Hefajstos napisał(a):

Myślisz, ze gbyby mój "staż" jak to określasz, był dłuższy, to bym też zidiociał? Opisuję, co widzę. Ale to jest temat na inną dyskusję.
Co do bazy - miej na uwadze, że 14 mistrzostw nie zmienia stanu klubowej kasy. Nie zmienia tego też fakt, jak bardzo jesteśmy wielcy etc. etc. Od nadymania się też w kieszeni nie przybywa. A chodzą słuchy, że z kasą gorzej, niż źle. A koszty uciąć ciężko, chyba logiczne. A tu wołanie o bazę? Teraz? niby za co? Rozmawiajmy o czymś realnym? Na bajki jestem za stary.
|
1. może byś zrozumiał czym różni się stadion od teatru
2. mamy 13 mistrzostw, 14 razy wygraliśmy lige
3. za każdym z trofeów idzie kasa z C+
4. baza treningowa to nie nic "nie realnego" tylko w najbliższym czasie konieczność do uzyskania licencji