The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.05.2012, 14:31
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że powoli możesz już zacząc starania i złożyć podanie o przyjęcie Ciebie i Twojej twórczości do Serves jako klasycznego wskaźnika w kilku dziedzinach: indolencji, hipokryzji, cynizmu i głupoty. Byłbyś wzorcem klasycznym.
Z Twoich notek wynika że:
1) kompletnie nie rozumiesz podstawowej sprawy jaką jest zasada klasyfikacji lotu z 10.04.2010 jako wojskowego i wynikających z tego skutków;
2) waga argumentów dla Ciebie jest zależna od tego kto argumentuje, a nie co jest przedmiotem argumentacji
to powinno wystarczyć....
Waga argumentów jest taka ,że jaki by to nie był rodzaj lotu ,to Putin i tak by zrobił z tym śledztwem co by chciał i pohukiwania na niego ze wzgledu na ten paragraf czy tamten paragraf nic by nie dały . Jesli chodzi o strone Polską to czy to byłby lot wojskowy czy prywatny to burdel przy organizacji tego lotu byłby taki sam .Jeśli chodzi o argumenty, to dla Ciebie i tobie podobnych ,nie mają jakiegokolwiek znaczenia ,potraficie naginać rzeczywistość ,wymyślać kłamstwa i pół-prawdy byle wpisać sie tylko w świat jaki projektują ludzie którzy są waszymi reprezentantami w Parlamencie ,czyli rusofobia, spiski ,agenci , zamachy do których tworzy się cała fikcję polityczną i epatuje tym ludzi
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:48.