a o politykę? Jeśli tak jest to dajecie się manipulować jak te przysłowiowe lemingi. emj10 zamieścił MERYTORYCZNĄ wypowiedź na temat katastrofy i zamiast polemiki, która jest widać zbyt trudna zarzucacie temat tym upolitycznionym przekomarzaniem się. Dość tych bzdur! Macie temat obok tam wyzewnętrzniajcie swoje potrzeby udowadniania sobie racji. Może jednak nie wszyscy z nas są ekspertami od katastrof lotniczych? ![]()
c.d.n.
|
|
|