
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#121
|
|
A towarzysz "profesór" choć chłopek spod Bydgosczy przesiąkł już całkiem swoim klubikiem. Płacze jak dziecko, bo jest krzywdzony ...
:Cytat:
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#122
|
|
Co za hipokryta - narzeka na PZPN a dzięki nim przy zielonym stoliku dupę uratował.
No cóż - garbata dola ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#123
|
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Jak się nie da z jednej strony (Nieciecza) to utrzymają ich na inny sposób. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#124
|
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem ! Od sezonu 2013/14 o ile się nie mylę to następny sezon będzie z 2012 na 2013 . Poza tym PŚ to najmniej wiarygodne źródło informacji a reszta klubów na pewno nie będzie się kwapiła to powiększenia ligi bo to będzie oznaczać mniej kasy od Canal plus . |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Skawina
Offline |
#125
|
|
Cytat:
![]() ![]() "Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..." |
||
|
|
Junior Member
Od: 04.2012
Skąd: Kraków
Offline |
#126
|
|
Craxa Dzi**** Derby Blisko 1 liga 1 liga cracovia rozdupcymy ich będzie 4:1 jak zawsze Tylko ty w moim sercu ty jedna jedyna niepokonana WISŁA kochana.
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#127
|
|
|
|
|
Member
Od: 11.2007
Offline |
#128
|
|
A jest coś takiego w ogóle możliwe? Nie działa to na tej zasadzie że to "kupienie licencji" może sie odbyć ale musi powstać fuzja? Wtedy nie ma czegoś takiego że Nieciecza gra dalej w I lidze z kasa od Filipiaka a Cracovia w Ekstraklasie, tylko powstaje jeden klub grający w Ekstraklasie.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#129
|
![]()
WISŁA KRAKOW........
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#130
|
|
ja pier.dole, nadal nie rozumiem co wy macie z tą Niecieczą, skoro nawet nie wiadomo czy awansują. Spójrzcie najpierw na tabele, rozkład meczów zobaczcie a później prawcie morały. O 4-pak Perły się założe że nie awansują, przybija ktoś ?
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#131
|
|
ale wolałbym w następnym sezonie móc przyjść na Reymonta na derby z Cracovią niż grać np z Podbeskidziem , to tak jak w Glasgow dwa kluby żyją w symbiozie i na te mecze jest najlepsza frekwencja i zaangażowanie kibiców pozdro
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#132
|
|
Jesteś pewien,że chodziło Ci o słowo "symbioza"?
![]() ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut
Offline |
#133
|
|
No w symbiozie to raczej nie żyjemy. Jak byś napisał, że Cracovia to pasożyt byłbyś bliższy prawdy
![]()
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#134
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#135
|
Ja .......e ! Wy jesteście niepoważni. cracovia to nasz wróg i trzeba się cieszyć, że im sie nie udaje, że najprawdopodobniej spadną z ligi, ba...my możemy ich pozbawić gry w ekstraklasie!Gówno mnie obchodzi, że będzie jedno 'widowisko' mniej. Niech ten klubik spadnie jak najniżej i się rozpadnie, tego im trzeba życzyć a nie utrzymania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#136
|
|
Małek pedałek sędzią na derbach....wspanialne.
Ostatnio edytowane przez Krav : 27.04.2012 o godz. 11:27.
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#137
|
|
Lubię atmosferę derbów,ale bardziej,najbardziej nienawidzę tego klubiku z Kałuży. Wiele lat nie było derbów ligowych z ta k..... i Kraków się nie zawalił!!! 3 liga, 8 grupa cRACOVIA !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#138
|
|
Czas na poprawę humoru
http://www.weszlo.com/news/10306-No_...tawy_Cracovii_ Cytat:
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#139
|
|
Wynik sportowy nie bedzie miał zadnego wplywu na sytuację jaka panuje w Krakowie. Bez derbow sie obejdzie, gdyz w Krakowie nie sposób się dlugo nudzic. ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#140
|
|
a tego, że od meczu z Górnikiem przed świętami (4 kwietnia) do następnego z Dysko w poniedziałek (16 kwietnia) minęło 12 dni i mieli odpowiednią ilość czasu na regenerację to tow. Filipiak nie wspomni.
Cytat:
![]() ![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#141
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#142
|
|
Zawsze lubie wywiady z towarzyszem Filipiakiem.
Dowiedziec sie z nich mozna ze kazdy jest zly niedobry i winny ,tylko nie ONI. I on jeszce smie narzekac na kolegów towarzyszow z PZPN(R) ktorzy nie tak dawno ratowali jego klubik spuszczjąc ŁKS oj nieladnie tak na swoich profesórze. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#143
|
) za rok będą spadać do drugiej ligi, to na ich mecze będzie chodziło mniej osób, ludzie którzy jeszcze nie zdecydowali się komu kibicować, będą wybierać Wisłę( bo ekstraklasa to nie 2-liga), jeśli jakiś rodzic będzie miał dylemat gdzie posłać dzieciaka żeby się uczył kopania piłki, to chyba logiczne, że wybierze klub e-klasowy niż jakąś tam łajzę z niższej ligi.a widzę 2 zakończenia tego sezonu: 1) Cracovia leci do 1 ligi 2) Cracovia kupuje licencje Niecieczy lub Groclinu zostaje w ekstraklasie i leci za rok dodatkowo skompromitowana do bez solidnych reform ten klubik skazany jest na wegetacje w okolicach strefy spadkowej ( a jeśli żydy zostaną to żadnych reform na pewno nie będzie) tak czy owak pozytywnie ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#144
|
|
Lechia wygrałą.
W poniedziałek dokona się ostateczne rozwiązanie kwestii...sąsiedzkiej. ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#145
|
|
Nie kłóćcie się panowie ! Taki piękny dzień dzisiaj, Lechijka wygrała 1:0, w poniedziałek wystarczy że wygramy z żydkami i 1 liga czeka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#146
|
|
Rok temu Nasza wygrana z żydami przesądziła o 13. tytule MP.
Tegoroczna wygrana przesądzi o spadku żydów. Coś pięknego. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#147
|
|
No to zapowiadaja sie arcyciekawe derby - kto by sie spodziewal, ze to Wisle przyjdzie grac o spuszczenie Cracovii do 1 ligi.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 28.04.2012 o godz. 14:54.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#148
|
|
Nie pompujcie tego balonika , bo nasi kopacze dadzą dupy w poniedziałek to znowu bedzie płacz. Szampany bedziemy otwierac po meczu (a tak naprawde po przyznawaniu na przyszly sezon licencji bo Filipiaki sie beda pchały do zielonego stolika)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#149
|
|
Cóż ,nie tak dawno za hasła typu "żydki" leciały na tym forum bany. Widzę ze czasy się zmieniły i już wszystko można. Ciekawe.... W temacie sportowo meczowym powiem tyle że obrony nie mamy. Ambicji sportowo -kibicowsko -kontraktowych większosć naszych kopaczy też nie posiada. Bardziej już myślą o bezpiecznym dotrwaniu i następnej przystani. Obawiam się o remis albo porażkę Wisełki. NIestety. Plotki chodzą o Bruk-Becie który miałby ew.miejsce awansowe odsprzedać pasiastym. Pozyjemy zobaczymy. Chciałbym żeby się nie okazało że derby są ostatnim naszym meczem w tym sezonie. To w kontekście konfrontacji kibiców na stadionie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#150
|
|

|
||||||
![]() |
|
|