
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie? | |||
| Nic mnie już nie zaskoczy |
|
75 | 41,44% |
| Porażki |
|
33 | 18,23% |
| Przebudzenia Wisły! |
|
32 | 17,68% |
| Walki, ambicji, charakteru! |
|
41 | 22,65% |
| Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#31
|
|
A widziałeś jakie piłki-malinki zagrywał do napastników z Podbeskidziem Radek? No to co pie*dolisz, że tylko biega po boisku? Na pewno znalazłoby się więcej udanych akcji/zagrań/przechwytów/odbiorów/podań Sobola w tym sezonie, ale szkoda mi czasu na udowadnianie Ci tego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#32
|
Piłki-malinki? Gdzie je widziałeś? Żal mi Sobola, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości. W spotkaniu z Polonią, był jednym z najsłabszych pilkarzy na boisku. Mimo ambicji. Usprawiedliwic go może chyba tylko to, że nie rozumie założeń i taktyki Probierza. Jesli ktokolwiek je rozumie |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#33
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#34
|
|
piłki-malinki czy piłki w maliny?
On fizycznie wygląda fatalnie w ostatnim meczu to mi go było żal. Wyglądał jakby miał zaraz pawia puścić ze zmęczenia. Wieku nie oszukasz. Każdy piłkarz ma swoją datę ważności, Radek jest już po terminie i tu nawet nie chodzi o umiejętności czysto piłkarskie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#35
|
|
Posłał dwie prostopadłe piłki dzięki którym jego partnerzy mieli przed sobą tylko bramkarza. Jeśli Sobol wygląda źle fizycznie to co powiedzieć o Wilku, który porusza się jak mucha w smole a jest prawie dekadę młodszy od Sobola...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#36
|
No chyba, że Probierz zajechał ich jak Petrescu? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#37
|
|
Autobus? A po co mają stawiać z nami autobus? W meczu z Wisłą każdy gra o pełną pulę i stara się strzelić jak najwięcej.
Proponuje wytrzeźwieć. Ponowne obejrzenie meczu z Polonią albo PBB powinno w tym pomóc. P.S. Odpieprzcie się od "Sobola", "znawcy". On przynajmniej umie coś z piłką zrobić, w odróżnieniu od Wilka, którego jedynym atutem jest amatorskie judo na środku boiska. Jeden słabszy mecz, gdzie cała drużyna grała została gładko ojebana, a już macie winnego. Frajerstwo... Tym bardziej, że dzięki Jacusiowi alternatywy brak.
To jest różnica: Sobolewski to piłkarz, a Wilk - włącznie kopacz. Przy czym ten drugi rzadko celuje w piłkę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.09.2012 o godz. 12:46.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#38
|
|
wolfy troche przesadzasz. Radek piłkarzem był pare lat temu, teraz jest nie oszukujmy się ,cieniem Sobola z przed paru lat. Z racji wieku po 45 minutach oddycha rękawami, jedyne czym sie różni od Wilka to tym ze potrafi podać prosto do przodu i tyle.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Guest
|
#39
|
|
Cytat:
Czarek to być może inteligent bystry facet ale niestety nie boisku, może pięknie udzielić wywiadu itd ale brakuje mu na boisku tego "czegoś" oprócz techniki, której naturalnie nie ma. W piłkę grają ludzie którzy nie potrafiąsię czasami się wysłowić, nie znają tabliczki mnożenia, a na boisku są genialni np Balotteli, Cassano itd. Sobol mimo że bogiem techniki nie jest to jak zagrywa piłkę to stara się to robić w tempo oraz tak żeby ktoś mógł to oponować, zabrać się z tym podanie Wilk jak podaję to trzeba się po piłkę czasami wrócić to jeszcze nie sposób ją opanować, do tego Sobol szybciej myśli wie co zrobić z piłką czasami zanim ją dostanie. Kolejna sprawa to odbiory... Radek stara się odebrać piłkę tak żeby nie faulować. Zawsze staram się jednak szukać czegoś optymistycznego, wierzę w to że objawi nam się w tej formacji Alan Uryga, który grał dobrze na stoperze w Białymstoku, ogólnie widać że chłopak mentalnie nadający się do piłki nożnej bo nie srał w gacie jak miał piłkę przy nodze. W tym meczu ciekawi mnie jak wypadnie nasz dziadek Iliev znajdujący się w kiepskiej formie na tle Ediego Andrandiny zarabiającego pewnie znacznie mniej, a grającego znacznie lepiej. PS. Wiem, że Burliga w ostatnim meczu nie olśnił na prawej obronie natomiast zastanawiam się czy nie wrzucić w końcu Marko Jovanovicia na stopera do Głowackiego... Marko grał w Partizanie często jako lewy stoper, wtedy Głowa mógłby zagrać jako prawy. Do tego Marko zaprezentował w meczu Flotą czy Podbeskidziem jak grał drugą połówkę na stoperze coś co prezentował u nas Cleber, mianowicie potrafił podbiec z piłką aż za połowę i celnie podać.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.09.2012 o godz. 13:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#40
|
Może sie i stara, ale nic z tego nie wychodzi sezon 2010/11 - 9 żółtych kartek 1 czerwona w konsekwencji drugiej żółtej Pamiętam tez z jego gry w preprezentacji te wszystki podwójne żółte kartki, którymi osłabiał drużynę Zadziwił mnie w ubiegłym sezone, bo dostał tylko 1 żółtą (gorsza kondycja?) |
|
|
|
Guest
|
#41
|
|
Myślę, że kontuzja i jedynie 11 meczów w sezonie.
Nie chodził mi o liczbę fauli czy kartki które są rzeczą jak najbardziej normalną na tej pozycji. Sobol ma takie coś że potrafi zrobić przechwyt na 20 - 30 mecze od bramki przeciwnika bez faulu. Cytat:
Natomiast jeśli chodzi całokształt gry w reperze Sobol może czuć się w pełni usatysfakcjonowany tym co osiągnął. Ostatni mecz w kadrze z Belgią decydujący o kwalifikacji do EURO może pokazywać swoim wnukom.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.09.2012 o godz. 14:42.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#42
|
No właśnie to jest kluczowa sprawa, że potrafi zagrać do przodu - jako jeden z nielicznych w składzie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#43
|
|
Probierz szukał z Limanovią ustawienia, czy to nie za późno, świadczy to o jego niekompetencji, takich planów powinno się mieć kilka przed sezonem, szukać można było w sparingach, teraz już jest za późno
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2011
Offline |
#44
|
|
Problem tkwi w tym, że cała nasz gra opiera sie na Meliksonie. Bez niego Nasza drużyna wygląda jak dzieci na wfie w podstawówce. Środek pola i obrona do zamiany, a co do wcześniejszych wypowiedzi to przy obecnej dyspozycji Wisły, Pogoń nawet nie musi grać z kontry, oni beda atakować bo po 3 meczach tej Wisły już chyba nikt sie nie boi
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#45
|
|
Gdy zagra Wilk z Pogonia mozemy spodziewac sie dziesiatek rzutow wolnych w okolicach 20-25m co przy tak bijacym stale fragmenty gry Andradinie moze sie okazac dla nas strzalem w stope , wiec ja zdecydowanie na ten mecz postawilbym na Sobola.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#46
|
|
No tak, tylko że wynagrodzenie zawodnika nie jest uzależnione od jego aktualnej formy a jeśli chodzi o status graczy to Iliev niewątpliwie jest piłkarzem lepszym. Jakby Iliev grał w w takim piaście gliwice to przecież zdajesz sobie sprawę jak by się wyróżniał. Andradina jest w pogoni najlepszy i na nim opiera się głównie gra ofensywna. Tak czy inaczej, pojedynek bardzo ciekawy rzeczywiście a Edi na pewno będzie aktywny względem naszej obrony.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#47
|
|
Za nami dwa sparingi przed meczem z Pogonią, które nie napawają nas optymizmem - nasza ofensywa szwankuje, III - ligowej Limanovii strzelamy jedną bramkę, a Podbeskidziu zero!
Ktoś może uważać, że i tak jest postęp w porównaniu do ostatnich spotkań - bo przecież w końcu nie straciliśmy pierwsi bramki. A do tego w piątkowym meczu zachowaliśmy czyste konto przez cały mecz. W sparingach wystąpili już narzekający ostatnio na kontuzję: Jovanović, Buras oraz powracający po tragedii rodzinnej Bunoza. Warto zauważyć, że do pierwszego zespołu włączony został napastnik ME - Piotr Karłowicz, który zagrał przez 45 minut w meczu z Limanovią oraz 30 minut z Podbeskidziem. Na zgrupowaniu swoich reprezentacji przebywają jeszcze Maor Melikson, Sergiej Pareiko, Tsvetan Genkov, Osman Chavez. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#48
|
|
Nie dziwi mnie, że z PBB żadna bramka nie padła. Przecież my nie mamy napastników. Jedyny co w miarę wie o co chodzi akurat był na kadrze. Także jeden przeciętniak. poza tym dramat.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
Poronionym pomysłym jest, że drużyna, której połowa składu jest na zgrupowaniach reprezentacji, gra swój mecz w piątek. Co z tego, że były dwa tygodnie przerwy? O jakiejkolwiek wartośći naszej drużyny świadczą (poza Ilievem) Melikson i Genkov, których z nami przez ten czas nie było. Ciężko więc być optymistą przed meczem z Pogonią.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#50
|
juz nie przesadzajmy, kiedyś na reprezentacje jeździło 8-12 zawodników z naszej kadry , a teraz "zaledwie " 4 . Grać trzeba i tyle . Chavez ława Pareiko zalicza wtopy i przypuszczam że usiądzie na ławce Melikson , Genkov - podstawowi zawodnicy , ale i w reprezentacjach nie grają całych spotkań ( Genkov ława ) |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#51
|
Pareiko ława? A kto za niego? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#52
|
Jeśli ostatnio przeciwko Pogoni mógł zagrać 23-letni Michał Buchalik ( 7 spotkanie w ekstraklasie ) z Lechii i nie puścić bramki oraz jego rówieśnik Dariusz Trela z Piasta (jego 3 spotkanie w ekstraklasie ) który również zachował czyste konto to my boimy się wystawić Miśkiewicza ? czym ryzykujemy ? Pawełkiem ryzykowaliśmy grę przez 4 lata
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.09.2012 o godz. 13:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2011
Offline |
#53
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#54
|
|
bramkarz w tym wieku jak Pareiko ( 20 lat "zawodowego " grania w piłkę ) powinien sam się umieć dobrze przygotować do sezonu , zmiana trenera nie powinna mieć tak znaczącego wpływu jak w tym momencie widzimy , moim zdaniem jest to związane raczej z wiekiem i zwykłym brakiem formy ( coś co zresztą czasem nie można logicznie wytłumaczyć ).
Nie mówię że przedłużenie z nim umowy było błędem , ale być może potrzeba mu większej motywacji ( oddechu konkurenta na plecach ) aby lepiej bronić |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#55
|
|
Ja też zacząłbym stawiać na Miśkiewicza ale chyba jeszcze jednego "babola" Pereiko musi zrobić ... by doszło do zmiany.
Iliev niech idzie do ataku. Burliga na prawą pomoc. Jovanowic lub Jaliens na prawą obronę. Co do środka obrony to ( na dziś) Głowacki i Czekaj lub Bunoza. W środku pomocy Chrapek i Meleks (chyba że plecy znów zaczną boleć .... ). Lewa pomoc - wakat ....... może Szewczyk . No i wracamy do ataku gdzie pewnie musi zagrać super szybki ..... Genkov. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#56
|
|
W bramce musi być zmiana. Zdecydowanie powinien bronić Miśkiewicz.
Nawet nie chodzi o to, że Pareiko zawalił gola na 2:0 w sposób żenujący w ostatnim meczu. Taki Kuciak złapałby tą piłkę w zęby na 16. metrze a Pareice nie chciało się ruszyć tyłka na 8 metr.... Bardziej jednak chodzi o sytuacje w drugiej połowie bo gdyby sędzia był choć trochę przytomny, ogarnięty lub gdyby zwyczajnie się nie zesrał to musiałby pokazać Estończykowi czerwień i dać karnego Polonii. Pareiko bronił beznadziejnie a jeszcze większa beznadziejność sędziego nie powinna blokować szansy Miśkiewiczowi bo tylko sędziemu Pareiko zawdzięcza to, że nie musi pauzować w następnym meczu.
Ostatnio edytowane przez thechris : 12.09.2012 o godz. 11:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#57
|
|
Według tego, co powiedział Probierz na konferencji, do Szczecina nie pojedzie Radek Sobolewski, który leczy uraz oraz permanentnie kontuzjowany Rafał Boguski.
Nie zapowiada się na to, by w kolejnym meczu zagrał Miśkiewicz - „Nie można od razu po każdym błędzie odsuwać zawodnika. Trzeba obdarzyć kogoś zaufaniem. Sergei Pareiko jest sumienny, zaangażowany. Oczywiście popełnił kardynalny błąd, który kosztował nas bramkę, ale nie można co chwilę zmieniać bramkarzy. Nie jestem w tej chwili zadowolony z tego, jak Siergei broni, on o tym wie, jednakże jestem typem człowieka, który w trudnych chwilach potrafi wesprzeć zawodnika” |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#58
|
|
Pareiko popełnia błędy b. rzadko, niektórzy bramkarze popełniają je częściej, jedynie co może dać zmiana Miśkiewicza na Pareiko to konkurencje w bramce
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#59
|
|
A wg mnie Pareiko od pewnego czasu popełnia bardzo systematyznie błędy. Jego obraz jest mocno "zamazany" poprzez początkowe występy Estończyka w Wiśle. Od dłuższego czasu broni bardzo niepewnie.
![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#60
|
|
Miśkiewicz równie dobrze może być jeszcze większym ręcznikiem. Widzicie przecież jaką jakość mają nasze transfery z tego okienka.
W sumie, nie dowiemy się póki nie zagra. Ale trener ma większe pojęcie o jego umiejetnościach i formy i nawet nie wpuścił go na amatorów w PP. ![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|