The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 68 10,66%
Prawo i Sprawiedliwość 159 24,92%
Twój Ruch 9 1,41%
Polskie Stronnictwo Ludowe 6 0,94%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 17 2,66%
Solidarna Polska 4 0,63%
Polska Razem 37 5,80%
Kongres Nowej Prawicy 165 25,86%
Ruch Narodowy 97 15,20%
Dziękuje nie głosuje! 76 11,91%
Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
abruzzi
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19891
Stary 14.11.2012, 21:06
Rzeczywiście nie słyszałem o takim zdarzeniu.Jeśli tak było to jest to również haniebne jednak słowo pisane w stosunku do filmiku ma troche mniejsza wage.

Zaczał kręcic zapewne na wypadek własnie takiej sytuacji.
abruzzi
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19892
Stary 14.11.2012, 21:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To nie wiesz, ze PiSowcy (ten najtwardszy elektorat) to są tak samo przykrzy ludzie jak POwcy, Palikociątka itd. Co dzieli tych ludzi? Światopogląd. Co ich łączy? Takie samo zacietrzewienie i zapatrzenie w swoje złote cielce (Kaczyński, Tusk, Palikot). Zrozumcie, że żeby Polska była wielka to nie potrzeba nam przywódców, my mamy wierzyć w Polskę i dla niej żyć, działać a politycy to mają być nasze sługusy a nie mądre głowy, które nam będą mówiły jak mamy myśleć i co robić

http://www.youtube.com/watch?v=31VI0nC_R5Q
Do jakich analogicznych sytuacji porównasz zachowania z pod krzyża czy z Czeladzi? Nienawiść tych ludzi i zacietrzewienie przerasta elektorat wszystkich innych opcji politycznych wzietych razem.

Myślę, że przez takich ludzi których zachowanie inspirowane jest wypowiedziami Kaczyńskiego czy Macierewicza wielu ludzi nigdy nie będzie wstanie sie z tą partia utożsamiac i te 25% to jest maks co ta partia pod obecnym kierwnictwem moze osiagnac
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19893
Stary 14.11.2012, 21:38
Sprawa Józefa Jurzca

http://www.youtube.com/watch?v=NhGxT...layer_embedded#!

Rzygać się chce na tą władze! W jakim my kraju żyjemy do ....y nędzy
TYLKO WISŁA!
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19894
Stary 14.11.2012, 21:58
abruzzi napisał(a):Wyświetl post
Do jakich analogicznych sytuacji porównasz zachowania z pod krzyża czy z Czeladzi? Nienawiść tych ludzi i zacietrzewienie przerasta elektorat wszystkich innych opcji politycznych wzietych razem.
Ludzie są nie tyle zirytowani, co w....ieni. Za głupi jesteś, żeby to zrozumieć, ale to całkiem naturalny proces. Wraz z pauperyzacja społeczeństwa i narastającą niepewnością nasilają się skrajne reakcje.

Propaganda medialna, przeinaczanie faktów tą agresję tylko potęguje - nie jest przypadkiem, że po mordach dostają "dziennikarze" i płoną wozy transmisyjne. A najlepsze dopiero przed nami...

W Rzymie PiS nie działa, a doszło do nawalanki. Przyczyny są z grubsza te same, ale standard życia - nieporównywalny.

Jak już napisałem wcześniej - za głupi jesteś, żeby to zrozumieć. Może za kilka lat?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19895
Stary 14.11.2012, 22:57
Cytat:
Do jakich analogicznych sytuacji porównasz zachowania z pod krzyża czy z Czeladzi? Nienawiść tych ludzi i zacietrzewienie przerasta elektorat wszystkich innych opcji politycznych wzietych razem.
Ale dzisiaj mi goście odpisują Spójrz w lustro to sam może odjrzysz, że masz w sobie pierwiastek tego zacietrzewionego PiSowca. Wyjeb te wszystkie POPiSy do kosza i zacznij myśleć wyższymi kategoriami niż Tusk, Kaczyński, lemingi i mohery.Ja tu nie chce żebyś się przerzucal ze mna zacietrzewieniem i zaściankowością bo druga strona żyje w innych realiach, a za sobą władzę i media więc może siać propagandę na ludzi spod znaku PiS - rozwala ich żartobliwie bo im w przeciwieństwie do przegranej opozycji może być do śmiechu.
A jak już chcesz konkretne przykłady z życia to mało jest naśmiewania się z Kaczyńskiego za wszystko i o wszystko? Wyzywania od oszołomów, nasmiewania się z tragedii smoleńskiej (słyszę strzały), apropo krzyża, któś tam tych starszych ludzi nie prowokował? Chyba nawet krzyże z puszek robiono na krakowskim przedmieściu. To nie jest zacietrzewienie? No i Ryszard Cyba... Także obudź się, jebać POPiSy to jest jedno i to samo gówno, które od 23 lat nie daje nam alternatywy tylko nakazuje nam tkwić w tym gównie postkomunistycznym
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
remeks11
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19896
Stary 14.11.2012, 23:13
Przyłączam się do Wolfiego " za głupi jesteś"...kiedyś to zrozumiesz może po 30-stce może później, a może nigdy....życie, nie wszyscy są orłami.....
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19897
Stary 14.11.2012, 23:57
Ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. Podawane tu są przyklady , dziesiatki przykladów jakie waly robi ekipa rządząca , dzień w dzień. I niektórzy się nie wypowaidaja. Siedzą cichutko i ani mru mru. A jeśli na 50 przypadków Tuskowyznawców /vel Palikociarzy zdaży sie jeden w PIS ie to nagle wyskakują ze słowami " mam, mam , oni też , no patrzcie , co za skandal , do paki z pisiorami" by za dzień dwa znów zapaść w sen zimowy , do nastepnego przypadku
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19898
Stary 15.11.2012, 02:08
... Normalnie kolonia do złupienia jak się to czyta :{ "[...] w Paryżu podkreśla się, iż "Niemcy mają blisko 26 proc. polskiego rynku, podczas gdy (Francja) ma jedynie 6 proc.", co nie odpowiada "różnicom potencjałów (gospodarczych) Francji i Niemiec." http://fakty.interia.pl/swiat/news/l...darcze,1863490
------------------------------------------------
Ponieważ powyżej była też rozmowa o krzyżu, to niezależnie od tego czy istnieje PiS, PO czy nie byłoby ich, czy uważam, że komuś szkodzi gdy ktoś się modli i zapala znicze [oczywiście dla mnie, uważam, że NIE] - zwłaszcza w kontekście tak straszliwej Katastrofy, którą Rząd RP traktuje jak włamanie do garażu,

zapraszam na pokaz tolerancji. To wszystko w kontekście tzw. walki o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

http://vod.gazetapolska.pl/572-usuwa...a-przypominamy
Ostatnio edytowane przez yarow : 15.11.2012 o godz. 02:17.
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19899
Stary 15.11.2012, 02:22
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. Podawane tu są przyklady , dziesiatki przykladów jakie waly robi ekipa rządząca , dzień w dzień. I niektórzy się nie wypowaidaja. Siedzą cichutko i ani mru mru. A jeśli na 50 przypadków Tuskowyznawców /vel Palikociarzy zdaży sie jeden w PIS ie to nagle wyskakują ze słowami " mam, mam , oni też , no patrzcie , co za skandal , do paki z pisiorami" by za dzień dwa znów zapaść w sen zimowy , do nastepnego przypadku

To "ciekawe zjawisko", to oprócz oddelegowanych na "front internetowy" młodzieżówek partii Tuska [czyli lepsza organizacyjnie propaganda], których to działanie już nie jest od oparu lat tajemnicą,

dochodzą "wrzutki" służb specjalnych na Forum. Zwyczajnie, pracownicy "służb" oraz ich kapusie wykonują swoją robotę. To Forum nie jest wyjątkiem. Zwłaszcza, że jest dość rozbudowane a przy tym gromadzi osoby ze środowiska, którym "władza" się interesuje.

Jeśli ktokolwiek uważał albo uważa, że to Forum nie jest rozpracowywane przez "służby", to moim zdaniem jest niepoprawnym idealistą. I optymistą :}

Pozostają jeszcze osoby odporne na wszelaką argumentację. Zacietrzewieni na amen :}. "Nie bo nie". Tak mają :} Istnieją pewnie zresztą niezależnie od orientacji. Prawdą jest jednak wg mnie także, iż antypisowskie, w takim działaniu jakie przytoczyłeś, jest wybitnie mobilne i zauważalne.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Uciekinier z GWprawdy. Lepiej późno niz wcale?

http://www.pch24.pl/korporacja-propagandy,7432,i.html
Ostatnio edytowane przez yarow : 15.11.2012 o godz. 03:05.
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19900
Stary 15.11.2012, 08:05
PRL bis pod rządami POstkomuny. Żeby nie skończył tak jak ś.p. ks. Popiełuszko. Najpierw zastraszanie a potem twardsze metody np. na "samobójstwo".:

Cytat:
Policja nęka za kazanie o Smoleńsku

Patriotyczne kazanie wygłoszone przez wikarego kościoła w Sadowej stało się powodem interwencji policji. Funkcjonariusze nie zawahali się nawet odwiedzić proboszcza parafii, który w tym czasie leżał w szpitalu.

Sadowa, niewielka miejscowość w powiecie węgrowskim, stała się w ubiegłą niedzielę areną skandalicznych wydarzeń. Funkcjonariusze miejscowej policji otrzymali doniesienie na treść kazania, które wygłosił ks. mgr Tomasz Duszkiewicz, wikariusz tamtejszego kościoła.

– Patriotyczne kazanie wygłoszone z okazji Święta Niepodległości dotyczyło grzechów popełnianych w ojczyźnie i odwoływało się do ks. Piotra Skargi – mówi „Codziennej” ks. Duszkiewicz. – Mówiłem, że są grzechy, które mogą doprowadzić do zatraty ojczyzny i w konsekwencji nawet do rozbiorów. Mówiłem o kłótni w narodzie, o tym, jak zwalczany jest Kościół – opowiada duchowny. Część kazania dotyczyła również katastrofy smoleńskiej i ujawnienia faktów dotyczących obecności materiałów wybuchowych na wraku rządowego tupolewa. Ksiądz mówił m.in. o tym, że jego zdaniem w Smoleńsku doszło do zamachu i w mocnych słowach domagał się rozliczenia winnych.

Na wikarego doniósł jeden z uczestników nabożeństwa, znany w mieście przyjaciel komendanta policji. – Kiedy odwiedziłem księdza proboszcza w szpitalu, policja już tam była. Mówili, że chcą odwiedzić schorowanego kapłana, ale tak naprawdę chodziło o mnie – mówi ks. Duszkiewicz. Funkcjonariusze mieli pretensje o treść kazania, m.in. o nieprawdziwe ich zdaniem słowa na temat nękania wiernych, którzy wybierali się do Warszawy na marsze „Obudź się, Polsko” oraz w obronie telewizji Trwam. – Chcieli nakłonić mnie, bym podczas kolejnego nabożeństwa odwołał treść homilii. Kłamali i przekręcali moje słowa. Nie powiedziałem nic niezgodnego z prawdą. Nie odwołam swoich słów, nie ma takiej możliwości – opowiada duchowny.

O tym, że interwencja policji rzeczywiście miała miejsce, mówi „Codziennej” sierżant Anna Maliszewska, rzecznik policji w Węgrowie (na terenie tej gminy leży parafia w Sadowej). – Przeprowadzono rozmowę i sporządzono notatkę. Księdzu zwrócono uwagę, że jego słowa dotyczące policji nie były prawdą – dodaje.

Co jednak istotne, fakt nienaturalnego zainteresowania policji uczestnikami obu marszów potwierdza Robert Gołaszewski z łochowskiego Klubu „Gazety Polskiej”. – Policja pytała o trasę przejazdu, numery rejestracyjne i liczbę uczestników wyjazdu – mówi. Interpelację w tej sprawie złożył na ręce ministra spraw wewnętrznych poseł PiS Zbigniew Kuźmiuk. – Czy pan minister uważa, że wzywanie na takie rozmowy organizatorów tych wyjazdów jest zgodne ze standardami demokratycznego państwa prawa? – pyta parlamentarzysta. Odpowiedzi nie ma w dalszym ciągu. Termin wyznaczony ustawą minął, jednak MSW go przedłużyło.
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19901
Stary 15.11.2012, 10:21
lazy napisał(a):Wyświetl post
Z 2 postów o Stuhrze: "debil", "frajer", "szmata"

Ale my nie rozmawiamy o Stuhrze. Skądże znowu.

A ja się właśnie dowiedziałem, że "lubię się szmacić i być pachołkiem Europy, USA i Żydów ..."

to o czym my tu rozmawiamy kolego serek.c2?
Jasne że debil i frajer, bo jak się jest niedouczony to się dziobem nie kłapie. Takiej kompromitacji kogoś kto uchodził za inteligentnego i wykształconego dawno nie było. Już do końca życia będzie miał przydomek "cedynia" , albo jeszcze lepszy. Teraz zamiast przeprosić za swoje brednie udaje głupiego.

Cytat:
W rozmowie z Moniką Olejnik aktor nie rozwodził się nad tym tematem. - Moją wpadkę historyczną internauci komentują bardzo zabawnie – powiedział.
A co do propagandowego filmu.

Cytat:
Hermann Schaper (born 12 August 1911 at Straßburg im Elsass, Germany – deceased), was a German member of the NSDAP (card number 105606) and SS (No. 3484) during the Second World War. He was responsible for atrocities committed by the Einsatzgruppen in Poland and the Soviet Union and was convicted after the war of numerous war crimes[...] Schaper's Einsatzgruppe was subdivided into dozens of smaller commandos (Einsatzkommandos) numbering from several to several scores of people whose mission was to kill Jews, communists and the NKVD collaborators in the captured territories often far behind the advancing German front. The entire Einsatzgruppe employed the same, systematic method of mass killing across many Polish villages and towns in the vicinity of Białystok. Schaper's murderous rampage south-east of East Prussia is fairly well documented, and included Wizna (end of June), Wąsosz (July 5), Radziłów (July 7), Jedwabne (July 10), Łomża (early August), Tykocin (August 22–25), Rutki (September 4), Piątnica, Zambrów as well as other locations.[1]

http://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper


Tyle właśnie ma wspólnego ta propaganda z rzeczywistością ile wypowiedzi aktora z prawdą historyczną.
Hej Nasz TS !!
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19902
Stary 15.11.2012, 13:43
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jasne że debil i frajer, bo jak się jest niedouczony to się dziobem nie kłapie. Takiej kompromitacji kogoś kto uchodził za inteligentnego i wykształconego dawno nie było. Już do końca życia będzie miał przydomek "cedynia" , albo jeszcze lepszy. Teraz zamiast przeprosić za swoje brednie udaje głupiego.


Rzecz w tym, że serek.c2 stwierdził, że dyskusja nie dotyczy Stuhra. A moim zdaniem w pewnym zakresie dotyczyła. Natomiast nie mam nawet najmniejszego zamiaru tłumaczyć Stuhra z wypowiadanych przez niego głupot.

Odnosząc się jeszcze do Twojej wypowiedzi to "kompromitacja" jest już tak powszechnym zjawiskiem, że wszystkim nam spowszechniała. Generalnie podnieca nas, tylko że kompromituje się osoba której np. nie lubimy. Kompromitacje mamy prawie na każdym kroku w mediach. W wywiadach na żywo 90 % gości gada pierdoły, głupoty, kłamstwa, przeinacza fakty, konfabuluje i mówi o rzeczach o których nie ma zielonego pojęcia. Najgorsze jest jednak to że nikt już na to nie reaguje i te "bzdury" zaczynają żyć swoim krótszym lub dłuższym życiem. Dziennikarze łykają te rzeczy jak pelikany i przedstawiają nam w TV, radiu itp jako wiarygodne.
Problem wynika z przyczyn naturalnych - liczba osób kompetentnych do wypowiadania się jest ograniczona. Tymczasem trzeba zapełnić jakąś paplaniną czas antenowy w kilkunastu telewizjach i kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych. Drugi powód jest ekonomiczny - trzeba wyprodukować informację która się sprzeda.

Niektórzy nazywają to propagandą. Tymczasem jest to wspólny mianownik głupoty dla prawie wszystkich mediów (czy to Wyborcza, czy GPC, TVN, TRWAM, TVP, POLSAT itp.). Nie chodzi o sprzedawanie idei, tylko o faszerowanie nas ogłupiającym bigosem informacyjnym.

Dobrym przykładem są tytułu na portalach internetowych. Weźmy 2 główne - wp.pl i gazeta.pl
Od 2 lat obserwuję totalną degrengoladę obu tych portali. Tytuły na Wirtualnej chcą przyprawić o zawał, a tymczasem artykuł jest o czym innym. Albo o tym np. że Kubica ziewnął przeglądając fotki nowego bolidu Ferrari. Generalnie klimat jest taki, że zagłada czycha na nas na każdym kroku. Na gazecie za to mamy tysiąc pińset informacji z dupy wziętych. I wciskają nam że to śmieszne/straszne/szokujące. Poziom merytoryczny artykułów woła o pomstę do nieba. Klimat hipstersko - gimnazjalny.
c.d.n.
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19903
Stary 15.11.2012, 15:49
halo, admin, jesteś tu? Może pokazać Ci jakie metody stosujesz? Dostałem bana na tydzień, za nazwanie posła Górskiego idiotą, a na tej stronie mozna przeczytać kilka postów obrażających innych : Z 2 postów o Stuhrze: "debil", "frajer", "szmata"

jakaś pisowska spóldzielnia to jest, czy są równi i rowniejsi?
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19904
Stary 15.11.2012, 15:52
Szpen napisał(a):Wyświetl post

jakaś pisowska spóldzielnia to jest
dopiero teraz to zauważyłeś ?
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19905
Stary 15.11.2012, 16:09
lazy napisał(a):Wyświetl post
Rzecz w tym, że serek.c2 stwierdził, że dyskusja nie dotyczy Stuhra.
Skoro wycięliście mojego krótkiego posta napiszę dłuższego - przeczytaj lazy jeszcze raz co napisałem, dyskusja toczyła się o Stuhrze ale nie dlatego, że zagrał w filmie (jak sugerowałeś) a w związku z jego wypowiedzią. Nadal tego nie ogarniasz?

Panowie powyżej - rozumiem, że dla Was Stuhr nie zachował się jak szmata? nie widzicie nic złego w jego wypowiedziach (także tych już po gafie?)? A i jeszcze jedno - co ma PiS do wypowiedzi aktorzyny i oceny tej wypowiedzi przez forumowiczów?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 15.11.2012 o godz. 16:12.
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19906
Stary 15.11.2012, 16:13
a czy się różni gafa Stuhra od gafy górskiego, który jest za rodzeniem dzieci pochodzących z gwałtu? Jakby Ci tfu żonę zgwałcili, też byś chował jak swoje?
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19907
Stary 15.11.2012, 16:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Skoro wycięliście mojego krótkiego posta napiszę dłuższego - przeczytaj lazy jeszcze raz co napisałem, dyskusja toczyła się o Stuhrze ale nie dlatego, że zagrał w filmie (jak sugerowałeś) a w związku z jego wypowiedzią. Nadal tego nie ogarniasz?

Panowie powyżej - rozumiem, że dla Was Stuhr nie zachował się jak szmata? nie widzicie nic złego w jego wypowiedziach (także tych już po gafie?)?
Widzę że zmieniłeś retorykę.

O Stuhrze rozmawiamy bo zagrał w filmie "Pokłosie", który sprokurował pytania o prawdę historyczną i zasadność jej pokazywania. Stąd też głupia wypowiedź aktora, którą nie będzie się szczycił. BTW ma jednak spory do siebie dystans i dziś w Esce trochę się z siebie ponabijał.
Ergo, gdyby nie ten film to nie byłoby dyskusji.

Wniosek z tego że jak się na czymś nie znamy to lepiej się nie wypowiadać. Czego sobie i wszystkim tu zgromadzonym życzę.
c.d.n.
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19908
Stary 15.11.2012, 16:24
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a czy się różni gafa Stuhra od gafy górskiego, który jest za rodzeniem dzieci pochodzących z gwałtu? Jakby Ci tfu żonę zgwałcili, też byś chował jak swoje?
Nie pytałem Cię o posła Górskiego tylko o Stuhra. Za co bana dostałeś nie wiem i za bardzo mnie to nie obchodzi. Wypowiedzi odnośnie "dzieci z gwałtu" nie słyszałem - jak usłyszę to się ustosunkuję.

lazy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że zmieniłeś retorykę.
Nadal uważasz, że moja wypowiedź stwierdza, że dyskusja nie dotyczy Stuhra? Czy może przeczytałeś raz jeszcze i się zreflektowałeś?
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19909
Stary 15.11.2012, 16:51
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a czy się różni gafa Stuhra od gafy górskiego, który jest za rodzeniem dzieci pochodzących z gwałtu? Jakby Ci tfu żonę zgwałcili, też byś chował jak swoje?
Proste, że nie ma różnic między wyrażeniem swojej opinii, a kłamstwem historycznym.
Pewnie zapisanie nazwiska osoby ktorej się broni, wielką literą, a tej której się nie lubi małą, jest tym samym czym nazwanie Szpenia debilem. Chociaż, czy to drugie było by gafą...?
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19910
Stary 15.11.2012, 16:52
Szpen napisał(a):Wyświetl post
halo, admin, jesteś tu? Może pokazać Ci jakie metody stosujesz? Dostałem bana na tydzień, za nazwanie posła Górskiego idiotą, a na tej stronie mozna przeczytać kilka postów obrażających innych : Z 2 postów o Stuhrze: "debil", "frajer", "szmata"

jakaś pisowska spóldzielnia to jest, czy są równi i rowniejsi?
Przyznaj się po prostu, że Cię powinęli na Marszu Niepodległości i dlatego nie pisałeś, a nie jakieś bany wymyślasz...
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19911
Stary 15.11.2012, 16:58
jakkfk napisał(a):Wyświetl post
Proste, że nie ma różnic między wyrażeniem swojej opinii, a kłamstwem historycznym.
Napiszę tak - nie karm trolla. Zaraz napisze, że Stuhr też ma własną opinię na temat historii.

Nie zaniżajcie i tak już słabego poziomu. Niech sobie pisze, każdy kto ma IQ powyżej 80 - bez względu na poglądy polityczne - pokiwa z politowaniem głową i przejdzie dalej.

EDIT: Swoją drogą, jakim trzeba być tępakiem żeby bredzić o przywiązywaniu dzieci do tarcz? Każdy normalny człowiek po chwili zreflektowałby się, że majaczy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.11.2012 o godz. 20:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19912
Stary 15.11.2012, 18:33
Żal jednak trochę prof Jerzego Stuhra.Reputacje zbudować bardzo trudno, stracić ją można bardzo szybko.Wiem, że to Starszy i młodszy Stuhr to nie te same osoby, ale jednak żal trochę nazwiska.Ojciec pewnie pali się ze wstydu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 15.11.2012 o godz. 18:35.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19913
Stary 15.11.2012, 18:39
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Żal jednak trochę prof Jerzego Stuhra.Reputacje zbudować bardzo trudno, stracić ją można bardzo szybko.Wiem, że to Starszy i młodszy Stuhr to nie te same osoby, ale jednak żal trochę nazwiska.Ojciec pewnie pali się ze wstydu.
Żebyś się Paweł nie zdziwił...
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19914
Stary 15.11.2012, 18:56
Nie wiem czy śledzicie wiadomości z negocjacji ws. nowego budżetu UE. Sposób przekazu postkomunistycznych mediów zakrawa na kabaret. Zachowujący się jak świszczypał, ubawiony i roześmiany Tusk przedstawiany jest jako heroiczny rycerz walczący o polskie interesy.
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19915
Stary 15.11.2012, 19:10
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Żebyś się Paweł nie zdziwił...
Uważasz, że stary Stuhr byłby dumny z ignorancji historycznej i rażącej niewiedzy swojego wyksztalconego syna, na którego naukę łożył ?
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19916
Stary 15.11.2012, 19:28
Okazuje się, że filmik "POkłosie" finansowany był m.in. przez .....Rosjan:

Cytat:
Film "Pokłosie" jest współfinansowany przez Rosję. Pieniądze na szkodzącą Polsce produkcję filmową przekazała rosyjska rządowa Fundacja Kina. Jak tłumaczy Artiom Wasiliew, producent i współwłaściciel Metrafilms, "film 'Pokłosie' był współfinansowany przez rosyjską rządową Fundację Kina oraz prywatne studio filmowe Metrafilms, z racji interesującego scenariusza".
Wasiliew dodaje:
Poza tym od dłuższego czasu współpracujemy z Polakami. Obecnie przygotowujemy kolejny wspólny projekt z producentem „Pokłosia” Dariuszem Jabłońskim oraz Krzysztofem Zanussim.
Jak przypomina "Gazeta Polska Codziennie" producentem filmu jest Dariusz Jabłoński, właściciel firmy Apple Film Production. Wśród koproducentów znaleźli się: TVP, Canal+ Polska, Attack Film ze Słowacji, Metrafilms z Rosji i Topkapi Films z Holandii.
Z oficjalnych wiadomości wynika, że powstanie filmu kosztowało 9 mln zł. Znaczna część środków pochodziła z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF). Decyzję w tej sprawie podjęła sama dyrektor Agnieszka Odorowicz po pozytywnej rekomendacji ekspertów. PISF przekazał 5,715 mln zł.
Na obraz Pasikowskiego środki przekazał także europejski fundusz Eurimages, administrowany przez Radę Europy. W tym fundusz również są obecni Rosjanie. Należą do Eurimages od 1 marca 2011 r.

Film Pasikowskiego już przed premierą wywołał kontrowersje i krytykę. Filmem poczuł się urażony m.in. znany architekt Czesław Bielecki.
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19917
Stary 15.11.2012, 19:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post

EDIT: Swoją drogą, jakim trzeba być tępakiem żeby bredzić o przywiązywaniu dzieci do tarcz? Każdy normalny człowiek po chwili zreflektował by się, że bredzi...
Otóż to, jak to możliwe ze w czyjejś głowie zrodził się taki zlepek słów? Mam wrażenie że praktyka przywiązywania kogokolwiek do tarcz jest niespotykana w żadnym podręczniku sztuki wojennej na świecie z przyczyn pragmatycznych, ciężka taka tarcza. Więc skąd taki pomysł u aktora? Mam wrażenie że rutyna go zgubiła coś tam świtało ale niewiele i jak to artysta stworzył . I tu w ,przyśpieszonym wywiadem, procesie tworzenia najzwyczajniej zadziałała podświadomość i objawił się jakże dziś modny typ "polaka pokutnika" który w każdy nawet najbardziej niedorzeczny sposób będzie przekonywał że żyjąc w "tym kraju" należy czuć się winnym. Środowisko, a tego Maciejowi od najmłodszych lat nie brakowało tak już kształtuje. Nie sądzę że historię spod Głogowa słyszał w wersji cedyńskiej. To jego podświadomość ją sobie przekonwertowała i wypluła w wersji znanej.
Hej Nasz TS !!
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19918
Stary 15.11.2012, 20:05
Ela napisał(a):Wyświetl post
Uważasz, że stary Stuhr byłby dumny z ignorancji historycznej i rażącej niewiedzy swojego wyksztalconego syna, na którego naukę łożył ?
Tego nie wiem, ale jakoś dziwnie przekonany jestem, że nie odradzał synowi przyjęcia tej roli, ani także nie wstyd mu, że jego potomek w takim gównie wziął udział. Kasa się zgadza i to dla nich jest najistotniejsze może jeszcze obok kasy to, że środowisko poklepie po plecach. Zdanie zwykłych ludzi i prawdę historyczną mają tam gdzie zazwyczaj światło nie dociera...
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19919
Stary 15.11.2012, 20:34
Środowisko kibicowskie jest coraz bardziej doceniane ...

----

"Domykanie układu jednak trwa, Cezarego Gmyza nie ma już w "Rzeczpospolitej", jak się bronić przed dalszymi ograniczeniami? Czy siła tego ruchu oddolnego, o którym mówimy wystarczy, czy ten drugi obieg ma w sobie na tyle energii, która pozwoli przebić się ze swoimi hasłami do opinii publicznej?"

Pospieszalski:

"- Zwróćmy uwagę na to, co widzieliśmy na Marszu Niepodległości. Od czterech lat rośnie w siłę środowisko tych młodych, oburzonych, wykluczonych. Oczywiście wśród nich nie są same aniołki, pewnie nie z każdym z nich puściłbym moja piętnastoletnia córkę na wakacje. Natomiast ci oburzeni kibice drużyn z małych miejscowości, przyjeżdżają tu wykrzyczeć swój bunt przeciwko III RP. Są autentyczni. Oni się nie bawią w jakieś tam niuansowanie, dla nich cały establishment polityczny to są ludzie, którzy oszukali i zdradzili. Nie chcą wyjeżdżać za granicę, jak ich rówieśnicy, nauczyli się głośno mówić, że kochają swój kraj i, że są dumni z Polski. Ze wzruszeniem na ich patrzyłem, ze wzruszeniem pełnym empatii. To jest wielki żywioł, wielki ruch. Raczej nie przychodzą na marsze w obronie Telewizji Trwam i na marsze upamiętniające 10 kwietnia co miesiąc. A na Marsz Niepodległości przyszli w olbrzymiej liczbie upomnieć się o Polskę i powiedzieć, że nie zgadzają się na takie życie w naszym kraju. Że nie chcą pracować w jakimś magazynie marketu za 1000 złotych i to tylko wtedy, kiedy mają znajomości u samorządowca z PSL-u, który taka robotę może załatwić."

Za:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/40697...ie-bede-placil
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19920
Stary 15.11.2012, 20:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Otóż to, jak to możliwe ze w czyjejś głowie zrodził się taki zlepek słów? Mam wrażenie że praktyka przywiązywania kogokolwiek do tarcz jest niespotykana w żadnym podręczniku sztuki wojennej na świecie z przyczyn pragmatycznych, ciężka taka tarcza. Więc skąd taki pomysł u aktora? Mam wrażenie że rutyna go zgubiła coś tam świtało ale niewiele i jak to artysta stworzył . I tu w ,przyśpieszonym wywiadem, procesie tworzenia najzwyczajniej zadziałała podświadomość i objawił się jakże dziś modny typ "polaka pokutnika" który w każdy nawet najbardziej niedorzeczny sposób będzie przekonywał że żyjąc w "tym kraju" należy czuć się winnym. Środowisko, a tego Maciejowi od najmłodszych lat nie brakowało tak już kształtuje. Nie sądzę że historię spod Głogowa słyszał w wersji cedyńskiej. To jego podświadomość ją sobie przekonwertowała i wypluła w wersji znanej.
Już chyba wiem. Skojarzyło mu się z "żywą tarczą". Głupota i ideologia dokończyły dzieła zniszczenia...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10.