The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 09.12.2012, 00:19
TO:
murray napisał(a):Wyświetl post
Łukasz Garguła - najlepszy ligowy strzelec tej drużyny.
Bóg chyba sobie drwi.
To:
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jest grudzień i zbliza się szopka. Dzisiaj 11 pastuchów pokazało 11 baranom ze nie tylko żłób się liczy.

Za przeproszeniem, Kulawik tak pomaga druzynie w czasie meczu, jak pęknięta guma zabezpiecza przed aids. Wypuszcza druzynę z imitacją napastnika, by przy stanie 0-4 wpuścić trzech. Garguła przechodził cały mecz i po karnym pół minuty przed koncem, porwał piłkę na srodek boiska, chyba chciał jeszcze wyrównac.
To:
Baala napisał(a):Wyświetl post
Nie ma niczego:
-brak boisk
-brak bazy
-brak młodzieży
-brak trenera
-brak pomysłu na funkcjonowanie
-brak scoutingu
-brak akademii
-brak piłkarzy
-brak ludzi kompetentnych w strukturach klubu

Jest tyko Bednarz który powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do Krakowa.
I to:
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Paradoksem jest to, że Jovanović po przyjściu do nas wyglądał może nie cudownie ale o niebo lepiej. U nas osiągnął poziom dna. Tak jak pisałem. Najpierw trener a potem sztab szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia.
Podsumowując: rozgonić wszystko na cztery wiatry i zacząć budować od nowa. Najlepiej w 1 lidze. Taniej będzie z kontraktami i cwani agenci będą mieli mniejszą szansę, żeby umieścić u nas doskonale płatny szrot.

Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 09.12.2012, 00:23
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
I tego Ja osobiście nie rozumiem w głowach szkoleniowców. BOJĄ się wystawić młodych, a wystawiają piłkarski szrot, który gra dennie.
Tylko kluby, które przycisneła bieda stawiają na młodych, bo poprostu ich nie stać na transfery.
Dokładnie. Kiedy taki Szewczyk czy Uryga mają się ogrywać, jak nie teraz gdy sezon i tak jest spisany na straty? No ale lepiej wystawiać zawodników, którym w czerwcu kończą się kontrakty i wylecą stąd z hukiem vide Sikorski.

Probierz miał jaja. Nie bał się wystawić Urygę w Białymstoku czy Kamińskiego z Polonią.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 09.12.2012 o godz. 00:29.
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 09.12.2012, 00:33
Ten mecz był idealnym podsumowaniem całej rundy w wykonaniu tych piłkarzy, sztabów szkoleniowych i zarządu. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do ogólnej degrengolady Wisły Kraków. Słowa uznania dla właściciela i zarządu za ogólną koncepcję funkcjonowania bez bazy treningowej i wizji szkolenia młodzieży, zmiany trenerów (w przeciągu 13 miesięcy mieliśmy ich bagatela jedynie czterech), testy ogórów i szczególnie za "wspieranie" kibiców Białej Gwiazdy. Duże brawa należą się Probierzowi i spółce za przygotowanie drużyny do sezonu, opracowanie taktyki pt. "innowacyjna próba gry w piłkę nożną bez skrzydłowych/bocznych pomocników + dzida na Genkova i huzia na nich " oraz wspaniałe zmotywowanie piłkarzy do gry. Graczom podziękowania za profesjonalne podejście do wykonywania obowiązków (w końcu nikt nie odmówił wyjścia na boisko), pomeczowe wywiady, awans do ćwierćfinału Pucharu Polski po heroicznych bojach z Lubońskim KS i Wartą Poznań oraz pokazywanie swoich niebanalnych umiejętności piłkarskich chyba jedynie na treningach. No i za ten pot wylany na treningach i meczach...
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 09.12.2012, 00:33
lazy napisał(a):Wyświetl post
Ty kolego masz chyba krótką pamięć.
Bednarz jak tylko rozsiadł się w fotelu to powiedział że cześć piłkarzy nie ma co liczyć na przedłużenie kontraktu a z resztą chętnie rozwiąże za porozumieniem stron.
Pamięć mam dobrą kolego, grali taką samą padakę na jesień kiedy zajęli 6 miejsce, co na wiosnę, różnicy wielkiej nie było. Słowa Bednarza nie miały nic do rzeczy, zresztą ci zawodnicy raczej nie rozumieli polskiego. Nie róbmy z piłkarzy jakiś niestabilnych emocjonalnie ludzi, że ktoś coś powie i panowie piłkarze się obrażą i przestaną dobrze grać. Przecież oni grają przede wszystkim dla siebie, dla swoich zarobków, jak będą słabo grać to następny klub nie zaproponuje im wysokiej pensji, albo będą mieli problem ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jaka jest wartość Lameya, Nuneza i Bitona pokazuje to jak grają teraz w swoich obecnych klubach, a wszyscy zgodnie grzeją ławę.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 09.12.2012, 00:40
Stawiac na mlodych polakow to nie to samo co stawiac na mlodych (polskich) pilkarzy.

By miec tych pierwszych zwykle nie trzeba nic konkretnego robic; ot kawalek polanki (najlepiej z grzybami) i gosciu ktory rzuca pilke (podajacy sie za trenera).

By miec tych drugich, proces jest zdzebko bardziej skomplikowany. Polecam wypad do Czech, ewentualnie by zostac w obrebie Polski, do Warszawy.

No ale o czym my mowimy. Przez 15 lat Cupial nie zbudowal zadnego boiska dla pierwszej druzyny, a my tutaj o szkoleniach i akademiach pieprzymy. To nie ten level.

-----------------------------------------
Nie ma pilkarzy, nie ma trenera, nie ma bazy, nie ma szkolenia, nie ma scautingu... no nie ma nic praktycznie. Stadion tylko jest.

Brawo, idziemy w strone Widzewa. Tylko ten stadion...

Aha, przez 15 lat organizacyjnie Wisla nie poszla do przodu nawet o cal. Nie potrafie sobie tego wytlumaczyc. Jak tacy ludzie jak Cupial czy Wojciechowski mogli sie dorobic takiej kasy?
Albo traktowali oni inwestycje w sport jako zabawe, albo w biznesie mieli wiecej szczescia niz rozumu.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 09.12.2012 o godz. 00:48.
Odpowiedz cytując
rakieta
Junior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: z piekla rodem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 09.12.2012, 03:01
Dostaja co chwile w ....e co k..a kolejke i najgorszy i najdziwniejsze jest tez brak jakiej kolwiek reakcji ze strony k...a zadzacych i lysego fagasa ,wedlug nich wzystko jest git , co to ma k..a byc likwidacja klubu. Kazdy tam k...a siedzi i nic z d..y nie strzeli a cymbaly graja chlam straszny. Pamietam czasy 1 ligi ale to co sie teraz dzieje to jeden wielki k..a zart a k...y zy...e sie z nas smieja. K..a troche ochlonolem ale jak mozna dac tak seryjnie d..y i to takim dzbanom jak zaglebie
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 09.12.2012, 09:17
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dobry wynik - liczyłem na porażkę ale na taki w....... to nie a było lepiej.
Nie wiem w jakim kierunku to wszystko pójdzie ale wszystko na szczęście zostało obnażone.Domyślam się że i tak Łysy .......nie że to wina Probierza a Kula że po przygotowaniach to będzie inna drużyna.Wszyscy wiemy że to brednie więc jeśli w ogóle coś pozytywnego może się stać(w co osobiście nie wierze), to ten 'popis' powinien temu pomóc.Każdy inny wynik mógłby tylko rozmazać rzeczywistość.
Smuda.
Ja bym uważał, był Maaskant, wywalili go, bo myśleli, że gorzej być nie może.
Był Probierz, okazało się, że jednak może.
Smuda przyjdzie, ale nic nie zrobi, bo już meczów nie da się kupic
Raczej.
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 09.12.2012, 09:37
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Stawiac na mlodych polakow to nie to samo co stawiac na mlodych (polskich) pilkarzy].

By miec tych pierwszych zwykle nie trzeba nic konkretnego robic; ot kawalek polanki (najlepiej z grzybami) i gosciu ktory rzuca pilke (podajacy sie za trenera).

By miec tych drugich, proces jest zdzebko bardziej skomplikowany. Polecam wypad do Czech, ewentualnie by zostac w obrebie Polski, do Warszawy.

No ale o czym my mowimy. Przez 15 lat Cupial nie zbudowal zadnego boiska dla pierwszej druzyny, a my tutaj o szkoleniach i akademiach pieprzymy. To nie ten level.

-----------------------------------------
Nie ma pilkarzy, nie ma trenera, nie ma bazy, nie ma szkolenia, nie ma scautingu... no nie ma nic praktycznie. Stadion tylko jest.

Brawo, idziemy w strone Widzewa. Tylko ten stadion...

Aha, przez 15 lat organizacyjnie Wisla nie poszla do przodu nawet o cal. Nie potrafie sobie tego wytlumaczyc. Jak tacy ludzie jak Cupial czy Wojciechowski mogli sie dorobic takiej kasy?
Albo traktowali oni inwestycje w sport jako zabawe, albo w biznesie mieli wiecej szczescia niz rozumu.
Za "polaków" to powinna ci ręka uschnąć lewacki agitatorze.
Nie potrafisz sobie wytłumaczyć? - Wisła dla niego najprawdopodobniej jest tym czym fundacja dla Kwaśniewskich - pralnią brudnych pieniędzy.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 09.12.2012, 09:40
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Smuda przyjdzie, ale nic nie zrobi, bo już meczów nie da się kupic
.
Smuda chce 100-150 tyś zł na miesiąc zarabiać, więc jest poza naszym zasięgiem finansowym,pozatym Dyzma widzi że Cupiał raczej zwija interes......

Nawałka byłby najlepszy ale go sie z Zabrza nie wyciągnie.....

Doświadczenie w ratowaniu ekstraklasy ma Motyka.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.12.2012 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 09.12.2012, 11:44
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Pamięć mam dobrą kolego, grali taką samą padakę na jesień kiedy zajęli 6 miejsce, co na wiosnę, różnicy wielkiej nie było. Słowa Bednarza nie miały nic do rzeczy, zresztą ci zawodnicy raczej nie rozumieli polskiego. Nie róbmy z piłkarzy jakiś niestabilnych emocjonalnie ludzi, że ktoś coś powie i panowie piłkarze się obrażą i przestaną dobrze grać. Przecież oni grają przede wszystkim dla siebie, dla swoich zarobków, jak będą słabo grać to następny klub nie zaproponuje im wysokiej pensji, albo będą mieli problem ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jaka jest wartość Lameya, Nuneza i Bitona pokazuje to jak grają teraz w swoich obecnych klubach, a wszyscy zgodnie grzeją ławę.
Ok, 6 miejsce ale ile tracilismy do 1 miejsca. Zreszta gdzie jestesmy teraz?
Piłkarze zaś dobrze kalkulują - jak nie zostane to po co sie wysilac? Jeszcze jakas kontuzja sie trafi. To nie ma nic wspolnego z emocjami. Tyle OT.

A podsumowując mecz - znowu boleśnie uświadomiliśmy sobie że wywalanie zagranicznego trenera nie wyszło nam na dobre.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 09.12.2012, 11:53
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Za "polaków" to powinna ci ręka uschnąć lewacki agitatorze.
Nie potrafisz sobie wytłumaczyć? - Wisła dla niego najprawdopodobniej jest tym czym fundacja dla Kwaśniewskich - pralnią brudnych pieniędzy.
Amen.
Wszystko jest winą Cupiała.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 09.12.2012, 11:59
Niechże ten Cupiał z Łysym i bandą patałachów:

RADA NADZORCZA:
Przewodniczący Rady Nadzorczej: Ryszard Pilch Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej: Jakub Banasik Członkowie: Piotr Bębenek
Genowefa Borkowska
ZARZĄD WISŁY KRAKÓW SA:
Prezes Zarządu: Ryszard Pilch Wiceprezes: Rafał Smalcerz Wiceprezes: Jacek Bednarz
Menadżer koordynujący: Ewa Rosek Dyrektor ds. bezpieczeństwa: Kazimierz Antkowiak Rzecznik prasowy: Adrian Ochalik

Niech spadają!!!!
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
justin81
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 09.12.2012, 12:33
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz był idealnym podsumowaniem całej rundy w wykonaniu tych piłkarzy, sztabów szkoleniowych i zarządu. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do ogólnej degrengolady Wisły Kraków. Słowa uznania dla właściciela i zarządu za ogólną koncepcję funkcjonowania bez bazy treningowej i wizji szkolenia młodzieży, zmiany trenerów (w przeciągu 13 miesięcy mieliśmy ich bagatela jedynie czterech), testy ogórów i szczególnie za "wspieranie" kibiców Białej Gwiazdy. Duże brawa należą się Probierzowi i spółce za przygotowanie drużyny do sezonu, opracowanie taktyki pt. "innowacyjna próba gry w piłkę nożną bez skrzydłowych/bocznych pomocników + dzida na Genkova i huzia na nich " oraz wspaniałe zmotywowanie piłkarzy do gry. Graczom podziękowania za profesjonalne podejście do wykonywania obowiązków (w końcu nikt nie odmówił wyjścia na boisko), pomeczowe wywiady, awans do ćwierćfinału Pucharu Polski po heroicznych bojach z Lubońskim KS i Wartą Poznań oraz pokazywanie swoich niebanalnych umiejętności piłkarskich chyba jedynie na treningach. No i za ten pot wylany na treningach i meczach...
komentarz roku dla Ciebie...
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 09.12.2012, 12:50
gadacie już od rzeczy.Rok temu też rozganialiście lameya,paljicia,kirma i chcieliście polaków w składzie. To macie Burlige,Chrapka,Czekaja którzy co weekend chodzą nawaleni, Sobola i Wilka oraz Gargułe.
Ciekaw jestem co byście zrobili jakby faktycznie rozgonili ich i zaczelibyśmy grać Me To każdy by pisał że wolałem tamtą drużynę bo oni przynajmniej punkty zbierali.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 09.12.2012, 12:53
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
gadacie już od rzeczy.Rok temu też rozganialiście lameya,paljicia,kirma i chcieliście polaków w składzie. To macie Burlige,Chrapka,Czekaja którzy co weekend chodzą nawaleni, Sobola i Wilka oraz Gargułe.
Ciekaw jestem co byście zrobili jakby faktycznie rozgonili ich i zaczelibyśmy grać Me To każdy by pisał że wolałem tamtą drużynę bo oni przynajmniej punkty zbierali.
kto nam grał z Zagłębiem w obronie ?

Jovanovic , Chavez , Bunoza , Fredriksen

w ataku Austriak - Daniel Sikorski ( tak tak , Sikorski nie ma polskiego obywatelstwa )

Burliga z Czekajem wczoraj nie zagrali , pomyliłes sobie tematy gościu
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 09.12.2012, 13:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
w ataku Austriak - Daniel Sikorski ( tak tak , Sikorski nie ma polskiego obywatelstwa )
Zagalopowałeś się, Sikorski urodził się w Warszawie. Jest chu jowym piłkarzem ale polskim (ma również austriackie obywatelstwo)
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 09.12.2012, 13:18
Komedianci pieprzeni, obrona powinna być w każdej kompilacji "Piłkarskie jaja". Amator z Bałkanów - piękna asysta, Duńczyk - skasowany przez bramkarza, Chavez - kolejny asystent, Bunoza - statysta. Wy... ich wszystkich.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 09.12.2012, 13:19
A mogą być nawet te cipy z zimbabwe czy innego wypi.zdowia.
Za taką rundę a szczególnie ostatni hańbiący mecz Cupiał bierz razem z łysym każdego do pokoiku i część wykopać a z resztą renegocjować kontrakty bo to się ....a w pale nie mieści jakie pieniądze Ci ludzie dostają.
A na koniec jak już jacuś upora się z piłkarzami to wy....... jego. To nie są profesjonaliści,więc nie traktuj ich jako profesjonalistów tylko jako pasożytów,żerujących na kasie.

Współczuję wszystkim,którzy poświęcili wczoraj czas,żony,słuchawki czy inne sprawy na oglądanie tego "widowiska"
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 09.12.2012 o godz. 13:31.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
sztuki
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 09.12.2012, 13:28
Kiedy ta kpina się skończy Kurde już tyle jestem z Wisełką ale to się dzieje to aż moje 23 letnie serce boli... Było kiedyś gorzej niż jest teraz? Melikson strzela fochy i juz pokazuje że Wisła jest dla niego miejscem pracy a nie promocji, Garguła tego gościa nie rozumiem w ogóle... Pan cupiał musi zainwestować w szkolenie młodych tyle kasy co już przez te lata wydał na Wisełkę to już powinny byc ze dwie szkółki i nowe boiska!!!! Ale nie cepy wydają na opłacanie śmieci piłkarskich typu Duńczyk, Holender, Sikorski itp... Ten mecz to katastrofa... Kulawik po ch...j on tu jest? To trenerska pi...........cza. Najlepsza inwestycja to będzie trener z niemiec nawet z 2 Bundesligi. Nie mówcie ze nie.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 09.12.2012, 14:08
lazy napisał(a):Wyświetl post
Ok, 6 miejsce ale ile tracilismy do 1 miejsca. Zreszta gdzie jestesmy teraz?
Piłkarze zaś dobrze kalkulują - jak nie zostane to po co sie wysilac? Jeszcze jakas kontuzja sie trafi. To nie ma nic wspolnego z emocjami. Tyle OT.

A podsumowując mecz - znowu boleśnie uświadomiliśmy sobie że wywalanie zagranicznego trenera nie wyszło nam na dobre.
Po rundzie jesiennej była strata 10 punktów, do konferencji Bednarza 11 punktów i 7 miejsce, na koniec sezonu 13 punktów i 7 miejsce. Od czasu wypowiedzi Bednarza na 6 kolejek przed końcem wygrali 3 mecze, a 3 przegrali. Czy bez tego Nunezy i Lameye wygrali by wszystkie 6 - śmiem wątpić. Zresztą nie ma co drążyć tematu.

A to gdzie teraz jesteśmy to jest też konsekwencja tego, że odeszli od zespołu tacy zawodnicy jak Małecki, Kirm i Jirsak, przez wielu niedoceniani, a mający jednak duży wpływ na ostatnie mistrzostwo i wyniki osiągane w ostatnich latach. A poza tym w piłce nic nie stoi w miejscu, zespół się starzeje, gracze obniżają loty, brakuje dopływu młodych zdolnych zawodników.

Co do zagranicznego trenera, to z nim mogło być nie być awansu w LE, bo wyglądało na to że limit szczęścia już wyczerpał i wszystko zmierzało do momentu w którym teraz jesteśmy.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 09.12.2012, 14:32
Piłkarzyki byli już myślami w Turcji na wakacjach. Myśleli że Zagłębie podejdzie podobnie do meczu i srodze się przeliczyli. Ten w...dol się należał za takie nastawienie. Czekam aż objawi się kolejny oszołom i napisze na Weszło że najwięcej dla klubu robią zawodnicy, bo to oni wylewają pot na meczach i treningach (sic!). Serce pękało na widok uśmiechniętego Garguły po meczu, przybijającego piątkę z jakimś Woźniakiem. Czarek Wilk - podobnie. Po takim meczu powinni uciekać biegiem, ze spuszczonymi głowami, do szatni... Szkoda słów...
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 09.12.2012, 14:40
.... z tym skąd są piłkarze i trener, maja liczyć sie umiejetnosci, charakter. Bedzie dobry Polak to go brać bedzie lepszy od niego Nigeryjczyk czy Bialorusin to brać tego z zagranicy. Proste jak budowa cepa, nie rozumiem jak w obecnej dobie gdzie praktycznie wszystko jest globalne, a piłka to juz zupełnie mozna jeszcze brać pod uwagę kryterium narodowosciowe. Pewne tematy oczywiste proponuje zostawić, a zająć sie prawdziwie istotnymi problemami. Czyli brakiem trenera i dobrych zawodników.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 09.12.2012, 15:18
powiem tak

druzyna w ktorej na bramce jest ręcznik w obronie 4 pachołków a w pomocy 3 rozgrywających nigdy nie bedzie grała cudów. Do tego dołóżmy strach na wróble w postaci napastnika i mamy obraz Wisły( i dwóch chłopów którzy biegają jak żyd po pustym sklepie i slizgajacyh sie na dupie)
Kulawik jest słabym trenerem ale to nie jest jego wina ze ma takich beznadziejnych piłkarzy. Jego winą jest to że wybrał zawód trenera, zawód do którego chyba sie nie nadaje.

budowa która nadrozuje 3 kierowników będzie chujowa, tak jak gra naszej druzyny.

p.s. chrapek ma fajnie ułożona stope dobrze podaje widzi...ale ma szybkosc muła.

Bunoza i Chavez, para stoperów. Chavez nigdy nie był w tej druzynie tym który ustawia obrone i nia kieruje, nigdy. Zawsze robił to ktoś inny bo Osman potrafi zrobić wślizg i odebrać jakos piłke, nic więcej. A wczoraj to On musiał kierowac Bunoza i dlatego Goardan robił co chciał a Chavez biegał jak dziecko we mgle. Nie spodziewałem sie ze będe płakał po Cześku Paliku pomocniko obrońcy, no ale ....a, ten dunol to jest jakas kpina.
Z druzyny Maaskanta najbardziej chciałbym Juniora Diaza. On by sie w tej obronie nie .......ił z nikim.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.12.2012 o godz. 15:22.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 09.12.2012, 15:33
Niestety , pasuje kupić minimum 7 profesjonalnych i do tego najlepiej młodych piłkarzy . Bramkarza , 2 napastników , 2 obrońców i 2 pomocników . Kulawik , Bednarz i inny powinny wylecieć z klubu tak samo jak wielu obecnych grajków i to najlepiej już w zimę .
Odpowiedz cytując
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 09.12.2012, 18:01
Karamazow
Cytat:
Za "polaków" to powinna ci ręka uschnąć lewacki agitatorze.
Wracaj lepiej do swojej dziupli. Zaoszczedzisz sobie ogladania kolejnych porazek wyborczych no i najwazniejsze; przestaniesz razic ludzi swoim smiesznym zaslepieniem ideologicznym.

Kto to jest w ogole "lewak" i co znacza te slowa? To ktos kto nie mysli tak jak ty? To ktos kto nie czci Rydzyka? To ktos kto nie chce panstwa wyznaniowego na styl jakiegos Afganistanu talibanow? To ktos komu nie sni sie po nocach podbicie Moskwy i Berlina? Kto to do cholery jest?!

Odpowiedz mi.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 09.12.2012 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 09.12.2012, 18:57
Dla mnie wszyscy którzy chcą wywalać Kulawika to dywersanci. Kto oglądał dzisiaj Cafe Futbol z Probierzem wie o co chodzi. Nie dla tego że Kulawik jest wybitnym trenerem, ale był Maaskant - nie poradził, Moskal- nie poradził, Probierz - nie poradził, więc nie jest to kwestia szkoleniowca tylko piłkarzy.
Co do sporu piłkarze polscy - piłkarze zagraniczni. Chyba nikt nie twierdzi że mają grać sami Polacy, bo jeśli nie będą mieć konkurencji to zaraz osiądą na laurach, ale jednak muszą stanowić trzon zespołu. A jeśli ktoś oczekuje że Chrapek z miejsca będzie liderem drużyny to niech się stuknie w głowę. Po pierwsze zagrał raptem parę meczów w Ekstraklasie, a poza tym zarabia grosze w stosunku do innych więc to trochę dziwne wymagać akurat od niego najwięcej. Jak dostanie szansę to będzie co najmniej solidnym ligowcem.
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 09.12.2012, 19:18
zgodze sie ze to nie jest tylko i wylacznie wina trenera te nasze nedzne wyniki bo ogromna w tym zasluga pilkarzy ale gdyby miala nadejsc kolejna rewolucja i wymiana polowy skladu to powinien to robic przyszly trener taki ktory bedzie mial czas pracowac z druzyna, bo chyba nik nie ma watpliwosci ze z obecnym trenerem daleko nie zajedziemy. a jak sprowadzimy nowych pilkarzy to za jakis czas nastepcy Kulawika nie beda pasowac i znowu karuzela zacznie sie krecic. przynajmniej takie jest moje zdanie ale w tym klubie mysla chyba inaczej, czy lepiej? w to watpie
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
bartek_strz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 09.12.2012, 19:40
hańba, wstyd, wiocha!!! Nie takiej Wisły chcemy..:(
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 09.12.2012, 21:54
NaprzódWisło napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie wszyscy którzy chcą wywalać Kulawika to dywersanci. Kto oglądał dzisiaj Cafe Futbol z Probierzem wie o co chodzi. Nie dla tego że Kulawik jest wybitnym trenerem, ale był Maaskant - nie poradził, Moskal- nie poradził, Probierz - nie poradził, więc nie jest to kwestia szkoleniowca tylko piłkarzy.
Co do sporu piłkarze polscy - piłkarze zagraniczni. Chyba nikt nie twierdzi że mają grać sami Polacy, bo jeśli nie będą mieć konkurencji to zaraz osiądą na laurach, ale jednak muszą stanowić trzon zespołu. A jeśli ktoś oczekuje że Chrapek z miejsca będzie liderem drużyny to niech się stuknie w głowę. Po pierwsze zagrał raptem parę meczów w Ekstraklasie, a poza tym zarabia grosze w stosunku do innych więc to trochę dziwne wymagać akurat od niego najwięcej. Jak dostanie szansę to będzie co najmniej solidnym ligowcem.
Jedno pytanie, na jakiej podstawie twierdzisz, ze Maaskant, a pozniej Moskal sobie "nie poradzili" ? Nie mozna tego stwierdzic, bo ich zwolniono w polowie drogi.
A za Holendra i Moskala byla jednak zdecydowana roznica na korzysc w porownaniu do tego co ogladalismy za Probierza i teraz za Kulawika.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 09.12.2012, 22:50
szprotson napisał(a):Wyświetl post
powiem tak


p.s. chrapek ma fajnie ułożona stope dobrze podaje widzi...ale ma szybkosc muła.
To prawda, tylko Kulawik z braku laku na siłę chce zrobić z niego skrzydłowego, jak on kompletnie nie ma szybkości na tą pozycję, z kolei przegląd pola i ta właśnie ułożona stopa predysponuje go do gry w środku. No ale tak to jest jak w klubie nie ma pół skrzydłowego..
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:34.