
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 02.2006
Offline |
#31
|
|
Możecie do postulatów dorzucić darmowe przedłużenie karty kibica? Paszport jest na 10 lat, dowód na 10 lat, a karta kibica nie pamiętam na ile, ale na mniej niż 2 lata. Czyli przez 10 lat zapłacę 50zł. A co ja się wiele zmieniłem przez tak krótki okres czasu.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#32
|
|
Cytat:
źródło: SKWK |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#33
|
|
Bardzo dobre posunięcie SKWK .
Klub potrzebuje wsparcia kibiców w tej trudnej sytuacji. Wszyscy razem dla Wisełki ! ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: GN
Offline |
#34
|
|
ciekawy jestem wsparcia Klubu wobec kibiców, którzy ucierpieli ostatnio.
![]()
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#35
|
|
*** 1906% ***
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#36
|
|
Poczekajmy na dokładniejsze info. Nie ma co strzelać huraoptymizmem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#37
|
|
Nie przezywajcie znowu.
SKWK wie co robi i skoro protest zaiweszony to śmiało mozna kupować karnety. Nie myslcie ze SKWK przyjęlo coś na twarz bez pisma i gwarancji i zawiesilo protest. Nie po to tyle trwalo.. SKWK poruszaly wszystkie kwestie i spelenienie ich wszystkich moglo gwarantowac zakonczenie protestu. To zarząd musial ulec, nie SKWK. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#38
|
|
Moja rada.
Nie kupujcie teraz karnetów. Poczekajcie dwa/trzy mecze. Istnieje możliwość, że klub nie wywiąże się z zapewnień lub wykręci inny numer. Ja im nie ufam. Papier papierem,a życie zweryfikuje ich obietnice. Zwłaszcza teraz, gdy można kupić bilet przez internet argument "wygody" odpada. Dlatego radzę podejść do sprawy ostrożnie.
Ostatnio edytowane przez Worcester : 08.02.2013 o godz. 12:39.
![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#40
|
|
Worcester dobrze mówi , 100% poparcia , też proponuję się wstrzymać , do czasu gdy wywiążą się z zapewnień .
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#41
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#42
|
|
Proponuję, żebyście sobie dali spokój ze wszystkimi meczami na R22. Nigdy nic na pewnie nie wiadomo z całą pewnością. No może śmierć i podatki.
Łaminiestrajki! ![]() ![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#43
|
"Półmyślenie owocuje ćwierćwnioskami". ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#44
|
|
Do Adminów:
Zamknijcie ten temat i otwórzcie dopiero jak SKWK opublikuje relacje ze spotkania na swojej stronie, wtedy każdy będzie mógł się wypowiedzieć. NA TĘ CHWILĘ NIE KUPUJEMY KARNETÓW JESZCZE, POCZEKAJMY DO WIECZORA NA RELACJE I WTEDY KAŻDY ZDECYDUJE. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#45
|
|
Kupujemy karnety co Ty za bzdury piszesz
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#46
|
|
Poczekaj na relację, nie wiadomo co udało się ugrać, nie wiadomo jak to będzie wyglądać itp.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
|
A kupujesz bo? A nie kupowałbyś bo?
Ludzie nie ma żadnej oficjalnej informacji co ustalono, na jakich zasadach, do kiedy realizacja. Każdy zdrowo myślący i popierający protest z przekonania a nie dla tego że Staszek z 4 klatki mu tak mówi powinien zaczekać do oficjalnego sprawozdania co jak gdzie kiedy. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#48
|
Większą siłę SKWK pokaże udowadniając realny wpływ na słupki sprzedaży karnetów niż trwając w opozycji. Rozsądne posunięcie, które IMHO w cale nie pokazuje zmiany zdania. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#49
|
|
Strony zobowiązały się między innymi do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. Wprowadzone zostało także stanowisko koordynatora do spraw współpracy z kibicami. Omówiono też sposoby na podniesienie jakości obsługi kibiców na stadionie.
Osoba koordynatora do spraw współpracy z kibicami została zaakceptowana zarówno przez Stowarzyszenie jak i klub. Będzie on odpowiedzialny za sprawy związane z oprawami meczowymi, wejście dla osób biorących czynny udział w organizacji dopingu, opraw meczowych i eksponowania flag oraz transparentów, a także organizację ze strony Wisły Kraków SA wsparcia dla kibiców Wisły podczas meczów wyjazdowych, czy przyjmowanie kibiców drużyn przyjezdnych. Podlegać będzie on bezpośrednio wyznaczonemu członkowi zarządu Wisły Kraków SA oraz przedstawicielowi Rady Nadzorczej, panu Tadeuszowi Czerwińskiemu. Klub zobowiązał się do wykreślenia z regulaminu stadionu punktu dotyczącego zakazu wnoszenia sektorówek w związku z deklaracją SKWK, że ich treść będzie zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Strony zobowiązały się do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. W szczególności dotyczy to akcji zapraszania dzieci i młodzieży szkolnej na mecze. Strony zadeklarowały chęć przeanalizowania stopnia realizacji wspólnych postanowień po zakończeniu rundy wiosennej. Wtedy też zadecydują o wspólnych zmianach. SKWK i Wisła Kraków SA ![]()
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#50
|
|
Nie zapominajcie o relacji SKWK, która będzie dopiero wieczorem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#51
|
Sterta ogólników. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#52
|
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
|
Ten koordynator to pomysł Bońka, w każdym klubie ma być ktoś taki wprowadzony.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA
Offline |
#54
|
|
i nic na temat kurew....ego zachowania ochrony?
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#55
|
|
Możesz poczekać na wieczorne podsumowanie rozmów z zarządem Wisły na SKWK? Wszystko będzie podane do wiadomości publicznej. Cierpliwości ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#56
|
|
Uzasadnienie decyzji o zawieszeniu protestu:
SKWK napisał(a):
Ostatnio edytowane przez rav : 08.02.2013 o godz. 21:55.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#57
|
|
Wciąż same ogolniki. Szkoda popieralem ich, ale okazuje się, że pomachali szabelką i wszystko wraca do normy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#58
|
|
Gdzie jest treść porozumienia?
Ten tekst wygląda jak obszerna relacja z rozmów. Brak konkretów. ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#59
|
|
Czy ktoś jest ślepy że nie widzi Komunikat SKWK i Wisły Kraków S.A. ws. porozumienia
I jeszcze jedno do krytyków porozumienia a co wy byście cchcieliście ? Porozumienie to ustępstwa obu stron. Jak ktos mądry napisał z dobrego porozumienia żadna ze stron nie powinna byc do końca zadowolona. Porozumienie miało byc porozumieniem a nie zniszczeniem jednej strony przez drugą. Jak mam zwykle wiele do zarzucenia SKWK to to porozumienie uwarzam za bardzo dobry ruch
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.02.2013 o godz. 22:16.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#60
|
|
Szkoda, że nie opisali sprawy sportowe (akademia itp.). Nic czas pokaże, jak to wszystko będzie wyglądać.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|