
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na: | |||
| Platforma Obywatelska |
|
68 | 10,66% |
| Prawo i Sprawiedliwość |
|
159 | 24,92% |
| Twój Ruch |
|
9 | 1,41% |
| Polskie Stronnictwo Ludowe |
|
6 | 0,94% |
| Sojusz Lewicy Demokratycznej |
|
17 | 2,66% |
| Solidarna Polska |
|
4 | 0,63% |
| Polska Razem |
|
37 | 5,80% |
| Kongres Nowej Prawicy |
|
165 | 25,86% |
| Ruch Narodowy |
|
97 | 15,20% |
| Dziękuje nie głosuje! |
|
76 | 11,91% |
| Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 01.2007
Offline |
|
Myślę, że przez takich ludzi których zachowanie inspirowane jest wypowiedziami Kaczyńskiego czy Macierewicza wielu ludzi nigdy nie będzie wstanie sie z tą partia utożsamiac i te 25% to jest maks co ta partia pod obecnym kierwnictwem moze osiagnac |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
|
|
Sprawa Józefa Jurzca
http://www.youtube.com/watch?v=NhGxT...layer_embedded#! Rzygać się chce na tą władze! W jakim my kraju żyjemy do ....y nędzy ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Cytat:
Spójrz w lustro to sam może odjrzysz, że masz w sobie pierwiastek tego zacietrzewionego PiSowca. Wyjeb te wszystkie POPiSy do kosza i zacznij myśleć wyższymi kategoriami niż Tusk, Kaczyński, lemingi i mohery.Ja tu nie chce żebyś się przerzucal ze mna zacietrzewieniem i zaściankowością bo druga strona żyje w innych realiach, a za sobą władzę i media więc może siać propagandę na ludzi spod znaku PiS - rozwala ich żartobliwie bo im w przeciwieństwie do przegranej opozycji może być do śmiechu. A jak już chcesz konkretne przykłady z życia to mało jest naśmiewania się z Kaczyńskiego za wszystko i o wszystko? Wyzywania od oszołomów, nasmiewania się z tragedii smoleńskiej (słyszę strzały), apropo krzyża, któś tam tych starszych ludzi nie prowokował? Chyba nawet krzyże z puszek robiono na krakowskim przedmieściu. To nie jest zacietrzewienie? No i Ryszard Cyba... Także obudź się, jebać POPiSy to jest jedno i to samo gówno, które od 23 lat nie daje nam alternatywy tylko nakazuje nam tkwić w tym gównie postkomunistycznym ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: wrocław
Offline |
|
|
Przyłączam się do Wolfiego " za głupi jesteś"...kiedyś to zrozumiesz może po 30-stce może później, a może nigdy....życie, nie wszyscy są orłami.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Offline |
|
|
Ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. Podawane tu są przyklady , dziesiatki przykladów jakie waly robi ekipa rządząca , dzień w dzień. I niektórzy się nie wypowaidaja. Siedzą cichutko i ani mru mru. A jeśli na 50 przypadków Tuskowyznawców /vel Palikociarzy zdaży sie jeden w PIS ie to nagle wyskakują ze słowami " mam, mam , oni też , no patrzcie , co za skandal , do paki z pisiorami" by za dzień dwa znów zapaść w sen zimowy , do nastepnego przypadku
![]()
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio. Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Offline |
|
|
... Normalnie kolonia do złupienia jak się to czyta :{ "[...] w Paryżu podkreśla się, iż "Niemcy mają blisko 26 proc. polskiego rynku, podczas gdy (Francja) ma jedynie 6 proc.", co nie odpowiada "różnicom potencjałów (gospodarczych) Francji i Niemiec." http://fakty.interia.pl/swiat/news/l...darcze,1863490
------------------------------------------------ Ponieważ powyżej była też rozmowa o krzyżu, to niezależnie od tego czy istnieje PiS, PO czy nie byłoby ich, czy uważam, że komuś szkodzi gdy ktoś się modli i zapala znicze [oczywiście dla mnie, uważam, że NIE] - zwłaszcza w kontekście tak straszliwej Katastrofy, którą Rząd RP traktuje jak włamanie do garażu, zapraszam na pokaz tolerancji. To wszystko w kontekście tzw. walki o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. http://vod.gazetapolska.pl/572-usuwa...a-przypominamy
Ostatnio edytowane przez yarow : 15.11.2012 o godz. 02:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Offline |
|
To "ciekawe zjawisko", to oprócz oddelegowanych na "front internetowy" młodzieżówek partii Tuska [czyli lepsza organizacyjnie propaganda], których to działanie już nie jest od oparu lat tajemnicą, dochodzą "wrzutki" służb specjalnych na Forum. Zwyczajnie, pracownicy "służb" oraz ich kapusie wykonują swoją robotę. To Forum nie jest wyjątkiem. Zwłaszcza, że jest dość rozbudowane a przy tym gromadzi osoby ze środowiska, którym "władza" się interesuje. Jeśli ktokolwiek uważał albo uważa, że to Forum nie jest rozpracowywane przez "służby", to moim zdaniem jest niepoprawnym idealistą. I optymistą :} Pozostają jeszcze osoby odporne na wszelaką argumentację. Zacietrzewieni na amen :}. "Nie bo nie". Tak mają :} Istnieją pewnie zresztą niezależnie od orientacji. Prawdą jest jednak wg mnie także, iż antypisowskie, w takim działaniu jakie przytoczyłeś, jest wybitnie mobilne i zauważalne. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Uciekinier z GWprawdy. Lepiej późno niz wcale? ![]() http://www.pch24.pl/korporacja-propagandy,7432,i.html
Ostatnio edytowane przez yarow : 15.11.2012 o godz. 03:05.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
|
|
PRL bis pod rządami POstkomuny. Żeby nie skończył tak jak ś.p. ks. Popiełuszko. Najpierw zastraszanie a potem twardsze metody np. na "samobójstwo".:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|||
, albo jeszcze lepszy. Teraz zamiast przeprosić za swoje brednie udaje głupiego.Cytat:
Cytat:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_Schaper Tyle właśnie ma wspólnego ta propaganda z rzeczywistością ile wypowiedzi aktora z prawdą historyczną. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
|
Odnosząc się jeszcze do Twojej wypowiedzi to "kompromitacja" jest już tak powszechnym zjawiskiem, że wszystkim nam spowszechniała. Generalnie podnieca nas, tylko że kompromituje się osoba której np. nie lubimy. Kompromitacje mamy prawie na każdym kroku w mediach. W wywiadach na żywo 90 % gości gada pierdoły, głupoty, kłamstwa, przeinacza fakty, konfabuluje i mówi o rzeczach o których nie ma zielonego pojęcia. Najgorsze jest jednak to że nikt już na to nie reaguje i te "bzdury" zaczynają żyć swoim krótszym lub dłuższym życiem. Dziennikarze łykają te rzeczy jak pelikany i przedstawiają nam w TV, radiu itp jako wiarygodne. Problem wynika z przyczyn naturalnych - liczba osób kompetentnych do wypowiadania się jest ograniczona. Tymczasem trzeba zapełnić jakąś paplaniną czas antenowy w kilkunastu telewizjach i kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych. Drugi powód jest ekonomiczny - trzeba wyprodukować informację która się sprzeda. Niektórzy nazywają to propagandą. Tymczasem jest to wspólny mianownik głupoty dla prawie wszystkich mediów (czy to Wyborcza, czy GPC, TVN, TRWAM, TVP, POLSAT itp.). Nie chodzi o sprzedawanie idei, tylko o faszerowanie nas ogłupiającym bigosem informacyjnym. Dobrym przykładem są tytułu na portalach internetowych. Weźmy 2 główne - wp.pl i gazeta.pl Od 2 lat obserwuję totalną degrengoladę obu tych portali. Tytuły na Wirtualnej chcą przyprawić o zawał, a tymczasem artykuł jest o czym innym. Albo o tym np. że Kubica ziewnął przeglądając fotki nowego bolidu Ferrari. Generalnie klimat jest taki, że zagłada czycha na nas na każdym kroku. Na gazecie za to mamy tysiąc pińset informacji z dupy wziętych. I wciskają nam że to śmieszne/straszne/szokujące. Poziom merytoryczny artykułów woła o pomstę do nieba. Klimat hipstersko - gimnazjalny. ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline |
|
|
halo, admin, jesteś tu? Może pokazać Ci jakie metody stosujesz? Dostałem bana na tydzień, za nazwanie posła Górskiego idiotą, a na tej stronie mozna przeczytać kilka postów obrażających innych : Z 2 postów o Stuhrze: "debil", "frajer", "szmata"
jakaś pisowska spóldzielnia to jest, czy są równi i rowniejsi? |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
Skoro wycięliście mojego krótkiego posta napiszę dłuższego - przeczytaj lazy jeszcze raz co napisałem, dyskusja toczyła się o Stuhrze ale nie dlatego, że zagrał w filmie (jak sugerowałeś) a w związku z jego wypowiedzią. Nadal tego nie ogarniasz?
Panowie powyżej - rozumiem, że dla Was Stuhr nie zachował się jak szmata? nie widzicie nic złego w jego wypowiedziach (także tych już po gafie?)? A i jeszcze jedno - co ma PiS do wypowiedzi aktorzyny i oceny tej wypowiedzi przez forumowiczów?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 15.11.2012 o godz. 16:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline |
|
|
a czy się różni gafa Stuhra od gafy górskiego, który jest za rodzeniem dzieci pochodzących z gwałtu? Jakby Ci tfu żonę zgwałcili, też byś chował jak swoje?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
|
![]() O Stuhrze rozmawiamy bo zagrał w filmie "Pokłosie", który sprokurował pytania o prawdę historyczną i zasadność jej pokazywania. Stąd też głupia wypowiedź aktora, którą nie będzie się szczycił. BTW ma jednak spory do siebie dystans i dziś w Esce trochę się z siebie ponabijał. Ergo, gdyby nie ten film to nie byłoby dyskusji. Wniosek z tego że jak się na czymś nie znamy to lepiej się nie wypowiadać. Czego sobie i wszystkim tu zgromadzonym życzę. ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
Nadal uważasz, że moja wypowiedź stwierdza, że dyskusja nie dotyczy Stuhra? Czy może przeczytałeś raz jeszcze i się zreflektowałeś? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
||
Pewnie zapisanie nazwiska osoby ktorej się broni, wielką literą, a tej której się nie lubi małą, jest tym samym czym nazwanie Szpenia debilem. Chociaż, czy to drugie było by gafą...? ![]() Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
Nie zaniżajcie i tak już słabego poziomu. Niech sobie pisze, każdy kto ma IQ powyżej 80 - bez względu na poglądy polityczne - pokiwa z politowaniem głową i przejdzie dalej. EDIT: Swoją drogą, jakim trzeba być tępakiem żeby bredzić o przywiązywaniu dzieci do tarcz? Każdy normalny człowiek po chwili zreflektowałby się, że majaczy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.11.2012 o godz. 20:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
|
|
Żal jednak trochę prof Jerzego Stuhra.Reputacje zbudować bardzo trudno, stracić ją można bardzo szybko.Wiem, że to Starszy i młodszy Stuhr to nie te same osoby, ale jednak żal trochę nazwiska.Ojciec pewnie pali się ze wstydu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 15.11.2012 o godz. 18:35.
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
|
|
Żebyś się Paweł nie zdziwił...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
|
|
Nie wiem czy śledzicie wiadomości z negocjacji ws. nowego budżetu UE. Sposób przekazu postkomunistycznych mediów zakrawa na kabaret. Zachowujący się jak świszczypał, ubawiony i roześmiany Tusk przedstawiany jest jako heroiczny rycerz walczący o polskie interesy.
|
|
|
|
Pro Publico Bono
Od: 08.2003
Offline |
|
|
Uważasz, że stary Stuhr byłby dumny z ignorancji historycznej i rażącej niewiedzy swojego wyksztalconego syna, na którego naukę łożył ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
|
|
Okazuje się, że filmik "POkłosie" finansowany był m.in. przez .....Rosjan:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
. I tu w ,przyśpieszonym wywiadem, procesie tworzenia najzwyczajniej zadziałała podświadomość i objawił się jakże dziś modny typ "polaka pokutnika" który w każdy nawet najbardziej niedorzeczny sposób będzie przekonywał że żyjąc w "tym kraju" należy czuć się winnym. Środowisko, a tego Maciejowi od najmłodszych lat nie brakowało tak już kształtuje. Nie sądzę że historię spod Głogowa słyszał w wersji cedyńskiej. To jego podświadomość ją sobie przekonwertowała i wypluła w wersji znanej.![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
|
|
Tego nie wiem, ale jakoś dziwnie przekonany jestem, że nie odradzał synowi przyjęcia tej roli, ani także nie wstyd mu, że jego potomek w takim gównie wziął udział. Kasa się zgadza i to dla nich jest najistotniejsze może jeszcze obok kasy to, że środowisko poklepie po plecach. Zdanie zwykłych ludzi i prawdę historyczną mają tam gdzie zazwyczaj światło nie dociera...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Offline |
|
|
Środowisko kibicowskie jest coraz bardziej doceniane ...
---- "Domykanie układu jednak trwa, Cezarego Gmyza nie ma już w "Rzeczpospolitej", jak się bronić przed dalszymi ograniczeniami? Czy siła tego ruchu oddolnego, o którym mówimy wystarczy, czy ten drugi obieg ma w sobie na tyle energii, która pozwoli przebić się ze swoimi hasłami do opinii publicznej?" Pospieszalski: "- Zwróćmy uwagę na to, co widzieliśmy na Marszu Niepodległości. Od czterech lat rośnie w siłę środowisko tych młodych, oburzonych, wykluczonych. Oczywiście wśród nich nie są same aniołki, pewnie nie z każdym z nich puściłbym moja piętnastoletnia córkę na wakacje. Natomiast ci oburzeni kibice drużyn z małych miejscowości, przyjeżdżają tu wykrzyczeć swój bunt przeciwko III RP. Są autentyczni. Oni się nie bawią w jakieś tam niuansowanie, dla nich cały establishment polityczny to są ludzie, którzy oszukali i zdradzili. Nie chcą wyjeżdżać za granicę, jak ich rówieśnicy, nauczyli się głośno mówić, że kochają swój kraj i, że są dumni z Polski. Ze wzruszeniem na ich patrzyłem, ze wzruszeniem pełnym empatii. To jest wielki żywioł, wielki ruch. Raczej nie przychodzą na marsze w obronie Telewizji Trwam i na marsze upamiętniające 10 kwietnia co miesiąc. A na Marsz Niepodległości przyszli w olbrzymiej liczbie upomnieć się o Polskę i powiedzieć, że nie zgadzają się na takie życie w naszym kraju. Że nie chcą pracować w jakimś magazynie marketu za 1000 złotych i to tylko wtedy, kiedy mają znajomości u samorządowca z PSL-u, który taka robotę może załatwić." Za: http://wpolityce.pl/wydarzenia/40697...ie-bede-placil |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|