
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie? | |||
| Nic mnie już nie zaskoczy |
|
75 | 41,44% |
| Porażki |
|
33 | 18,23% |
| Przebudzenia Wisły! |
|
32 | 17,68% |
| Walki, ambicji, charakteru! |
|
41 | 22,65% |
| Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#121
|
|
kiepsko bo przegralismy z druzyną z którą bedziemy walczyc o utrzymanie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#122
|
|
Bez jaj... powinno być marne, nudne 0:0 na poziomie II-ligowym. Pogoń nie zasłużyła na te dwa gole. Była lepsza od Wisły ale sama gola raczej by nie strzeliła.
Ogólnie w tej chwili Wisła i Korona to dwie najsłabsze drużyny w lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#123
|
|
To co obecnie dzieje się w klubie i wokół niego doprowadziło do tego, że mając do wyboru obejrzenie po raz trzeci Mrocznego Rycerza i mecz Wisły męki naszych piłkarzyków, oglądałem tylko w przerwach na reklamy.
Nie znoszę tej drużyny. Właściwie wszyscy zawodnicy mnie w....iają. Trener na podobnym poziomie jak te mendy biegające po boisku. Od czasów sezonu następującego po sprzedanym meczu z Legią nie pamiętam takiej nędzy. Probierz na wylocie, jeżeli przyjdzie Smuda bojkotuję naszą drużynę piłkarską i przerzucam się na koszykarki. Aha. Obecności Garguły na boisku nie sposób wytłumaczyć inaczej niż odsypem dla trenera za wejściówki.
Ostatnio edytowane przez irman : 14.09.2012 o godz. 21:52.
![]()
:/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#124
|
|
A ja powiem:
Dno! Poziom 1. ligi na dzień obecny. Ja wiem, że nie mamy takiej paki, jak na początku wieku, ale do jasnej cholery! Jest tu paru piłkarzy jak na naszą ligę ponadprzeciętnych i trochę średniaków. Drużynę na miarę co najmniej górnej połówki tabeli złożyć z tego to minimum przyzwoitości, a tutaj się szykuje walka o utrzymanie, jak tak dalej pójdzie. To samo bym powiedział, gdyby sędzia nie wydrukował dwóch bramek i skończyłoby się 0:0. ![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK
Offline |
#125
|
|
Takiego sedziowania dawno nie widzialem poprostu jak ktos tam wyzej napisal - okregowka. (Karnego nie bylo a 2 bramka z metrowego spalonego - rece opadaja).
Co nie niezmienia faktu ze Wsla zagrala slabo, macie moze maks 5 zawodnikow ktorym zalezy. Co do waszej dyskusji na temat trenera to tak szczerze kim on ma grac i kim go chcecie zastapic Pozdro |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#126
|
Polecam karmienie łabędzi nad Wisłą. Zdecydowanie przyjemniejsze niż oglądanie Wisły po rewanżowym spotkaniu z Apoelem. Piszę serio. Szewczyk, Pareiko, Chrapek... Naliczyłem trzech. Reszta ma to w pupie ![]()
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.09.2012 o godz. 22:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#127
|
|
No właśnie, to ciekawe. Po meczy Wisła-Jaga bodajże Lyczmański został zawieszony. Teraz wydrukował karnego i puścił bramkę ze spalonego. Ale w końcu na niekorzyść Wisły, więc pewnie rozejdzie się po kościach.
Gry ogólnie nie da się oglądać. Ci zawodnicy nie dość, że nie potrafią, to jeszcze nie chcą. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#128
|
|
Tak słabego meczu chyba z 5 lat już nie było. PS:
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#129
|
|
Tutaj Mourinho nie pomoże jak co mecz w podstawowym składzie gra Garguła który NIE UMIE nic na boisku pokazać. To jest ofensywny zawodnik ? On powinien zostać karnie wy.......ony z tego klubu już wieki temu za pyte która odwala na boisku. To samo Wilk, Jaliens Bunoza, Grać Młodą ekstraklasą niech chłopaki pokazą serce do gry bo jak widzę te nasze gwiazdki które potrafią stać na boisku to mi się rzygać chce. Melikson też niech już da sobie spokój z Wisła bo prawda jest taka że obecna Wisła tylko czeka aż Maor coś wyczaruje z piłką a reszta stoi jak pachołki. Wywalić primela bo to co koleś zrobił z Pareiką woła o pomstę do nieba a Sergiej jak przychodził do Wisły był naprawdę dobrym bramkarzem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#130
|
|
Popieram. Doszedłem do tego samego wniosku już dawno temu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#131
|
|
napieprzacie na gargułe-dobra zagrał jak zawsze czyli do d*py. Ale teraz sobie popatrzcie na Burlige(a zwłaszcza z sytuacją jak był Pareiko faulowany) i zobaczcie sobie co nasz wielki Prawy Obrońca Polak robi- a co? odpuszcza zupełnie akcje i sobie stoi. I CAŁY CZAS to robi.
Panowie nie ma.... TRENERA bo panowie postawcie sobie JEDNO PYTANIE: W jaki sposób R.MAASKANT zdobył z tymi piłkarzami MISTRZA POLSKI Pytanie jest proste: Bo to był trener który wycisnął z nich maximum i z tą drużyną wygrał 5 meczy z LM. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#132
|
|
Przede wszystkim musimy zatrudnić napastnika. W pozostałych drużynach napastnik często robi grę, przytrzymuje piłkę, zrobi sprint angażująć obronę. Genkov to parodia napastnika, stoi, ledwo się rusza. Od czasu do czasu coś strzeli ale jak to mówią: 'nawet ślepej kurze ziarno'. Jest monotonny, nie absorbuje obrońców. Moim zdaniem trzeba wziąć kogoś ala Traore z Lechii. Szybkiego murzyna który będzie po prostu zapierdalał i nawet jak będzie się przewracał o własne nogi to nieech rozrusza obronę przeciwnika a nie tak jak Genkov.
Probierz niestety musi odejść. Nie jestem w stanie uwierzyć że Pietruszka, Dąbrowski i jakieś inne nołnejmy są lepsze od naszych grajków. Ta drużyna jest dramatycznie ustawiona. Wilk mota sie i gubi co chwilę. Melikson i Iliev na skrzydłach ok ale w ogóle się nie wracają do obrony przez co przeciwnik ma przewagę cały czas w ataku. W obronie niestety zmuszeni jesteśmy grać kalekami typu Burliga, Fredriksen czy Jaliens. Tu już niewiele da się zrobić. Dziś na plus zdecydowanie Bunoza który wyrasta na najlepszego naszego obrońcę. I ostatnia rzecz skoro jesteśmy ligowym średniakiem to musimy zacząć grać jak ligowy średniak czyli z kontry. Trudno trzeba to przeboleć ale jak będziemy grać tak otwarcie jak dzię nie mając obrońców to będziemy walczyć o utrzymanie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#133
|
|
Paradoksalnie najbardziej słusznie rzekł Garguła: Pogoń była lepsza.
Dlatego wynik 0:0 (zrewidowany przez sędziego na 2:0, nie wiedzieć czemu) można uznać za dość szczęśliwy. Był w trakcie meczu moment, gdy przeważaliśmy, były sytuacje, ale nie potrafiliśmy tego utrzymać. Klasową drużynę poznaje się po tym, że potrafi wykorzystać moment i chwycić rywala za gardło. Nie udało się i dzięki gwizdkowi-pomocniczkowi Pogoń pojechała z nami jak z frajerami. Co więcej? Każde zagranie, podanie, strzał nosi w sobie znamiona pewnej przypadkowości, braku powiązania z szerszą całością. Tak, jakby drużyna spotykała się raz na tydzień, a od poniedziałku do piątku nie było treningów. A na tych właśnie powinni pracować nad tym, jak wykorzystać okazję z kontrataku, jak przetrzymać piłkę na połowie rywala. Żaden z nich nie chce na siebie wziąć ciężaru gry. Pipoloki. |
|
|
|
Member
Od: 11.2005
Offline |
#134
|
|
Wisła w porównaniu z ostatnim meczem walczyła ! a to już jest plus i to większy niż je..... zwycięstwo bo powinien przynieść efekt długofalowo, dziś mecz przegraliśmy może i następny przegramy i kolejnych kilka ale nikt już piłek nie odpuszczał i nikt 15 min przed końcem nie spacerował . Dla mnie to się liczy, i nie ma szans by grając każdy kolejny mecz z zaangażowaniem go przegrać . Trener to osobna bajka, jak można Probierza dziś wyrzucać skoro on nie ma kim grać , jego wina że zamiast Głowackiego musiał wpuścić Ja......e który wchodzi na boisko by posymulować gre, a gdy już przyjdzie coś zablokować odwraca się plecami bo piłka jest twarda. Probierz ma swoją szanse i za wcześnie jest go osądzać . Swoją drogą jak pomyśle o tym że na konferencji prasowej przed meczem Wisełki siedzi szanowny Franciszek i opowiada swoje bzdety to mi się nóż w kieszeni otwiera. I jeszcze na koniec to nie wiem jakim cudem o wolne media walczymy a na wislakrakow.com zrobiło się jak w gówno prawdzie, w przeglądzie jeszcze tak probierza nie zwalniają jak u Nas
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#135
|
I przegrał z drugoligową Cracovią. I tak szacun dla Pana Roberta z ściągnięcie Kirma. W końcu fachowiec poznał się na fachowcu. Chyba dobrze, że nawet nie próbowali odrabiać strat... Skończyło się 3:0 lub wyżej.
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.09.2012 o godz. 22:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#136
|
Ale nie napiszesz że wygrał Mistrza i że prawie byliśmy w Lm co terraz o tym możemy pomarzyć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Offline |
#137
|
|
Oczywiście powinien być remis...a sędzia nie powinien już więcej sędziować na poziomie Ekstraklasy.
Natomiast powiedzmy sobie szczerze, jesteśmy po prostu drużyną na poziomie Podbeskidzia i w tym sezonie walczymy o utrzymanie. ![]()
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#138
|
|
Jak sędziował z Jagą i trochę pomógł zarzutów nie słyszałem.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#139
|
|
liczylem ze Probierz pouklada Wisle ale sie przeliczylem bezplciowa zbieranina obojniakow tyle moge o nich napisac brak stylu tej zbieraniny jest porazajacy zadnych atutow na boisku nic co dawalo by zalazek nadziei na lepsza gre
juz nawet nie potrafia skutecznie skontrowac tragedia a o pracy czarnych patalachow juz chyba wszystko zostalo powiedziane ![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#140
|
|
Tu nie chodzi o napastnika, gdybyśmy mieli JAKIKOLWIEK środek pomocy, to gra wyglądałaby inaczej. Warto zauważyć, że po wejściu Boguskiego i zejściu Garguły coś drgnęło. Orbit pojawia się w sporej liczbie postów - owszem, jest żałosny, to nie podlega dyskusji. Ale zwróćcie uwagę na Czarka Wilka. Przecież ten chłopak jest katastrofalny technicznie. Katastrofalny to nawet za mało powiedziane. Co z tego, ze walczy i biega, skoro beznadziejne zagrania niweczą cały jego trud.
W obronie także mamy dwa ciekawe przypadki - Łukasza Burligę i Jana Frederiksena. Odnośnie pierwszego, to jasne było, iż wiele spodziewać się nie należy. Drugi zakrawa na razie na kpinę. Probierz powinien głośno płakać, że zabrano mu Paljica, naprawdę. Akurat Jaliens pokazał dzisiaj, że postawienie na niego nie jest głupim posunięciem. Najlepszy nie był, ale do miana najgorszego na boisku wiele mu brakuje. W porównaniu do Chaveza z meczu z Polonią - kosmos. Aha, geniusz techniki - Iwica Iliew - jest piłkarzem, którego gra doprowadza mnie do szału. Stał się tak przewidywalny (zwrócili na to uwagę także komentatorzy), że przeciwnicy nie mają problemów z odparciem jego ataków. Osobną kwestią jest to, iż gdyby miał z kim grać (do środka), to może wyglądałoby to inaczej. Osobno chcę napisać o Gordanie Bunozie. Jak dla mnie - najlepszy z naszej ekipy. W dodatku po tragedii, jaka niedawno go spotkało. Brawo, Gordan! ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#141
|
|
Jedynym pozytywem tego meczu była przyzwoita gra dwójki stoperów. Jakby nie błędy sędziowskie to pomimo totalnej kaszany jaką grała reszta zespołu dzięki temu można było wywieźć 1 punkt.
Mam nadzieję, że Głowacki szybko wyleczy kontuzje i... posiedzi sobie na ławie. Para Jaliens-Bunoza to zdecydowanie najlepsze w tej chwili rozwiązanie. Nasze boki obrony to dramat. Nad Burligą nie będę się pastwił bo jest nasz. Duńczyk to łamaga. Panie łysy, wiesz pan co to jest postęp geometryczny. Pewnie nie. To wytłumaczę prosto. Zatrudnił pan zawodnika, który jest może i dwa razy tańszy. Ale za to osiem razy gorszy. To jest postęp geometryczny. Wsteczny. A wydawało mi się, ze gorszego od Paljicia ciężko bedzie znależć. A tamten przynajmniej ambitny był. Fatalnie wygląda nasza ofensywa. Dzień konia Meliksona, to wszystko na co możemy liczyć. Co się stało z Wilkiem. Toporny był, ale przynajmniej biegał. A teraz jest tak wolny, że nawet sfaulować nie ma szans. Czy myśmy przypadkiem na wyrażną prośbę łysego/Probierza nie zwolnili trenera od przygotowania fizycznego ? Naszym akcją brak jakiejkolwiek dynamiki, przyspieszenia, zero null, nic. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#142
|
Jak ktoś przegrywa z drużyną I-ligową (Cracovia spadła wcześniej sportowo ze dwa razy) to traci robotę jak Pan Robert. Tak samo Probierz - przegrał z drużyną niby z Ekstraklasy ale tak naprawdę na poziomie I-ligowym więc znika z Reymonta wraz ze swoim kajecikiem i ołówkiem niczym Prot na planetę K-PAX. Co oczywiście niczego nie zmieni bo mamy w kadrze 2 i pół piłkarza, szpital polowy, kilka koszulek i całą resztę szrotu w różnym wieku.
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.09.2012 o godz. 22:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#143
|
|
Bo to własnie jest tak, jak ktoś wcześniej pisał: Zastępujemy świetnych zawodników dobrymi, dobrych średnimi, średnich miernymi, a teraz miernych tragicznymi. Czyli wizja Bogusława Cupiała "Jak zdobyć mistrza płacąc tylko rachunki za prąd" w całej okazałości.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#144
|
|
Bogusław Cupiał i jego rewolucje
, z tym że tym razem żarty się skończyły, borobi się nieciekawie. Strefa spadkowa i ok 100 mil dlugu i procentów w TF. Czy choć raz pan Cupiał ma odpowiedni plan rewolucyjny, kiedy jest potrzebny naprawdę Czy znowu za wyniki usuną Probierza tylko, a smutny Jacek dokończy dzieła unicestwienia Wisły. To są skutki picia wódki z doradcami od picia wódki, że tak powiem delikatnie, oglądając ten polski zawrót głowy w Wisle. Mam jednak nadzieję, że jutro usłyszę w mediach o powrocie Basałaja lub Mielcarskiego chociaż. Bo nie bardzo widzę Cupiała i Wisłę w roli totalnego bankruta, zwłaszcza po tylu wzajemnych latach miłości. Dość tego rewolucyjnego szaleństwa i doradczej głupoty. Czas na mistrzowską stabilizację, jako jedynego gwaranta redukcji długu i szacunku wobec własnej przeszłości. Czas najwyższy na bazę treningową, jako pierwszy krok do normalności przy tak zacnym gospodarzu. ![]()
Ostatnio edytowane przez kot : 14.09.2012 o godz. 23:03.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#145
|
|
ciekawy jestem co Probierz mial na mysli na konferencji przed meczem mowiac, ze pilkarzom zalezy i ze maja chec do rehabilitacji... ha ha ha !
![]()
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#146
|
|
Scenariusz optymistyczny: jest kryzys, druzyna zle przygotowana, slaby trener, ktory nie umie tego ogarnac, nie ma chemii miedzy nim, a zawodnikami. W takiej sytuacji nie ma tragedii. Zdarza sie to w kazdym klubie i powinno skonczyc zmiana trenera.
Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy, graja tak zeby mecz rozegrac, sa wypaleni, bo widza, ze nawet mistrzostwo albo puchary nie skonczy sie niczym innym niz dotychczas. I tutaj niestety zeby wyjsc z takiego kryzysu to trzeba gruntownych i strukturalnych zmian w klubie. Miejmy nadzieje, ze pierwsza opcja jest prawdziwsza. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#147
|
|
Można się czepiać, że dziś sędziowie wypatrzyli wynik, tyle że gra jest tragiczna. Zbieranina Pogoni potrafiła chwilami zgrać kilka ciekawych klepek - u nas jedno celne podanie na jakąś akcję to był szczyt możliwości.
Dziś Probierz może zwalić na sędziów, a w Limanowej na kogo |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#148
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#149
|
|
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#150
|
|
Ło moj Boze ,ratuj nas przed tymi katuszami.
gry tych "pilkarzy" nieda sie wlasciwie ogladac,ich kalectwo ,nieporadnosc ,to sabotaz a moze jest tak ze oni rzeczywicie protestuja i huja graja bo kasy nie dostaja?Człapia po tym boisku i nic innego sie nie dzieje. patrze tylko w tabele a tam strefa spadkowa sie zbliza,a wlasciwie to juz by byla gdyby nie fart w 90min z Belchatowem ,łysy dobrze dziala. Kazdy pilkarz gra o 80% gorzej niz wczesniej,nic im nie wychodzi ,paralitycy z Pogoni grali sobie z nimi jak chcieli. Zal k**** zesmy takich czasow dozyli ,ale jak sie ma taki zarzad,grabaża Jacka "ta druzyna nie potrzebuje wzmocnien" Bednarza to sienie dziwie ze nas czeka walka o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.09.2012 o godz. 23:04.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|