
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2012
Offline |
#31
|
|
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.
Pareiko Jovanovic Chavez Jaliens Burliga Wilk Garguła Sobolewski Quioto Melikson Boguski 1:0 dla Wisły Powód: Wymuszona zmiana za Genkova Boguski.
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 23.11.2012 o godz. 15:54.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#32
|
I wymyśliłem to na trzeźwo ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#33
|
|
Ta drużyna nie ma argumentów, żeby w Chorzowie wygrać.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#34
|
![]() Puchary, transfery, Wisla... ![]() Chyba przespales ostatnie pare miesiecy i dopiero sie obudziles. To na "dzien dobry" sugeruje zajrzec w tabele oraz obejrzec (sic!) wszystkei mecze Wisly z tej rundy. Wrocisz nawrócony i oczyszczony. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#36
|
|
Nie zapomnij o poważnych rozmowach deklarowanych przez Gargułę!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#37
|
|
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.11.2012 o godz. 11:53.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#38
|
|
progres, w jechaniu windą w dół widoczny w każdym meczu!
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#39
|
Co do meczu, to będzie toporne widowisko. Mam nadzieję, że uda się zdobyć jakieś punkty. Aczkolwiek patrząc kto może stanowić nasz blok defensywny, to modlę się, aby udało się strzelić bramkę. Bo wydaje mi się, że Ruch coś wbije... :/
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 23.11.2012 o godz. 16:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#40
|
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#41
|
|
Nie ma się co łudzić ,że zdobędziemy w Chorzowie 3 punkty.Chciałbym ale kiedy patrze na skład i nasze popisy w tym sezonie po prostu nie wierzę.Wiadomo,że pięknie by było wygrać to wszystko do końca....wtedy jakiś tam kontakt z czołówką byłby gwarantowany.Może nawet jakieś transfery zimą...?Zresztą dobra...Aż przykro patrzeć na to co się dzieję...pozostają tylko wspomnienia...i nadzieja na lepsze czasy...ale jaką tu mieć nadzieję?Jeszcze rok temu pokonaliśmy Twente...Kto by pomyślał wtedy też o proteście...
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Guest
|
#42
|
|
Wg trenera Siksa jest w dobrej formie więc jestem pełen optymizmu...
A serio to w tym momencie wydaje mi się, że remis będzie dobrym wynikiem. Aczkolwiek jak wiadomo w czasie/po meczu ta optyka może się zmienić.
Ostatnio edytowane przez arti : 23.11.2012 o godz. 19:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#43
|
|
..................Pareiko
Burliga Chavez Jaliens Frederiksen .................. Wilk Garguła Melikson Chrapek/Sikorski ............Quioto Boguski No ten skład nie powala .... ale nawet taki może wygrać. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#44
|
|
Kiedy zobaczę skład na mecz to pewnie się już nie zdziwię. Chociaż miłym zaskoczeniem chciałbym aby został któryś z debiutantów, o ile któryś wejdzie(Buras, Karłowicz[spokojnie może rywalizować z Genkovem, skoczny, wysoki, z niezła techniką], Lepiarz, Stolarski). Obstawiam że linia pomocy będzie wyglądać tak
Melikson-Garguła-Chrapek--------------------Sikorski który będzie starał się unikać piłki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#45
|
|
Nieznosze grac w tym hanysowie ,jakos nigdy nic tam nam nie wychodzilo,wiec teraz mam rowniez lipne przeczucia.
Ale nie ma co Kulawik twierdzi ze ma super tajną bron ,ktora wgniecie niebieskie Smerfy z Chorzowa-ta broń to Daniel Sikorski. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
Trener Kulawik zapowiedział na łamach prasy, że para stoperów na Ruch to Jaliens-Chavez. Oznacza to w praktyce, że na bokach zagrają Duńczyk i Burliga. Obaj są dla mnie powodem do niepokoju. Zastanawia mnie dlaczego nie gra Uryga? Czy jest aż tak słaby żeby nie wąchać placu nawet przy pro-młodzieżowym trenerze? Pomoc jak dla mnie powinna wyglądać następująco: Melikson, Wilk, Sobol, Chrapek, Szewczyk. W ataku Boguski. Ale pewnie i tak wystąpi Garguła i Sikorski. I żeby było jasne: ja uważam, że Sikor to jeden z najciężej pracujących piłkarzy w Wiśle. Tylko czy to jego wina, że jest za słaby, a Bednarz się uparł żeby go zatrudnić? W Chorzowie będzie remis. Nie żebym znał wynik meczu przed jego rozpoczęciem. To po prostu mój typ.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#47
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#48
|
|
Ten Serb to jest najgorszy prawy obrońca w całej lidze. Nie zdziwiłbym się gdyby okazał się również najgorszy w całej pierwszej (czyli drugiej) lidze. Dlatego niech gra Burliga, Uryga czy nawet Sobolewski jako śr obrońca a Jaliens z boku... byle niech ten Serb nie wychodzi na boisko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#49
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#50
|
Jovanovic nie przeszedł okresu przygotowawczego i to wszystko się teraz na nim odbija . Tyle . Na wiosne jeśli ominą go kontuzje będą z niego ludzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#51
|
|
Mhm.. A nie wiem czy wiesz ale Marek Wasiluk jest aktualnym Mistrzem Polski. Co do Serba ...tak, zasłynął czerwoną kartką za faul w polu karnym z Arsenalem. Sprezentował karnego. I siebie też zaprezentował. Poza tym awansować do LM po reformach Platiniego to żadna sztuka. Byle frajerzy np. tacy jak Partizan, mogą teraz tam "coś prezentować" czyt. dostawać łomot od poważnych drużyn.
To ogólnie może nadaje się do MMA. O piłce nożnej nie ma pojęcia. Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.11.2012 o godz. 12:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#52
|
|
Jovanović gra, a właściwie grywa, u nas już 2. sezon i ciagle są z nim jakieś problemy: albo ze zdrowime, albo z formą, albo z dyskwalifikacją. Nie widzę podstaw do zbyt dużego optymizmu, wręcz przeciwnie gra coraz gorzej
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#53
|
|
A czemu nie miał by zagrać w końcu Quioto na szpicy? Podobno jest w stanie nabiec na prostopadłą piłkę, bo jak Melikson takie rzuca to i Genkov i Boguski sobie średnio radzą (no dobra Bułgar nie radzi sobie wogóle). czyżby Honduranin był aż tak słaby, że przebija go MESA? To po co się go tu ściągało?!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
|
Ktoś tam musi grać. A na bokach u nas bieda niebywała. Dlatego wymagania u nas co do skrzydłowego nie są szczególnie wygórowane. Efekty takiej sytuacji każdy widzi.
Ostatnio edytowane przez Arked : 24.11.2012 o godz. 13:53.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#56
|
|
Paradoksalnie im bedziemy mieli słabsze wyniki tym predzej mozemy pożegnać Bednarza co by było nam na reke. A co do Romka to napewno predzej on strzeli nam gola niż sikorski wiec może warto bylo by go wypróbować na szpicy
![]()
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#57
|
|
Tak sobie można pisać. Ale skład będzie pewnie ten sam, tylko że Sikorski zmieni Ilieva i na tym się skończy że przegramy 0-1 bo my nie będziemy mieli stworzyć sytuacji, a taki Frederiksen sprezentuje gola dla Ruchu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#58
|
|
Bo Daniel jest w dobrej formie.
Swoją drogą - jak on gra kiedy jest w słabej!? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#59
|
a co, obserwowałeś Jovanovicia przez 5 lat gry w Partizanie ? oglądałes wszystkie jego występy w karierze ? Vidlicka , Branco ? lekarz w sobotę tez pracuje , zalecam a może Cikos był 5,5 raza lepszy ? a Singlara to nie nękały kontuzje ? rzucasz liczbami , tylko po co ? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#60
|
|
Dla mnie Jovanović to jest człowiek chaos.
Jeden z najsłabszych obrońców jacy byli w Wiśle za Cupiała. Kryje na radar, wchodzi "na raz", nie ma techniki. Już kiedyś o tym pisałem, to się wszyscy oburzyli bo...płakał po przegranych Derbach Dla mnie 400tysE jakie za Niego daliśmy to większa porażka jak 350 za Łobodzińskiego. ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|