The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 21.11.2012, 16:09
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.

Pareiko
Jovanovic Chavez Jaliens Burliga
Wilk Garguła Sobolewski
Quioto Melikson
Boguski

1:0 dla Wisły
Powód: Wymuszona zmiana za Genkova Boguski.
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 23.11.2012 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 21.11.2012, 20:43
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.

Pareiko
Jovanovic Chavez Jaliens Burliga
Wilk Garguła Sobolewski
Quioto Melikson
Genkov

1:0 dla Wisły
Ja się cały czas okłamuje, że to wszystko to było finansowe czyszczenie Wisły pod transfery w przerwie.
I wymyśliłem to na trzeźwo
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.11.2012, 11:01
Ta drużyna nie ma argumentów, żeby w Chorzowie wygrać.
..
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.11.2012, 11:36
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.


Puchary, transfery, Wisla... Nie sadzilem, ze sa tu jeszcze tacy naiwniacy co to wierza w puchary i w to, ze Wisla sie bedzie wzmacniac. A jednak...

Chyba przespales ostatnie pare miesiecy i dopiero sie obudziles. To na "dzien dobry" sugeruje zajrzec w tabele oraz obejrzec (sic!) wszystkei mecze Wisly z tej rundy. Wrocisz nawrócony i oczyszczony.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.11.2012, 12:09
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ta drużyna nie ma argumentów, żeby w Chorzowie wygrać.
Jak to nie? A sportowa złość, o której co mecz mówi Kulawik?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.11.2012, 14:34
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jak to nie? A sportowa złość, o której co mecz mówi Kulawik?
Nie zapomnij o poważnych rozmowach deklarowanych przez Gargułę!!!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 23.11.2012, 11:50
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.11.2012 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 23.11.2012, 12:00
progres, w jechaniu windą w dół widoczny w każdym meczu!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.11.2012, 15:43
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.
A co to ma wspólnego z tematem Ruch Chorzów : Wisła Kraków? Jak chcesz się wyżalić, to załóż sobie temat: " Mój drogi pamiętniku..." .

Co do meczu, to będzie toporne widowisko. Mam nadzieję, że uda się zdobyć jakieś punkty. Aczkolwiek patrząc kto może stanowić nasz blok defensywny, to modlę się, aby udało się strzelić bramkę. Bo wydaje mi się, że Ruch coś wbije... :/
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 23.11.2012 o godz. 16:03.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.11.2012, 16:40
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.
Daj spokój Tchechris ... wiadomo, że łatwiej się kibicuje jak są sukcesy ... ale trzeba przetrwać też słabsze lata.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.11.2012, 19:12
Nie ma się co łudzić ,że zdobędziemy w Chorzowie 3 punkty.Chciałbym ale kiedy patrze na skład i nasze popisy w tym sezonie po prostu nie wierzę.Wiadomo,że pięknie by było wygrać to wszystko do końca....wtedy jakiś tam kontakt z czołówką byłby gwarantowany.Może nawet jakieś transfery zimą...?Zresztą dobra...Aż przykro patrzeć na to co się dzieję...pozostają tylko wspomnienia...i nadzieja na lepsze czasy...ale jaką tu mieć nadzieję?Jeszcze rok temu pokonaliśmy Twente...Kto by pomyślał wtedy też o proteście...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.11.2012, 19:40
Wg trenera Siksa jest w dobrej formie więc jestem pełen optymizmu...
A serio to w tym momencie wydaje mi się, że remis będzie dobrym wynikiem.
Aczkolwiek jak wiadomo w czasie/po meczu ta optyka może się zmienić.
Ostatnio edytowane przez arti : 23.11.2012 o godz. 19:45.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.11.2012, 21:22
..................Pareiko
Burliga Chavez Jaliens Frederiksen
.................. Wilk
Garguła Melikson Chrapek/Sikorski
............Quioto Boguski

No ten skład nie powala .... ale nawet taki może wygrać.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.11.2012, 21:42
Kiedy zobaczę skład na mecz to pewnie się już nie zdziwię. Chociaż miłym zaskoczeniem chciałbym aby został któryś z debiutantów, o ile któryś wejdzie(Buras, Karłowicz[spokojnie może rywalizować z Genkovem, skoczny, wysoki, z niezła techniką], Lepiarz, Stolarski). Obstawiam że linia pomocy będzie wyglądać tak
Melikson-Garguła-Chrapek--------------------Sikorski który będzie starał się unikać piłki.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 24.11.2012, 00:03
Nieznosze grac w tym hanysowie ,jakos nigdy nic tam nam nie wychodzilo,wiec teraz mam rowniez lipne przeczucia.

Ale nie ma co Kulawik twierdzi ze ma super tajną bron ,ktora wgniecie niebieskie Smerfy z Chorzowa-ta broń to Daniel Sikorski.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 24.11.2012, 01:36
Trener Kulawik zapowiedział na łamach prasy, że para stoperów na Ruch to Jaliens-Chavez. Oznacza to w praktyce, że na bokach zagrają Duńczyk i Burliga. Obaj są dla mnie powodem do niepokoju. Zastanawia mnie dlaczego nie gra Uryga? Czy jest aż tak słaby żeby nie wąchać placu nawet przy pro-młodzieżowym trenerze? Pomoc jak dla mnie powinna wyglądać następująco: Melikson, Wilk, Sobol, Chrapek, Szewczyk. W ataku Boguski. Ale pewnie i tak wystąpi Garguła i Sikorski. I żeby było jasne: ja uważam, że Sikor to jeden z najciężej pracujących piłkarzy w Wiśle. Tylko czy to jego wina, że jest za słaby, a Bednarz się uparł żeby go zatrudnić? W Chorzowie będzie remis. Nie żebym znał wynik meczu przed jego rozpoczęciem. To po prostu mój typ.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 24.11.2012, 09:47
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Trener Kulawik zapowiedział na łamach prasy, że para stoperów na Ruch to Jaliens-Chavez. Oznacza to w praktyce, że na bokach zagrają Duńczyk i Burliga. Obaj są dla mnie powodem do niepokoju. Zastanawia mnie dlaczego nie gra Uryga? Czy jest aż tak słaby żeby nie wąchać placu nawet przy pro-młodzieżowym trenerze? Pomoc jak dla mnie powinna wyglądać następująco: Melikson, Wilk, Sobol, Chrapek, Szewczyk. W ataku Boguski. Ale pewnie i tak wystąpi Garguła i Sikorski. I żeby było jasne: ja uważam, że Sikor to jeden z najciężej pracujących piłkarzy w Wiśle. Tylko czy to jego wina, że jest za słaby, a Bednarz się uparł żeby go zatrudnić? W Chorzowie będzie remis. Nie żebym znał wynik meczu przed jego rozpoczęciem. To po prostu mój typ.
Na prawą obronę jest Serb.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 24.11.2012, 10:08
Ten Serb to jest najgorszy prawy obrońca w całej lidze. Nie zdziwiłbym się gdyby okazał się również najgorszy w całej pierwszej (czyli drugiej) lidze. Dlatego niech gra Burliga, Uryga czy nawet Sobolewski jako śr obrońca a Jaliens z boku... byle niech ten Serb nie wychodzi na boisko.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 24.11.2012, 11:29
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ten Serb to jest najgorszy prawy obrońca w całej lidze. Nie zdziwiłbym się gdyby okazał się również najgorszy w całej pierwszej (czyli drugiej) lidze. Dlatego niech gra Burliga, Uryga czy nawet Sobolewski jako śr obrońca a Jaliens z boku... byle niech ten Serb nie wychodzi na boisko.
Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować. Transfer niewypał, ale sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry, ale transfer nie trafiony, mógł ktoś przyjść aby się kształtować, a nie być już ukształtowanym, bo zdecydowanie Serbska piłka jest inna od Polskiej.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 24.11.2012, 12:04
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować. Transfer niewypał, ale sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry, ale transfer nie trafiony, mógł ktoś przyjść aby się kształtować, a nie być już ukształtowanym, bo zdecydowanie Serbska piłka jest inna od Polskiej.
w LM grał i Jaliens i Głowacki , nie mijajmy się z prawdą

Jovanovic nie przeszedł okresu przygotowawczego i to wszystko się teraz na nim odbija . Tyle . Na wiosne jeśli ominą go kontuzje będą z niego ludzie.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 24.11.2012, 12:15
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować.
Mhm.. A nie wiem czy wiesz ale Marek Wasiluk jest aktualnym Mistrzem Polski. Co do Serba ...tak, zasłynął czerwoną kartką za faul w polu karnym z Arsenalem. Sprezentował karnego. I siebie też zaprezentował. Poza tym awansować do LM po reformach Platiniego to żadna sztuka. Byle frajerzy np. tacy jak Partizan, mogą teraz tam "coś prezentować" czyt. dostawać łomot od poważnych drużyn.


syryls napisał(a):Wyświetl post
sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry,
To ogólnie może nadaje się do MMA. O piłce nożnej nie ma pojęcia.


Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na wiosne jeśli ominą go kontuzje będą z niego ludzie.
Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.11.2012 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 24.11.2012, 12:19
Jovanović gra, a właściwie grywa, u nas już 2. sezon i ciagle są z nim jakieś problemy: albo ze zdrowime, albo z formą, albo z dyskwalifikacją. Nie widzę podstaw do zbyt dużego optymizmu, wręcz przeciwnie gra coraz gorzej
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 24.11.2012, 12:41
A czemu nie miał by zagrać w końcu Quioto na szpicy? Podobno jest w stanie nabiec na prostopadłą piłkę, bo jak Melikson takie rzuca to i Genkov i Boguski sobie średnio radzą (no dobra Bułgar nie radzi sobie wogóle). czyżby Honduranin był aż tak słaby, że przebija go MESA? To po co się go tu ściągało?!

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 24.11.2012, 12:59
riv napisał(a):Wyświetl post
A czemu nie miał by zagrać w końcu Quioto na szpicy? Podobno jest w stanie nabiec na prostopadłą piłkę, bo jak Melikson takie rzuca to i Genkov i Boguski sobie średnio radzą (no dobra Bułgar nie radzi sobie wogóle). czyżby Honduranin był aż tak słaby, że przebija go MESA? To po co się go tu ściągało?!
Z nim to są w ogóle jaja... Przyszedł do nas i nastrzelał w sparingach, później b.dobre występy w pucharze Polski, a następnie ta pauza za faul oraz opie.dol z góry na dół od Probierza, a potem coraz słabej. Moim zdaniem chłopak grać potrafi, ale ma problemy z głową. W meczu ze Śląskiem jak spierdzielił wrzutkę to Sobol z 3 razy wołał do niego, że "dobrze nic się nie stało" by go podbudować. Eh jeszcze to wystawianie go na skrzydle bo jest szybki...
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 24.11.2012, 13:43
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Eh jeszcze to wystawianie go na skrzydle bo jest szybki...
Ktoś tam musi grać. A na bokach u nas bieda niebywała. Dlatego wymagania u nas co do skrzydłowego nie są szczególnie wygórowane. Efekty takiej sytuacji każdy widzi.
Ostatnio edytowane przez Arked : 24.11.2012 o godz. 13:53.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 24.11.2012, 13:56
Paradoksalnie im bedziemy mieli słabsze wyniki tym predzej mozemy pożegnać Bednarza co by było nam na reke. A co do Romka to napewno predzej on strzeli nam gola niż sikorski wiec może warto bylo by go wypróbować na szpicy
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 24.11.2012, 14:36
Tak sobie można pisać. Ale skład będzie pewnie ten sam, tylko że Sikorski zmieni Ilieva i na tym się skończy że przegramy 0-1 bo my nie będziemy mieli stworzyć sytuacji, a taki Frederiksen sprezentuje gola dla Ruchu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 24.11.2012, 15:13
riv napisał(a):Wyświetl post
A czemu nie miał by zagrać w końcu Quioto na szpicy?
Bo Daniel jest w dobrej formie.

Swoją drogą - jak on gra kiedy jest w słabej!?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 24.11.2012, 15:24
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.

a co, obserwowałeś Jovanovicia przez 5 lat gry w Partizanie ? oglądałes wszystkie jego występy w karierze ?

Vidlicka , Branco ? lekarz w sobotę tez pracuje , zalecam

a może Cikos był 5,5 raza lepszy ? a Singlara to nie nękały kontuzje ?

rzucasz liczbami , tylko po co ?
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 24.11.2012, 15:38
Dla mnie Jovanović to jest człowiek chaos.

Jeden z najsłabszych obrońców jacy byli w Wiśle za Cupiała. Kryje na radar, wchodzi "na raz", nie ma techniki.
Już kiedyś o tym pisałem, to się wszyscy oburzyli bo...płakał po przegranych Derbach

Dla mnie 400tysE jakie za Niego daliśmy to większa porażka jak 350 za Łobodzińskiego.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:13.