The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 06.10.2012, 09:07
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Czyli okazuje się że Bahr nie taki zły był . Piłkarze Polonii jakoś nie narzekają na przygotowanie fizyczne, bo tego w ogóle nie mieli
Pewnie cały czas grali w piłkę na treningach i teraz dobrze grają w piłkę.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 06.10.2012, 09:55
Łukasz Garguła
Kariera seniorska1 Lata Klub M (G) 1999–2002
2002–2009
2009– Polar Wrocław 37 (4)
GKS Bełchatów 182 (32)
Wisła Kraków mecze/gole 41 (0)

tak na marginesie mogli przynajmniejej zachować resztki pozorów i przegraćz 5-0
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 06.10.2012 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 06.10.2012, 10:00
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Moze ma to zwiazek ze za te transfery odpowiada pewien Lysy Spec,
ktory wczesnei zaslynal wymiana Kosy na Lobo, sciagnieciem Matusiaka, Beto czy Garguly?
Skoro jego pierwsza decyzja bylo zaoranie skautingu, sam kontaktow i weidzy nie ma wcale to zbiera darmowy szrot ( tak jak broni taki Frederiksen to polowa uzytkownikow forum bylaby w stanie grac)
Wystarczy sobie porównać jakich zawodników za darmo ściągał Valx a jakiś Łysy. Co do wczorajszego meczu. Niech Kulawik ustawi drużynę na grę z kontry błagam! My nie mamy zespołu na grę ofensywną.
Może się zrzucimy na podręcznik "pressing we współczesnym futbolu", "bieganie po boisku - nie tylko dla orłów" i wyślemy wszystkim piłkarzom?
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 06.10.2012, 10:08
Sił starczyło na 15 minut , co jest tragicznym prognostykiem na kolejne mecze ,bo to znaczy ,że drużyna jest fatalnie motorycznie przygotowana do sezonu . Oby Kulawik cos z tym zrobil przez te 2 tygodnie przerwy..
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 06.10.2012, 10:54
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Sił starczyło na 15 minut , co jest tragicznym prognostykiem na kolejne mecze ,bo to znaczy ,że drużyna jest fatalnie motorycznie przygotowana do sezonu . Oby Kulawik cos z tym zrobil przez te 2 tygodnie przerwy..

Trener Kulawik - "Zawodnicy są dobrze przygotowani do sezonu pod względem fizycznym.Świadczą o tym wszystkie wyniki badań.Problem leży w głowach".
Zwłaszcza w głowach starszyzny.


serek.c2 -Probierz nie jest żadnym moim trenerskim guru.Chodzi mi tylko o to ,że nawet jakby trenerem był Piotr Kraśko i im się to nie podobało to powinni grać na 100 %. Starszyzna to nie tylko Głowacki i Sobolewski.
Ostatnio edytowane przez fran23 : 06.10.2012 o godz. 11:25.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 06.10.2012, 11:06
fran23 napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza w głowach starszyzny.
Kogo zaliczysz do tej starszyzny? Sobola, Głowę? Przez wiele lat miałeś choćby pół meczu, w którym mógłbyś narzekać na ich zaangażowanie? Nigdy nie widziałem Głowy czy Sobola odpuszczającego mecze. W....ia mnie już to .......enie o buncie (szczególnie w stosunku do tych piłkarzy) - napisał Wam plotkarski portal jakiś anonimowy artykulik a Wy łykacie jak pelikany. Zajmijcie się lepiej swoim trenerskim guru Probierzem, który najwyraźniej oprócz tego, że nie potrafi drużyny poukładać taktycznie, nie potrafi dojść do porozumienia z zawodnikami to jeszcze spierdzielił przygotowanie fizyczne.

Wystarczyło nakreślić drużynie zmianę w sposobie rozgrywania piłki i dopóki starczyło sił jakoś to wyglądało (w stosunku do poprzednich meczów).
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 06.10.2012, 11:12
U nas nie ma starszyzny, za duża rotacja. Może Sobol i Głowa,ale obaj nigdy nie mieli zdolności przywódczych.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 06.10.2012, 11:23
Frederiksen, nikt mnie nie przekona, że potrafi grać 1 na 1 w obronie. Zero krycia.

Dopóki zespół przesuwa się w strefie, jest poprawnie. Kiedy trzeba atakować, ma inwencję i spokój. Widać, że piłka mu nie przeszkadza [hejterzy do cytowania start!]. Ale na boku obrony ZAWSZE przychodzi taki moment, że trzeba dojść do rywala.

Obie bramki (tak jak większość akcji L) z naszej lewej strony. Urban nie jest w ciemię bity.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 06.10.2012, 11:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kogo zaliczysz do tej starszyzny? Sobola, Głowę? Przez wiele lat miałeś choćby pół meczu, w którym mógłbyś narzekać na ich zaangażowanie? Nigdy nie widziałem Głowy czy Sobola odpuszczającego mecze. W....ia mnie już to .......enie o buncie (szczególnie w stosunku do tych piłkarzy) - napisał Wam plotkarski portal jakiś anonimowy artykulik a Wy łykacie jak pelikany. Zajmijcie się lepiej swoim trenerskim guru Probierzem, który najwyraźniej oprócz tego, że nie potrafi drużyny poukładać taktycznie, nie potrafi dojść do porozumienia z zawodnikami to jeszcze spierdzielił przygotowanie fizyczne.

Wystarczyło nakreślić drużynie zmianę w sposobie rozgrywania piłki i dopóki starczyło sił jakoś to wyglądało (w stosunku do poprzednich meczów).

nawet twój guru Kulawik twierdzi, że są dobrze przygotowani tylko im się nie chce ale ty dalej będziesz szedł w zaparte z tym Probierzem

tak głowacki zawsze był nijaki taki wmiare dobry na ekstraklasę obrońca nic ponadto
sobolewski może i walczył z zaangazowaniem jednak lata robią swoje !
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 06.10.2012, 11:32
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
nawet twój guru Kulawik twierdzi, że są dobrze przygotowani tylko im się nie chce ale ty dalej będziesz szedł w zaparte z tym Probierzem

tak głowacki zawsze był nijaki taki wmiare dobry na ekstraklasę obrońca nic ponadto
sobolewski może i walczył z zaangazowaniem jednak lata robią swoje !
Jaki guru chłopie? Szanuję go jedynie za to co dla Wisełki zrobił, o trenerce się nie wypowiadam. A co wg Ciebie Kulawik ma mówić - że zespół jest tragicznie przygotowany? Istnieje coś takiego jak solidarność zawodowa...

Każdy widzi jak na boisku zawodnicy wyglądają szybkościowo i wytrzymałościowo - po prostu daremnie.

"Głowacki był nijaki, Sobol może i walczył"... i tu można dyskusję z Tobą zakonczyć.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 06.10.2012, 11:36
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jaki guru chłopie? Szanuję go jedynie za to co dla Wisełki zrobił, o trenerce się nie wypowiadam. A co wg Ciebie Kulawik ma mówić - że zespół jest tragicznie przygotowany? Istnieje coś takiego jak solidarność zawodowa...

Każdy widzi jak na boisku zawodnicy wyglądają szybkościowo i wytrzymałościowo - po prostu daremnie.

"Głowacki był nijaki, Sobol może i walczył"... i tu można dyskusję z Tobą zakonczyć.

czyli na forumowe myslenie jak Bednarz kłamie to źle a jak Kulawik kłamie to dobrze
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 06.10.2012, 11:37
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
czyli na forumowe myslenie jak Bednarz kłamie to źle a jak Kulawik kłamie to dobrze
Przykład trochę z dupy wzięty... no ale dobrze, pokaz mi jeden mój post w którym krytykuję Bednarza za jego obecną kadencję
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 06.10.2012, 12:12
Akurat z Nami musza przeciwnikom wychodzic strzały zycie tak jak ten pierwszy Kosceckiego i to jeszcze sie musiała pilka odbic od słupka i wpasc. To juz nie pierwszy raz, z Piastem mogło byc podobnie tylko poprzeczki Nas ratowały. Przod wygladał jako tako ale tył to juz tragedia. Ale poczatek bardzo mi sie podobał tylko stalowych nerwow zabrakło - jezeli tak beda grali w kolejnych meczach ale pełne 90 minut to szybko wydostaniemy sie z dołka - tak jak to zrobił Ruch Chorzow.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 06.10.2012, 12:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Akurat z Nami musza przeciwnikom wychodzic strzały zycie tak jak ten pierwszy Kosceckiego i to jeszcze sie musiała pilka odbic od słupka i wpasc. To juz nie pierwszy raz, z Piastem mogło byc podobnie tylko poprzeczki Nas ratowały. Przod wygladał jako tako ale tył to juz tragedia. Ale poczatek bardzo mi sie podobał tylko stalowych nerwow zabrakło - jezeli tak beda grali w kolejnych meczach ale pełne 90 minut to szybko wydostaniemy sie z dołka - tak jak to zrobił Ruch Chorzow.
z piasta też oddawali strzały życia, nie tylko transwestyta, nawet furman próbował się wstrzelić nie trudno o to jak się ma tyyyyle miejsca wolnego


Ruch nie wyszedł z żadnego dołka kopią sie po czołach kto wie czy nawet nie gorzej niż my mają Piecha i Jankowskiego poprostu
Legia też w wielkiej formie nie jest łatwe bramki transwestyty zrobiły różnice
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 06.10.2012, 12:57
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
może dla tego, że część jest emerytami, dodatkowo nie chce im sie biegać na cięzkie treningi odpowiadają buntem, te wszystkie obozy przygotowwcze traktuja jak wakacje
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
a co za różnica obaj leniwi emeryci, gwiazdorzy

czasy kiedy głowacki był średniodobrym obrońcom dawno minęły jaracie się nim bo jest symbolem/wspomnieniem dobrych czasów kiedy Wisła za Kasperczaka grała porywająco
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
ładniej by to brzmiało w ustach boga głowackiego czy innego sobolewskiego ?
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
zasłużone biedoki głowacki sobolewski wilki garguły i inne tępe śmieszne polaczki gołym okiem widać, że bardziej zależy jaliensom ilievom i innym obcokrajowcom którzy są obeznani z ciężką pracą na treningach nie latają całują herbów nie utożsamiają się z kibicami tylko wykonują swój zawód profesjonalnie!! .
Tak z ciekawości zapytam, czy masz jakieś dowody na potwierdzenie twojej śmiesznej tezy, która od kilku dni po przeczytaniu Weszło wałkujesz? Bo jeśli nie to zamilcz!
Może i jest wolnośc słowa ale prosił bym, żebyś tego nie nadużywał, tym bardziej że mnie jako kibica Wisły wkur.wia to że nie odnosisz się z szacunkiem do piłkarzy pokroju Sobolewski czy Głowackiego i rzucasz mięsem nie mając jakichkolwiek dowodów.

Nie trudno domyśleć się że obaj piłkarze są w Wiśle dłużej niż ty o niej paplesz , dlatego powiem ci szczerze : Wolę ich widzieć w Wiśle niż ciebie trollu na trybunach.
Ja masz coś to wyłóż kawę na ławę albo się zamknij, no chyba że lubisz takie zabawy i ciskasz koprami na mieście...to wypada tylko współczuć.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 06.10.2012 o godz. 13:00.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 06.10.2012, 13:03
Pamiętajcie, że internet jest miejscem publicznym.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 06.10.2012, 13:22
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości zapytam, czy masz jakieś dowody na potwierdzenie twojej śmiesznej tezy, która od kilku dni po przeczytaniu Weszło wałkujesz? Bo jeśli nie to zamilcz!
Może i jest wolnośc słowa ale prosił bym, żebyś tego nie nadużywał, tym bardziej że mnie jako kibica Wisły wkur.wia to że nie odnosisz się z szacunkiem do piłkarzy pokroju Sobolewski czy Głowackiego i rzucasz mięsem nie mając jakichkolwiek dowodów.

Nie trudno domyśleć się że obaj piłkarze są w Wiśle dłużej niż ty o niej paplesz , dlatego powiem ci szczerze : Wolę ich widzieć w Wiśle niż ciebie trollu na trybunach.
Ja masz coś to wyłóż kawę na ławę albo się zamknij, no chyba że lubisz takie zabawy i ciskasz koprami na mieście...to wypada tylko współczuć.
portalu weszlo.com nie było jeszcze w planach jak twoi bogowie skarżyli sie na ciężkie treningi i zwalniali trenera

napewno na trybunie na którą uczęszczasz mnie mnie nie widziałeś, nie bywam na rodzinnym
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 06.10.2012, 13:41
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
portalu weszlo.com nie było jeszcze w planach jak twoi bogowie skarżyli sie na ciężkie treningi i zwalniali trenera

napewno na trybunie na którą uczęszczasz mnie mnie nie widziałeś, nie bywam na rodzinnym
Nie Ci "bogowie" skarżyli się na trenera, nie Oni go zwalniali. Inna sprawa - na swoje tezy o zwalnianiu Petrescu też dowodów nie masz - od narzekania do grania przeciwko trenerowi droga daleka.

Podejrzewam, że na trybunie na której bywasz wielu z nas zasiadało (i zasiada nadal) jak na gówno mówiłeś papu.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 06.10.2012, 14:02
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Diaz na środku obrony czy też pomocy zawsze wyglądał przyzwoicie a w dodatku w porównaniu do naszych obecnych gwiazdeczek nigdy nie przechodził obok meczu za co miał u mnie zawsze szacunek mimo momentami katastrofalnej gry na boku obrony.Tak się teraz zastanawiam po kiego chuja pozbyliśmy się Paljicia skoro w klubie wiadomo było, że nas nie stać na lepszego grajka na lewą obronę? To już nie lepiej było zostawić sprawdzonego piłkarza niż ściągać Duńczyka z turnieju dla bezrobotnych? Powiedziałbym, że polityka naszego klubu leży i kwiczy, ale my chyba nie mamy żadnej polityki.
Duńczyk zapewne ma sporo niższy kontrakt niżby chciał Paljic, a że przyszedł nieprzygotowany i być może jest w ogóle słabszy to nieistotne szczegóły...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 06.10.2012, 14:08
arti napisał(a):Wyświetl post
Duńczyk zapewne ma sporo niższy kontrakt niżby chciał Paljic, a że przyszedł nieprzygotowany i być może jest w ogóle słabszy to nieistotne szczegóły...
No, Jacuś się tym chwalił w gazetach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 06.10.2012, 14:47
Puk, puk .... 13 miejsce !
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 06.10.2012, 15:13
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
nie bywam na rodzinnym
Żałuję... Może na następnym meczu zagościsz?
Odpowiedz cytując
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 06.10.2012, 15:25
Co Ty mówisz, że nie ma dowodów na zwolnienie Petrescu "przez" piłkarzy. Sam Cupiał mówił, że to był jego największy błąd. Poszukaj sobie artykułów w których piłkarze mówią, że podczas meczu nie mieli siły biegać przez ciężkie treningi oraz o tym jak chodzili na skargi do prezesa. Gdyby wtedy zamiast trenera wymienić pseudopiłkarzy na gości którym się chce, to pewnie bylibyśmy w tej mitycznej Lidze Mistrzów i dzisiaj nasza sytuacja wyglądałaby całkiem inaczej
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 06.10.2012, 16:48
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kogo zaliczysz do tej starszyzny? Sobola, Głowę? Przez wiele lat miałeś choćby pół meczu, w którym mógłbyś narzekać na ich zaangażowanie? Nigdy nie widziałem Głowy czy Sobola odpuszczającego mecze.
Fajnie tylko, że Sobol od półtora roku mniej więcej jest bardziej ambasadorem Wisły niż jej piłkarzem. Głowacki dopiero co wrócił i na razie gra słabiutko. Zobaczymy co będzie dalej ale pod względem sportowym są to zawodnicy na dziś tak słabi, że lepiej dla Wisły aby nie zbliżali się do murawy. Sentyment do nich mam ale sportowo na dziś oni nie dają zupełnie nic a Sobol nie daje zupełnie nic trzecią rundę z rzędu. Z tego względu zaangażowanie schodzi trochę na drugi plan bo ciężko mówić o zaangażowaniu przebywając w szpitalu/gabinecie lekarskim etc.

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczyło nakreślić drużynie zmianę w sposobie rozgrywania piłki i dopóki starczyło sił jakoś to wyglądało (w stosunku do poprzednich meczów).
15 minut jako takiej gry w stosunku do 5 czy 10 minut w poprzednich meczach to dla mnie żadna różnica. Poza tym inne jest nastawienie Piasta, które mając okazję rozwalić Wisłę szarpie od 1 do 90 minuty chcąc nastukać jak najwięcej goli (trzy poprzeczki) a inne nastawienie Legii mającej świadomość gry o coś w całym sezonie i perspektywę wielu istotnych meczów o 3 pkt. Pierwsze 15 minut Legia zwyczajnie przespała dlatego średnio zorientowany widz mógłby ocenić, że Wisła miała w tym meczu coś do powiedzenia. Nie miała. Ile razy to samo zdarzało się Wiśle kiedy rządziła niepodzielnie w lidze lub nawet kiedy walczyła z kimś łeb w łeb o MP? Po przespanym początku, podrażniona dwa razy przyspieszyła i było pozamiatane. To samo stało się wczoraj tylko w drugą stronę.
Ostatnio edytowane przez thechris : 06.10.2012 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 07.10.2012, 10:30
Jakiś pozytyw, po meczu z Legią. Hm pierwsze 20 minut w naszym wykonaniu naprawdę dobre, patrząc na to jak kopacze prezentowali się przez poprzednie mecze ich zaangażowanie w grę i w ogóle pomysł, to piątek wieczorem, 20 minut to istne niebo!

Przyjemnie się na to patrzyło, więcej gry po ziemi, szybkie podania, wysoki pressing i wszystko ładnie wyglądało. No i to by było na tyle pozytywów z całego meczu bo później już wróciliśmy do swojej starej gry, przytkało ich jak to powiedział Orbit i skończyło się.

Teraz dwutygodniowa przerwa, Kulawik ma czas na to aby coś jeszcze zmienić w naszej grze, nie wiem jakie będę tego efekty, więcej będzie można powiedzieć po meczu z Jagiellonią. Można mieć nadzieję (może i złudną), że w następnym meczu zaprezentujemy znacznie dłuższy okres lepszej gry i narzucimy swoje tempo meczu.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 07.10.2012, 11:56
Po co to piszesz? Większość na forum i tak wie, ze nic się nie zmieniło
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 07.10.2012, 12:18
Z Jagą powiedzmy że mamy duże szansę wygrać , jest to jedna ze słabszych (obok nas ) ekip ekstraklasy . Pokazują równie mało dobrej gry , tyle że mają dużo szcześcia ( jak Pogonią ) , czy sędziów za sobą ( a raczej przeciw Poloni ) .

A jeśli nie wygramy z Jagą , to chyba tym bardziej nie mamy po co jechać później do Łodzi . Oczywiście nie trzeba mówić jak 6 punktów w tych 2 meczach zmieniło by dużo nie tylko jeśli chodzi o pozycję w tabeli , ale chyba ( co ważniejsze ) co piłkarze mają w głowie i o co faktycznie walczą w tym sezonie .
Odpowiedz cytując
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 07.10.2012, 19:28
Zauważcie że nasi kopacze dalej w większości odpuszczają mecze zobaczcie np. na mecz z Piastem i jak ich ogolił Lech, a jak nasi "zagrali" do póki u nas starzy nie zejdą ze sceny,a młodzi nie wygryzą kilku zwycięstw to nic się u nas nie zmieni... poza tym popatrzcie jak nam odjechała reszta... popatrzcie na wyniki naszych w ME...
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 07.10.2012, 19:34
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
Zauważcie że nasi kopacze dalej w większości odpuszczają mecze zobaczcie np. na mecz z Piastem i jak ich ogolił Lech, a jak nasi "zagrali" do póki u nas starzy nie zejdą ze sceny,a młodzi nie wygryzą kilku zwycięstw to nic się u nas nie zmieni... poza tym popatrzcie jak nam odjechała reszta... popatrzcie na wyniki naszych w ME...
Zaprzeczasz sam sobie. Niby ci młodzi, którzy zajmują 12 lokatę w MESIE mają wygryźć kogoś ze składu?
Odpowiedz cytując
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 07.10.2012, 20:40
Źle odczytałeś moje słowa, a w zasadzie może być też tak że użyłem zbyt duży skrót myślowy...

Chodziło mi o to że starzy już są co najmniej wypaleni, a tak na prawdę mają wyjeb.ne...
Jedyna droga to Ci młodzi co są u nas w obecnym składzie i zaczną gryźć na maksa trawę... dzięki temu być może ugramy jakieś punkty... jeżeli to zadziała to być może ktoś w tym zapyziałym zarządzie zauważy że jak ściągnie się młodego z polski, to jest o wiele niższy koszt i o wiele większa szansa że mu się chce... co za skutkuje postawieniem na szkółki...

a to o poziomie naszej ME to taka dygresja była...
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.