
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#9
|
2. Mam wrażenie że to raczej Ty ulegasz propagandzie. Jest bowiem dokladnie odwrotnie niż piszesz. Śp prezydentowi bardzo zależało na tym aby wizyta była wspólna (prezydent i premier) na co premier miał nawet wyrazić zgodę. Pojawiła sie jednak opcja spotkania się w Smoleńsku z Putinem i naszemu premierowi spodobała sie ona tak bardzo że postanowił poświęcić w związku z tym możliwość wspólnego wyjazdu z prezydentem. To że dał sie w ten sposób rozegrać Rosjanom jak dziecko to już zupełnie inna sprawa. 3. Chciał i są nawet dokumenty to potwierdzające. |
|
|