
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Po meczu z GKS-em spodziewam się: | |||
| Ciężkiego meczu, zakończonego naszym zwycięstwem |
|
62 | 43,97% |
| Remis będzie sukcesem. |
|
27 | 19,15% |
| Z taką grą jak z Zagłebiem Sosnowiec, śmierdzi porażką. |
|
52 | 36,88% |
| Głosujących: 141. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#151
|
|
E tam, przecież odrobiliśmy punkt do Legii i wciąż mierzymy w puchary!
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#152
|
|
Głowa zaserwował swoje danie popisowe, dobrze, że bez konsekwencji. Wszyscy zmiennicy gorsi od schodzących, w przypadku Chaveza już w ogóle brak mi słów. Bardzo zawiodła mnie gra Patryka, spodziewałem się znacznie więcej, oby jeszcze się rozkręcił. Jeśli popatrzymy na stosunek cena/jakość Iliew coraz śmielej walczy o tytuł niewypału transferowego dekady, nawet z Garguły jest więcej pożytku. Genkow jeszcze gorszy od Sikorskiego.
Na siłę szukając pozytywów - Sobolewski, Jaliens, Chrapek, Kosowski? Ten ostatni, siwobrody, wygląda na naszego najlepszego piłkarza, świetlana przyszłość. Patrząc na zachowanie tych wieśniaków wobec Kosowskiego wypada się tylko cieszyć, że nikt nie będzie już więcej w ekstraklasie oglądać tego kurnika stojącego pośród bloków. Obyśmy tylko nie musieli tam jechać w przyszłym sezonie. |
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#153
|
|
Sikorski - jak on strzeli dwie bramki w lidze to maksimum
Maksimum ! |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#154
|
|
K...a co za dno. Od fatalnej jesienie nie zrobiliśmy postępu ani o pół kroku. Zresztą czego się można było spodziewać po takim okienku transferowym. Całą rundę będziemy grać bez napastnika, bo w kadrze takowego brak, a więc co mecz rywal ma przewagę 1 zawodnika. No chyba że nasi cudowni stoperzy zachowają się tak cudownie jak Głowacki, wtedy przewaga się jeszcze zwiększy. O Kulawiku napisał świetnie Revolver. Niestety, ale nasz trener ma bezradność wypisaną na twarzy. Krytykował Probierza, że ten źle przygotował zespół, a teraz widać jego "wspaniałą" pracę. Szydera na trybunach musi wrócić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#155
|
|
Dodajmy poziom środka I ligi.
W świetle wczorajszego meczu PBB trzeba sobie jasno powiedzieć. Spotkały sie dwie drużyny, które na dziś są głównymi kandydatami do spadku. Nie ma nic i nie ma nawet o czym pisać. Najmniejszego promyczka nadziei, jednego zawodnika który by błysnął. Jedna akcja na poziomie na cały mecz. Jedyny pozytyw to, że nie przegraliśmy. Bednarz jak przyszedł powiedział, że (zapewne takie cele dostał od Cupiała) nie interesuje go poziom sportowy chodzi tylko o zrównoważenie budżetu. Po roku pracy pierwszą część obietnicy zrealizował z nawiązką. O zrównoważeniu budżetu na razie nie słychać. I raczej nie widać, żeby to miało się zrealizować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#156
|
|
To jakaś parodia. Mecz na poziomie drugiej ligi. Nasi tradycyjnie ostatnio, czyli marnie. Tu nawet chyba niema kogo pochwalić indywidualnie. Nadal pozostaje dla mie zagadką, czemu gramy z Sobolewskim na środku obrony. Chavez czy Czekaj naprawdę są w tak katastrofalnej formie
Skoro nie potrafimy wygrać z naprędce zmontowaną drużyną, w ktorej większość zawodników to młodzież, to strach się bać, co będzie w następnych meczach... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#157
|
|
Nie znęcajcie się nad wynajętym kaskaderem do zbierania kopów. Przecież jak on się poda do dymisji, to wróci do ME albo zakręci się gdziekolwiek, bo mu to obiecali gdy proponowali mu tę robotę. Co nam da jego dymisja, skoro nikt za niego nie przyjdzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#158
|
|
Uff dramat,piłka nożna to sport,który ogląda się dla przyjemności,nie jestem pewien czy to była piłka nożna ale ciekawe to to napewno nie było
Chciałoby się ich za coś pochwalić ale naprawdę nie ma za co a 30 paro letnich stoperów tuż przed końcem kariery nie ma co chwalić Drużyna bez przyszłości,jak grali tak grają i to się nie zmieni,raz przegramy a raz fartownie wygramy ale większego sensu ta gra nie ma PS: Wstawali na obozach o 6 nad ranem ale żadnego efektu nie ma,przygotował ich kolejny trener i kolejny nic nie zmienia na lepsze,czas budować nową drużyne,nową ekipe zarządzającą tym klubem
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 24.02.2013 o godz. 16:48.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#159
|
Nie da się skomentować meczu bo jak było tak jet. I wszystko zostało powiedziane na jesieni. Te same problemy. Nawałka przy Kulawiku będzie dla nas zbawieniem ale tylko wtedy kiedy Cupiał zaserwuje do klubu młodych perspektywicznych za których trzeba będzie troszkę zapłacić, Adam nie rady kiedy przyjdzie zgraja obcokrajowców... jak teraz |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#160
|
|
Zrobiło się straszno..
Bo jeśli grają jak równy z równym, ze zbieraniną młodych, anonimowych chłopaków, to nie wiem co będzie jak przyjdzie mecz z lepszą drużyną. Wisła nie przegrała tylko dlatego, że Bełchatów jest dramatycznie słaby i nie ma tam zupełnie nikogo do strzelania bramek. Obawiam się, że ta plota (?) odnośnie wyników badań, może mieć coś wspólnego z rzeczywistością. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#161
|
|
Dobrze, ze remis a nie przegrana bo to byłaby dopiero siara
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#162
|
|
Na miejscu Kulawika zamiast wystawiac Sikorskiego, wolabym juz zasiasc na lawce nagi od pasa w dol i w przebraniu klauna od pasa w gore, bo to jednak mniejszy wstyd.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#163
|
|
Wiecie co jest przykre ?
Przykre jest to, że normalny, uczciwy człowiek musi skończyć ciężkie studia, podczas których zdobywa ogromną wiedzę, robi po nocach projekty, siedzi na uczelni od rana do wieczora, później ciężko tyra w pracy i co... I nie zarobi 1/10 tego co dostaje Sikorska za coś co podobno jest grą w piłkę. Ten sam przeciętny człowiek ma zapewne podobne "umiejętności" piłkarskie i jakby wsadzić go do ataku Wisły zamiast Sikorskiej to nic by się nie zmieniło i tak. Życie nie jest sprawiedliwe, to jasne, ale takim pseudo talentom w stylu Sikorskiej życze szybkiego zjazdu w swojej pożal się Boże karierze i mam szczerą nadzieję, że "piłkarskie Eldorado" skończy się wraz z koncem kontraktu w Wiśle. Ten gość ma pstro w głowie, o czym świadczą te fikuśne fryzurki jakie sobie godzinę przed meczem układa. Ten zawodnik podobnie jak Iliev i kilku innych powinien być nieustannie wyszydzany na R22 przez okrągłe 90 minut. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#164
|
Tez o tym pomyslalem.Oni wygladaja wolno,same ruchy bez pilki-wszytscy stoją.Wiec to chyba nie sa ploty.... jeden Kosa wygladajak tako-wrzutki hehe nic tylko zeby tam mu Franek stał,albo Maciek. Ogolnie to zal ogladac ten zespoł.ale to nawet nie jest zespol.Czegos mysmy to sie doczekali....... ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#165
|
|
Zgadzam się,nagonka na władze klubu nic nie daje,lepiej żebyśmy nie byli w gorszej pozycji niż przed tym meczem bo sytuacja tak zła już dawno nie była
Chciałbym żeby grupa ultrasów coś zademonstrowała podczas meczów na R22 na temat tego co się dzieje,nie chodzi o wojne z klubem ale żeby coś ruszyło bo 3 taki sezon z rzędu może być bardzo zły dla tego klubu ![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#166
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: fcM
Offline |
#167
|
|
jeżeli Wisła nie zmieni ustawienia na 4-4-2 to wszystkie mecze będą wyglądać tak jak do tej pory ,tylko to ustawienie wyleczy chorą grę <P.S dzięki Sobol za dobra grę
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#168
|
|
Niczego? A stadion i potencjał kibicowski? Myślę, że dla potencjalnego inwestora to, poza stanem finansowo-prawno-własnościowym byłoby najważniejsze. W analizie SWOT obecna pozycja sportowa nie grałaby wielkiej roli.
</offtopic> |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline |
#169
|
|
Czyli co mistrzem nie będziemy?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2011
Offline |
#170
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#171
|
|
Cóż, nie sądziłem, że to kiedyś powiem:
Punkt z Podbeskidziem biorę w ciemno. ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#172
|
|
W tym nie. W przyszłym Wisła będzie głównym kandydatem do spadku. Ale spaść też nie jest łatwo. Cracovi kilka lat to zajęło. Wisła być może również dłużej niż dwa lata będzie musiała dążyć do tego celu. Ale konsekwencja i determinacja w klubie jest wielka aby grać w I lidze więc szanse są duże.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.02.2013 o godz. 17:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#173
|
|
Szczerze mówiąc, początkowo oglądając ten mecz wmawiałem sobie, że nie będę się wdawał w pomeczowe dyskusje na forum, chociażby skały srały, a Wisła przegrała, po nędznej grze. Jednak w związku z tym, co zobaczyłem. Tym, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania, jestem zmuszony dorzucić od siebie dwa grosze i skomentować tę Sodomę i Gomorę.
Zaczynając po kolei moją subiektywną ocenę skupię się na tym, co było widać gołym okiem i co było jednym z głównych przyczyn dzisiejszego dna, które mieliśmy "przyjemność" obejrzeć. Mianowicie przygotowanie fizyczne. Nasz zespół porusza się jak muchy w smole, nie mają siły na kilka beztlenowych akcji, po tak długim i ekskluzywnym okresie przygotowawczym!? No dajcie panowie spokój. Jeśli okres przygotowawczy ma tak wyglądać i mają być z tego tak relatywnie marne wyniki, to lepiej dać sobie na wstrzymanie, zostać w kraju i tutaj spokojnie przygotowywać się w górach, co może być kluczem do wydolności. Przechodząc do samego spotkania, no to umówmy się szczerze, każdy widział jak było. Spotkały się dwie drużyny, walczące o utrzymanie. Z taką grą nie mamy szans na żadne wyższe lokaty. Brak jakiegokolwiek rozmysłu taktycznego, żadnej "boskiej" ręki trenera. Wręcz przeciwnie, martwiliśmy się przez większą część spotkania, żeby nam ta przypadkowa zbieranina chłopaków z MESY i juniorów z Bełchatowa nie wtłukła, obnażyła i ośmieszyła. Nic się przez ten okres przygotowawczy i wakacje, chłopaki nie nauczyli. Po kolei : Skala ocen : 1-10 Pareiko 7 - Wszystko w porządku, zrobił swoją robotę. Jednak wciąż problemy z wprowadzaniem nogą piłki do gry. Głowacki 4 - do momentu, w którym nie otrzymal czerwonej kartki, wydawało się, że gra praktycznie nienagannie. Jednak w tym przypadku zachował się jak dziecko, bezradne dziecko. Czerwień jak najbardziej zasłużony i z tym nie ma się co tutaj sprzeczać. Sobolewski 5 - Calkiem solidnie jak na pierwszy oficjalny występ na środku obrony, próbował czytać akcje, jednak w sytuacji, w której czerwień dostał Głowacki, mógł się lepiej zachować, a nie lecieć do przodu. Jaliens 5 - Niby bramka żadna nie padła, ale to właśnie z jego strony było najwięcej akcji, największe zagrożenie napływało właśnie z tamtej strony. Jovanovic 3 - Wytłumaczcie mi, co ten facet robi. Specjalnie przyglądając się jego grze, nie odnotowałem do 92 minuty ŻADNEGO celnego dośrodkowania, zresztą zbyt wiele razy jako boczny obrońca nie zawitał pod pole karne przeciwnika. Wilk 6 - Solidnie, jednak momentami chaotycznie. Ważne, że całe serducho zostawia dla Wisły, bez żadnych kalkulacji. Iliev 4 - Samolubnie, niedokładnie, gwiazdorsko. To nie jest ten Ivica, którego lubimy. Dużo zmarnowanych sytuacji, źle wprowadzał piłkę do gry, no i oczywiście po raz kolejny brak wydolności już po 45 minutach. Małecki 6 - Początkowo ospale, niewidoczny. Wraz z upływem czasu wchodził do gry coraz lepiej i widać było, że jest chyba najlepiej fizycznie przygotowany do sezonu. Kosowski 6 - Pomimo swojego wieku, pozostało mu jedno - DOŚRODKOWANIA na naprawdę solidnym poziomie! To może być nasz atut w walce o ligowy byt. Chrapek 5 - Ambicja i serducho to nie wszystko, jednakże jeszcze brakuje mu obycia, ogrania meczowego. Sikorski 4 - Walczył o górne piłki, zastawiał się, solidnie grał, jednak piłka od niego dalej odskakuje. Boguski, Genkow( lepiej, żeby jednak siedział na tej ławce, aniżeli miał dalej tak grać), Chavez - za krótko na boisku, żeby oceniać. Podsumowując, drodzy bracia po szalu. Czeka nas runda bardzo ciężka i specyficzna, dla ludzi o mocnych nerwach, kto nie ma odwagi, niech lepiej już teraz odpuści ![]() ![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#174
|
|
słabo się przygladałeś: główka Sobola pod koniec meczu była po dośrodkowaniu Jovanovicia
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#175
|
|
^^ No ładnie, średnia ocena 5/10.Czyli nie było źle
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#176
|
|
Jak tam mecz?
Sadzac po reakcjach to furory nie zrobilismyTak patrze w tabele i jedno mnie zastanawia. Taki Widzew. Bieda az piszczy, kadra to ligowi przecietniacy plus anonimy z zagranicy plus mlode chlopaki "znikad". Gdzie sa w tabeli? No wlasnie. A my? Zbieranina przepalacanych "gwiazdorow" plus zagraniczny kontyngent z krajow trzeciego swiata gdzie mysla, ze pilka jest kwadratowa i zero stawiania na mlodziez. Przyszlosc Wisly? Nie ma jej.Wisla tonie a Cupial z Bednarzem ciagna ją za nogi. W tym sezonie pewnie sie jeszcze utrzymamy, bo troche jesienia punktow naciulalismy. Jednak w kolejnym sezonie jestesmy kandydatem nr 1 do spadku Kulawikowi dalbym spokoj. Wystarczy, ze mu krzywde wyrzadzili Cupial z Bednarzem mianujac go trenerem pierwszego zespolu w sytuacji kiedy sie do tego nie nadaje. Wiadomo, ze nie odmowil bo pewnie chcial sprobowac. Cudow nie ma sie co po nim spodziewac bo jakie on ma CV trenerskie? Kazdy sie bedzie znecal nbad Kulawikiem a mi chlopa szkoda, bo robi tyle na ile go stac. On i tak bedzie kozlem ofiarnym bo zwolnic go i obarczyc wynikami jest najlatwiej. Tak jak i wczesniejszych trenerow. Tyle ze jak wiadomo ryba psuje sie od glowy a kto jest glowa wiemy. Poki w tym klubie nie bedzie normalnego wlasciciela, zarzadu, prezesa, doradcow itp to bedziemy swiadkami kolejnych patologii. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#177
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#178
|
|
@DeadOrAlive
Naprawdę oceniasz grę Sikorskiego lepiej niż grę Genkowa? Ja wiem, że jedno i drugie to dno, ale bez przesady. Pastwienie się nad Sikorskim nie ma sensu, to jasne, jednak przykro na niego patrzeć. W ogóle - oceny chyba z kosmosu. Wilk dostał 6/10!? Cholera, może skala jest dwudziestostopniowa! ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#179
|
|
Nie oglądałem meczu, ale generalnie wynik mnie nie zaskoczył. Mamy potężne problemy w ofensywie nie od dziś. Generalnie to spodziewałem się porażki, bo popatrzcie, my z dwoma najgorszymi ekipami ligi, czyli Podbeskidziem i GKSem w poprzedniej rundzie kolejno: ledwo co zremisowaliśmy i ledwo co wygraliśmy. Oj do czego to doszło, że Podbeskidzie przyjedzie za tydzień nas lać...
PS: była tu kiedyś taka dziewczyna na forum, nie pamiętam nicka, co twierdziła, że Melikson jest nam zbędny, bo i tak nic nie daje zespołowi i się nie przykłada. Dziś to było widać ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#180
|
Skoro po takim meczu większość ocen jest w przedziale 4-6, to ja nie mam pytań jak trzeba zagrać aby zasłużyć na 1-2 Wilk 6? Proszę cię, Wilk był obok Sikorskiego najgorszy na boisku. Fatalny motorycznie, beznadziejny taktycznie, surowy technicznie jak zawsze. Ten mecz był w jego wykonaniu iście FATALNY. ![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|