The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.05.2012, 15:27
RAF napisał(a):Wyświetl post
1. Wiesz ile razy Kaczynski byl w Katyniu od momentu zaprzysiezenia. Jak prezydent mial te okazje pieciokrotnie. Ile razy byl?

2. Kwestia dokumentacji to kolejna propaganda. Istnieje dokument ze stycznia 2010, ktory podaje ze prezydent wybiera sie do Katynia. Nie ma ani daty, ani zaproszenia do wspolnego wyjazdu.

3. Myslisz ze Kaczynski chcialby pojechac z Tuskiem? Bardzo w to watpie.
1.Zwróć prosze uwagę że Katyń leży na terenie FR która mówiąc najbardziej oględnie była byłemu prezydentowi wyjątkowo nieprzychylna (co mogliśmy chociażby zaobserwować obserwując problemy jakie stwarzała amabasada rosyjska przed wizytą w 2010). Dlatego moim zdaniem jest poniekąd zrozmiałe że ilość wizyt tam z konieczności musiała być nieco ograniczana. Akurat wizyta z 2010 przypadała w okrągłą rocznicę w związku z tym śp prezydentowi zależało tak bardzo aby byc tam własnie wtedy.
2. Mam wrażenie że to raczej Ty ulegasz propagandzie. Jest bowiem dokladnie odwrotnie niż piszesz. Śp prezydentowi bardzo zależało na tym aby wizyta była wspólna (prezydent i premier) na co premier miał nawet wyrazić zgodę. Pojawiła sie jednak opcja spotkania się w Smoleńsku z Putinem i naszemu premierowi spodobała sie ona tak bardzo że postanowił poświęcić w związku z tym możliwość wspólnego wyjazdu z prezydentem. To że dał sie w ten sposób rozegrać Rosjanom jak dziecko to już zupełnie inna sprawa.
3. Chciał i są nawet dokumenty to potwierdzające.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:34.