
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline |
#11
|
3/4 tutaj wupowiadających sie to specjaliści z aerodynamiki, lotnictwa, fizyki itd. Sami znawcy. Czepiasz się specjalisty Artymowicza nie za jego wyniki, a za postawę słowną. Przecież to niedorzeczne! Żadnemu z Was nie przyszło do głowy, że ścięte skrzydło wg Biniedy (jego druga teoria) poleciało tylko na 12 metrów. Uderzając w brzozę na kilkunastu metrach przy prędkości 270 km/h! Przecież to wbrew fizyce! Dla mnie, tak jak dla większośći Polaków był to nieszczęśliwy wypadek. Mgła, źle przygotowane lotnisko, błędu pilotów. To wszystko sprawiło, że przy takich a nie innych warunkach ten samolot pierdyknął w ziemię z dużą prędkością. Lądowania nie było, ale była próba lądowania, zejście poniżej 100 metrów i sprawdzenie jak to wygląda. Skończyło się to tragicznie. Dorabianie politycznej brody, spisków, kłamstw, morderstw, wybuchów itd jest po prostu śmieszne i nie trzyma sie kupy. Można mówić wiele złego o części wypowiedzi niektórych polityków z partii rządzących, o zwroty i pewne teksty w raportach. Ale one nie mają znaczenia w wyjaśnieniu sprawy, a tylko z politycznego punktu widzenia. Skończmy ten temat, 12 października ma być konferencja specjalistów i wtedy podyskutujemy. |
|
|