The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2012, 10:42
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Taki Szpen - wrzucił wywód astronoma i stwierdził, że to rozwiewa wszelkie wątpliwości. To nic, że ten jego "specjalista" parę razy już się w sprawie Smoleńska wygłupił. To nic, że unika spotkania z profesorem Biniendą... Ważne, że skrytykował (a czy miał podstawy jest nieistotne).
proszę Cię.

3/4 tutaj wupowiadających sie to specjaliści z aerodynamiki, lotnictwa, fizyki itd. Sami znawcy.

Czepiasz się specjalisty Artymowicza nie za jego wyniki, a za postawę słowną. Przecież to niedorzeczne!

Żadnemu z Was nie przyszło do głowy, że ścięte skrzydło wg Biniedy (jego druga teoria) poleciało tylko na 12 metrów. Uderzając w brzozę na kilkunastu metrach przy prędkości 270 km/h! Przecież to wbrew fizyce!

Dla mnie, tak jak dla większośći Polaków był to nieszczęśliwy wypadek. Mgła, źle przygotowane lotnisko, błędu pilotów. To wszystko sprawiło, że przy takich a nie innych warunkach ten samolot pierdyknął w ziemię z dużą prędkością. Lądowania nie było, ale była próba lądowania, zejście poniżej 100 metrów i sprawdzenie jak to wygląda. Skończyło się to tragicznie.

Dorabianie politycznej brody, spisków, kłamstw, morderstw, wybuchów itd jest po prostu śmieszne i nie trzyma sie kupy. Można mówić wiele złego o części wypowiedzi niektórych polityków z partii rządzących, o zwroty i pewne teksty w raportach. Ale one nie mają znaczenia w wyjaśnieniu sprawy, a tylko z politycznego punktu widzenia.

Skończmy ten temat, 12 października ma być konferencja specjalistów i wtedy podyskutujemy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19.