The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 08.03.2013, 13:33
Przecież Bury to naturalny skrzydłowy Słaby bo słaby ale to jego wyuczona pozycja. Jeśli nie zagrają Bunoza i Genkov (jeśli jest zdrowy) to Kulawik powinien strzelić baranka w ścianę, może mu się poprawi.

Mam jeszcze pytanie. Dlaczego Bunoza nie grał w pierwszych meczach rundy wiosennej? Kontuzja czy trenerski nos naszego trenera?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.03.2013, 13:35
4FunNow napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie mecze w rundzie wiosennej po 0 - 0 to tez byl by ciekawy wyczyn.

O Wisle kolejny raz usluszal by caly świat, może warto spróbować
No i takie rezultaty dałyby nam pewne utrzymanie
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.03.2013, 14:53
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.03.2013, 14:55
z braku laku Maaskant kiedys wystawil Patryka na szpicy, i to jak byl w o wiele lepszej formie niz teraz. Maly przepadl w tym meczu i byl totalnie bezproduktywny, odbijal sie tylko od obroncow. Wystawianie jezdzca (czy to z glowa czy bez) w ataku to w.g. mnie kiepski pomysl
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 08.03.2013, 15:12
Zagrać 5-5-0. Na utrzymanie wyniku 0-0. Zawsze to punkt bliżej utrzymania.

Nie wiem po co te dyskusje kto ma grać na szpicy.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.03.2013, 18:41
Zamurować bramkę, strzelić coś z kontry albo nie, zamurować bramkę.
Zapomnieć.

Ważne, żeby bramki nie stracić.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.03.2013, 18:46
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.03.2013, 18:48
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"
Super. Też uważam, że nie osiągnęliśmy dna, ale czwórka w plecy z Polonią to byłby dobry krok w tym kierunku.

Poza tym - nawet gdyby Genkov był zdrowy - o jakich czterech napastnikach piszesz?

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
Jak by Ci to powiedzieć - mamy szczupłą kadrę. Jak przyjdą kontuzje i kartki, to możemy skończyć z Bunozą w pomocy lub obronie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.03.2013 o godz. 18:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 08.03.2013, 18:54
To był oczywiście sarkazm

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 08.03.2013, 19:28
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To był oczywiście sarkazm
Sarkazm (albo sarkizm) to się zacznie na forum jak Seler zacznie grać.

a propos tematu - podtrzymuję tezę o batach jutro... i chciałbym się mylić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.03.2013, 19:34
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
A to ciekawe bo Burliga jest aktualnym wicemistrzem Polski z Ruchem Chorzów, w którym to klubie dotarł także do finału Pucharu Polski. W zeszłym sezonie będąc na wypożyczeniu osiągnął więcej niż zawodnicy macierzystego klubu - dlatego, że grał w drużynie a nie w zbieraninie indywidualności.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.03.2013, 20:10
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
A to ciekawe bo Burliga jest aktualnym wicemistrzem Polski z Ruchem Chorzów, w którym to klubie dotarł także do finału Pucharu Polski. W zeszłym sezonie będąc na wypożyczeniu osiągnął więcej niż zawodnicy macierzystego klubu - dlatego, że grał w drużynie a nie w zbieraninie indywidualności.
I rozumiem, że jako wicemistrz Polski, Burliga wzbudził zainteresowanie choćby średniaków europejskich?
Nie.
Skoro Meliksona, który po pierwszej rundzie w Ekstraklasie w tym sezonie zajmował z Wisłą 9 miejsce, wzięto do pierwszej ligi francuskiei to Burliga - wicemistrz Polski, powinien grać przynajmniej w PSG.
Nie?
A to dziwne.
Burliga osiągnął więcej jesli chodzi o miejsce drużyny, ale indywidualnie i tak wygląda jak typowy piłkarz III ligi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.03.2013, 20:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I rozumiem, że jako wicemistrz Polski, Burliga wzbudził zainteresowanie choćby średniaków europejskich?
Nie.
Skoro Meliksona, który po pierwszej rundzie w Ekstraklasie w tym sezonie zajmował z Wisłą 9 miejsce, wzięto do pierwszej ligi francuskiei to Burliga - wicemistrz Polski, powinien grać przynajmniej w PSG.
Nie?
A to dziwne.
Burliga osiągnął więcej jesli chodzi o miejsce drużyny, ale indywidualnie i tak wygląda jak typowy piłkarz III ligi.
Wygląda na to, że Fornalik to jednak skończony kretyn że wziął go do drużyny mogąc zakontraktować tuzów prawej obrony z II, I ligi i Ekstraklasy
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 09.03.2013, 00:06
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"


Zawsze mozna spasc........nigdy nie mozna byc zbyt pewnym siebie...


P.S "I NA NICHHHHHHHH" kto wie na ktorym sektorze mozna teraz mozna usłyszec ten słynny zwrot
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 09.03.2013, 11:06
Czas na przełamanie. Oczyma wyobraźni widzę dwa gole Małego i jeden Ilieva.
Tak będzie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 09.03.2013, 11:12
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że Fornalik to jednak skończony kretyn że wziął go do drużyny mogąc zakontraktować tuzów prawej obrony z II, I ligi i Ekstraklasy
wygląda na to, że Fornalik (podobnie zresztą jak Nawałka, Agrest czy inny Ojrzyński) potrafią - mając dużo czasu, zaufanie zarządu i brak gwiazdorstwa w klubie - z III ligowców sklecić w okresie dwóch lat drużynę, która w naszej buraczanej lidze jest w stanie nawet zostać mistrzem, wicemistrzem, czy postrachem wielkich. Ta sama drużyna poza nasza buraczaną ligą dostaje upokarzający oklep od pierwszych lepszych Rumunów czy Czechów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 09.03.2013, 11:25
nie wygraliśmy już kilku spotkań, może czas najwyższy?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 09.03.2013, 12:14
Obstawiam remis ale może wreszcie nasi "boscy, skuteczni napastnicy" coś strzelą.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 09.03.2013, 13:23
Mały jako wysuniety napastnika ma przerwac niemoc strzelecką
http://wisla-krakow.przegladsportowy...976,1,727.html
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 09.03.2013, 13:38
Ale przecież naszym problemem nie jest tak naprawdę skuteczność tylko bardzo mała ilość dogodnych sytuacji strzeleckich. Nie dziwota, że większość naszych strzałów jest niecelna skoro połowa to rozpaczliwe strzały z dystansu w chorągiewkę narożnika albo w aut. Oczywiście z napastnikami jest kiepsko ale to nie jest nasz główny problem. Kiepsko rozgrywamy piłkę, a nasze mecze to zazwyczaj bezładna kopanina, chaos, bezmyślna przebijanka. Dlatego uważam, że diagnoza Kulawika jest powierzchowna i błędna. No ale tonący brzytwy się chwyta. Małecki może coś ustrzeli bo na pewno bramki zdobywać umie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 09.03.2013, 14:34
Jestem podobnego zdania. Na miejscu Kulawika nie kombinowałbym z Małeckim, ale szukałbym lepszego rozwiązania w linii pomocy. Może Sarki okaże się zbawieniem?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 09.03.2013, 14:54
@up
Tym bardziej, że raczej będziemy grać z kontry. Nie wiem kto miałby je wyprowadzać, skoro Mały będzie w przodzie. :/
Żaliens i Burliga? Kulawik jest chyba niepoważny. :/
Sensowne byłoby >> boki ob. z Bunozą i Jovanoviciem, skrzydła Mały z Ilievem
W ataku, z braku laku ktokolwiek (Boguski, Sarki, Zlatan) jak będą sytuacje to w końcu ktoś musi trafić.


Chyba, że to taka podpucha Kulawika, dla zmylenia przeciwnika. ;D
Ostatnio edytowane przez marcin_częstochowa : 09.03.2013 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.03.2013, 18:01
1x u buków niemal pewne
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.03.2013, 19:54
Trzy punkty, dwa gole

Jak grał Sarki?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
fox mulder
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.03.2013, 19:55
Utrzymanie mamy, na ligę mistrzów czekamy!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 09.03.2013, 19:57
Bardzo wazne zwyciestwo, nie ma co. Gdyby tylko głupie błedy sie Nam nie zdarzały byłoby jeszcze lepiej
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.03.2013, 20:03
Jestem spokojny już nie spadniemy :]
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 09.03.2013, 20:09
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Jestem spokojny już nie spadniemy :]
Powinien być luz.
Ale na miejscu Ruchu zacząłbym się martwić. Podbeskidzie co prawda przegrało z Legią, ale pogromem bym tego nie nazwał...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 09.03.2013, 20:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Trzy punkty, dwa gole

Jak grał Sarki?
Moim zdaniem jak na nasze obecne potrzeby i poziom wydaje się być w porządku.
Ogólnie to oczywiście gratulacje za zwycięstwo, mecz to obustronnie radosny futbol, odniosłem też wrażenie, że być może w dwójnasób nam oddano to co zabrano nam w poniedziałek (dwie wiadome sytuacje - Bunoza i Chavez).
Odpowiedz cytując
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 09.03.2013, 20:16
Fajnie, że się podnieśli po straconym golu. Bywało różnie.

Wisła na wiosnę niepokonana choć przeciwnicy dość ciency jak do tej pory.
I następni też nie wydają się jacyś mocarni (Pogoń, Lechia, Piast)
Mecz prawdy dopiero w kwietniu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.