ardem99 napisał(a):

w miarę dobra gra w defensywie to głównie zasługa Bunozy, który jest teraz najlepszym obrońcą w Wiśle. Jedyny stoper, który potrafi wyprowadzić piłkę i włączyć się w atak zespołu, szkoda, że Melikson nie podał mu gdy atakowali we dwóch.. Probierz powinien rozpoczynać ustalanie składu on niego.
Po drugie bardzo dobry występ Jaliensa. Moim zdaniem on jest teraz o wiele lepszy od Sobolewskiego, który dużo fauluje, co jest spowodowane brakiem szybkości i ratowaniem się faulami.
Szkoda, że Jovanović nie gra, zarówno w defensywie, jak i ofensywie jest lepszy od Burligi. Może zagra w następnej kolejce z Piastem.
|
Ty tak poważnie?
Weż sobie oglądnij na spokojnie jeszcze raz mecz, przyglądnij sie Bunozie to może zmienisz zdanie. Gość jest tak łatwy do nawinięcia że masakra i tylko dzięki temu że Lechia miała nie zbyt wygórowanych piłkarzy możemy sie cieszyć ze zachowaliśmy czyste konto. No i co z tego że wydupcy piłkę 99 razy? no i co z tego że przebiegnie z nią 20m? jeśli w meczu stwarza 2,3 sytuacje do straty bramki! Jest toporny i po-prostu słaby.
Po kiego grzyba stoper ma się włączać do ataku? że niby co, ma to jakoś zwiększyć naszą siłe ognia? Bo chyba nie tego się oczekuje po stoperze.