The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk zakończy się:
Zwycięstwem Wisły 39 42,39%
Remisem 19 20,65%
Zwycięstwem Lechii 34 36,96%
Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.09.2012, 03:49
ardem99 napisał(a):Wyświetl post
w miarę dobra gra w defensywie to głównie zasługa Bunozy, który jest teraz najlepszym obrońcą w Wiśle. Jedyny stoper, który potrafi wyprowadzić piłkę i włączyć się w atak zespołu, szkoda, że Melikson nie podał mu gdy atakowali we dwóch.. Probierz powinien rozpoczynać ustalanie składu on niego.
Po drugie bardzo dobry występ Jaliensa. Moim zdaniem on jest teraz o wiele lepszy od Sobolewskiego, który dużo fauluje, co jest spowodowane brakiem szybkości i ratowaniem się faulami.
Szkoda, że Jovanović nie gra, zarówno w defensywie, jak i ofensywie jest lepszy od Burligi. Może zagra w następnej kolejce z Piastem.
Ty tak poważnie?
Weż sobie oglądnij na spokojnie jeszcze raz mecz, przyglądnij sie Bunozie to może zmienisz zdanie. Gość jest tak łatwy do nawinięcia że masakra i tylko dzięki temu że Lechia miała nie zbyt wygórowanych piłkarzy możemy sie cieszyć ze zachowaliśmy czyste konto. No i co z tego że wydupcy piłkę 99 razy? no i co z tego że przebiegnie z nią 20m? jeśli w meczu stwarza 2,3 sytuacje do straty bramki! Jest toporny i po-prostu słaby.
Po kiego grzyba stoper ma się włączać do ataku? że niby co, ma to jakoś zwiększyć naszą siłe ognia? Bo chyba nie tego się oczekuje po stoperze.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28.