
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Widzewa |
|
24 | 25,26% |
| Remisem |
|
16 | 16,84% |
| Zwcięstwem Wisły |
|
55 | 57,89% |
| Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#181
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#182
|
|
Myślę, że temat można zamknąć
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#183
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#184
|
|
wlasnie, o co chodzi z tą lista ile kto lat moze dostać za sprzedanie meczu czy wtf ?
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#185
|
|
nie pytaj i ciesz się, że nie dzielisz z nimi szatni / prysznica
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#186
|
|
Skoro nie zamykamy to hmm... Czyżby gol Wisły ze spalonego?
http://imageshack.us/a/img7/2051/wisla2.png |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#187
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#188
|
|
Obawiam się, że jakby tak padła bramka dla Widzewa to by wydłużył się dwukrotnie
I spalony "stanąłby" się ewidentny |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław
Offline |
#189
|
|
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze? Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą. Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać. Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#190
|
|
. To tylko analiza fachowca, można powiedzieć speca. Tak miarodajna w stosunku do Meliksona jak i reszty.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.10.2012 o godz. 16:04.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#191
|
||||||
|
No to kilka odpowiedzi ..
Nie „wycieczka osobista” tylko rzeczowa ocena całej Twojej postawy na forum.
Swoją drogą, pomyliłeś się już tyle razy, że moja prośba, wręcz koniecznie przewiduj same porażki Wisły, to pewnikiem będzie odwrotnie.
A tu akurat zgoda , też tak oceniam całą Twoją obecność na tym forum. No cóż, wmawiać możesz różne rzeczy, ale to że życzysz Wiśle jak najlepiej biorąc pod uwagę przewidywanie wyłącznie czarnych scenariuszy oceniam jako przejaw czarnego humoru , hmm i ten akurat sobie cenię. I w sumie tak pewnie należy oceniać twoje posty, jako niepoważne, złośliwe i czasem trącące czarnym humorem, ot tyle.
Jest też jeszcze coś. Otóż Wisła wygrała mecz i zamiast się z tego cieszyć , to czytam gęganie i wieczne narzekanie w sytuacji w której akurat po meczu z Widzewem jest więcej pozytywów , niż było przed meczem. I to jest istota sprawy.
PS.
_____ PS. I na potwierdzenie kolejny facho(f)y tekst kibica-inaczej ..po spodem, tak nonsensowny że bez komentarza , ten o Kwieku ..co to" czapką nakrywa Meliksona", jak już wspominałem po prostu folklor ..
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.10.2012 o godz. 22:19.
|
|||||||
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#192
|
No i okey - szanuje twoje zdanie. Po co to obrażenie, insynuacje i wycieczki osobiste? Za to ja mam nadzieje, że ty tym razem się nie pomylisz i Wisła znowu nie skończy w środku tabeli jak sezon temu tylko wyżej. Mój typ od wakacji to 7. miejsce ale bardzo chciałbym się mylić. Chciałbym, żeby było znacznie wyżej. Może Wisła dokona transferów w zimie i będę miał podstawy aby inaczej oceniać jej szanse. Wszystko jeszcze może się zdarzyć. Nawet z tym składem może być wyżej ale będzie to wynik ponad stan. W sporcie, który bywa nieprzewidywalny wyniki ponad stan się zdarzają a w piłce nożnej nawet dość często. Poza tym ty cały czas oceniasz kadrę jakby to był FM. Nie jest. Nazwiska i skill to tylko jeden element w realu. Liczy się cała otoczka wokół. Klimat, atmosfera w klubie, również ruchy "na górze", które też biorę pod uwagę. To też niestety uleciało... nie ma tu żadnego głodu sukcesu. Nie widzę też chemii między grajkami. Raczej w każdym meczu widzę postawę, którą najlepiej opisał Kirm: "po prostu zostaje jeden mecz mniej do końca sezonu". Dlatego oceniam szanse Wisły w lidze tak jak oceniam. Proponuję wrócić do rzeczywistości. A co do moich "pseudo-analiz" to lepsze takie niż opieranie się na sukcesach sprzed 17-26 miesięcy i przekładanie wydarzeń w tak odległym okresie na teraźniejszość. To jest dopiero dogłębna, logiczna i przemyślana "analiza". @down Bukmacherka to typowanie wyników pojedynczych meczów. Jakbyś czytał uważniej to zwróciłbyś uwagę, że wspominam o wynikach w kontekście całego sezonu (czasami rundy) a nie pojedynczych "wyskoków". Nie ma to jak mieć "dobrą beke" i nie do koca wiedzieć nawet z czego ![]()
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 18:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#193
|
|
Na tym forum było już od groma absurdów, ale listy śmiesznego chrisa jeszcze nie gral
Ogólnie to dobra beka, czekam na kolejne listy, może tak zacny fachowiec podsumuje naszą kadrę ME i jej "potencjał miejscowy", a następnie pójdź chłopie na całość podsumuj Serie A i Premiership, przyda się w bukmacherce ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#194
|
![]() ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#195
|
|
Linia koszenia trawy też nie musi prosta. Ale akurat po prolegijnym do bólu Canal minus można się spodziewać takiej manipulacji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#196
|
![]()
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.10.2012 o godz. 02:16.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#197
|
|
Mam nawet wrażenie, że aktualnie jest wymóg wykaszania trawy w linie rónoległe do końcowej, ewentualnie w kratkę. Inne wzorki są niedopuszczalne, bo takie koszenie pomaga arbitrom w ocenie sytuacji.
![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#198
|
|
dokladnie. też mi sie coś o uszy obiło, i nawet chyba tylko w linie.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#199
|
|
Wg weszlo oczywiście był spalony http://www.weszlo.com/news/12540-Nie...ielnym_liderem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#200
|
|
Jebać weszlo oczywiście.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#201
|
tak samo na Legii spalony. a o tym ze pisza ze Widzew powinien dostac czerwoną jakos nie wspominasz? Nie doczytales juz ? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#202
|
|
To z tego, że Kucharczyk raczej był na spalonym a Wiślak raczej nie był.
Raczej ja powinienem zapytać: co z tego, że bredzą coś o czerwonej kartce dla Widzewa skoro zweryfikowali wynik i tak na remis 1:1? Poza tym czerwoną przecież dostał Widzewiak. Zapewne chodziło o bezpośrednią czerwoną w pierwszej połowie ale tego już się można tylko domyślać. Poziom pisania na tym portalu jest bardzo różny. Czasem zdążają się dobre artykuły ale ten tekst akurat jest żenujący. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#203
|
|
ale jest też żenujące branie sobie do serca jakiejs ....a niewydrukowanej tabeli na weszło.
piszą bo piszą, stary, jak masz własne zdanie to co sie przejmujesz weszło. E: dobrze w takim razie "the chris" ze nie wiesz kto pracuje w Weszło i komu symaptyzuje.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.10.2012 o godz. 13:26.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#204
|
|
Nie biorę do serca, bez przesady. Brak obiektywizmu jednie mnie trochę irytuje ale daleko mi do przejmowania się prolegijnym portalem jakim jest wesz(L)o albo cana(L)em minus. Jedynie zwracam uwagę na kolejną interpretacje spornej sytuacji na niekorzyść Wisły w tych mediach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#205
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#206
|
|
niewydrukowana tabela jest spoko, co nie zmienia faktu że ze spalonym się jebli
![]() ps a co do kibicowania to Stanowski ma na to w....jeden jest chyba za Śląskiem a ten trzeci to nie wiem. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#207
|
|
thechris tak, weszło jest za Legią, ty chyba żyjesz w matrixie i nie czytasz artykułów na temat Legii na tym śmiesznym portalu
a założyciel weszło Stanowski to już w ogóle ma jazdę na Legię, o czym kiedyś napisał na tej stronie.![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#208
|
|
Tam to tylko Barcelona i nic innego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#209
|
|
Co z tego, że ma jazdę?
Zaczynał jako kibic Legii, teraz jest dziennikarzem ale sentyment na pewno pozostał, co często widać w tendencji pisania. Kowal jest za Legią. A za Śląskiem to jest ten koleś 3 sortu co tam smażył artykuły o Lenczyku, on raczej nie pisał na weszlo od początku.. To tyle gwoli ścisłości. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#210
|
|
Weszło to najlepszy portal o tematyce sportowej.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|