The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się:
Zwycięstwem Widzewa 24 25,26%
Remisem 16 16,84%
Zwcięstwem Wisły 55 57,89%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 29.10.2012, 14:57
thechris napisał(a):Wyświetl post
W calach. 10z

Biedny Maor...
Co tam Maor
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 29.10.2012, 15:06
Myślę, że temat można zamknąć
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 29.10.2012, 15:12
thechris napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że temat można zamknąć
temat można zamknąć, ale ta lista nie zniknie!
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 29.10.2012, 15:16
wlasnie, o co chodzi z tą lista ile kto lat moze dostać za sprzedanie meczu czy wtf ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 29.10.2012, 15:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wlasnie, o co chodzi z tą lista ile kto lat moze dostać za sprzedanie meczu czy wtf ?
nie pytaj i ciesz się, że nie dzielisz z nimi szatni / prysznica
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 29.10.2012, 15:20
Skoro nie zamykamy to hmm... Czyżby gol Wisły ze spalonego?

http://imageshack.us/a/img7/2051/wisla2.png
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 29.10.2012, 15:31
thechris napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie zamykamy to hmm... Czyżby gol Wisły ze spalonego?

http://imageshack.us/a/img7/2051/wisla2.png
trzymając się konwencji powiem tylko, że spalony jak **uj
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 29.10.2012, 15:47
Obawiam się, że jakby tak padła bramka dla Widzewa to by wydłużył się dwukrotnie I spalony "stanąłby" się ewidentny
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 29.10.2012, 15:55
thechris napisał(a):Wyświetl post
W calach. 10z

@down: No, dokładanie Biedny Maor...
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze?

Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą.
Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać.
Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 29.10.2012, 15:59
thechris napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że jakby tak padła bramka dla Widzewa to by wydłużył się dwukrotnie I spalony "stanąłby" się ewidentny
Jaki spalony? Stopy mieli równo z duchem gry takie "spalone" się puszcza. Więc nie rozumiem Twojego podniecenia. Napisz skargę jak masz żal do sędziego. .

<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze?

Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą.
Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać.
Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra.
Spokojnie . To tylko analiza fachowca, można powiedzieć speca. Tak miarodajna w stosunku do Meliksona jak i reszty.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.10.2012 o godz. 16:04.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 29.10.2012, 16:52
No to kilka odpowiedzi ..

thechris napisał(a):Wyświetl post
Wycieczka osobista. .
Nie „wycieczka osobista” tylko rzeczowa ocena całej Twojej postawy na forum.


thechris napisał(a):Wyświetl post
Kłamstwo. Napisałem, że Wisła zdobywała MP grając 26-17 miesięcy temu i klasa/forma zawodników może się mieć to nijak do obecnych czasów.
Sam kłamiesz idąc dalej w zaparte ..sam pisałeś na forum w konkretnym sezonie po kilku kolejkach że „Wisła musi się przyzwyczaić do oglądani pleców Lecha” i co i kicha, bo po kilku kolejkach Twój Lech już nie był taki cudny, to dotyczy całego sezonu (sezonu w którym Wisła zdobyła MP), oraz Twoich kolejnych postów, w których udowadniałeś że inni są lepsi, a jak Wisła wygrywa to tylko szczęśliwie, powtórzę cała Twoja obecność na forum to jedna wielka frustracja człowieka który nie jest wstanie myśleć pozytywnie, współczuje ..


thechris napisał(a):Wyświetl post
Kłmastwo. To byłby nonsens gdybym tak napisał czego oczywiście nie napisałem. Wisła ma prawo być wyżej niż miejsce na które ma skład czyli max 7*. Od wakacji piszę, że każde miejsce ponad to to będzie olbrzymi sukces. Skoro tak napisałem tzn. że dopuszczam taką możliwość, że będzie wyżej.
thechris napisał(a):Wyświetl post
Poprawienie lokaty z poprzedniego sezonu czyli 7. miejsca to będzie mission impossible/olbrzymi sukces, którego jednak się nie spodziewam po ww grajkach.
Nie rozumiesz pojęć których używasz, gdzie ja niby kłamie !?! skoro się nie spodziewasz i piszesz że to będzie mission impasossible, znaczy oceniasz , że tak nie będzie, ja zaś uważam że takie pisanie to czarnowidztwo, bo kadra jest silniejsza niż miejsce w środku tabeli.


Swoją drogą, pomyliłeś się już tyle razy, że moja prośba, wręcz koniecznie przewiduj same porażki Wisły, to pewnikiem będzie odwrotnie.

thechris napisał(a):Wyświetl post
* - To jest moja ocena. Wg twojej Wisła może mieć skład na ćwierćfinał LM - nie widzę problemu.
I po co się wydurniasz i prowokujesz !?! Nigdzie nic podobnego nie napisałem, z barku argumentów zaczynasz zmyślać ..

thechris napisał(a):Wyświetl post
Prowokacja + insynuacje.
A tu akurat zgoda , też tak oceniam całą Twoją obecność na tym forum.


thechris napisał(a):Wyświetl post
Oczywiste jest, że sobie życzę aby Wisła była jak najwyżej .
No cóż, wmawiać możesz różne rzeczy, ale to że życzysz Wiśle jak najlepiej biorąc pod uwagę przewidywanie wyłącznie czarnych scenariuszy oceniam jako przejaw czarnego humoru , hmm i ten akurat sobie cenię. I w sumie tak pewnie należy oceniać twoje posty, jako niepoważne, złośliwe i czasem trącące czarnym humorem, ot tyle.



bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Miłosz, kadra Wisły powinna zdobyć MP w 2012 roku, a nie zdobyła. Możemy się licytować. Myślę, że nie tylko umiejętności czysto piłkarskie decydują o tym, gdzie Wisła w tabeli obecnie się znajduje. Decyduje też cała otoczka, sposób traktowania swoich pracowników, kwestia motywacji do pracy, sama technika doboru współpracowników..
Pełna zgoda, ale tu właśnie chodzi o teoretyczne rozważania, chodzi o nie sztuczne nadmuchiwanie oczekiwań wobec piłkarzy, ale też o nieobniżanie ich wartości ponad granice przyzwoitości, chodzi zwyczajnie o umiar i rozsądek, a ten u thechrisa nie występuje gdy pisze o piłkarzach Wisły, przypomnę , że tak samo o nich pisał w sezonie mistrzowskim , chodzi o umiar i nic więcej.


Jest też jeszcze coś. Otóż Wisła wygrała mecz i zamiast się z tego cieszyć , to czytam gęganie i wieczne narzekanie w sytuacji w której akurat po meczu z Widzewem jest więcej pozytywów , niż było przed meczem. I to jest istota sprawy.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Teraz jest lepiej, ale nie znaczy że dobrze. Oby mecz z Widzewem był potwierdzeniem tendencji wzrostowej, a nie - pojedynczym wyskokiem.
Nie muszę się ze wszystkim zgadzać, a czasem mam i inne zdanie, ale pod tym podpisać się powinien każdy kibic Wisły Kraków, zarówno niepoprawny optymista , jak wieczny pesymista. Niech Kulawik nadrobi to co straciliśmy za Probierza, bo to był czas stracony.


PS.
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
W tej lidze?
Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą.
Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać.
Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra.
No masz rację, ale widać taki mamy folklor na tym forum, że znajdzie się taki facho(f)iec który oceni że Maor Melikosn to piłkarz nie na miarę miejsc w pierwszej trójce, ot taki forumowy folklor.

_____
PS. I na potwierdzenie kolejny facho(f)y tekst kibica-inaczej ..po spodem, tak nonsensowny że bez komentarza , ten o Kwieku ..co to" czapką nakrywa Meliksona", jak już wspominałem po prostu folklor ..
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.10.2012 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 29.10.2012, 16:53
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze?

Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą.
Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać.
Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra.
Potencjał a forma to dwie różne kwestie. Koleś był najlepszym piłkarzem 2 lata temu. Rok temu był jednym z największych rozczarowań ligi i nakrywał Izrealczyka czapką taki wirtuoz jak Kwiek. Jeśli Maor ma taki potencjał i miał tak fantastyczny sezon to dlaczego nikt go nie kupił pomimo promocyjnych cen przy R22? Może dlatego, że potencjalny kupiec patrzy na formę zawodnika? Może sprawdza czy aby nie pikuje w dół? W każdym razie po ostatnim okienku widać, że potencjalny kupiec nie żyje wspomnieniami sprzed dwóch lat tylko bierze pod uwagę i analizuje trochę świeższe dane np. z ostatniego sezonu.


milosz napisał(a):Wyświetl post
kadra jest silniejsza niż miejsce w środku tabeli.
No i okey - szanuje twoje zdanie. Po co to obrażenie, insynuacje i wycieczki osobiste?

milosz napisał(a):Wyświetl post
pomyliłeś się już tyle razy
Za to ja mam nadzieje, że ty tym razem się nie pomylisz i Wisła znowu nie skończy w środku tabeli jak sezon temu tylko wyżej. Mój typ od wakacji to 7. miejsce ale bardzo chciałbym się mylić. Chciałbym, żeby było znacznie wyżej. Może Wisła dokona transferów w zimie i będę miał podstawy aby inaczej oceniać jej szanse. Wszystko jeszcze może się zdarzyć. Nawet z tym składem może być wyżej ale będzie to wynik ponad stan. W sporcie, który bywa nieprzewidywalny wyniki ponad stan się zdarzają a w piłce nożnej nawet dość często.

Poza tym ty cały czas oceniasz kadrę jakby to był FM. Nie jest. Nazwiska i skill to tylko jeden element w realu. Liczy się cała otoczka wokół. Klimat, atmosfera w klubie, również ruchy "na górze", które też biorę pod uwagę. To też niestety uleciało... nie ma tu żadnego głodu sukcesu. Nie widzę też chemii między grajkami. Raczej w każdym meczu widzę postawę, którą najlepiej opisał Kirm: "po prostu zostaje jeden mecz mniej do końca sezonu". Dlatego oceniam szanse Wisły w lidze tak jak oceniam. Proponuję wrócić do rzeczywistości.

A co do moich "pseudo-analiz" to lepsze takie niż opieranie się na sukcesach sprzed 17-26 miesięcy i przekładanie wydarzeń w tak odległym okresie na teraźniejszość. To jest dopiero dogłębna, logiczna i przemyślana "analiza".


@down

fialo napisał(a):Wyświetl post
przyda się w bukmacherce
Bukmacherka to typowanie wyników pojedynczych meczów. Jakbyś czytał uważniej to zwróciłbyś uwagę, że wspominam o wynikach w kontekście całego sezonu (czasami rundy) a nie pojedynczych "wyskoków". Nie ma to jak mieć "dobrą beke" i nie do koca wiedzieć nawet z czego
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 29.10.2012, 17:57
Na tym forum było już od groma absurdów, ale listy śmiesznego chrisa jeszcze nie gral

Ogólnie to dobra beka, czekam na kolejne listy, może tak zacny fachowiec podsumuje naszą kadrę ME i jej "potencjał miejscowy", a następnie pójdź chłopie na całość podsumuj Serie A i Premiership, przyda się w bukmacherce
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 29.10.2012, 22:36
thechris napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie zamykamy to hmm... Czyżby gol Wisły ze spalonego?

http://imageshack.us/a/img7/2051/wisla2.png
raczej nieprawidłowo naniesiona linia przez realizatorów, co widać po linii koszenia trawy

Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 30.10.2012, 00:25
Linia koszenia trawy też nie musi prosta. Ale akurat po prolegijnym do bólu Canal minus można się spodziewać takiej manipulacji.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 30.10.2012, 02:13
thechris napisał(a):Wyświetl post
Linia koszenia trawy też nie musi prosta. Ale akurat po prolegijnym do bólu Canal minus można się spodziewać takiej manipulacji.
Musi, chyba że wykaszają znaczy wywalcowują wzorki, inaczej by brzydko wyglądało
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.10.2012 o godz. 02:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 30.10.2012, 10:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Musi, chyba że wykaszają znaczy wywalcowują wzorki, inaczej by brzydko wyglądało
Mam nawet wrażenie, że aktualnie jest wymóg wykaszania trawy w linie rónoległe do końcowej, ewentualnie w kratkę. Inne wzorki są niedopuszczalne, bo takie koszenie pomaga arbitrom w ocenie sytuacji.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 30.10.2012, 10:29
dokladnie. też mi sie coś o uszy obiło, i nawet chyba tylko w linie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 30.10.2012, 18:18
Wg weszlo oczywiście był spalony http://www.weszlo.com/news/12540-Nie...ielnym_liderem
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 30.10.2012, 19:47
Jebać weszlo oczywiście.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 31.10.2012, 10:12
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wg weszlo oczywiście był spalony http://www.weszlo.com/news/12540-Nie...ielnym_liderem
i co z tego.
tak samo na Legii spalony.
a o tym ze pisza ze Widzew powinien dostac czerwoną jakos nie wspominasz? Nie doczytales juz ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 31.10.2012, 10:17
To z tego, że Kucharczyk raczej był na spalonym a Wiślak raczej nie był.

Raczej ja powinienem zapytać: co z tego, że bredzą coś o czerwonej kartce dla Widzewa skoro zweryfikowali wynik i tak na remis 1:1? Poza tym czerwoną przecież dostał Widzewiak. Zapewne chodziło o bezpośrednią czerwoną w pierwszej połowie ale tego już się można tylko domyślać. Poziom pisania na tym portalu jest bardzo różny. Czasem zdążają się dobre artykuły ale ten tekst akurat jest żenujący.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 31.10.2012, 10:55
ale jest też żenujące branie sobie do serca jakiejs ....a niewydrukowanej tabeli na weszło.
piszą bo piszą, stary, jak masz własne zdanie to co sie przejmujesz weszło.

E: dobrze w takim razie "the chris" ze nie wiesz kto pracuje w Weszło i komu symaptyzuje.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.10.2012 o godz. 13:26.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 31.10.2012, 13:15
Nie biorę do serca, bez przesady. Brak obiektywizmu jednie mnie trochę irytuje ale daleko mi do przejmowania się prolegijnym portalem jakim jest wesz(L)o albo cana(L)em minus. Jedynie zwracam uwagę na kolejną interpretacje spornej sytuacji na niekorzyść Wisły w tych mediach.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 31.10.2012, 13:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale jest też żenujące branie sobie do serca jakiejs ....a niewydrukowanej tabeli na weszło.
piszą bo piszą, stary, jak masz własne zdanie to co sie przejmujesz weszło.
Zresztą za tego "spalonego" zostali zjechani od góry do dołu w komentarzach.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 31.10.2012, 21:15
niewydrukowana tabela jest spoko, co nie zmienia faktu że ze spalonym się jebli

ps a co do kibicowania to Stanowski ma na to w....jeden jest chyba za Śląskiem a ten trzeci to nie wiem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 31.10.2012, 21:25
thechris tak, weszło jest za Legią, ty chyba żyjesz w matrixie i nie czytasz artykułów na temat Legii na tym śmiesznym portalu a założyciel weszło Stanowski to już w ogóle ma jazdę na Legię, o czym kiedyś napisał na tej stronie.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 31.10.2012, 21:44
Tam to tylko Barcelona i nic innego.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 31.10.2012, 22:28
Co z tego, że ma jazdę?
Zaczynał jako kibic Legii, teraz jest dziennikarzem ale sentyment na pewno pozostał, co często widać w tendencji pisania.
Kowal jest za Legią.
A za Śląskiem to jest ten koleś 3 sortu co tam smażył artykuły o Lenczyku, on raczej nie pisał na weszlo od początku.. To tyle gwoli ścisłości.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 31.10.2012, 22:40
Weszło to najlepszy portal o tematyce sportowej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:56.