
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#11
|
||||
|
Cytat:
Cytat:
Widzę Ilieva potrafi grać w piłkę nie ma siły biegać, zanim dowozi się do polla karego to już jest tak zasapany że nie potrafi podać piłki a strzały to podania do bramkarza. Efektem tego jest że byle Patejuk potrafi zrobić więcej asyst niż Ivica. Problem jest tu również motywacja taki Iliev czy Jaliens nie są już głodni sukcesów. Edi Andrandina 39? letni pilkarz jest kilkakrotnie bardziej efektywny niż Serb. Strzelam że zawodnik z takim CV dostał godziwy kontrakt. Możesz się bawić w takie ironie ale jeśli jakiś skaut przyjedzie oglądać do nas 28 letniego Meliksona i zobaczy, że jest o 8 lat młodszy chłopak który już dużo potrafi to chętniej wyda pieniądze na niego. Co do Genkova to nie wiem czy Ślusarki nie strzelby więcej goli gdyby miał takiego piłkarza jak Melikson obok siebie. Chłop ma całą taktykę ustawioną na siebie, wszyscy grają na niego. Cytat:
Cytat:
Teraz jest moda na krytykowanie polskich piłkarzy, euro słaba liga itd, prawda jest taka że Niemcy, Anglicy, Serbowie potrafią być tak samo zepsutymi ludźmi jak my. Byłem kiedyś świadkiem jak kadra młodzieżowa niemców stacjonowała w jednej z nadmorskich miejscowości gdzie tak chlali, że nie jeden Polak by nie nadążył. Rożnica jest taka że tam piłkarzami zostają ludzie którzy są wyselekcjonowani i są tam szkoleni, mają boiska, super sprzęt i wiedzę trenerów. Natomiast materiał ludzki mamy podobny o ile nie lepszy tylko u nas ojciec musi być wysoko w hierarchii społecznej aby mógł synka zapisać do klubu a chłopak który jako dzieciak biegał z piłką po blokowisku kończy z browarem w ręku i lufką w kieszeni. Winić piłkarzy owszem można tylko to takie uciekanie od prawdziwego problemu bo to system jest przede wszytkim do dupy bo to on produkuje takich piłkarzy. Jak czytacie wywiad z piłkarzem to najczęściej odpowiada: "Tata zaprowadził mnie na pierwszy trening" a nie znalazł mnie pan X z klubu jak kopałem piłkę w meczu dzielnica na dzielnice. Dlaczego Błaszczykowski osiągnął coś w piłce ? Bo ma wujka który pociągnął go za rękę. Cytat:
Szukając jakiś akcji Genkova itd puszczałem sobie mecze na przyspieszeni i jedynie co widziałem to wywroty i machanie łapami, jak raz zgrał dobrze pikę na 90 minut to było dobrze.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.10.2012 o godz. 21:30.
|
|||||
|

|
||||||
|
|