The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nowak_g
Junior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.02.2013, 23:01
Możecie do postulatów dorzucić darmowe przedłużenie karty kibica? Paszport jest na 10 lat, dowód na 10 lat, a karta kibica nie pamiętam na ile, ale na mniej niż 2 lata. Czyli przez 10 lat zapłacę 50zł. A co ja się wiele zmieniłem przez tak krótki okres czasu.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.02.2013, 11:33
Cytat:
PROTEST ZAWIESZONY!

Informujemy, że po rozmowach przeprowadzonych z klubem podjęliśmy decyzje o zawieszeniu protestu. Obydwie strony doszły do porozumienia, którego szczegóły zaprezentujemy za pośrednictwem naszej strony wieczorem.

źródło: SKWK
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.02.2013, 11:45
Bardzo dobre posunięcie SKWK .
Klub potrzebuje wsparcia kibiców w tej trudnej sytuacji.
Wszyscy razem dla Wisełki !
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.02.2013, 12:00
kristos napisał(a):Wyświetl post
Klub potrzebuje wsparcia kibiców w tej trudnej sytuacji.
ciekawy jestem wsparcia Klubu wobec kibiców, którzy ucierpieli ostatnio.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 08.02.2013, 12:17
kristos napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobre posunięcie skwk .
Klub potrzebuje wsparcia kibiców w tej trudnej sytuacji.
Wszyscy razem dla wisełki !
*** 1906% ***
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.02.2013, 12:18
Poczekajmy na dokładniejsze info. Nie ma co strzelać huraoptymizmem.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.02.2013, 12:29
Nie przezywajcie znowu.
SKWK wie co robi i skoro protest zaiweszony to śmiało mozna kupować karnety.
Nie myslcie ze SKWK przyjęlo coś na twarz bez pisma i gwarancji i zawiesilo protest. Nie po to tyle trwalo.. SKWK poruszaly wszystkie kwestie i spelenienie ich wszystkich moglo gwarantowac zakonczenie protestu. To zarząd musial ulec, nie SKWK.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.02.2013, 12:35
Moja rada.
Nie kupujcie teraz karnetów. Poczekajcie dwa/trzy mecze. Istnieje możliwość, że klub nie wywiąże się z zapewnień lub wykręci inny numer. Ja im nie ufam. Papier papierem,a życie zweryfikuje ich obietnice.
Zwłaszcza teraz, gdy można kupić bilet przez internet argument "wygody" odpada. Dlatego radzę podejść do sprawy ostrożnie.
Ostatnio edytowane przez Worcester : 08.02.2013 o godz. 12:39.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 08.02.2013, 12:37
aNouc napisał(a):Wyświetl post
SKWK wie co robi i skoro protest zaiweszony to śmiało mozna kupować karnety.
Wieczorem ma być na stronie SKWK obszerna informacja co udało się ugrać, dlatego lepiej teraz wstrzymać się z karnetami i dopiero wieczorem zdecydować czy jednak ten karnet się kupi, czy nie, bądź czy nie przeczeka parę meczów jak radzi Worcester .
Odpowiedz cytując
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 08.02.2013, 12:39
Worcester dobrze mówi , 100% poparcia , też proponuję się wstrzymać , do czasu gdy wywiążą się z zapewnień .
Odpowiedz cytując
normalny 1906
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.02.2013, 12:50
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Moja rada.
Nie kupujcie teraz karnetów. Poczekajcie dwa/trzy mecze. Istnieje możliwość, że klub nie wywiąże się z zapewnień lub wykręci inny numer. Ja im nie ufam. Papier papierem,a życie zweryfikuje ich obietnice.
Zwłaszcza teraz, gdy można kupić bilet przez internet argument "wygody" odpada. Dlatego radzę podejść do sprawy ostrożnie.
I to bardzo ,bardzo ostrożnie,bazę treningową już budują od 1998 r.Oni już sporo rzeczy obiecywali i nic nie zrobili,nie można im ufać!
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.02.2013, 12:58
Proponuję, żebyście sobie dali spokój ze wszystkimi meczami na R22. Nigdy nic na pewnie nie wiadomo z całą pewnością. No może śmierć i podatki.
Łaminiestrajki!
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.02.2013, 13:02
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Proponuję, żebyście sobie dali spokój ze wszystkimi meczami na R22. Nigdy nic na pewnie nie wiadomo z całą pewnością. No może śmierć i podatki.
Łaminiestrajki!
Parafrazując Twój podpis powiem:
"Półmyślenie owocuje ćwierćwnioskami".
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.02.2013, 13:16
Do Adminów:

Zamknijcie ten temat i otwórzcie dopiero jak SKWK opublikuje relacje ze spotkania na swojej stronie, wtedy każdy będzie mógł się wypowiedzieć.

NA TĘ CHWILĘ NIE KUPUJEMY KARNETÓW JESZCZE, POCZEKAJMY DO WIECZORA NA RELACJE I WTEDY KAŻDY ZDECYDUJE.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.02.2013, 13:20
Kupujemy karnety co Ty za bzdury piszesz
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.02.2013, 13:24
Poczekaj na relację, nie wiadomo co udało się ugrać, nie wiadomo jak to będzie wyglądać itp.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 08.02.2013, 13:25
A kupujesz bo? A nie kupowałbyś bo?

Ludzie nie ma żadnej oficjalnej informacji co ustalono, na jakich zasadach, do kiedy realizacja. Każdy zdrowo myślący i popierający protest z przekonania a nie dla tego że Staszek z 4 klatki mu tak mówi powinien zaczekać do oficjalnego sprawozdania co jak gdzie kiedy.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 08.02.2013, 14:09
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
.... tak "dlugotrwale" protesty pokazuja jak szybko mozna zmienic zdanie - albo jak czesto sie wiatr zmienia dla CHORAGIEWEK
Akurat jest to jedyna rozsądna decyzja. Tak jak SKWK nie miało innego rozsądnego wyjścia jak zakończenie protestu, tak teraz sympatycy SKWK nie maja innego wyjścia jak kupno karnetu. Jeśli tego nie zrobią - osłabią pozycję negocjacyjną stowarzyszenia a wtedy klub będzie mniej spolegliwy.

Większą siłę SKWK pokaże udowadniając realny wpływ na słupki sprzedaży karnetów niż trwając w opozycji. Rozsądne posunięcie, które IMHO w cale nie pokazuje zmiany zdania.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.02.2013, 14:11
Strony zobowiązały się między innymi do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. Wprowadzone zostało także stanowisko koordynatora do spraw współpracy z kibicami. Omówiono też sposoby na podniesienie jakości obsługi kibiców na stadionie.

Osoba koordynatora do spraw współpracy z kibicami została zaakceptowana zarówno przez Stowarzyszenie jak i klub. Będzie on odpowiedzialny za sprawy związane z oprawami meczowymi, wejście dla osób biorących czynny udział w organizacji dopingu, opraw meczowych i eksponowania flag oraz transparentów, a także organizację ze strony Wisły Kraków SA wsparcia dla kibiców Wisły podczas meczów wyjazdowych, czy przyjmowanie kibiców drużyn przyjezdnych. Podlegać będzie on bezpośrednio wyznaczonemu członkowi zarządu Wisły Kraków SA oraz przedstawicielowi Rady Nadzorczej, panu Tadeuszowi Czerwińskiemu.

Klub zobowiązał się do wykreślenia z regulaminu stadionu punktu dotyczącego zakazu wnoszenia sektorówek w związku z deklaracją SKWK, że ich treść będzie zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Strony zobowiązały się do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. W szczególności dotyczy to akcji zapraszania dzieci i młodzieży szkolnej na mecze.

Strony zadeklarowały chęć przeanalizowania stopnia realizacji wspólnych postanowień po zakończeniu rundy wiosennej. Wtedy też zadecydują o wspólnych zmianach.

SKWK i Wisła Kraków SA
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.02.2013, 14:20
Nie zapominajcie o relacji SKWK, która będzie dopiero wieczorem.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.02.2013, 15:32
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Strony zobowiązały się między innymi do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. Wprowadzone zostało także stanowisko koordynatora do spraw współpracy z kibicami. Omówiono też sposoby na podniesienie jakości obsługi kibiców na stadionie.

Osoba koordynatora do spraw współpracy z kibicami została zaakceptowana zarówno przez Stowarzyszenie jak i klub. Będzie on odpowiedzialny za sprawy związane z oprawami meczowymi, wejście dla osób biorących czynny udział w organizacji dopingu, opraw meczowych i eksponowania flag oraz transparentów, a także organizację ze strony Wisły Kraków SA wsparcia dla kibiców Wisły podczas meczów wyjazdowych, czy przyjmowanie kibiców drużyn przyjezdnych. Podlegać będzie on bezpośrednio wyznaczonemu członkowi zarządu Wisły Kraków SA oraz przedstawicielowi Rady Nadzorczej, panu Tadeuszowi Czerwińskiemu.

Klub zobowiązał się do wykreślenia z regulaminu stadionu punktu dotyczącego zakazu wnoszenia sektorówek w związku z deklaracją SKWK, że ich treść będzie zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Strony zobowiązały się do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. W szczególności dotyczy to akcji zapraszania dzieci i młodzieży szkolnej na mecze.

Strony zadeklarowały chęć przeanalizowania stopnia realizacji wspólnych postanowień po zakończeniu rundy wiosennej. Wtedy też zadecydują o wspólnych zmianach.

SKWK i Wisła Kraków SA
|
Sterta ogólników.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.02.2013, 16:01
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Strony zobowiązały się między innymi do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. Wprowadzone zostało także stanowisko koordynatora do spraw współpracy z kibicami. Omówiono też sposoby na podniesienie jakości obsługi kibiców na stadionie.

Osoba koordynatora do spraw współpracy z kibicami została zaakceptowana zarówno przez Stowarzyszenie jak i klub. Będzie on odpowiedzialny za sprawy związane z oprawami meczowymi, wejście dla osób biorących czynny udział w organizacji dopingu, opraw meczowych i eksponowania flag oraz transparentów, a także organizację ze strony Wisły Kraków SA wsparcia dla kibiców Wisły podczas meczów wyjazdowych, czy przyjmowanie kibiców drużyn przyjezdnych. Podlegać będzie on bezpośrednio wyznaczonemu członkowi zarządu Wisły Kraków SA oraz przedstawicielowi Rady Nadzorczej, panu Tadeuszowi Czerwińskiemu.

Klub zobowiązał się do wykreślenia z regulaminu stadionu punktu dotyczącego zakazu wnoszenia sektorówek w związku z deklaracją SKWK, że ich treść będzie zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Strony zobowiązały się do współpracy w obszarze szeroko pojętego marketingu i promocji. W szczególności dotyczy to akcji zapraszania dzieci i młodzieży szkolnej na mecze.

Strony zadeklarowały chęć przeanalizowania stopnia realizacji wspólnych postanowień po zakończeniu rundy wiosennej. Wtedy też zadecydują o wspólnych zmianach.

SKWK i Wisła Kraków SA
To można kupować ten karnet czy nie ?
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.02.2013, 16:02
Ten koordynator to pomysł Bońka, w każdym klubie ma być ktoś taki wprowadzony.
Odpowiedz cytując
lopez71
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 08.02.2013, 18:34
i nic na temat kurew....ego zachowania ochrony?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 08.02.2013, 18:51
lopez71 napisał(a):Wyświetl post
i nic na temat kurew....ego zachowania ochrony?

Możesz poczekać na wieczorne podsumowanie rozmów z zarządem Wisły na SKWK?

Wszystko będzie podane do wiadomości publicznej. Cierpliwości
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 08.02.2013, 21:29
Uzasadnienie decyzji o zawieszeniu protestu:

SKWK napisał(a):
Pewnie wielu z Was z zaciekawieniem zobaczyło zeszłotygodniową informację o rozpoczęciu rozmów z klubem celem zakończenia protestu. Emocje rosły z każdym dniem przybliżającym nas do rozpoczęcia wiosennych rozgrywek na stadionie przy Reymonta. Czy protest będzie trwał nadal? Czy coś się zmieni? Walka, czy porozumienie?

Emocje trwały do dzisiejszego przedpołudnia kiedy to przedstawiciele władz SKWK i Wisły Kraków SA podpisali porozumienie. Wielu z Was zastanawia się, czy to krok w dobrą, czy może złą stronę? Część osób z ulgą przyjęła informację o przerwaniu protestu, inni czują niedosyt – co udało się osiągnąć? Czy nie za krótko trwał protest?

Poniżej postaramy się przybliżyć Wam, co tak naprawdę skłoniło SKWK do podjęcia tej decyzji oraz jakie zasady współpracy i jakie zobowiązania udało się uzyskać od klubu.

Po pierwsze, należy zauważyć, że każdy protest powinien być drogą do celu a nie celem samym w sobie. Po to protestujemy, aby nas wysłuchano, a nie bo kochamy walczyć ze wszystkimi dookoła. W końcu jesteśmy kibicami Wisły Kraków, a nasze miejsce jest na stadionie przy ul. Reymonta 22!

Po drugie, musimy rozróżnić dwie kwestie – protest przeciwko działaniom i zaniechaniem klubu oraz protest przeciwko ogólnej sytuacji politycznej w naszym kraju. Kończymy protest, bo porozumieliśmy się z władzami klubu. Nie oznacza to jednak, że zaprzestajemy działań mających na celu pokazanie rządzącym tym krajem, że państwo prawa nie może działać poprzez niezgodne z zasadami demokracji regulacje, czy wykorzystywanie służb mundurowych celem dyskryminowania znaczącej grupy społecznej, jaką bez wątpienia są kibice.

Możemy argumentować, że po co nam porozumienie jak i tak zaraz będą procesy i zakazy za stanie na schodach. Pewnie będą, bo dopóki władze w Polsce nie zmienią polityki wobec kibiców, nawet w klubie stojącym murem za swoimi kibicami takie sytuacje niestety będą mogły mieć miejsce.

Klub zaprosił nas do rozmów, a naszym zadaniem było miedzy innymi przekonanie władz klubu, że powinny robić więcej niż naszym zdaniem robiły dotychczas w kwestiach związanych z obroną własnych kibiców. Dotyczy to zarówno działań prawnych m.in. przed Komisją Ligii, wojewodą, czy postępowaniami karnymi, jak i mądrej polityki medialnej, czy działań za lobbowaniem zmian w obowiązujących przepisach. Udało się osiągnąć porozumienie w tej kwestii i jeżeli uda nam się wspólnie działać i wspierać, na pewno da to zauważalne przez Was efekty. Dla przykładu, aby w przyszłości zapobiec niefortunnym wypowiedziom, jak ta rzecznika prasowego Wisły po meczu z Lechem, w tego typu sytuacjach będziemy wspólnie z klubem tworzyć oświadczenia, które będą otrzymywać media.

Szacunek klubu do kibica Wisły, niezależnie od tego ile ma lat i na jakiej trybunie zasiada jest dla nas priorytetem. Działając wspólnie, właśnie dzięki jedności i poparciu z różnych trybun, udało nam się pokazać jaką mamy siłę. Mecz ze Śląskiem i puste trybuny stadionu podczas meczu z Górnikiem udowodniły, że kibice Wisły działając wspólnie mają siłę, z którą muszą się liczyć władze klubu. Pokazaliśmy też niejednokrotnie próbującym poróżnić nas mediom, że rozłamu nie ma i Wisła jest jedna.

Dzięki porozumieniu w kwestiach związanych z działaniami ochrony, służb informacyjnych, czy jakością cateringu i ogólnie poziomem stadionu liczymy, że będziemy mieli większe możliwości kontroli i większe przełożenie na egzekwowanie propozycji zmian w tym zakresie. Klub przymierza się także do polepszenia infrastruktury dotyczącej cateringu, zarówno w jakości serwowanych potraw jak i zapewnienia kibicom miejsc do ich spożywania. Niestety sprawa komplikuje się poprzez nieuregulowany stan prawny samego stadionu. Obiekt wciąż nie jest odebrany w całości, wciąż mają miejsce jakieś dziwne wydarzenia (np. ostatnia sprawa z pokryciem dachowym) a miasto i architekci raczej przeszkadzają niż pomagają zakończeniu tej niekończącej się opowieści pt. budowa stadionu miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Nie miejsce tutaj na rozważania związane z działaniami miasta, ale niestety na dzień dzisiejszy fakt jest taki, że np. demontaż szklanych przegród jest zablokowany przez architektów będących w sporze z miastem. Możemy jednak obiecać Wam, że będziemy nadal działać w tej kwestii i sami mamy kilka pomysłów na doprowadzenie do zniknięcia przegród z sektorów C i G.

Kolejnym ważnym ustaleniem jest współdziałanie w obszarze szeroko pojętego marketingu. Nie chodzi o akcyjne zapełnienie święcącego pustakami stadionu, tylko o mądrą politykę, która doprowadzi do wychowania rzeszy oddanych Wiśle kibiców. Udało się nam ułożyć m.in. kwestie związane z goszczeniem na stadionie najmłodszych kibiców. Liczymy, że problemy z ochroną, różnymi służbami i pracownikami klubu odeszły do historii.

Na zakończenie odnieść się musimy do najważniejszych punktów zapalnych, które przelały przysłowiową czarę goryczy jesienią i spowodowały podjęcie przez nas decyzji o proteście. Sprawa dotyczy oczywiście zakazu opraw z wykorzystaniem sektorówek oraz negatywnym wpływem działań dyrektora ds. bezpieczeństwa.

Udało nam się wynegocjować powrót opraw z sektorówkami, a regulamin stadionu ma być zmieniony w tym zakresie w przyszłym tygodniu. Bacznie obserwujcie więc stronę oficjalną Wisły Kraków SA i zamieszczony tam regulamin.

Druga, dość delikatna kwestia dotyczyła zatrudnienia w klubie nowej osoby, która byłaby na tyle odpowiedzialna, niezależna w swoich decyzjach i godna zaufania, abyśmy mogli przywrócić normalność kontaktów pomiędzy osobami zajmującymi się flagami, oprawami, czy wyjazdami a klubem. Wydaje nam się, że osoba, która zostanie zatrudniona w przyszłym tygodniu spełni nasze oczekiwania, a przyznane jej kompetencje pozwolą na normalne działanie. Ingerencja dyrektora ds. bezpieczeństwa w sprawy kibicowskie ma zostać ograniczona, a jego rola zmarginalizowana. Przedstawicie klubu odpowiadając na zarzut nazbyt gorliwej współpracy ze służbami mundurowymi dyrektora wskazali na szereg pism, w których stanowisko dyrektora i klubu było pro-kibicowskie. Czy to rzeczywiście prawda, a wydarzenia z poprzednich spotkań były jedynie zbiegiem okoliczności? Czas pokaże. Na pewno w lepszym przyglądaniu się sytuacji pozwoli nam fakt, że od nowej rundy będziemy mieli bezpośredni wgląd w to, co jest przekazywane na odprawach przedmeczowych, a także spotkaniach z delegatem PZPN-u. Klub zapewnił, że jeśli tylko wyrazimy takie chęci będziemy mogli w nich uczestniczyć.

Nasze rozmowy z klubem dotyczyły także kwestii związanych z wyjazdami. Otrzymaliśmy zapewnienie, że zmienią się pewne zasady, a przede wszystkim, że na stadion przy Reymonta wpuszczani będą kibice wszystkich drużyn przyjezdnych - bez wybierania tych "lepszych" czy "gorszych". My natomiast możemy liczyć na pomoc klubu w momencie, gdyby to w związku z naszymi wyjazdami pojawiały się problemy. Według ustaleń które poczyniliśmy, nie powinny mieć już miejsca sytuacje, w których SKWK samo walczy o to, by wpuszczono nas na jakiś stadion. Klub zobowiązał się do szerokiej pomocy w tym zakresie.

Co ważne – nie mówimy, że macie zapomnieć o tym co było i udawać, że wszystko działa bez zarzutu a współpraca z klubem układa się wspaniale. My tego od nikogo nie żądamy, sami podchodzimy do tego z lekkim dystansem, zdecydowaliśmy się jednak dla dobra Wisły Kraków podjąć raz jeszcze to wyzwanie. Dajemy klubowi po raz kolejny kredyt zaufania, rozpoczynamy nowy rozdział współpracy. Wiemy, że czeka nas mnóstwo pracy i wiemy, że potrzebujemy Waszego wsparcia i pomocy. Tylko działając razem możemy odnieść sukces. Tylko działając razem możemy mieć realny wpływ na zmiany na lepsze.

Czas pokaże, czy mieliśmy rację, czy może znów zostaniemy zmuszeni do tak radykalnych kroków jak wyjście ze stadionu. Do każdego z Was należy decyzja, czy kupicie karnet na rundę, bilet na mecz, czy w ogóle nie przyjdziecie na stadion. Z naszej strony chcemy zapewnić, że będziemy pilnować realizacji postanowień porozumienia z klubem i robić wszystko aby przywrócona została normalność i abyśmy mogli w spokoju skupić się na dopingu dla naszej drużyny.

Już teraz informujemy, że utworzony został specjalny adres e-mail: kibice@kibicewisl y.pl, na który będziecie mogli wysyłać wasze pomysły, spostrzeżenia z działalności klubu, zachowań służb podczas meczów, czy jakości stadionu i cateringu. Po każdym spotkaniu przy Reymonta będziemy monitorować, czy aby na pewno wszystko wyglądało tak jak powinno, a jeśli nie - niezwłoczenie wyjaśniać te kwestie z klubem.

Planujemy także w najbliższym czasie rozpocząć cykliczne publikacje dotyczące najbardziej nurtujących nas wszystkich problemów związanych z kibicowaniem, stadionem, czy działalnością klubu, a nawet państwa.

Będziemy informować także o wszelkich akcjach, które planujemy organizować. Zapraszamy też do współpracy i członkowstwa w SKWK. I nie chodzi nam tutaj tylko o kibiców regularnie zasiadających na trybunie C. Mamy nadzieję, że najbliższa runda tylko potwierdzi to, że "Cała Wisła jest Zawsze Razem" i nie ma podziału między młodszymi czy też starszymi pokoleniami.

Już niedługo opublikujemy informacje dotyczące wydarzeń, które zaplanowaliśmy na najbliższą rundę. Mamy nadzieję, że pojawi się mnóstwo osób, które wraz z nami będą chciały aktywnie uczestniczyć w tworzeniu Wiślackiego ruchu kibicowskiego. Ku chwale Wisły Kraków!
Z wiślackim pozdrowieniem,

SKWK
Ostatnio edytowane przez rav : 08.02.2013 o godz. 21:55.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.02.2013, 21:53
Wciąż same ogolniki. Szkoda popieralem ich, ale okazuje się, że pomachali szabelką i wszystko wraca do normy.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 08.02.2013, 21:58
Gdzie jest treść porozumienia?
Ten tekst wygląda jak obszerna relacja z rozmów. Brak konkretów.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 08.02.2013, 22:12
Czy ktoś jest ślepy że nie widzi Komunikat SKWK i Wisły Kraków S.A. ws. porozumienia
I jeszcze jedno
do krytyków porozumienia a co wy byście cchcieliście ? Porozumienie to ustępstwa obu stron. Jak ktos mądry napisał z dobrego porozumienia żadna ze stron nie powinna byc do końca zadowolona. Porozumienie miało byc porozumieniem a nie zniszczeniem jednej strony przez drugą. Jak mam zwykle wiele do zarzucenia SKWK to to porozumienie uwarzam za bardzo dobry ruch
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.02.2013 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 08.02.2013, 22:26
Szkoda, że nie opisali sprawy sportowe (akademia itp.). Nic czas pokaże, jak to wszystko będzie wyglądać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:03.