
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz? | |||
| Cracovia Kraków |
|
39 | 6,88% |
| Hutnik Kraków |
|
106 | 18,69% |
| Garbarnia Kraków |
|
175 | 30,86% |
| Borek Kraków |
|
46 | 8,11% |
| Tramwaj Kraków |
|
30 | 5,29% |
| Clepardia Kraków |
|
30 | 5,29% |
| Bronowianka Kraków |
|
53 | 9,35% |
| Wieczysta Kraków |
|
36 | 6,35% |
| Wawel Kraków |
|
149 | 26,28% |
| Prądniczanka Kraków |
|
67 | 11,82% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 567. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H
Offline |
#11
|
|
no Hutnik sportowo to może trochę dostaję, ale ostanio dobrze ultrasowali. W tym elemencie to raczej poziom ligi zawyżają
aż sprawdziłem i macie http://www.hutnik.org/php-files/read...?article_id=113 gości pow 22 lat a reszta to roczniki głownie 92 i 93, są w środku tabeli, więc nie tak źle z nimi Powód: huta
Ostatnio edytowane przez neq. : 31.10.2012 o godz. 13:36.
![]() "Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." |
|
|

|
||||||
|
|