
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#11
|
|
"Polskie "zespoły nie potrafią grać w piłkę, bazują tylko na odbiorze i szybkim wyjściu do przodu. Polskie wziąłem w cudzysłów bo jednak sporo obcokrajowców gra w tych lepszych naszych klubach. I nadal nic się nie zmienia. Zawsze ta sama rąbanka byle szybciej w przód.
A nikt mi nie wmówi, że żadnej drużyny w PL nie stać na zbudowanie teamu który by grał w piłkę. Może AEL bazując na murzynach, może APOEL bazując na Portugalczykach, może Cluj bazując na południowcach, może Viktoria Pilzno bazując na swoich rodakach, a płacąc im - tu strzelam - pół tego co swoim płaci Legia. Nie wiem o co tu chodzi, powietrze jakieś inne ? edit: I nie miałem na myśli tylko i wyłącznie Śląska. Legia się ustawiła dzisiaj i u siebie grała z kontry z drwalami na przykład.Śląsk niby coś tam strzelił ku uciesze gawiedzi, ale też dwa trzy podania i jeb do przodu na walke.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.08.2012 o godz. 21:24.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
|
|