
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Nie wiem jakie ligi oglądasz, ale w żadnej z tych które znam pomocnicy nie są zwolnieni z zadań defensywnych, w szczególności - pressingu. Sugerowanie, że Garguła jest zbyt zmęczony jeżdżeniem na dupie żeby dobrze zagrać piłkę jest w ogóle tak abstrakcyjne, że nie wiem jak się do niego ustosunkować. Ustalmy na początku jedno: za Probierza wielu zawodników zaliczyło dramatyczny zjazd, ale akurat Garguła swoją formę utrzymał. Grał tak samo beznadziejnie za Maaskanta i Moskala, czym walnie przyczynił się do ich zwolnienia. Probierz był po prostu pierwszym który miał jaja posadzić leszcza na ławce. Umówmy się - piłkarsko na tym zyskaliśmy, bo Chrapek ma momenty przebłysków boiskowej inteligencji, co dla Garguły jest raczej abstrakcją. Wiem, wiem - zaliczył świetną asystę przy golu Burligi. Jedną. Na ile meczy? Rozumiem, że obecnie nasza kadra jest słaba łamane przez tragiczna, ale to nie znaczy że pora zacząć brać w żyłę. Trudno o bardziej bezproduktywnego zawodnika niż Garguła w Wiśle - on nawet rzutu wolnego nie potrafi wykonać. Chciałbym mieć statystykę podań Garguły - czuję, że nie miałby nawet 50% udanych, z czego większość do najbliższego zawodnika. Nie wiem, może bronienie go uważasz za trendy, w końcu idziesz pod prąd, ale uwierz: nie czyni Cię to inteligentniejszym od innych. Czasem większość ma jednak rację, zwłaszcza jeżeli chodzi o coś tak prostego jak ocena kopania się po czole Garguły. Nie rozumiem tego: ile beznadziejnych meczy i pod iloma trenerami musi zagrać Garguła żeby do niektórych dotarło, że jest słaby? Czy każdy kolejny musi stawiać na niego żeby upewnić się, że jego poprzednicy nie byli jednak debilami? Garguła nie powinien grać w ME. Jego w ogóle nie powinno być w tym klubie, a jeżeli nikt nie ma jaj żeby rozwiązać z nim kontrakt, to sam mogę znaleźć mu jakieś schody do biegania. Pierwszy z brzegu pomysł: Tesco koło Kapelanki, niech pomaga staruszkom torby znosić. Ale nie wiem, werterstyl, może to dla niego zbyt męczące?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2012 o godz. 00:14.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|