The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 14.09.2012, 21:47
kiepsko bo przegralismy z druzyną z którą bedziemy walczyc o utrzymanie
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 14.09.2012, 21:47
tofik napisał(a):Wyświetl post
Zasłużenie proszę pana, bo my nie umiemy grać w piłkę...i brawa dla Szczecina.
Bez jaj... powinno być marne, nudne 0:0 na poziomie II-ligowym. Pogoń nie zasłużyła na te dwa gole. Była lepsza od Wisły ale sama gola raczej by nie strzeliła.

Ogólnie w tej chwili Wisła i Korona to dwie najsłabsze drużyny w lidze.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 14.09.2012, 21:49
To co obecnie dzieje się w klubie i wokół niego doprowadziło do tego, że mając do wyboru obejrzenie po raz trzeci Mrocznego Rycerza i mecz Wisły męki naszych piłkarzyków, oglądałem tylko w przerwach na reklamy.

Nie znoszę tej drużyny. Właściwie wszyscy zawodnicy mnie w....iają. Trener na podobnym poziomie jak te mendy biegające po boisku. Od czasów sezonu następującego po sprzedanym meczu z Legią nie pamiętam takiej nędzy.

Probierz na wylocie, jeżeli przyjdzie Smuda bojkotuję naszą drużynę piłkarską i przerzucam się na koszykarki.

Aha. Obecności Garguły na boisku nie sposób wytłumaczyć inaczej niż odsypem dla trenera za wejściówki.
Ostatnio edytowane przez irman : 14.09.2012 o godz. 21:52.
:/
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 14.09.2012, 21:50
krasny napisał(a):Wyświetl post
Zlego slowa nie powiem o Wisle dzisiaj.
A ja powiem:

Dno! Poziom 1. ligi na dzień obecny. Ja wiem, że nie mamy takiej paki, jak na początku wieku, ale do jasnej cholery! Jest tu paru piłkarzy jak na naszą ligę ponadprzeciętnych i trochę średniaków. Drużynę na miarę co najmniej górnej połówki tabeli złożyć z tego to minimum przyzwoitości, a tutaj się szykuje walka o utrzymanie, jak tak dalej pójdzie.

To samo bym powiedział, gdyby sędzia nie wydrukował dwóch bramek i skończyłoby się 0:0.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 14.09.2012, 21:51
Takiego sedziowania dawno nie widzialem poprostu jak ktos tam wyzej napisal - okregowka. (Karnego nie bylo a 2 bramka z metrowego spalonego - rece opadaja).
Co nie niezmienia faktu ze Wsla zagrala slabo, macie moze maks 5 zawodnikow ktorym zalezy.
Co do waszej dyskusji na temat trenera to tak szczerze kim on ma grac i kim go chcecie zastapic?

Pozdro
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 14.09.2012, 21:52
irman napisał(a):Wyświetl post
To co obecnie dzieje się w klubie i wokół niego doprowadziło do tego, że mając do wyboru obejrzenie po raz trzeci Mrocznego Rycerza i mecz Wisły męki naszych piłkarzyków oglądałem tylko w przerwach na reklamy.

Nie znoszę tej drużyny. Właściwie wszyscy zawodnicy mnie w....iają.

Polecam karmienie łabędzi nad Wisłą. Zdecydowanie przyjemniejsze niż oglądanie Wisły po rewanżowym spotkaniu z Apoelem. Piszę serio.

Baldur80 napisał(a):Wyświetl post
macie moze maks 5 zawodnikow ktorym zalezy.
Szewczyk, Pareiko, Chrapek... Naliczyłem trzech. Reszta ma to w pupie
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.09.2012 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 14.09.2012, 21:56
No właśnie, to ciekawe. Po meczy Wisła-Jaga bodajże Lyczmański został zawieszony. Teraz wydrukował karnego i puścił bramkę ze spalonego. Ale w końcu na niekorzyść Wisły, więc pewnie rozejdzie się po kościach.

Gry ogólnie nie da się oglądać. Ci zawodnicy nie dość, że nie potrafią, to jeszcze nie chcą.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 14.09.2012, 21:56
Tak słabego meczu chyba z 5 lat już nie było. PS:

cancer napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego Chrapka? Przecież chłopak dobrze grał i fajnie mu to wychodziło... Czemu nie Gargułe?
syryls napisał(a):Wyświetl post
Garguła ma immunitet
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 14.09.2012, 22:04
Tutaj Mourinho nie pomoże jak co mecz w podstawowym składzie gra Garguła który NIE UMIE nic na boisku pokazać. To jest ofensywny zawodnik ? On powinien zostać karnie wy.......ony z tego klubu już wieki temu za pyte która odwala na boisku. To samo Wilk, Jaliens Bunoza, Grać Młodą ekstraklasą niech chłopaki pokazą serce do gry bo jak widzę te nasze gwiazdki które potrafią stać na boisku to mi się rzygać chce. Melikson też niech już da sobie spokój z Wisła bo prawda jest taka że obecna Wisła tylko czeka aż Maor coś wyczaruje z piłką a reszta stoi jak pachołki. Wywalić primela bo to co koleś zrobił z Pareiką woła o pomstę do nieba a Sergiej jak przychodził do Wisły był naprawdę dobrym bramkarzem.
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 14.09.2012, 22:05
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Chcecie robic cos pozytecznego dla Wisły to - hala Wisły i futsal, koszykarki i siatkarki. Polecam. A teraz lepiej obejrzec końcówke batmana na TVN. Siły skierujcie na hale Wisły. Inne sekcje nas potrzebują i co najwazniejsze potrafią to docenić.
Popieram. Doszedłem do tego samego wniosku już dawno temu.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 14.09.2012, 22:05
napieprzacie na gargułe-dobra zagrał jak zawsze czyli do d*py. Ale teraz sobie popatrzcie na Burlige(a zwłaszcza z sytuacją jak był Pareiko faulowany) i zobaczcie sobie co nasz wielki Prawy Obrońca Polak robi- a co? odpuszcza zupełnie akcje i sobie stoi. I CAŁY CZAS to robi.
Panowie nie ma.... TRENERA bo panowie postawcie sobie JEDNO PYTANIE:
W jaki sposób R.MAASKANT zdobył z tymi piłkarzami MISTRZA POLSKI?
Pytanie jest proste: Bo to był trener który wycisnął z nich maximum i z tą drużyną wygrał 5 meczy z LM.
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 14.09.2012, 22:05
Przede wszystkim musimy zatrudnić napastnika. W pozostałych drużynach napastnik często robi grę, przytrzymuje piłkę, zrobi sprint angażująć obronę. Genkov to parodia napastnika, stoi, ledwo się rusza. Od czasu do czasu coś strzeli ale jak to mówią: 'nawet ślepej kurze ziarno'. Jest monotonny, nie absorbuje obrońców. Moim zdaniem trzeba wziąć kogoś ala Traore z Lechii. Szybkiego murzyna który będzie po prostu zapierdalał i nawet jak będzie się przewracał o własne nogi to nieech rozrusza obronę przeciwnika a nie tak jak Genkov.

Probierz niestety musi odejść. Nie jestem w stanie uwierzyć że Pietruszka, Dąbrowski i jakieś inne nołnejmy są lepsze od naszych grajków. Ta drużyna jest dramatycznie ustawiona. Wilk mota sie i gubi co chwilę. Melikson i Iliev na skrzydłach ok ale w ogóle się nie wracają do obrony przez co przeciwnik ma przewagę cały czas w ataku.

W obronie niestety zmuszeni jesteśmy grać kalekami typu Burliga, Fredriksen czy Jaliens. Tu już niewiele da się zrobić. Dziś na plus zdecydowanie Bunoza który wyrasta na najlepszego naszego obrońcę.

I ostatnia rzecz skoro jesteśmy ligowym średniakiem to musimy zacząć grać jak ligowy średniak czyli z kontry. Trudno trzeba to przeboleć ale jak będziemy grać tak otwarcie jak dzię nie mając obrońców to będziemy walczyć o utrzymanie.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 14.09.2012, 22:05
Paradoksalnie najbardziej słusznie rzekł Garguła: Pogoń była lepsza.
Dlatego wynik 0:0 (zrewidowany przez sędziego na 2:0, nie wiedzieć czemu) można uznać za dość szczęśliwy.

Był w trakcie meczu moment, gdy przeważaliśmy, były sytuacje, ale nie potrafiliśmy tego utrzymać. Klasową drużynę poznaje się po tym, że potrafi wykorzystać moment i chwycić rywala za gardło. Nie udało się i dzięki gwizdkowi-pomocniczkowi Pogoń pojechała z nami jak z frajerami.

Co więcej? Każde zagranie, podanie, strzał nosi w sobie znamiona pewnej przypadkowości, braku powiązania z szerszą całością. Tak, jakby drużyna spotykała się raz na tydzień, a od poniedziałku do piątku nie było treningów. A na tych właśnie powinni pracować nad tym, jak wykorzystać okazję z kontrataku, jak przetrzymać piłkę na połowie rywala. Żaden z nich nie chce na siebie wziąć ciężaru gry.

Pipoloki.
Odpowiedz cytując
tentrak
Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 14.09.2012, 22:06
Wisła w porównaniu z ostatnim meczem walczyła ! a to już jest plus i to większy niż je..... zwycięstwo bo powinien przynieść efekt długofalowo, dziś mecz przegraliśmy może i następny przegramy i kolejnych kilka ale nikt już piłek nie odpuszczał i nikt 15 min przed końcem nie spacerował . Dla mnie to się liczy, i nie ma szans by grając każdy kolejny mecz z zaangażowaniem go przegrać . Trener to osobna bajka, jak można Probierza dziś wyrzucać skoro on nie ma kim grać , jego wina że zamiast Głowackiego musiał wpuścić Ja......e który wchodzi na boisko by posymulować gre, a gdy już przyjdzie coś zablokować odwraca się plecami bo piłka jest twarda. Probierz ma swoją szanse i za wcześnie jest go osądzać . Swoją drogą jak pomyśle o tym że na konferencji prasowej przed meczem Wisełki siedzi szanowny Franciszek i opowiada swoje bzdety to mi się nóż w kieszeni otwiera. I jeszcze na koniec to nie wiem jakim cudem o wolne media walczymy a na wislakrakow.com zrobiło się jak w gówno prawdzie, w przeglądzie jeszcze tak probierza nie zwalniają jak u Nas
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 14.09.2012, 22:07
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
panowie postawcie sobie JEDNO PYTANIE:
W jaki sposób R.MAASKANT zdobył z tymi piłkarzami MISTRZA POLSKI?
Pytanie jest proste: Bo to był trener który wycisnął z nich maximum i z tą drużyną wygrał 5 meczy z LM.

I przegrał z drugoligową Cracovią. I tak szacun dla Pana Roberta z ściągnięcie Kirma. W końcu fachowiec poznał się na fachowcu.


Chyba dobrze, że nawet nie próbowali odrabiać strat... Skończyło się 3:0 lub wyżej.
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.09.2012 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 14.09.2012, 22:10
thechris napisał(a):Wyświetl post
I przegrał z drugoligową Cracovią. I tak szacun dla Pana Roberta z ściągnięcie Kirma.
no i takie pier*olenie wasze bo przegrał z żydami ale przegrał gdy nie miał Sobola,Małego,Meliksona.Przegrał bo Genkov nie trafił 2x z 3 metrów do pustaka.
Ale nie napiszesz że wygrał Mistrza i że prawie byliśmy w Lm co terraz o tym możemy pomarzyć.
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 14.09.2012, 22:11
Oczywiście powinien być remis...a sędzia nie powinien już więcej sędziować na poziomie Ekstraklasy.
Natomiast powiedzmy sobie szczerze, jesteśmy po prostu drużyną na poziomie Podbeskidzia i w tym sezonie walczymy o utrzymanie.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 14.09.2012, 22:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Niesamowite jak można dac taką żółtą kartkę.
Liczmański, ty bucu
Jak sędziował z Jagą i trochę pomógł zarzutów nie słyszałem.
..
Odpowiedz cytując
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 14.09.2012, 22:15
liczylem ze Probierz pouklada Wisle ale sie przeliczylem bezplciowa zbieranina obojniakow tyle moge o nich napisac brak stylu tej zbieraniny jest porazajacy zadnych atutow na boisku nic co dawalo by zalazek nadziei na lepsza gre
juz nawet nie potrafia skutecznie skontrowac tragedia a o pracy czarnych patalachow juz chyba wszystko zostalo powiedziane
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 14.09.2012, 22:16
Tu nie chodzi o napastnika, gdybyśmy mieli JAKIKOLWIEK środek pomocy, to gra wyglądałaby inaczej. Warto zauważyć, że po wejściu Boguskiego i zejściu Garguły coś drgnęło. Orbit pojawia się w sporej liczbie postów - owszem, jest żałosny, to nie podlega dyskusji. Ale zwróćcie uwagę na Czarka Wilka. Przecież ten chłopak jest katastrofalny technicznie. Katastrofalny to nawet za mało powiedziane. Co z tego, ze walczy i biega, skoro beznadziejne zagrania niweczą cały jego trud.
W obronie także mamy dwa ciekawe przypadki - Łukasza Burligę i Jana Frederiksena. Odnośnie pierwszego, to jasne było, iż wiele spodziewać się nie należy. Drugi zakrawa na razie na kpinę. Probierz powinien głośno płakać, że zabrano mu Paljica, naprawdę.
Akurat Jaliens pokazał dzisiaj, że postawienie na niego nie jest głupim posunięciem. Najlepszy nie był, ale do miana najgorszego na boisku wiele mu brakuje. W porównaniu do Chaveza z meczu z Polonią - kosmos.
Aha, geniusz techniki - Iwica Iliew - jest piłkarzem, którego gra doprowadza mnie do szału. Stał się tak przewidywalny (zwrócili na to uwagę także komentatorzy), że przeciwnicy nie mają problemów z odparciem jego ataków. Osobną kwestią jest to, iż gdyby miał z kim grać (do środka), to może wyglądałoby to inaczej.

Osobno chcę napisać o Gordanie Bunozie. Jak dla mnie - najlepszy z naszej ekipy. W dodatku po tragedii, jaka niedawno go spotkało. Brawo, Gordan!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 14.09.2012, 22:25
Jedynym pozytywem tego meczu była przyzwoita gra dwójki stoperów. Jakby nie błędy sędziowskie to pomimo totalnej kaszany jaką grała reszta zespołu dzięki temu można było wywieźć 1 punkt.

Mam nadzieję, że Głowacki szybko wyleczy kontuzje i... posiedzi sobie na ławie. Para Jaliens-Bunoza to zdecydowanie najlepsze w tej chwili rozwiązanie.

Nasze boki obrony to dramat. Nad Burligą nie będę się pastwił bo jest nasz.

Duńczyk to łamaga.
Panie łysy, wiesz pan co to jest postęp geometryczny. Pewnie nie. To wytłumaczę prosto. Zatrudnił pan zawodnika, który jest może i dwa razy tańszy. Ale za to osiem razy gorszy.
To jest postęp geometryczny. Wsteczny.


A wydawało mi się, ze gorszego od Paljicia ciężko bedzie znależć. A tamten przynajmniej ambitny był.

Fatalnie wygląda nasza ofensywa. Dzień konia Meliksona, to wszystko na co możemy liczyć.

Co się stało z Wilkiem. Toporny był, ale przynajmniej biegał. A teraz jest tak wolny, że nawet sfaulować nie ma szans.

Czy myśmy przypadkiem na wyrażną prośbę łysego/Probierza nie zwolnili trenera od przygotowania fizycznego ?
Naszym akcją brak jakiejkolwiek dynamiki, przyspieszenia, zero null, nic.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 14.09.2012, 22:30
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
no i takie pier*olenie wasze bo przegrał z żydami ale przegrał gdy nie miał Sobola,Małego,Meliksona.Przegrał bo Genkov nie trafił 2x z 3 metrów do pustaka.
Ale nie napiszesz że wygrał Mistrza i że prawie byliśmy w Lm co terraz o tym możemy pomarzyć.
Dawno, dawno temu... Facet obudź się... Mamy sezon 2012/13 a nie 2010/11...

Jak ktoś przegrywa z drużyną I-ligową (Cracovia spadła wcześniej sportowo ze dwa razy) to traci robotę jak Pan Robert. Tak samo Probierz - przegrał z drużyną niby z Ekstraklasy ale tak naprawdę na poziomie I-ligowym więc znika z Reymonta wraz ze swoim kajecikiem i ołówkiem niczym Prot na planetę K-PAX.

Co oczywiście niczego nie zmieni bo mamy w kadrze 2 i pół piłkarza, szpital polowy, kilka koszulek i całą resztę szrotu w różnym wieku.
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.09.2012 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 14.09.2012, 22:39
Bo to własnie jest tak, jak ktoś wcześniej pisał: Zastępujemy świetnych zawodników dobrymi, dobrych średnimi, średnich miernymi, a teraz miernych tragicznymi. Czyli wizja Bogusława Cupiała "Jak zdobyć mistrza płacąc tylko rachunki za prąd" w całej okazałości.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 14.09.2012, 22:45
Bogusław Cupiał i jego rewolucje , z tym że tym razem żarty się skończyły, bo
robi się nieciekawie. Strefa spadkowa i ok 100 mil dlugu i procentów w TF. Czy choć raz pan Cupiał ma odpowiedni plan rewolucyjny, kiedy jest potrzebny naprawdę
Czy znowu za wyniki usuną Probierza tylko, a smutny Jacek dokończy dzieła unicestwienia Wisły. To są skutki picia wódki z doradcami od picia wódki, że tak powiem delikatnie, oglądając ten polski zawrót głowy w Wisle.
Mam jednak nadzieję, że jutro usłyszę w mediach o powrocie Basałaja lub Mielcarskiego chociaż. Bo nie bardzo widzę Cupiała i Wisłę w roli totalnego bankruta, zwłaszcza po tylu wzajemnych latach miłości. Dość tego rewolucyjnego szaleństwa i doradczej głupoty. Czas na mistrzowską stabilizację, jako jedynego gwaranta redukcji długu i szacunku wobec własnej przeszłości. Czas najwyższy na bazę treningową, jako pierwszy krok do normalności przy tak zacnym gospodarzu.
Ostatnio edytowane przez kot : 14.09.2012 o godz. 23:03.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 14.09.2012, 22:46
ciekawy jestem co Probierz mial na mysli na konferencji przed meczem mowiac, ze pilkarzom zalezy i ze maja chec do rehabilitacji... ha ha ha !
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 14.09.2012, 22:49
Scenariusz optymistyczny: jest kryzys, druzyna zle przygotowana, slaby trener, ktory nie umie tego ogarnac, nie ma chemii miedzy nim, a zawodnikami. W takiej sytuacji nie ma tragedii. Zdarza sie to w kazdym klubie i powinno skonczyc zmiana trenera.

Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy, graja tak zeby mecz rozegrac, sa wypaleni, bo widza, ze nawet mistrzostwo albo puchary nie skonczy sie niczym innym niz dotychczas. I tutaj niestety zeby wyjsc z takiego kryzysu to trzeba gruntownych i strukturalnych zmian w klubie.

Miejmy nadzieje, ze pierwsza opcja jest prawdziwsza.
Odpowiedz cytując
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 14.09.2012, 22:49
Można się czepiać, że dziś sędziowie wypatrzyli wynik, tyle że gra jest tragiczna. Zbieranina Pogoni potrafiła chwilami zgrać kilka ciekawych klepek - u nas jedno celne podanie na jakąś akcję to był szczyt możliwości.

Dziś Probierz może zwalić na sędziów, a w Limanowej na kogo
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 14.09.2012, 22:56
nesta napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz optymistyczny: jest kryzys, druzyna zle przygotowana, slaby trener, ktory nie umie tego ogarnac, nie ma chemii miedzy nim, a zawodnikami. W takiej sytuacji nie ma tragedii. Zdarza sie to w kazdym klubie i powinno skonczyc zmiana trenera.

Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy, graja tak zeby mecz rozegrac, sa wypaleni, bo widza, ze nawet mistrzostwo albo puchary nie skonczy sie niczym innym niz dotychczas. I tutaj niestety zeby wyjsc z takiego kryzysu to trzeba gruntownych i strukturalnych zmian w klubie.

Miejmy nadzieje, ze pierwsza opcja jest prawdziwsza.
Jest jeszcze scenariusz realistyczny: nasi piłkarze dają z siebie wszystko, na co ich stać. Ten wariant trzeba również brać pod uwagę.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 14.09.2012, 22:58
nesta napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy
Cytat:
Tomasz Cwiakala ‏@cwiakala
Quioto dostał pięć meczów kary i 10 tysięcy złotych. Perfect timing. Tydzień temu nie miałby z czego płacić.
Biorąc pod uwagę psie pieniądze, jakie musi zarabiać zapchajdziura-anonim z Hondurasu, Twoja teza wydaje się być wysoce prawdopodobna.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 14.09.2012, 22:59
Ło moj Boze ,ratuj nas przed tymi katuszami.

gry tych "pilkarzy" nieda sie wlasciwie ogladac,ich kalectwo ,nieporadnosc ,to sabotaz a moze jest tak ze oni rzeczywicie protestuja i huja graja bo kasy nie dostaja?Człapia po tym boisku i nic innego sie nie dzieje.

patrze tylko w tabele a tam strefa spadkowa sie zbliza,a wlasciwie to juz by byla gdyby nie fart w 90min z Belchatowem ,łysy dobrze dziala.

Kazdy pilkarz gra o 80% gorzej niz wczesniej,nic im nie wychodzi ,paralitycy z Pogoni grali sobie z nimi jak chcieli.

Zal k**** zesmy takich czasow dozyli ,ale jak sie ma taki zarzad,grabaża Jacka "ta druzyna nie potrzebuje wzmocnien" Bednarza to sienie dziwie ze nas czeka walka o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.09.2012 o godz. 23:04.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24.