
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotaknie z Piastem zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisełki! |
|
51 | 69,86% |
| Remisem. |
|
8 | 10,96% |
| Porażką Wisły |
|
14 | 19,18% |
| Głosujących: 73. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#91
|
Ja też nie lubię, ba, nie uważam tego na poważne z tego względu, że nie wszyscy maja taką sama drogę i odległość na stadion. Nie tylko w Krakowie mieszkają kibice Wisły, ale w całym kraju i poza jego granicami.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 07.04.2013 o godz. 22:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#92
|
|
Dokad to wszytko zmierza
Po meczu bylem ...zwyczajnie smutny.Za całokształt obrazu.Za gre tych sabotażystow,za pusty stadion,za nicośc,za fuszerke. Ktos wyciał wpień ten klub ,ktory jeszcze 2 lata temu o cos walczyl i mial renome.Dzis przyjezdza jakis Piast i wywozi sobie od tak 3 pkt.I wszytko jest ok. niesłychane ...kto to zrobil,jak? zal,po prostu mi żal. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#93
|
|
Żałosny mecz- na boisku jak i na trybunach. Tak jak Wojtas wyżej napisał. Był dziś ze mną znajomy,który bądź co bądź od 3 lat nie pojawiał się na meczu i nie mógł uwierzyć w co ta Wisła się zmieniła. Cień dawnej potęgi,a ze stadionu jak i z gry wieje chłodem.Smutno to mi jest jak pomyślę o ludziach,którzy w ostatnich czasach zaczęli kibicować Wiśle i nie mają odniesienia do dawnych,pięknych czasów jak sie jechało do Lubina i 7 goli pakowało lekką ręką.
Tak czy siak,z tym składem nic się nie zmieni i nie ma co się łudzić. Dostaniemy łomot od Śląska i ległej. Może wreszcie ktoś się ....a mać obudzi w tym klubie i ustawi poprzeczkę na odpowiednio wysokim poziomie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 07.04.2013 o godz. 22:55.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline |
#94
|
|
jeżeli zawodnicy mają taką mentalność jak Kamil Kosowski który mówi że "mecz mieli wygrany" to czego my od nich chcemy? widocznie wymagają od nich minimalizmu jedna bramka i luz człapiemy do końca meczu - po co wsadzać nogę ? żeby kontuzje złapać ?
P.S. Genkow kartkę złapał specjalnie żeby nie grać w tym blamażu za tydzień z Legią ![]()
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline |
#95
|
|
Takich mamy zawodników i takie też zajmujemy miejsce w tabeli.Starej ambitnej Wisły już nie ma jest teraz zlepek, jakaś zbieranina ludzi dla których Wisła to kolejny lub ostatni przystanek w swojej pracy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#96
|
|
Bo mieli wygrany, 1-0 i piłka na 2-0 gdzie poszło w słupek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#97
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#98
|
|
wystarczy wygrać półfinał ze Śląskiem Wrocław, a może to aż wygrać ze Śląskiem.
Oni i my mamy swoje problemy, ale jest jakaś szansa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#99
|
|
I Ligę Europejską. A co?
Będziemy oszczędzali się w lidze po wygraniu PP, a w nowym sezonie będziemy skupiali sie tylko na LE i Kulawik stanie się drugim Mourinho. Zawodników mamy doświadczonych (nawet bardzo), trenera spragnionego sukcesów.... i właściciela stawiającego zawsze wysokie cele |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#100
|
|
Sprawa jest prosta. Zawodnicy są średni, ale na pewno nie na taką grę i pozycję w tabeli. Winni są zarówno oni sami, winna jest sytuacja w klubie (atmosfera, finanse, zaległości) - nie ma takiej siły, aby nie odbijało się to na formie piłkarzy. Jak cały klub nie ma ambicji to automatycznie ta bylejakość przenosi się na boisko. Jaka ma być atmosfera w drużynie, a co za tym idzie też wyniki, jeśli klub cały czas wysyła sygnały, że ma problemy, nie płaci, a kilku kluczowym zawodnikom kończą się kontrakty. Nie będzie motywacji, nie będzie tego "team spirit", który jest bardzo ważny aby odnosić zwycięstwa. I nawet jak sobie jeden z drugim powiedzą, zrobią bog wie jaki seans motywacyjny to i tak to nie bedzie to samo, bo w podswiadomosci bedzie siedzialo jaka jest sytuacja.
Do tego dochodzi kwestia trenera, który będąc charyzmatyczną osobowością, naturalnym liderem, byłby w stanie pociagnąć tą drużynę do lepszej gry. Odciąć ich chociaż w pewnym stopniu od problemów jakie ma klub, zwrócić uwagę i wzbudzić motywację na innych polach. Problem w tym, że mamy trenera zupełnie przeciwnego. Który wpisuje się w tą szarość i przeciętność idealnie. Z przyjemnośćią patrzyło się wczoraj na trenera Piasta. Na jego ekspresję, charyzmę, radość z gry drużyny. Młody facet, z doświadczeniem jak Kulawik. Elegancki, pod krawatem. I Piast grał, miał swój styl. Nie piękny, ale widać, że trener coś tam zostawia. Pressing, stałe fragmenty nad którymi pracują, gra z kontry. A zarabiają pewnie 1/10 tego co w Wiśle. Diagnoza jest prosta, zobaczymy ile zrobi Cupial w lecie.
Ostatnio edytowane przez nesta : 08.04.2013 o godz. 10:11.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#101
|
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#102
|
|
Pierwszy raz w tym sezonie można powiedzieć że Wisła pomimo porażki zaprezentowała się znacznie lepiej niż rywal.Piast po za dwiema bramkami najwięcej mącił po stracie bramki,reszta meczu należała do Białej Gwiazdy która przegrywając nadal chciała strzelać...w całym meczu brakował trochę szczęścia i pewnie stąd ten wynik.
Mam pretensje do Kulawika że gdzieś ok. 60 min. nie postawił na Sarkiego który powinien był zmienić Kose (było widać że brakuje mu sił) zresztą nie ważne kto za kogo,reakcja była spóźniona ![]() Choć Wisła przegrała pierwszy mecz wiosną to jednak myślę że pomimo tego są w stanie uzyskać dobry wynik ze Śląskiem bo wczoraj zagrała mimo wszystko dobry mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#103
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#104
|
|
Niestety, od kiedy Wisłe opuścił Marcelo stałym fragmentem gry może nas zaskoczyć druzyna z C-klasy.
Sergiej brawa za wyczucie karnego, ale ta pierwsza bramka to jakbym widział Boguskiego na bramce. Za kase która bierze Genkow wole jednak 11 Sikorskich - ten przynajmniej zrobi w meczu coś śmiesznego, można mu pośpiewać a Genkow jak zrobi dobre wrażenie w jednym meczu, w następnym przypomina ze najlepiej wychodzi mu upadanie. p.s.ale i tak najgorszy był ten o to .... : ![]() Jestem tego samego zdania co Mielcarski, Matras czuł ze Pareiko jedzie i włożył w niego nogę. Na powtórkach (tych z daleka) moza to zobaczyc. Druga sytuacj z Genkowem. Chłop stoi w miejscu na 6 metrze bramkarz matoł na niego wpada i żółty ch** odgwizduje faul na bramkarzu. Widać ze pedał z warszawy ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#105
|
|
Ja nie wiem czy przy drugim golu dla Piasta nie było spalonego.
Karnego nie było, zawodnik leciał w stronę ziemi zanim go Pareiko dotknął. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#106
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#107
|
|
Chyba przy pierwszym golu dla Piasta był spalony, a oprócz tego Pareiko zachował sie tragicznie. Myśle, ze gdyby nie to, to wygralibysmy ten mecz.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 08.04.2013 o godz. 17:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Online |
#108
|
Chyba że takie ustawienie pozostało jeszcze z meczu z Lechią, gdzie zamiast Genkowa i Bunozy grał Jaliens z Boguskim a za Chrapka Sobolewski. Wtedy to ma jakiś sens.
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 08.04.2013 o godz. 17:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#109
|
|
Panowie noz ku...
Przestanmy pieprzyc po każdym meczu jacy Ci sędziowie sa slabi i zli dla Wisły... To po prostu Wisła gra mega pyte i na tym zakończmy... |
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline |
#110
|
|
liczyć nie umiesz ? 1+1 =2
wynik był 1:2 więc jakim cudem był wygrany ? ![]()
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#111
|
|
Co do meczu-szkoda gadać. 50 procent sabotażystów piłkarzyków trzeba się pozbyć...niestety na czele z nieudacznikiem Kulawikiem. Co do sytuacji na trybunach -w sytuacji kiedy mamy permanentną wojnę z parchami trzeba być skończonym kretynem, żeby bić swoich. Miejmy nadzieje, że ci kolesie, którzy są na poziomie pasiastych dam, które biją swoich nie wejdą już nigdy na stadion.
Odnośnie półfinału PP nadzieje pozostaje w tym, że Śląsk nam pomoże przejść do finału w zamian za odpuszczenie meczu u nas , który dał im mistrzostwo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#112
|
|
Zrobi tyle samo co po ostatnim sezonie. Nic. Jakby chciał coś zrobić to by zrobił. A bez paru doświadczonych grajków, których zabraknie to będą problemy z utrzymaniem. Niektórzy rok temu mówili, że gorzej być nie może a jednak okazuje się, że jest gorzej. Póki co wszystko wskazuje na to, że rok będzie znowu gorzej. Nie takie kluby jak Wisła spadały z I ligi... Niedawno Monaco, River Plate...
Ostatnio edytowane przez thechris : 08.04.2013 o godz. 19:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#113
|
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#114
|
|
Nie jestem wielkim fanem Pereiki ale muszę przypomnieć ci że obronił rzut karny ... nie on jest głównym winowajcą tej klęski....
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#115
|
Przy obecnej kaszanie w grze i poziomie naszych kopaczy poza kilkoma wyjatkami, to taki błąd bramkarza może być na wagę wygranej/przegranej. Oczywiście, że On nie jest winny w 100% porażki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#116
|
|
Przeniosłem posty o kibicowaniu, bądź jego braku do pokoju ABG.
Proszę tu nie śmiecić. Problem jest pewnie ważny, ale rozmawiajmy o nim w innym dziale. Chyba, że większość modów uzna, że należy temat zlikwidować. Posty poza tematem sportowym będą usuwane i nagradzane |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#117
|
|
Obronienie tak żenująco wykonanego karnego to akurat żadna sztuka. Każdy może tak kopnąć piłkę jak Podgórski. Każdy kto ma sprawne nogi. Być może nawet Pistorius oddałby strzał podobnej "mocy" i podobnej "jakości"...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#118
|
|
Podgorski mógł wykonać karnego na nascie sposobów a Pareiko na kolejne kilka mógł interweniować.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 09.04.2013 o godz. 22:07.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|

|
||||||
![]() |
|
|