
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#181
|
|
|
TO:
To:
Podsumowując: rozgonić wszystko na cztery wiatry i zacząć budować od nowa. Najlepiej w 1 lidze. Taniej będzie z kontraktami i cwani agenci będą mieli mniejszą szansę, żeby umieścić u nas doskonale płatny szrot. ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#182
|
Probierz miał jaja. Nie bał się wystawić Urygę w Białymstoku czy Kamińskiego z Polonią.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 09.12.2012 o godz. 00:29.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#183
|
|
Ten mecz był idealnym podsumowaniem całej rundy w wykonaniu tych piłkarzy, sztabów szkoleniowych i zarządu. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do ogólnej degrengolady Wisły Kraków. Słowa uznania dla właściciela i zarządu za ogólną koncepcję funkcjonowania bez bazy treningowej i wizji szkolenia młodzieży, zmiany trenerów (w przeciągu 13 miesięcy mieliśmy ich bagatela jedynie czterech), testy ogórów i szczególnie za "wspieranie" kibiców Białej Gwiazdy. Duże brawa należą się Probierzowi i spółce za przygotowanie drużyny do sezonu, opracowanie taktyki pt. "innowacyjna próba gry w piłkę nożną bez skrzydłowych/bocznych pomocników + dzida na Genkova i huzia na nich " oraz wspaniałe zmotywowanie piłkarzy do gry. Graczom podziękowania za profesjonalne podejście do wykonywania obowiązków (w końcu nikt nie odmówił wyjścia na boisko), pomeczowe wywiady, awans do ćwierćfinału Pucharu Polski po heroicznych bojach z Lubońskim KS i Wartą Poznań oraz pokazywanie swoich niebanalnych umiejętności piłkarskich chyba jedynie na treningach. No i za ten pot wylany na treningach i meczach...
![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#184
|
|
Pamięć mam dobrą kolego, grali taką samą padakę na jesień kiedy zajęli 6 miejsce, co na wiosnę, różnicy wielkiej nie było. Słowa Bednarza nie miały nic do rzeczy, zresztą ci zawodnicy raczej nie rozumieli polskiego. Nie róbmy z piłkarzy jakiś niestabilnych emocjonalnie ludzi, że ktoś coś powie i panowie piłkarze się obrażą i przestaną dobrze grać. Przecież oni grają przede wszystkim dla siebie, dla swoich zarobków, jak będą słabo grać to następny klub nie zaproponuje im wysokiej pensji, albo będą mieli problem ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jaka jest wartość Lameya, Nuneza i Bitona pokazuje to jak grają teraz w swoich obecnych klubach, a wszyscy zgodnie grzeją ławę.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#185
|
|
Stawiac na mlodych polakow to nie to samo co stawiac na mlodych (polskich) pilkarzy.
By miec tych pierwszych zwykle nie trzeba nic konkretnego robic; ot kawalek polanki (najlepiej z grzybami) i gosciu ktory rzuca pilke (podajacy sie za trenera). By miec tych drugich, proces jest zdzebko bardziej skomplikowany. Polecam wypad do Czech, ewentualnie by zostac w obrebie Polski, do Warszawy. No ale o czym my mowimy. Przez 15 lat Cupial nie zbudowal zadnego boiska dla pierwszej druzyny, a my tutaj o szkoleniach i akademiach pieprzymy. To nie ten level. ----------------------------------------- Nie ma pilkarzy, nie ma trenera, nie ma bazy, nie ma szkolenia, nie ma scautingu... no nie ma nic praktycznie. Stadion tylko jest. Brawo, idziemy w strone Widzewa. Tylko ten stadion... Aha, przez 15 lat organizacyjnie Wisla nie poszla do przodu nawet o cal. Nie potrafie sobie tego wytlumaczyc. Jak tacy ludzie jak Cupial czy Wojciechowski mogli sie dorobic takiej kasy? Albo traktowali oni inwestycje w sport jako zabawe, albo w biznesie mieli wiecej szczescia niz rozumu.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 09.12.2012 o godz. 00:48.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2011
Skąd: z piekla rodem
Offline |
#186
|
|
Dostaja co chwile w ....e co k..a kolejke i najgorszy i najdziwniejsze jest tez brak jakiej kolwiek reakcji ze strony k...a zadzacych i lysego fagasa ,wedlug nich wzystko jest git , co to ma k..a byc likwidacja klubu. Kazdy tam k...a siedzi i nic z d..y nie strzeli a cymbaly graja chlam straszny. Pamietam czasy 1 ligi ale to co sie teraz dzieje to jeden wielki k..a zart a k...y zy...e sie z nas smieja. K..a troche ochlonolem ale jak mozna dac tak seryjnie d..y i to takim dzbanom jak zaglebie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#187
|
Ja bym uważał, był Maaskant, wywalili go, bo myśleli, że gorzej być nie może. Był Probierz, okazało się, że jednak może. Smuda przyjdzie, ale nic nie zrobi, bo już meczów nie da się kupic ![]() Raczej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline |
#188
|
Nie potrafisz sobie wytłumaczyć? - Wisła dla niego najprawdopodobniej jest tym czym fundacja dla Kwaśniewskich - pralnią brudnych pieniędzy. ![]()
...And Justice For All
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#189
|
|
Smuda chce 100-150 tyś zł na miesiąc zarabiać, więc jest poza naszym zasięgiem finansowym,pozatym Dyzma widzi że Cupiał raczej zwija interes......
Nawałka byłby najlepszy ale go sie z Zabrza nie wyciągnie..... Doświadczenie w ratowaniu ekstraklasy ma Motyka.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.12.2012 o godz. 09:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#190
|
Piłkarze zaś dobrze kalkulują - jak nie zostane to po co sie wysilac? Jeszcze jakas kontuzja sie trafi. To nie ma nic wspolnego z emocjami. Tyle OT. A podsumowując mecz - znowu boleśnie uświadomiliśmy sobie że wywalanie zagranicznego trenera nie wyszło nam na dobre. ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#191
|
Wszystko jest winą Cupiała. ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#192
|
|
Niechże ten Cupiał z Łysym i bandą patałachów:
RADA NADZORCZA: Przewodniczący Rady Nadzorczej: Ryszard Pilch Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej: Jakub Banasik Członkowie: Piotr Bębenek Genowefa Borkowska ZARZĄD WISŁY KRAKÓW SA: Prezes Zarządu: Ryszard Pilch Wiceprezes: Rafał Smalcerz Wiceprezes: Jacek Bednarz Menadżer koordynujący: Ewa Rosek Dyrektor ds. bezpieczeństwa: Kazimierz Antkowiak Rzecznik prasowy: Adrian Ochalik Niech spadają!!!! ![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#193
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#194
|
|
gadacie już od rzeczy.Rok temu też rozganialiście lameya,paljicia,kirma i chcieliście polaków w składzie. To macie Burlige,Chrapka,Czekaja którzy co weekend chodzą nawaleni, Sobola i Wilka oraz Gargułe.
Ciekaw jestem co byście zrobili jakby faktycznie rozgonili ich i zaczelibyśmy grać Me To każdy by pisał że wolałem tamtą drużynę bo oni przynajmniej punkty zbierali. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#195
|
Jovanovic , Chavez , Bunoza , Fredriksen w ataku Austriak - Daniel Sikorski ( tak tak , Sikorski nie ma polskiego obywatelstwa ) Burliga z Czekajem wczoraj nie zagrali , pomyliłes sobie tematy gościu |
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#196
|
|
Zagalopowałeś się, Sikorski urodził się w Warszawie. Jest chu jowym piłkarzem ale polskim (ma również austriackie obywatelstwo)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#197
|
|
Komedianci pieprzeni, obrona powinna być w każdej kompilacji "Piłkarskie jaja". Amator z Bałkanów - piękna asysta, Duńczyk - skasowany przez bramkarza, Chavez - kolejny asystent, Bunoza - statysta. Wy... ich wszystkich.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#198
|
|
A mogą być nawet te cipy z zimbabwe czy innego wypi.zdowia.
Za taką rundę a szczególnie ostatni hańbiący mecz Cupiał bierz razem z łysym każdego do pokoiku i część wykopać a z resztą renegocjować kontrakty bo to się ....a w pale nie mieści jakie pieniądze Ci ludzie dostają. A na koniec jak już jacuś upora się z piłkarzami to wy....... jego. To nie są profesjonaliści,więc nie traktuj ich jako profesjonalistów tylko jako pasożytów,żerujących na kasie. Współczuję wszystkim,którzy poświęcili wczoraj czas,żony,słuchawki czy inne sprawy na oglądanie tego "widowiska"
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 09.12.2012 o godz. 13:31.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#199
|
|
Kiedy ta kpina się skończy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#200
|
A to gdzie teraz jesteśmy to jest też konsekwencja tego, że odeszli od zespołu tacy zawodnicy jak Małecki, Kirm i Jirsak, przez wielu niedoceniani, a mający jednak duży wpływ na ostatnie mistrzostwo i wyniki osiągane w ostatnich latach. A poza tym w piłce nic nie stoi w miejscu, zespół się starzeje, gracze obniżają loty, brakuje dopływu młodych zdolnych zawodników. Co do zagranicznego trenera, to z nim mogło być nie być awansu w LE, bo wyglądało na to że limit szczęścia już wyczerpał i wszystko zmierzało do momentu w którym teraz jesteśmy. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#201
|
|
Piłkarzyki byli już myślami w Turcji na wakacjach. Myśleli że Zagłębie podejdzie podobnie do meczu i srodze się przeliczyli. Ten w...dol się należał za takie nastawienie. Czekam aż objawi się kolejny oszołom i napisze na Weszło że najwięcej dla klubu robią zawodnicy, bo to oni wylewają pot na meczach i treningach (sic!). Serce pękało na widok uśmiechniętego Garguły po meczu, przybijającego piątkę z jakimś Woźniakiem. Czarek Wilk - podobnie. Po takim meczu powinni uciekać biegiem, ze spuszczonymi głowami, do szatni... Szkoda słów...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#202
|
|
.... z tym skąd są piłkarze i trener, maja liczyć sie umiejetnosci, charakter. Bedzie dobry Polak to go brać bedzie lepszy od niego Nigeryjczyk czy Bialorusin to brać tego z zagranicy. Proste jak budowa cepa, nie rozumiem jak w obecnej dobie gdzie praktycznie wszystko jest globalne, a piłka to juz zupełnie mozna jeszcze brać pod uwagę kryterium narodowosciowe. Pewne tematy oczywiste proponuje zostawić, a zająć sie prawdziwie istotnymi problemami. Czyli brakiem trenera i dobrych zawodników.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#203
|
|
powiem tak
druzyna w ktorej na bramce jest ręcznik w obronie 4 pachołków a w pomocy 3 rozgrywających nigdy nie bedzie grała cudów. Do tego dołóżmy strach na wróble w postaci napastnika i mamy obraz Wisły( i dwóch chłopów którzy biegają jak żyd po pustym sklepie i slizgajacyh sie na dupie) Kulawik jest słabym trenerem ale to nie jest jego wina ze ma takich beznadziejnych piłkarzy. Jego winą jest to że wybrał zawód trenera, zawód do którego chyba sie nie nadaje. budowa która nadrozuje 3 kierowników będzie chujowa, tak jak gra naszej druzyny. p.s. chrapek ma fajnie ułożona stope dobrze podaje widzi...ale ma szybkosc muła. Bunoza i Chavez, para stoperów. Chavez nigdy nie był w tej druzynie tym który ustawia obrone i nia kieruje, nigdy. Zawsze robił to ktoś inny bo Osman potrafi zrobić wślizg i odebrać jakos piłke, nic więcej. A wczoraj to On musiał kierowac Bunoza i dlatego Goardan robił co chciał a Chavez biegał jak dziecko we mgle. Nie spodziewałem sie ze będe płakał po Cześku Paliku pomocniko obrońcy, no ale ....a, ten dunol to jest jakas kpina. Z druzyny Maaskanta najbardziej chciałbym Juniora Diaza. On by sie w tej obronie nie .......ił z nikim.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.12.2012 o godz. 15:22.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#204
|
|
Niestety , pasuje kupić minimum 7 profesjonalnych i do tego najlepiej młodych piłkarzy . Bramkarza , 2 napastników , 2 obrońców i 2 pomocników . Kulawik , Bednarz i inny powinny wylecieć z klubu tak samo jak wielu obecnych grajków i to najlepiej już w zimę .
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#205
|
|
Karamazow
Cytat:
Kto to jest w ogole "lewak" i co znacza te slowa? To ktos kto nie mysli tak jak ty? To ktos kto nie czci Rydzyka? To ktos kto nie chce panstwa wyznaniowego na styl jakiegos Afganistanu talibanow? To ktos komu nie sni sie po nocach podbicie Moskwy i Berlina? Kto to do cholery jest?! Odpowiedz mi.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 09.12.2012 o godz. 20:18.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#206
|
|
Dla mnie wszyscy którzy chcą wywalać Kulawika to dywersanci. Kto oglądał dzisiaj Cafe Futbol z Probierzem wie o co chodzi. Nie dla tego że Kulawik jest wybitnym trenerem, ale był Maaskant - nie poradził, Moskal- nie poradził, Probierz - nie poradził, więc nie jest to kwestia szkoleniowca tylko piłkarzy.
Co do sporu piłkarze polscy - piłkarze zagraniczni. Chyba nikt nie twierdzi że mają grać sami Polacy, bo jeśli nie będą mieć konkurencji to zaraz osiądą na laurach, ale jednak muszą stanowić trzon zespołu. A jeśli ktoś oczekuje że Chrapek z miejsca będzie liderem drużyny to niech się stuknie w głowę. Po pierwsze zagrał raptem parę meczów w Ekstraklasie, a poza tym zarabia grosze w stosunku do innych więc to trochę dziwne wymagać akurat od niego najwięcej. Jak dostanie szansę to będzie co najmniej solidnym ligowcem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#207
|
|
zgodze sie ze to nie jest tylko i wylacznie wina trenera te nasze nedzne wyniki bo ogromna w tym zasluga pilkarzy ale gdyby miala nadejsc kolejna rewolucja i wymiana polowy skladu to powinien to robic przyszly trener taki ktory bedzie mial czas pracowac z druzyna, bo chyba nik nie ma watpliwosci ze z obecnym trenerem daleko nie zajedziemy. a jak sprowadzimy nowych pilkarzy to za jakis czas nastepcy Kulawika nie beda pasowac i znowu karuzela zacznie sie krecic. przynajmniej takie jest moje zdanie ale w tym klubie mysla chyba inaczej, czy lepiej? w to watpie
![]()
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#208
|
|
hańba, wstyd, wiocha!!! Nie takiej Wisły chcemy..:(
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#209
|
A za Holendra i Moskala byla jednak zdecydowana roznica na korzysc w porownaniu do tego co ogladalismy za Probierza i teraz za Kulawika. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#210
|
|
To prawda, tylko Kulawik z braku laku na siłę chce zrobić z niego skrzydłowego, jak on kompletnie nie ma szybkości na tą pozycję, z kolei przegląd pola i ta właśnie ułożona stopa predysponuje go do gry w środku. No ale tak to jest jak w klubie nie ma pół skrzydłowego..
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|