
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#151
|
|
1. nie umiemy dośrodkować z rożnego
2. "gramy" straszną padake licząc że melikson coś wykombinuje 3. nie da się zauważyć w grze żadnego wycwiczonego schematu 4. obrońcy nie umią wyprowadzać piłek do ataku 5. nie umiemy strzelać z dystansu 6. po raz kolejny nie umiemy wykorzystać przewagi liczebnej na swoją korzyść podsumowując: żenada wniosek: dać się zaaklimatyzować probierzowi; oczyścić po sezonie z tego szrotu dobranoc ![]() ![]()
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#152
|
|
Wilk gdyby umiał jeszcze strzelać to byłby piłkarz kompletny. Facet w destrukcji robi kawał dobrej pożytecznej roboty ale te strzały z dystansu. "popłaczmy razem".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#153
|
|
Jesli przed tymmeczem byli jeszcze jacys fantasci co wierzyli w MP to chyba po dzisiejszym meczu ostatecznie sie z tych fantazji wyleczyli.
I polowa w naszym wykonaniu to dramat. II polowa troche lepsza ale i tak nie bylo sie czym zachwycac. Gdy widze nasze strzaly z dystansu (zwlaszcza Wilka) to mnie ....ica strzela. Wlasciwie to nie sa strzaly tylko wy.......enie pilki w trybuny. By strzelic gola z 25-30 metrow to trzeba to UMIEC a nie liczyc na cud, ze wpadnie. Tak jak ktos tu juz wspomnial. Jak obrona wyglada lepiej to drramat jest w ataku i na odwrot. Ten mecz dobitnie pokazuje, ze Biton to jednowymiarowy napastnik. Przydatrny tylko wtedy gdy sa sytuacje strzeleckie. Jak ich nie ma to zespol gra w 10. Mimo tych bramek, ktore strzelil nie jest wart kasy jaka Wisla mialaby za niego zaplacic. O wystepie naszych glownych "gwizd" czyli Paljicia, Nuneza czy Garguly nie ma co pisac. Zwyczajnie szkoda slow. Ten mecz ostatecznie zamyka droge do MP. Moze i lepiej bo jeszcze Cupial bylby gotow uwierzyc, ze wszystko jest zajebiscie (choc pewnie i tak w to wierzy...). PS. podczas tego meczu wyszlo prawdziwe buractwo bydla z Wielkopolski. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#154
|
|
Ejze, ale ta taktyka dzida i heja do przodu mi sie nie podoba! Wlasnie od takich taktyk potem przychodza Levadie i Karabachy... Slaby mecz, niby wyrownany, ale z drugiej strony to Lech mial 3 swietne sytuacje a my 1. W PP musi byc lepiej, bo ja nie wiem czy my przez lige sie zakwalifikujemy do pucharow...
W ostatnich 5 meczach mamy 1 zwyciestwo, 2 remisy i 2 porazki. Bilans godny druzyny ktora miala ambicje na gre w LM ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#155
|
|
Gramy jak drużyna, która walczy utrzymanie. Z przodu - kompletnie nic. Masa niedokładnych zagrań, niecelnych strzałów z dystansu (głównie Wilka). Wrzutki Nuneza ze stałych fragmentów gry to nieporozumienie - chłop chyba od tygodnia nic nie jadł; inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć tych anemicznych zagrań. Taktyka pt."dzida do przodu" - kolejne nieporozumienie; każda taka piłka oznaczała stratę. Na szczęście z tyłu zagraliśmy dobrze.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#156
|
|
Cofamy się w konstruowaniu akcji to późnego Skorży. Jak taktyką Probierza jest dzida na Bitona to ja już wolę klepanie Moskala. Ciężko się ogląda obecną Wisłę jeden Polak i jeden co umie grać, najlepszy w naszej drużynie niestety Pareiko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#157
|
|
21 meczy i 20 zdobytych bramek czy to nie najgorszy sezon od lat
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz
Offline |
#158
|
|
Wnioski:
1. Nie jest źle, irytuje tylko brak skuteczności. 2.Jaliens, Chavez, Jovanovic, Diaz - dwóch pierwszych bardzo dobrze, dwóch ostatnich dobrze. Bardzo podbudowuje mnie postawa obrony ostatnio. 3.Potrafiliśmy radzić sobie z kuchenkorzem w 1 połowie, w 2 już go bardzo ładnie cisnęliśmy, szkoda że jesteśmy tak cholernie nieskuteczni. 4.Wilk świetnie w destrukcji, ale cholera, po co tyle beznajdziejnych strzałów ? 5.Ceco w kontraście z Bitonem wypada o wiele korzystniej, brakowało go dzisiaj. 6.Brawo dla Sergieja, brawo szczególnie za sytuację w 1 minucie. 7.Illiev, Meleks - piłkarze bez których Wisła nie była by tu, gdzie jest. i brak skuteczności, co powoli robi się chore. ![]()
Jak długo na Wawelu...
|
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#159
|
|
Strzały Wilka powinny być puszczane w Łapu-Capu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#160
|
|
Mam nadzieję żę Legia wygra ligę, dostanie się do LM i kupi takich zawodników że odskoczy reszcie tabeli daleko...
wtedy się otworzą oczy działaczom takich klubów jak Wisła czy Lech... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#161
|
|
1. REmis sprawiedliwy, bo my mieliśmy więcej sytuacji, Lech miał znacznie klarowniejsze.
2. Od Probierza wara, bo po raz mieliśmy tyle strzałów co łącznie z Podbeskidziem, Górnikiem i Koroną. 3. Po dwa dobrał według mnie skład optymalnie (jak Melikson kontuzjowany to wpuścił go z Gargułą by razem poklepali) i nawet zmiany zrobiłw odpowiednim czasie. 4. Mamy mega słabych ofensywnych graczy. Paljic to poziom ŁKS-u, Kirm po pierwszych 30 minutach wyłączył się z gry zupełnie. Biton w porównaniu do Brożka to przepaść, Genkov od niego jest znacznie bardziej pożyteczny. Garguła to panienika. Iliev kiwa dla kiwania. 5. Brawa dla najlepszego gracza meczu Diaza który interwencją na koniec uratował nas przed porażką. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#162
|
|
Nie da się walczyć o MP mając w składzie Paljića, Kirma... Wilk napierdala z 30 metra 15 metrów na bramką śmiechu warte, Nunez to samo. Gramy coś podobnego do Odry Wodzisław, żenujące widowisko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#163
|
|
Ale pier*lish... Legia jest tak samo do ogrania jak każda inna śmieszna drużynka w tej lidze przez byle Koronę (równie śmieszną drużynkę). Wystarczy trochę sprytu i ambicji i deczko umiejętności. Jednym Wolskim Legia sobie może pykać ale w PP z Gryfem Wejherowo a nie w LM... Kim oni mają do LM się dostać Golem? Emerytami jak Novo czy kalekami jak Blanco?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#164
|
|
Trener tu najmniej winny wreszcie niech jaśnie Pan z Myślenic spojrzy na tych piłkarzyków o znów Gargulec .......i... według niego graliśmy z Cracovią czyżby wietrzył spadek z Ekstraklasy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#165
|
|
Heh co myślisz ze Legia nie zrobi transferów jak zdobędzie MP?
Obiektywnie to Legia robi najbardziej solidne transfery - nie kupuje jakichś ogórków, nie stać ją to zatrudnia emerytów ale ze sprawdzonych lig i mających jakieś zasługi i rekomendacje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#166
|
ŻENADA.PS. Walczymy o puchary - niestety tylko to nam zostało. Po burzy słońce wychodzi zza chmur i nad Krakowem zaświeci znów! ![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|
|
Member
Od: 09.2006
Offline |
#167
|
|
Czy Wy naprawdę się dziwicie, że nasza gra tak wygląda? Chyba nie wierzyliście, że po przyjściu Probierza jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się odmieni? Z resztą za Probierza Wisła pięknie grać nie będzie, czy skutecznie, też śmiem w to wątpić. Gra 2 napastnikami? Niektórzy z Was właśnie tego się domagali. Przecież pisałem, że możemy grać nawet 4 a i tak nic z tego nie będzie! Skoro nie potrafimy wymienić kilku szybszych podań na połowie przeciwnika, celnie uderzyć z dystansu, wyjść na pozycje to choćby nie wiem jaką taktyką byśmy grali i tak nic z tego nie będzie!
Nie wiem czy chcę aby Wisła się zakwalifikowała do jakichkolwiek pucharów. Z taką grą czeka nas powtórka z rozrywki i blamaż z jakimś Irtyszem lub Karabachem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#168
|
|
Nigdzie i nigdy nie pisałem że jestem prawdziwym Wiślakiem. Jestem miłośnikiem piłki nożnej i dobrej gry.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2005
Offline |
#169
|
|
to wypierdalaj z tego forum baranie i wylewaj gdzie indziej swoje smuty
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#170
|
|
Rozumiem
Czyli równie dobrze możesz za 10 lat wylądować na Cracovii, gdy ta będzie grać ładny i skuteczny futbol ( ). Sam sobie wystawiłeś laurkę. To jest forum KIBICÓW Wisły Kraków, nie jakichś miłośników. Miłośnicy niech sobie oglądają Barcelonę.Nie pozdrawiam. ![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#171
|
|
Na plus:
Jovanovic - zagrał najlepszy mecz we Wiśle i chyba drugi lub trzeci dobry... Pareiko - wyjął nieprawdopodbny strzał z 4 metrów w 17 sekundzie... Iliev - Wreszcie pożyteczny dla drużyny a nie gra pod siebie, jest w dobrej formie Na minus: Kirm - wiadomo Paljic - koszmar, wiadomo Nunez - ani nie broni ani nie atakuje... człowiek zupełnie bez sensu na boisku Chavez - ze 4 głupkowate faule na Rudniewie Garguła - dałby sobie już spokój z piłką bo kaleczy tą grę niemiłosiernie Biton - był na boisku? I cała reszta bezbarwna jak oprawa na meczach reprezentacji PZPN-u. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#172
|
|
Chavez robił co mógł wcale źle nie zagrał. Zagrali na 0 z tyłu czyli z tego ich można rozliczać. Mam nadzieje ze to ostatni mecz Kirma i Paljica w tym sezonie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline |
#173
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#174
|
|
Zdajecie sobie sprawe, ze to byl trzeci mecz ligowy z rzedu na R22 bez strzelonej bramki. Jednak kolejny fakt jest wrecz szokujacy...
...Wisla w ostatnich szesciu meczach ligowych na R22 strzelila... JEDNA bramke! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#175
|
Ja liczyłem że Małeckiego przywróca, ale raczej nici z tego. Czyli Kirm będzie grał, no jest jeden, który go może posadzić na ławie. Gotów ? Uwaga bomba... Dragan Paljic
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.03.2012 o godz. 23:00.
![]()
.
. |
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice
Offline |
#176
|
|
Choćby Guardiola przyszedł to z gówna nie zrobi niczego. 5/6 składu powinno wylecieć i zostać powinien Pareiko, Wilk i Melikson, ew. Q. Inni po prostu zatrzymali się na pewnym poziomie, ba, cofają się w rozwoju
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#177
|
|
"Rozumiem
Czyli równie dobrze możesz za 10 lat wylądować na Cracovii, gdy ta będzie grać ładny i skuteczny futbol ( ). Sam sobie wystawiłeś laurkę. To jest forum KIBICÓW Wisły Kraków, nie jakichś miłośników. Miłośnicy niech sobie oglądają Barcelonę."Barcę oczywiście że oglądam, a do tego Arsenal, Borussię, czasami Manchester United. Cracovię też czasami oglądam... czasami ŁKS nawet obejrzę jak mi sie nudzi i nie mam nic do roboty. Co z tego że to forum Wisły? Przy rejestracji nie było wzmianki żę jak nie jestem kibicem Wisły to mam zakaz wstępu. Poza tym widziałem tu nawet zarejestrowanych kibiców Legii... ja nie jestem wcale żadnym kibicem. WSE i mam nadzieję że dostaniesz bana. "wejdz na forum barcy" i co tam mogę sobie pogadać też o polskiej lidze? na takim forum barcy raczej się nie interesują nasza ekstraklasą, a ja się interesuję.
Ostatnio edytowane przez Hanys : 09.03.2012 o godz. 23:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#178
|
|
A ja wciąż czekam na przebudzenie Jirsaka ;-)
--------------------------------------------------------------- Meleks ma nową taktykę po zwaleniu zagrania - chwyt za nogę, grymas na twarzy i nerwowe spoglądanie w różne strony. Po co to robi to nie wiem, przecież to normalne, że raz wychodzi, a raz nie i nie ma czego się wstydzić. Według mnie jest świetnym piłkarzem --------------------------------------------------------------- Cytat:
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#179
|
|
Amica postawiła dzisiaj wysoko poprzeczke . W 1 połowie mieli przewage dzieki pomocy Stilić i Murawski to niestety 2 razy wyzszy poziom od duetu Wilk,Nunez. Wydawalo sie ze z przyjsciem Probierza poprawimy ofensywe ,tymczasem to obrona gra twardo i pewnie . Niestety grajkami pokroju Kirma , Paljica, Garguly , Jirsaka czy nawet Nuneza i Wilka ,mistrza sie nie da w tym roku zdobyc i boje sie ze na puchary moze byc za malo . Gdyby Wisła grała od początku sezonu choćby tak jak zagrała dziś czy z Lechią ,to na pewno nie było by kompromitujacych porazek na wlasnym stadionie ,ale niestety juz blizej niz dalej konca sezonu i nie ma czasu by wszystko naprawic.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#180
|
|
Kibicowsko:
szacun dla wronek , całą wioską przyjechali )![]()
Wściekły byk!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|