The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 26.03.2012, 16:38
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Niestety nic kolego nie zrozumiales z mojego wpisu ...nie mam nic do jego postawy tylko fakt ze grajac Wisla dopuscil sie takiej bezczelnej i groteskowej symulacjii wielkiego bolu chociaz jak kazdy widzial w powtorkach karnego nie bylo a tym bardziej zadnego kontaktu ktory musialby wywolac az taka histerie i taki bol .......czytaj ze zrozumieniem kolego - nigdy bym nie wymagal od byly ch zawodnikow podkladania sie- tylko troche szacunki i w tak beznadziejny sposob wymuszenie karnego - na ktorego nabieraja sie chyba juz tylko polscy zalosni sedziowie
no dobrze ale co powiesz o Ivicy ktory w rundzie jesiennej raz na mecz wpadał w pole karne i starał sie wymusić karnego krzycząc jakby mu ucieli nogę?Melikson jak traci piłke zawsze sie przerwaca i tez czasem sędziego nabierze.
Co powiesz o Nunezie który zrobił Dembele na czerwoną kartke?
Ty naprawde myslisz ze on kalkulował w tym polu karnym ? Był ścisk i sie wywrócił.
Zresztą ,wg. Ciebie zasługiwalismy na punkty w tym meczu?
A karny był, bo sędzia go odgwizdał- takie są fakty.

milosz napisał(a):Wyświetl post
Karny to kpina, sędzia zrobił przekręt. a Zieńczuk ma etykę piłkarską jak Furtok. I tyle w temacie.
ŁKS-Wisła
Wisła-Jagiellonia

co powiesz w takim razie o tych meczach?
Jaką etykę piłkarską ma diryrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 26.03.2012, 16:44
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no dobrze ale co powiesz o Ivicy ktory w rundzie jesiennej raz na mecz wpadał w pole karne i starał sie wymusić karnego krzycząc jakby mu ucieli nogę?Melikson jak traci piłke zawsze sie przerwaca i tez czasem sędziego nabierze.
Co powiesz o Nunezie który zrobił Dembele na czerwoną kartke?
Ty naprawde myslisz ze on kalkulował w tym polu karnym ? Był ścisk i sie wywrócił.
Zresztą ,wg. Ciebie zasługiwalismy na punkty w tym meczu?
A karny był, bo sędzia go odgwizdał- takie są fakty.


ŁKS-Wisła
Wisła-Jagiellonia

co powiesz w takim razie o tych meczach?
Jaką etykę piłkarską ma diryrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie?

kolego szanowny - ty nadal nic nie rozumiesz ...chodzi mi o to ze Zienczuk jako dawny pilkarz Wisly- jeden z symboli dekady tego klubu zachowuje sie w tak niehonorowy i niesportowy sposob wobec naszego klubu ....co ty mi tu wyjezdzasz z symulkami Ilieva- 20 minutowego zawodnik - Melxa lub tego pozal sie Boze Nuneza ? czy ktokolwiek z nich tak sie zachowuje wobec klubu ktory stworzyl ich kariere ? mam ochote zapytac : ile Ty masz lat ale to zbyteczne ...bo nawet niski wiek upowaznia do czytania ze zrozumieniem ...... prosze - zastanow sie zanim napiszesz kolejny z du..py wziety przyklad
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 26.03.2012, 16:45
do szprotson:

Karny był odgwizdany nieuczciwie i ciekawe że zawsze jesteś po stronie rywali Wisły, ciekawe.

Rzecz dotyczy nie tego że Zieńczuk sie przewrócił, a tego że symulował ból (choć to on kopnął Wilka a nie odwrotnie), oraz przed kamera nie zająknął sie na temat swojego nieetycznego zachowania.

Melikson jest faulowany i to brutalnie, Iliew zaś to tak jak Nunez symulant, rzecz w tym że Zieńczuk miał pozytywną opinie że postępuje fair, otóż już ją utracił i to bezpowrotnie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 16:53.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 26.03.2012, 16:53
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
kolego szanowny - ty nadal nic nie rozumiesz ...chodzi mi o to ze Zienczuk jako dawny pilkarz Wisly- jeden z symboli dekady tego klubu zachowuje sie w tak niehonorowy i niesportowy sposob wobec naszego klubu ....co ty mi tu wyjezdzasz z symulkami Ilieva- 20 minutowego zawodnik - Melxa lub tego pozal sie Boze Nuneza ? czy ktokolwiek z nich tak sie zachowuje wobec klubu ktory stworzyl ich kariere ? mam ochote zapytac : ile Ty masz lat ale to zbyteczne ...bo nawet niski wiek upowaznia do czytania ze zrozumieniem ...... prosze - zastanow sie zanim napiszesz kolejny z du..py wziety przyklad
grałes kiedys w pilke na poziomie takim ze jest sędzia? Ciekaw bym był twojego zachowania.

Oczywiscie Zieńczuk zachował sie w sposób niehonorowy ale klub w stosunku do niego zachował sie honorowo w 100% gdy ochodził ? Nie.

Zreszta, sprawy by nie było gdyby ktokolwiek piłke wybił, a że nie wybił i sie Zieniu to wykorzystał no cóż.
I w ogole piszesz o Zienczuku jakby Wisła wyciagneła go w wieku 13 lat z jakiejs mega biedy i tylko dzięki niej został piłkarzem...a tak nie jest.
Baszczyński będąc w identycznej sytuacji też by sie przewrócił, ale to nie piłakarz odgwizdał karnego to raz, a dwa, sędzia jakieś tam przesłanki do tego karnego miał czy nie miał ?

Melikson jest faulowany i to brutalnie - Prosze Cie, Prosze Cie,Prosze Cie...
milosz : przede wszystkim polecam Ci jakiegoś optyka.Nie po raz pierwszy zdarza sie ze zadane zostaje Ci pytanie a ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Albo masz słaby wzrok albo....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 26.03.2012 o godz. 16:57.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 26.03.2012, 16:56
Wiedziałem że na Sląsku jak gramy to te mecze sa beznadziejne ale wczoraj to bylo dno dna jakbyśmy tak grali np. Apoelem 10-0 w dwumeczu co ja mówie wogole by do niego niedoszło z Liteksem 5-0 w plecy

wiec latem gralismy jak na nasze mozliwosci bardzo dobrze i osiagnelismy bardzo dobry wynik a mega sukces byl bliski

jak Skorza chciałby Kirma to juz powinniśmy zaproponować go Legii za symboliczne 1000 euro ale nie u nas wypełni swój 5-letni kontrakt


a sedzia dołożył swoje bo mozliwe mimo naszej beznadziejnej gry ze remis byl w zasięgu

PS liga jest beznadziejna a w zasadzie sposób w jaki graja w nim zespoły ten rok w pucharach był wyjątkowy taki Ruch zakończy swa przygodę w Kazachstanie czy z innymi Azerami
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 26.03.2012 o godz. 17:02.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 26.03.2012, 16:58
szpprotson:
Owszem Melikoson jest faulowany i to brutalnie, również w meczu z Ruchem dostał "z liścia w twarz".

Sędzia nie miał żadnych przesłanek do podyktowania karnego, a Twoja postawa na forum to mi wygląda na trollowanie, bo jakoś zawsze bronisz decyzji niekorzystnych dla Wisły, a i jestes z reguły po stronie rywali.

Żegnam.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.03.2012 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 26.03.2012, 17:00
co powiesz w takim razie o tych meczach?
Jaką etykę piłkarską ma dirtyrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie?

ponowie pytanie.

E: wiecie kto zwala winę na sędziego?
Złej baletnicy...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 26.03.2012, 17:03
milosz napisał(a):Wyświetl post
do szprotson:

Karny był odgwizdany nieuczciwie i ciekawe że zawsze jesteś po stronie rywali Wisły, ciekawe.

Rzecz dotyczy nie tego że Zieńczuk sie przewrócił, a tego że symulował ból (choć to on kopnął Wilka a nie odwrotnie), oraz przed kamera nie zająknął sie na temat swojego nieetycznego zachowania.

Melikson jest faulowany i to brutalnie, Iliew zaś to tak jak Nunez to symulant, rzecz w tym że Zieńczuk miał pozytywną opinie że postępuje fair, otóż już ją utracił i to bezpowrotnie.
Naucz sie czytac ze zrozumieniem i nie zawracaj głowy.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 26.03.2012, 17:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
grałes kiedys w pilke na poziomie takim ze jest sędzia? Ciekaw bym był twojego zachowania.

Oczywiscie Zieńczuk zachował sie w sposób niehonorowy ale klub w stosunku do niego zachował sie honorowo w 100% gdy ochodził ? Nie.

Zreszta, sprawy by nie było gdyby ktokolwiek piłke wybił, a że nie wybił i sie Zieniu to wykorzystał no cóż.
I w ogole piszesz o Zienczuku jakby Wisła wyciagneła go w wieku 13 lat z jakiejs mega biedy i tylko dzięki niej został piłkarzem...a tak nie jest.
Baszczyński będąc w identycznej sytuacji też by sie przewrócił, ale to nie piłakarz odgwizdał karnego to raz, a dwa, sędzia jakieś tam przesłanki do tego karnego miał czy nie miał ?

Melikson jest faulowany i to brutalnie - Prosze Cie, Prosze Cie,Prosze Cie...
milosz : przede wszystkim polecam Ci jakiegoś optyka.Nie po raz pierwszy zdarza sie ze zadane zostaje Ci pytanie a ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Albo masz słaby wzrok albo....

Nie no koles - ty jestes niereformowalny - koncze polemike z Toba bo to bicie glowa w mur .....co mnie obchodzi czy grales w pilke , w bilarda czy w inne pici polo / nie musialem byc zawodowamym pilkarzem zeby widziec jak koles wogole nie faulowany zwija sie po boisku z grymasem bolu jakby mial porob kleszczowy ......mogl sie wywrocic- probowac kombinowac karnego ale nie w taki beznadziejny sposob ...po co mi wujezdzasz z baszczem kolejny p[rzyklad wyjety z du..py bo takiej sytuacji nawet nie bylo ......Wisla nie wyciagnela Zienia jak mial 13 lat- ale przychodzac do Wisly byl on tylko dobrym polskim pomocnikiem z Amiki i rownie dobrze moglby skoczyc w Warcie poznac- zydach albo innym pierdiszewie- to dlatego ze gral w Wisle stal sie mistrzem Polski - wypromowal sie w polskiej lidze ...a ze skonczyl w takiej nedznej lidze pozniej ...coz, frajerstwo kosztuje ..wiec nie mow mi ze to nie Wisla uksztaltowala go na zawodnika tego formatu i za to nalezy sie szacunek do tego klubu - nawet pamietny koniec jesgo w Wisle byl z pompa - z gratulacjami - nagodami i owacjami ...wiec przestac pieprzyc farmazony ......tak stanowczo twierdze ze karnego nie bylo - a smiem twierdzic ze owe symulanctwo i wyraz przeogromnego bolu Zienczuka mogl w duzym stopniu zasugerowac sedziemu podjecie tej kuriozalnej decyzji o karnym .... nie rozmawiam juz z Toba bo to walka z wiatrakami ...sory
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 26.03.2012, 17:14
E: wiecie kto zwala winę na sędziego?
Złej baletnicy...


Czy ktokolwiek stwierdzil ze Wisla przegrala poprzez wine sedziego ? ty naprawde jakis oszolom jestes ....mowic do Ciebie to jak prosic garbatego zeby sie wyprostowal .....ostatnim moim zdaniem chcialem ci tylko zasugerowac ze nasza wymian zdan dotyczyla beznadziejnego symulanctwa Zienczuka- i nawet jesli owe sytuacje sie zdarzaja to mogl tego nie robic w tak perfidbny sposob przeciw klubowi dzieki ktoremu jest teraz zawodnikiem o takim nazwisku i renomie ......sprawa karnego nie jest najwaznijjsza
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 26.03.2012, 18:15
do wszystkich co pieprzą głupoty o złym zachowaniu Zieńczuka:

proponuje wam walnąć z zamachu z całej siły w umięśnioną i dobrze postawioną nogę drugiego człowieka, zachaczając czubkiem stopy. a najlepiej jakbyście to zrobili mając zamiar kopnąć w piłkę i nie spodziewając się tego - lepszy efekt (tak jak zrobił Zieniu).
padniecie na glebę i zaczniecie płakać och jak boli. Zieńczuk tam nigdzie karnego się nie domagał, padł na ziemię, bo mógł w takim starciu nawet naderwać jakiś mięsień, a że zabolało to jestem tego pewien.
pomyślcie, bo zachowujecie się jakby wam móżg nie działał.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 26.03.2012, 18:40
Gucio25
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91849,11417191,Zienczuk_przewraca_sie_po_starci u_z_Wilkiem__Karny.html

Jednak trochę fantazjujesz, Zięńczuk, jedynie zahaczył kopiąc Wilka, rzecz w tym że po meczu jakby nigdy nic już nie pamiętał kto kogo kopnął, ot chodzi o minimum uczciwości.

Przed meczem Zieniu był gościem z klasą, a po meczu jest zwykłym Furtokiem czy naszym Nunezem i niczym więcej.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 26.03.2012, 18:44
jedynie zahaczył?
no to zrób, jak Ci proponowałem - zahacz tak samo robiąc zamach na piłkę. już nieraz zdarzały się przy takim czymś kontuzje, bo stopa się nagle wygina i jest nieprzygotowana na to. jeśli sobie z tego nie zdajesz sprawy, to nie ma o czym dyskutować.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 26.03.2012, 18:50
Gucio25
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, to czy go bolało czy nie to tego nie rozstrzygniemy, rzecz w tym że bezsporne jest iż po meczu zachował sie nie fair udając że karny był, a tymczasem to on faulował kopiąc Wilka a nie odwrotnie.

Notabene takich sytuacji w meczu jest dziesiątki i nie każdy piłkarz pada jak rażony piorunem , istotą krytyki Zieńczuka jest jednak jego zachowanie względem nieuczciwego karnego, ot facet wykazał sie nieuczciwością, czyli dołączył do licznego grona piłkarskich oszustów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 26.03.2012, 18:59
Cytat:
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, to czy go bolało czy nie to tego nie rozstrzygniemy, rzecz w tym że bezsporne jest iż po meczu zachował sie nie fair udając że karny był, a tymczasem to on faulował kopiąc Wilka a nie odwrotnie.

Notabene takich sytuacji w meczu jest dziesiątki i nie każdy piłkarz pada jak rażony piorunem , istota krytyki Zieńczuka jest jednak jego zachowanie względem nieuczciwego karnego, ot facet wykazał sie nieuczciwością, czyli dołączył do licznego grona piłkarskich oszustów.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Zieniu napisał(a):
- Patrząc na sytuację, po której sędzia podyktował rzut karny, mogę powiedzieć, że decyzję arbitra oceniam pół na pół. Jeden z zawodników uniemożliwił mi oddanie strzału, a ja kopnąłem go w udo. Nie było żadnego wymuszenia karnego ze strony mojej osoby, nie chciałem także nikogo oszukiwać
skad Ty człowieku bierzesz to jego udawanie po meczu, że karny był?
w tv Zienczuk powiedział dokładnie to samo, co w tym wywiadzie, sam przyznaje że to on kopnął Wilka. po meczu podszedł z brawami pod sektor Wisły. faktycznie, jakby chciał nas oszukać, to myślisz, że też by podszedł? czy uciekł do szatni, bojąc się krytyki?

i w czym jest nieuczciwość Zienia? w tym, że się wywrócił po kopnięciu w noge przeciwnika? w którym on miejscu domagał się karnego, albo cokolwiek w tym stylu? walnął w nogę, zabolało, wywrócił się i tyle. jego koledzy domagali się karnego, on nawet ręką nie machnął, ani nie popatrzył w stronę sędziego. ogarnij się człowieku.

dla mnie koniec dyskusji, bo inaczej się nie da.

@milosz - no faktycznie, nie powiedział, zapędziłem się, ale też nie powiedział nic o tym, że karny był, więc i Ty "nie fantazjuj"
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 26.03.2012 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 26.03.2012, 19:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no tak, kopnął Czarka zamiast piłki będąc w polu karnym mając piłke przed sobą a Wilka za sobą.
Dobre.
No ale masz racje, mógł nam odpuścić bo z Nami wypłynął na szerokie wody, ale zawodnika to zrobiła też z niego Amika.
Zieniu jest profesjonalista, a profesjonaliste ce..... sumienne wykonywanie swojego zawodu, pomijając to ze nasze ....eczki zachowały by sie w polu karnym identycznie.
Rozumiem też ze Wilk z szacunku dla Polonii i Korony ma odpuścic mecz? Jak trafimy na Estończyków to Pareiko tez ma im puścić? W pucharach trafimy na Berszewe to Melikson też ma odpuszczać tak?
No bez jaj, Wisła ma w soim składzie 11 piłkarzy, i jeśli byliby lepsi to by sie podniesli i strzelili jedną bramke.
Jak można zwalać wine na piłkarza druzyny przeciwnej, ze nam nie pomógł tylko pomógł swoim ?
Dobrze ze Majdan z Pogonią nie zachowywał sie tak jak ty bys chciał, tak samo Stolarczyk,Kłos,Głowacki, Żurawski, Szymkowiak czy inne asy.
nie ma odpuścić a zachować się jak człowiek z honorem a nie jak pi.zda czyhająca na ułożenia meczu
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 26.03.2012, 19:00
Po meczu nie powiedział że karny być nie powinien, nie fantazjuj.

A czasem tak niewiele trzeba aby zachować się przyzwoicie, jak wiele by zyskał gdyby zachował się inaczej i nie mówił coś o 50 na 50 tylko po męsku, np. że „karnego być nie powinno, byliśmy lepsi, ale szkoda że wygraliśmy po takim karnym, błąd sędziego nam pomógł, cóż taka jest piłka błędy sędziego wpisane są w ten sport, wygraliśmy, ale szkoda że po takim karnym” itd.

Doprawdy niewiele trzeba by być przyzwoitym, samego Zienia lubić, to nadal będę lubił, ale wzorem sportowca to już nie jest jak choćby nasz Kazio Moskal. Cóż, różne są dziś wzorce postępowań, jedni klękają przed Małeckim, dla drugich liczy się cwaniactwo boiskowe (Furtoka i Nuneza), ale są i tacy co chcą postępować fair, jak np. Włodek Lubański i mnie tam najbliżej do tego trzeciego wyboru.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 26.03.2012, 20:50
Takiego burdelu i syfu w wykonaniu Naszych pilkarzy to jeszcze nie widzialem!! Czy oni maja ambicje
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 26.03.2012, 21:35
Bardzo to wszystko zabawne - wychodzi z niektórych postów na to, że Zieńczuk, jako były gracz Wisły powinien właściwie cichcem do naszych dołączyć i za V kolumnę robić względem Ruchu.
Naprawdę nie zwróciliście uwagi w jakiego koloru koszulce grał Naprawdę myślicie, że teraz będzie dbał o interes Wisły kosztem OBECNEGO SWOJEGO KLUBU ?
Zrozumiecie kiedyś, że co innego sentymenty i przywiązanie, a co innego praca ?
I że to się nie kłóci ze sobą
Ile razy słychać, że poza boiskiem przyjaciele ale przyjaźń się "zawiesza" z pierwszym gwizdkiem, a "zmartwychwstaje" po ostatnim.
Tak wygląda współzawodnictwo sportowe.

Jeśli to was nie przekonało to może Zieniu, mimo że sam kopnął Wilka to krzyczał bo to jego zabolało. Najman też Saletę kopał, a potem płakał bo jego bardziej bolało
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 27.03.2012, 09:23
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Bardzo to wszystko zabawne - wychodzi z niektórych postów na to, że Zieńczuk, jako były gracz Wisły powinien właściwie cichcem do naszych dołączyć i za V kolumnę robić względem Ruchu.
Naprawdę nie zwróciliście uwagi w jakiego koloru koszulce grał Naprawdę myślicie, że teraz będzie dbał o interes Wisły kosztem OBECNEGO SWOJEGO KLUBU ?
Zrozumiecie kiedyś, że co innego sentymenty i przywiązanie, a co innego praca ?
I że to się nie kłóci ze sobą
Ile razy słychać, że poza boiskiem przyjaciele ale przyjaźń się "zawiesza" z pierwszym gwizdkiem, a "zmartwychwstaje" po ostatnim.
Tak wygląda współzawodnictwo sportowe.

Jeśli to was nie przekonało to może Zieniu, mimo że sam kopnął Wilka to krzyczał bo to jego zabolało. Najman też Saletę kopał, a potem płakał bo jego bardziej bolało
Taaak ale nejman czy ktokolwiek inny w przedzień meczu nie mówił o tym jak to kocha Wisłę i jak uwielbia jej kibiców.
A kibice Wisły jeszcze zgotowali mu owacje....
Dla zrozumienia - normalne jest, że piłakrz gra przede wszystkim dla swojego pracodawcy aktualnego a nie poprzedniego, piłkarze Wisły zagrali pytę największą w tej rundzie - zero taktyki, zero przytrzymania piłki, po prostu jedno wielkie zero za wyjątkiem Pareiki.
Gdyby nie było odgwizdanego karnego - Ruch i tak wciąnłąby przynajmniej jedną bramkę przy innej okazji....
Kiedy Marciniak pomylił się z Lubinem dyktując karnego na Kirmie (notabene nie wykorzystanego przezeń) to jechali po nim jak po burej suce - począwszy od Canal + skończywszy na weszło.
Od tego momentu Marciniak nie odgwiżdże dla Wisły faulu - chyba że Wislaka zdepczą (vide Maor)

Poza tym dla oglądających mecz z komentarzem Canal + to była podówjna katorga - oprócz żenującej gry Wisły - żenujący komentarz - jak Szydnrowski napierdala Meliksona po nogach i twarzy - to jest to "wybicie Mleiksonowi chęci do gry" - gdy podobnie czyni Bunoza czy Diaz - to jest "brutalny faul Wiślaka"
Dlatego nie dziwcie się temu, że część ludzi czuje wkurr....ienie po niedzielnym meczu.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 27.03.2012, 09:57
Przykładem "fajnego" sędziowania była tez sytuacja pomiędzy Chavezem, a Piechem. Najpierw Osman przytrzymywał Piecha i żółta kartka. Moment później odwrotna sytuacja. Chavez minął Piecha i ten go łapał za koszulkę i tylko faul. Wsystkie takie sytuacjedodatkowo niesłychanie rozstrajają zawodników, abstrahując już nawet od tego kto lepiej grał.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 29.03.2012, 08:04
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Taaak ale nejman czy ktokolwiek inny w przedzień meczu nie mówił o tym jak to kocha Wisłę i jak uwielbia jej kibiców.
A kibice Wisły jeszcze zgotowali mu owacje....
Dla zrozumienia - normalne jest, że piłakrz gra przede wszystkim dla swojego pracodawcy aktualnego a nie poprzedniego, piłkarze Wisły zagrali pytę największą w tej rundzie - zero taktyki, zero przytrzymania piłki, po prostu jedno wielkie zero za wyjątkiem Pareiki.
Gdyby nie było odgwizdanego karnego - Ruch i tak wciąnłąby przynajmniej jedną bramkę przy innej okazji....
Kiedy Marciniak pomylił się z Lubinem dyktując karnego na Kirmie (notabene nie wykorzystanego przezeń) to jechali po nim jak po burej suce - począwszy od Canal + skończywszy na weszło.
Od tego momentu Marciniak nie odgwiżdże dla Wisły faulu - chyba że Wislaka zdepczą (vide Maor)

Poza tym dla oglądających mecz z komentarzem Canal + to była podówjna katorga - oprócz żenującej gry Wisły - żenujący komentarz - jak Szydnrowski napierdala Meliksona po nogach i twarzy - to jest to "wybicie Mleiksonowi chęci do gry" - gdy podobnie czyni Bunoza czy Diaz - to jest "brutalny faul Wiślaka"
Dlatego nie dziwcie się temu, że część ludzi czuje wkurr....ienie po niedzielnym meczu.
Dlatego nie ma co się Zienia czepiać - kocha Wisłę, a teraz gra dla Ruchu stosując zwyczajne na boisku praktyki. A jeśli karny był problematyczny to sędziego trzeba spowiadać, nie Zieńczuka.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:53.