
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#151
|
Kto przetrzymywał piłkę w 89 min. na środku boiska a następnie uruchomił Gargułe, który się poślizgnął Widać po 20 minutach przestałeś oglądać mecz A co do Mielcara - facet grał w taki własnie sposób - przepychał się łokciami, często faulował, zakończył tak, że wycięto go konkretnie i potem już się nie podniósł... Facet od rozstania z Wisłą zawsze komentując był nastawiony Antywiślacko - niezaleznie czy graliśmy OK czy fatalnie. Podobnie jak człowiek o twarzy górnika przodkowego - Kazek, też regularnie jeździ po Wiśle, aczkolwiek czasami zdarza mu się rzucić pozytywnego. Z kolei Mielcar w WIśle - myślę, że byłby właściwym gościem na właściwym miejscu w przeciwieństwie do Jacka B.
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 26.11.2012 o godz. 14:54.
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#152
|
|
Brak Małeckiego i Ilieva powoduje że wszyscy skupiają się na Meliksonie.Podobnie było w 10/11 tylko tam Kirm był bardzo ruchliwy i jakoś zdobywał te bramki. A tak wiedzą że przecież ani Garguła ani Chrapek ani nikt inny nie ma takich umiejętności jak Izraelczyk
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#153
|
|
Piłka nożna to banalnie prosta gra. Co tydzień pokazuje to Barca, nasze "gwiazdy" próbują ewidentnie kopiować katalończyków. Słyszę gromki śmiech, ale to widać po sposobie w jaki grają melikson z gargułą (co by nie mówić to nasze najjaśniejsze gwiazdy). Na dzień dzisiejszy konsekwencji wystarcza na jakieś 5 do 7 minut, ale i tak w naszej ekstralidze to powinno wystarczyć żeby coś ugrać. Problem w tym że w misternej siateczce podań nie można zaliczyć skuchy już w drugim podaniu
no i celne podanie na odległość większą niż 3-4 metry nie powinno graniczyć z cudem.Co do meczu to dla mnie najlepszy na boisku był Starzyński, który wciąga nosem naszych "młodych" jeśli chodzi o przegląd pola, celność i jakość podań i dośrodkowań. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#154
|
|
Materiałem na ciekawego piłkarza jest niewątpliwie Chrapek, ma naprawdę wysokie umiejętności - powiedzcie mi tylko, dlaczego On jest tak przeraźliwie wolny? Pytam osoby oglądające w przeszłości jego występy w ME.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#155
|
|
od Jaliensa.
To że Melikson grał i podawał Mi chodziło o to, że Burliga po miesięcznej przerwie potrafił coś tam pokazać ale kolega na forum (FraMat) określa go jako "dno i wodorosty" i odsyła do dolnej części pierwszej ligi , a podałem przykład Meliksona którego uważam za najlepszego Wiślaka aby pokazać bezsens takiego oceniania zawodnika ... ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#156
|
Nie dodam nic więcej, bo i tak nie zrozumiesz. P.S. Co do Mielcarskiego - jak go nasz właściciel potraktował w swoim stylu, to trudno żeby pałał do Wisły jakimś szczególnym uczuciem. Moskala potraktowano jak szmatę tak że miał wszystkiego dość, to czego oczekujecie od kogoś kto nie miał z Wisłą żadnych innych związków? Mielcarski niby powinien być obiektywny jako komentator, ale tu akurat potrzeba klasy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.11.2012 o godz. 15:48.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#157
|
|
Cieszy mnie drugie zwycięstwo z rzędu, ale w ogóle nie zmienia oceny całej rundy i oceny gry takich piłkarzy jak np. Garguła. Tym bardziej, że gra dalej wygląda tak samo jak miesiąc, 3 miesiące czy 12 miesięcy temu. Przecież taki Garguła grał wczoraj totalną padakę, no ale strzelił 2 bramki więc jest usprawiedliwiony. Swoją drogą szydera trybun chyba jednak przyniosła pozytywne rezultaty
Bardzo dziwi mnie krytyka Łukasza Burligi.Przyznam, że obok Boguskiego to mój ulubiony zawodnik obecnej Wisły. Moim zdaniem ma potencjał stać się najlepszym prawym obrońcą od czasów Baszcza. Wczorajsza akcja bramkowa czy gol z Podbeskidziem pokazuje jego potencjał w ofensywie, a jeśli chodzi o defensywę to wystarczy porównać ile akcji przeprowadził Ruch jego stroną, a ile stroną Jovanovicia. |
|
|
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
#158
|
Robienie na siłę z Burligi obrońcy wyrządzą mu tylko wielką krzywdę, bo to jest pomocnik tak jak FraMat napisał na dolną część I ligi. ![]()
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#159
|
Co do drugiej : nie rozumiem tej złośliwości ... niektórzy kibice Wisły wręcz radują się jak mogą dokopać zawodnikowi a im gorzej i złośliwiej tym duma bardziej rozpiera ... Bury (aktualny zawodnik Wisły Kraków !) przyczynił się do wicemistrzostwa Polski Ruchu i choćby dlatego pisanie o dolnej części 1 ligi jest bez sensu . W meczu z Ruchem uczestniczył chyba w najładniejszej akcji Wisły w tym sezonie ... w obronie parę razy zgubił krycie (pisałem o tym wczoraj) ale nie podawał piłki przeciwnikom albo nie tracił jej bez sensu jak "trzymający poziom" Marko .......... nawet nie wiem jak to komentować ..... macie coś do Burligi osobiście ?
Ostatnio edytowane przez Grantar : 26.11.2012 o godz. 23:01.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2009
Offline |
#160
|
O Piszczku też tak kiedyś mówiono. Zresztą na prawej obronie mamy gorszą sytuację kadrową niż w pomocy więc naprawdę nie widzę powodu dlaczego tak hejtujecie Burligę. Ściągnąć jeszcze Magierę z Górnika i mamy najlepszą parę bocznych obrońców od lat (inna sprawa że za dużej konkurencji nie ma, bo większość piłkarzy ściąganych na te właśnie pozycje to jakaś kpina). |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#161
|
|
Także był to zupełnie niepotrzebny prostacki przytyk. Przykro mi jeśli nasza 'broniąca się przed spadkiem Wisła' znowu Cię zaskoczy. Poczekamy zobaczymy i tyle. Potencjał jakiś jest, na mistrzostwo nie, na puchary chyba też raczej nie, ale na piątkę jak najbardziej.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#162
|
|
Napiszę Wam, że dziś mam radość podwójną. Zawsze rano jadąc do pracy miło kupuje się Przegląd Sportowy wiedząc, że Wisła wygrała. Kiedyś t było normą, od czasu do czasu człowiek musiał obejść się bez gazety w tramwaju gdy Nasi przegrali. Teraz drugi poniedziałek z rzędu mogłem bez ryzyka zakupić PŚ i cieszyć michę w transporcie zbiorowy. Oczywiście artykuł z dzisiaj był SĘDZIA OSZUKAŁ RUCH, FAWORYZOWAŁ WISŁĘ. Dla mnie to był podwójny powód do radości. Nie dość, że wygraliśmy to jeszcze jakiejś marnej warszawskiej dziennikarzynie skoczył gul z tego powodu. Bo jak było każdy widział. Wypaczony to co najwyżej był próg w szatni Wisły. Jazda na Górnik!!
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#163
|
? Fajnie, że wygrali, generalnie całkiem przyzwoite 15 minut pierwszej połowy i całkiem przyzwoita druga połowa. Przyzwoita jak na to co widziałem w poprzednich kolejkach. Bo tak ogólnie to bryndza dalej... po prostu rywal żenująco słaby. A co do C+ to rezygnacja już poszła... Trzy miesiące wypowiedzenia. No i oczywiście po to aby nową umowę wziąć na lepszych warunkach... Akurat koło lutego więc idealnie Ale nie dlatego, że wygrali z Ruchem... Po prostu jak człowiek oglądał tyle lat to trudno się odzwyczaić. Choć w tym sezonie już odpuściłem sobie nawet w TV mecze z Lechią (z premedytacją, wiedziałem, że będzie nuda na maxa) i z Koroną (przypadkiem... dawniej było to nie do pomyślenia a teraz czasem zapominam sprawdzić kiedy Wisła gra w weekend).
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.11.2012 o godz. 23:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#164
|
|
Jeszcze niedawno niektórzy spuszczali nas do pierwszej ligi, a teraz słychać przebąkiwania o pucharach
Mecz jak mecz. Szału nie było ale 3 pkt są, mamy ostatnio w miare dobrą passe ale tak naprawde żadne zwycięstwo nie było w pełni przekonujące. Teraz gramy z dwoma drużynami, które moim zdaniem prezentują się lepiej od naszych ostatnich rywali i okaże się czy ta Wisła jest jeszcze coś w stanie ugrać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#165
|
Nie mamy piłkarsko żadnej przewagi nad resztą ligowców, więc wszystkie wygrane będą na styku, chyba że się nam mecz jakoś super ułoży. Ale - na dobrą sprawę - nie potrafiliśmy zdominować Korony grając z przewagą dwóch zawodników... Ale tak szczerze - która drużyna u nas wygrywa w pełni przekonująco? Powód: ślepota
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.11.2012 o godz. 15:54.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#166
|
|
żadna
ale gdyby nie początek sezonu i fakt, że grajki grali przeciw trenerowi i przegrywali jak leci, to mielibyśmy z 8-9 pkt więcej i bilibyśmy się o mistrzostwo jak dla mnie ten sezon niczym się nie różni od poprzednich, czy nawet mistrzowskiego, jeśli chodzi o grę - może trener był bardziej ogarnięty (Maaskant) i kilka meczy na styku wygraliśmy, choć nie musieliśmy (Polonia, Zagłębie, Cracovia - jesień Maaskanta) |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|