The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 02.10.2012, 14:50
Zostało tylko poprosić Legie o jak najniższy wymiar kary. Że ja to musiałem napisać ehhh jakich czasów dożyłem :/
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.10.2012, 16:30
Jeśli nasi wywiozą z Legii całe 0 punktów, a Korona i Ruch wygrają swoje mecze, tu UWAGA, spadniemy na 13 miejsce. Ale spokojnie, przy takim założeniu Zagłębie i GKS dalej mają ten sam dorobek. Więc jeszcze nie jest źle!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 02.10.2012 o godz. 16:33.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.10.2012, 17:03
Myślę, że pora na zmianę w bramce. Wszyscy się już śmieją z Estończyka.

Podpaska kapitańska trafia do Sergeia Pareiki za puszczenie strzału Tomasza Podgórskiego – jeśli nie celowe, to świadczące o nieuchronnie zbliżającej się emeryturze
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 02.10.2012, 19:31
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
zagramy pewnie tak
Pomoc
Chrapek,Szewczyk,Melikson-Iliev ( lub dałbym szanse Urydze)
Obrona
Jovanovic,Bunoza-Chavez,Fred.
Napastinicy
Genkov i jakiś młody
Zamiast Chaveza dać Czekaja lub Głowackiego (może będzie miał asystę na + tym razem )
A taki młody Lepiarz? Co prawda nie na Legię, ale można by mu dać zagrać...
Pomoc dobra, tylko właśnie chyba Uryga/Jaliens zamiast 2-go napastnika...
Na bramce może Miśkiewicz... Choć jeżeli w takim meczu by przegrali to będzie to dla niego tragiczne wejście do drużyny, nawet jakby dobrze bronił...

P.S.
Kiedy wraca Quioto? Gdzie jest Buras?
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 02.10.2012, 19:33
cancer napisał(a):Wyświetl post
Zamiast Chaveza dać Czekaja lub Głowackiego (może będzie miał asystę na + tym razem )
A taki młody Lepiarz? Co prawda nie na Legię, ale można by mu dać zagrać...
Pomoc dobra, tylko właśnie chyba Uryga/Jaliens zamiast 2-go napastnika...
Na bramce może Miśkiewicz... Choć jeżeli w takim meczu by przegrali to będzie to dla niego tragiczne wejście do drużyny, nawet jakby dobrze bronił...

P.S.
Kiedy wraca Quioto? Gdzie jest Buras?
Quioto wraca na mecz z Widzewem dopiero. A co do Burasa, to czy on w okresie przygotowawczym nie miał jakiegoś zabiegu kolana?
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 02.10.2012, 19:40
Ale myślałem, że już trenuje (bo tylko Sobol jest podobno poza treningami)... A podobno miał być wzmocnieniem
Fajnie by było jakby się taki skład wyrobił w pomocy: na środku Uryga i Chrapek, a w przodzie trójka z tej czwórki: Buras, Szewczyk, Melikson i Iliev...
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.10.2012, 20:04
Wynik sprawa w tej chwili drugorzędna - najwazniejsze żeby zaczęli zapieprzać na boisku, bo to co sie dzieje z tymi przepłacanymi kopaczami przechodzi ludzkie pojęcie. Swoją drogą żałośnie wyglądają użalania się kibiców Legii na forum Wisły jakii to słaby sklad mają, skoro wiadomo,ze są w tym meczu zdecydowanym faworytem.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 02.10.2012, 20:16
thechris napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że pora na zmianę w bramce. Wszyscy się już śmieją z Estończyka.

Podpaska kapitańska trafia do Sergeia Pareiki za puszczenie strzału Tomasza Podgórskiego – jeśli nie celowe, to świadczące o nieuchronnie zbliżającej się emeryturze
Ty i te twoje Weszło, młody pelikanie.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 02.10.2012, 20:25
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
zagramy pewnie tak
Pomoc
Chrapek,Szewczyk,Melikson-Iliev ( lub dałbym szanse Urydze)
Obrona
Jovanovic,Bunoza-Chavez,Fred.
Napastinicy
Genkov i jakiś młody
Szewczyk i Chrapek kurcze fajnie młodzi ale małe ogranie ...potrzeba nam na Legie kogoś kto zna zawodników...

najważniejsze żeby była skuteczność w ataku, jak to się mówi mogą nie grac cały mecz a zrobić 2-3 akcje i wykorzystać. A u nas jest z tym kiepsko



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 02.10.2012, 20:35
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą żałośnie wyglądają użalania się kibiców Legii na forum Wisły jakii to słaby sklad mają, skoro wiadomo,ze są w tym meczu zdecydowanym faworytem.
z tym się zgadzam, nie wiem co na celu mają te żale np. takiego kreseqa czy tropika.

Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, więc po co szukać dziury w całym.

Mecz jest w Warszawie, gdzie Wiśle ostatnimi latami gra się po prostu źle (poza wynikiem 0-3 sprzed kilku lat).

Remis to byłby co najwyżej gdyby mecz był w Krakowie, gdzie Legia nie potrafi i nie umie grać.

Normalnie wygląda to jak wchodzenie nie napisze gdzie, czasami aż żal to czytać. Wchodzi się na forum i jest dyskusja między kibicem Legii i Wisły na zasadzie, że kibic Wisły pisze że u nich jest ujnia i w ogóle, po czym czytam wpis kibica Legii, który pociesza kibica Wisły aby się nie przejmował bo w Legii też jest źle i za kilka kolejek może być odwrotnie. Normalnie ręce opadają Kółko wzajemnej adoracji.

To już wolę poczytać "ostrzejszą" dyskusję w dopuszczalnych ramach, niż te mdłe użalanie się.
Odpowiedz cytując
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 02.10.2012, 20:40
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
z tym się zgadzam, nie wiem co na celu mają te żale np. takiego kreseqa czy tropika.

Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, więc po co szukać dziury w całym.

Mecz jest w Warszawie, gdzie Wiśle ostatnimi latami gra się po prostu źle (poza wynikiem 0-3 sprzed kilku lat).

Remis to byłby co najwyżej gdyby mecz był w Krakowie, gdzie Legia nie potrafi i nie umie grać.

Normalnie wygląda to jak wchodzenie nie napisze gdzie, czasami aż żal to czytać. Wchodzi się na forum i jest dyskusja między kibicem Legii i Wisły na zasadzie, że kibic Wisły pisze że u nich jest ujnia i w ogóle, po czym czytam wpis kibica Legii, który pociesza kibica Wisły aby się nie przejmował bo w Legii też jest źle i za kilka kolejek może być odwrotnie. Normalnie ręce opadają Kółko wzajemnej adoracji.

To już wolę poczytać "ostrzejszą" dyskusję w dopuszczalnych ramach, niż te mdłe użalanie się.

Moim zdaniem Legioniści chcą przez takie teksty podkreślić ich wyższość i nic innego bo dobrze wiedzą że grają o klasę lepiej niż teraz Wisła



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 02.10.2012, 20:46
Chce podkreslic ze gramy od 3 spotkan TOTALNA padake, i remisujemy albo przez sedziego ( Astiz i karny ) albo przez frajerstwo przeciwnika ( Gornik ). Dodaje do tego Janka Urbana i jego umiejetnosci ( Gramy w tej chwili jak u schylku jego "rzadow" ) oraz fakt ze na stadionie bedzie stypa. Ja rozumiem ze Wy gracie totalna padake ale u Was moze byc chocby efekt miotly/spinka na ten mecz/ chec pokazania sie nowemu trenerowi. U Nas bedzie Urbanizacja i nic wiecej.
Ja jak sie smieje z Wisly to sie smieje a wyzszosc? Czy gracie dobrze czy zle dla mnie zawsze jestescie gorsi

Mam nadzieje ze takowe wyjasnienie starczy, jak nie to trudno.
EOT w tym temacie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 02.10.2012, 20:49
dlatego jest to "czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię"
Legia zawsze jakoś wzbudzała u mnie obrzydzenie nie bd tu się rozpisywać na ten temat



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 02.10.2012, 22:34
Te kółeczka wzajemnej adoracji są wyrazem beznadziejności ligi i poziomu jaki reprezentują poszczególne ekipy. Czasy, w których w rozgrywkach pojawiał się zdecydowany lider dawno już minęły. Ostatnio to my za Skorży rozwaliliśmy ligę z dużą przewagą. Teraz tego nie ma. Co z tego, że drużyna wygra 3 mecze, jak następne 3 wtopi albo zremisuje Ot taka paskudna przypadłość naszego futbolu, która coraz mocniej staje się wizytówką ligi. I suma sumarum wystarczy uciułać 55-60 pkt i ma się mistrza

Jednakże mecz w Warszawie ma jednego faworyta. Jeśli Wisła nie przegra, będzie to niespodzianka. Jeśli wygra cud nad Wisłą

Co do Pareiki, chyba faktycznie mógłby usiąść na ławce...chociaż na jeden mecz.
What's new?

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 02.10.2012, 22:55
Wiadomo ze nam nigdy w Warszawie mecze nie lezaly .Przegrywalismy tam nawet z Uche ,Szymkiem i Kosą.

Teraz gdzie mamy 11 pozorantów gry w pilke nozną ciezko pisac cokowliek co bych ich obronilo od ostrego w.......u i spadku w strefe spadkową.

welcome in hell
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 03.10.2012, 11:50
Oj coś czuje, że efekt miotły Kulawikowej może zadziałać... Zamiast typowanego przez 4:0 obawiam się, że może być ze 6:0.

Piłkarzyki pewnie już ustaliły: Gramy przeciwko Kulawikowi!
Ostatnio edytowane przez thechris : 03.10.2012 o godz. 12:15.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 03.10.2012, 12:13
A ja stawiam na wyrównaną grę w piłkę, wynik jest sprawą otwartą. Jak ktoś 30 km biegnie z worem kamieni na plecach i nagle ten wór zrzuca to mimo tego że jest baardzo zmęczony zdaje mu się że bez wora mógłby spokojnie biec jeszcze 300 km.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo ze nam nigdy w Warszawie mecze nie lezaly .Przegrywalismy tam nawet z Uche ,Szymkiem i Kosą.

Teraz gdzie mamy 11 pozorantów gry w pilke nozną ciezko pisac cokowliek co bych ich obronilo od ostrego w.......u i spadku w strefe spadkową.

welcome in hell
Bo gdybyśmy wtedy nawet na Legii wygrywali to wygralibyśmy ligę z 30 pkt przewagi .

Teraz nadzieja jest dużo większa niż tydzień temu. Kula nie raz na Legii wygrywał.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.10.2012 o godz. 12:21.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 03.10.2012, 12:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A ja stawiam na wyrównaną grę w piłkę, wynik jest sprawą otwartą. Jak ktoś 30 km biegnie z worem kamieni na plecach i nagle ten wór zrzuca to mimo tego że jest baardzo zmęczony zdaje mu się że bez wora mógłby spokojnie biec jeszcze 300 km.
http://kibole.wroclaw.pl/kibice-warszawy.html
Bo gdybyśmy wtedy nawet na Legii wygrywali to wygralibyśmy ligę z 30 pkt przewagi .

Teraz nadzieja jest dużo większa niż tydzień temu. Kula nie raz na Legii wygrywał.
A co jest tym worem, jeśli wolno zapytać?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.10.2012, 12:41
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
A co jest tym worem, jeśli wolno zapytać?
Najogólniej, filozofia gry "faster, faster" . Czyli zamiast własną konstruktywna grą starać się zmusić przeciwnika do błędu, liczenie na wykorzystanie błędów które przeciwnik popełnił niesprowokowany przez własne frajerstwo lub tych wynikających z wszechobecnego chaosu na boisku. Tak się gra do poziomu IV ligi. Uwierz że próba zmuszenia do takiej gry ludzi potrafiących grać w piłkę to właśnie wrzucenie im na plecy wora kamieni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.10.2012, 14:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Najogólniej, filozofia gry "faster, faster" . Czyli zamiast własną konstruktywna grą starać się zmusić przeciwnika do błędu, liczenie na wykorzystanie błędów które przeciwnik popełnił niesprowokowany przez własne frajerstwo lub tych wynikających z wszechobecnego chaosu na boisku. http://kibole.wroclaw.pl/relacja2.html Tak się gra do poziomu IV ligi. Uwierz że próba zmuszenia do takiej gry ludzi potrafiących grać w piłkę to właśnie wrzucenie im na plecy wora kamieni.
Czyli sądzisz, że pressing i latanie za rywalem miało go zmusić do błędu, przez co mniej było gry w piłkę, a więcej bieganiny i chaosu?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.10.2012, 14:25
Jak się ma piłkę to przeciwnik lata i pressing niepotrzebny. A do błędu należy zmuszać przemyślaną grą bez piłki i odważnym jej wykorzystywaniem wspartym mądrą asekuracją. Czyli jak Zenek w tempo wychodzi na prostopadłą piłkę to Franek mu ją w tempo stara się zagrać, co widząc Józek wie że Franek nie wymięknie i poda do tyłu tylko będzie się starał szarżującemu Zenkowi dograć. Józek jednak wie także że takie podanie wiąże się z ryzykiem straty, dlatego jeszcze zanim Franek swoją próbę podejmie Józek zajmuje taką pozycję, która w momencie niepowodzenia zagrania Franka do Zenka maksymalnie utrudni przeciwnikowi wyprowadzenie kontry, a nawet umożliwi ponowny przechwyt piłki. Kiedy wszyscy wiedzą co mają robić ciężko mówić o chaosie.

maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Czyli sądzisz, że pressing i latanie za rywalem miało go zmusić do błędu, przez co mniej było gry w piłkę, a więcej bieganiny i chaosu?
Pressing i latanie za rywalem to zalety tylko w sytuacji kiedy po odzyskaniu piłki robimy z jej posiadania użytek, ktoś chyba o tym zapomniał, bo po odzyskaniu kopana była na aferę i w 90% przypadków znów tracona, zaczynał się "pressing" i bieganina potęgująca chaos. Typowa lV liga, nie obrażając czwartoligowców.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.10.2012 o godz. 14:33.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.10.2012, 14:52
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak się ma piłkę to przeciwnik lata i pressing niepotrzebny. A do błędu należy zmuszać przemyślaną grą bez piłki i odważnym jej wykorzystywaniem wspartym mądrą asekuracją. Czyli jak Zenek w tempo wychodzi na prostopadłą piłkę to Franek mu ją w tempo stara się zagrać, co widząc Józek wie że Franek nie wymięknie i poda do tyłu tylko będzie się starał szarżującemu Zenkowi dograć. Józek jednak wie także że takie podanie wiąże się z ryzykiem straty, dlatego jeszcze zanim Franek swoją próbę podejmie Józek zajmuje taką pozycję, która w momencie niepowodzenia zagrania Franka do Zenka maksymalnie utrudni przeciwnikowi wyprowadzenie kontry, a nawet umożliwi ponowny przechwyt piłki. Kiedy wszyscy wiedzą co mają robić ciężko mówić o chaosie.



Pressing i latanie za rywalem to zalety tylko w sytuacji kiedy po odzyskaniu piłki robimy z jej posiadania użytek, ktoś chyba o tym zapomniał, bo po odzyskaniu kopana była na aferę i w 90% przypadków znów tracona, zaczynał się "pressing" i bieganina potęgująca chaos. Typowa lV liga, nie obrażając czwartoligowców: http://kibole.wroclaw.pl/pionier.html .
Hm... Patrząc na Twój wywód oraz grę piłkarzy w ostatnich dwóch meczach śmiem twierdzić, że jednak nie zapomina się umiejętności w tydzień, nie traci się przeglądu pola, nie gubi wyćwiczonych schematów (zastawianie się, gra na jeden kontakt, itp.) To się umie.

Co będzie w meczu z Legią? Diabli wiedzą. Równie dobrze możemy wygrać, jak i dostać z piątkę w plecy. Jeżeli piłkarze nie zapomnieli jak się gra (a raczej nie powinni), to może być wymęczone 1-0, lub remis. No chyba że siłą rozpędu nie będzie im się jeszcze chciało.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 03.10.2012, 15:33
Jeśli prawdą jest ze grali na zwolnienie Probierza, to za chuja nie wiem co to będzie za mecz, jedyne co można zrobic to pojsc do szanownych piłkarzy i spytać sie czy Kulawika zwalniają czy nie, czy bedzie im sie chciało czy może nie.

A jeśli to jest nieprawda i po prostu są arcyfatalnie przygotowani do sezonu, i forma z ostaniego meczu jest ich formą aktualna to przyjmiemy 4 do 60 minuty i wtedy jedynym rozwiązaniem sa jakies race na boisko i walkower 0-3
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.10.2012, 15:44
Ciekawe jaką taktykę dobierze Kulawik, moim zdaniem najlepsza jest taka jak miał Piast, czyli 4-1-2-1-2, defensywnym pomocnikiem Wilk, na lewej Chrapek, na prawej Iliev, środkowy ofensywny Melikson, w ataku Genkov i Szewczyk.
Na bramce Miśkiewicz. Pareiko się psuje, trzeba mu pokazać, że nie ma pewnego miejsca w pierwszym składzie. Miśkiewicz jest Wiślakiem, grając w takim meczu będzie się starał na 200% bo to ważny mecz i musi pokazać, że jest lepszy od Pareiki.
Odpowiedz cytując
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 03.10.2012, 16:03
musimy zagrać taka taktytą żeby legioniści mieli trudności. Ustawić najgorszą z możliwych dla nich żeby im przeszkadzać



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 03.10.2012, 16:25
kreseq napisał(a):Wyświetl post
) albo przez frajerstwo przeciwnika ( Gornik )
raczej przez pecha Legii w tym meczu. Nie gramy totalnej padaki, jak próbujesz to udowodnić (nie wiem tylko w jakim celu na forum Wisły). Nie jest różowo, ale i tak na tle ligi wypadamy dobrze. Mogę tak samo napisać, że zremisowaliśmy przez błędy naszych piłkarzy (np. Kuciak z Górnikiem) a nie przez frajerstwo Górnika. Górnik jest u siebie mocny, a my tam zagraliśmy w miarę ok. Z Groclinem również nie było aż takiej padaki jak twierdzisz. Co Groclin zrobił w tym meczu? Nie miał praktycznie nic do powiedzenia i gdyby nie wielbłąd Łukasika to pewnie wyjechaliby z zerem na tablicy wyników.

Serio, to podlizywanie się jest tak mdłe, że aż się słabo robi. Ale to twoja sprawa, rób co chcesz. EOT
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 03.10.2012, 17:23
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Hm... Patrząc na Twój wywód oraz grę piłkarzy w ostatnich dwóch meczach śmiem twierdzić, że jednak nie zapomina się umiejętności w tydzień, nie traci się przeglądu pola, nie gubi wyćwiczonych schematów (zastawianie się, gra na jeden kontakt, itp.) To się umie.

Co będzie w meczu z Legią? Diabli wiedzą. Równie dobrze możemy wygrać, jak i dostać z piątkę w plecy. Jeżeli piłkarze nie zapomnieli jak się gra (a raczej nie powinni), to może być wymęczone 1-0, lub remis. No chyba że siłą rozpędu nie będzie im się jeszcze chciało.
Nie problem w zapomnieniu a w przyjęciu jasnych i skutecznych zasad i konsekwentnym ich realizowaniu, Józek musi wiedzieć czego się może w danej sytuacji spodziewać po Franku, co pozwoli mu na stosowną reakcję z wyprzedzeniem. Inaczej zamiast Franka zaasekurować będzie się zastanawiał czy Franek aby na pewno będzie do Zenka podawał i w wypadku straty spóźni się.

Jasne że ciężko cokolwiek przewidywać, ja liczę na to że wreszcie będą grali w piłkę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 03.10.2012, 17:49
To ja postaram się odbudować u Pana TTJ wiarę w ludzi. Legia na tą chwilę jest i owszem faworytem ale czy 100%? Bo ja wiem? Grają tylko ciut mniejszą chujnię od nas (wrażeń artystycznych nie oceniam - liczy się efekt, a ten nie jest jakoś porażająco lepszy). Jeżeli jest coś na rzeczy ze słynną teorią spiskową to czemu niby mamy dostać oklep? Panowie piłkarze teoretycznie powinni być już w formie a to powinno wystarczyć na wyrównany mecz. Nie widzę aż takich różnic w umiejętnościach kalek z R22 i kalek z Łazienkowskiej. Jak dla mnie wynik jest kwestią otwartą, zresztą jak każdy w naszej żałosnej lidze. Dodatkowo w Wawie robią co mogą żeby odebrać Legii ostatni atut w postaci dopingu więc przy niewątpliwie dosyć ponurej atmosferze mecz może ułożyć się w każdą stronę.

PS W sumie dobrze, że ten mecz będzie akurat z Legią bo jeżeli teoretycznie nasi faktycznie nagle zaczną grać, to w większości przypadków patrzyłbym na taki mecz z niesmakiem. Z Legią pewnie jakoś to przełknę
Ostatnio edytowane przez rafkur : 03.10.2012 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 03.10.2012, 18:49
ta lepiej dostać z Ległą niż Piastem



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 03.10.2012, 20:45
adus1906 napisał(a):Wyświetl post
ta lepiej dostać z Ległą niż Piastem

Lepiej nie dostawać od nikogo. Ewentualny niesmak może wzbudzić we mnie "cudowne ozdrowienie". Porażek już wiele widziałem i pewnie niejedną zobaczę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50.