The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Wyświetl wyniki ankiety: Czy reforma Ekstraklasy sprawi, że liga stanie się bardziej atrakcyjna?
Tak 86 46,49%
Nie 43 23,24%
Nie mam zdania. 8 4,32%
To jednosezonowa opcja, wrócimy do starych zasad. 41 22,16%
Powiększenie ligi sprawiło by, że była by ona bardziej atrakcyjna. 21 11,35%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 185. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19141
Stary 04.03.2012, 20:46
Dean napisał(a):Wyświetl post
Odwołali mecz Lecha jutro, ciekawe jak następna kolejka.

reszta bez zmian - 2 dni bez imprez sportowych

wcisną potem ten mecz jakoś - chociaż przez Ojro 2012 nie będzie łatwo
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19142
Stary 04.03.2012, 20:46
Nie no, skoro żałoba ma trwać dwa dni, to trzeba przyjąć, ze raczej się odbędzie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19143
Stary 04.03.2012, 20:49
Panie i Panowie, spójrzmy realnie na terminarz nasz i Legii. Slaska i Ruchu jakos nie biorę pod uwagę, bo jednak nadal wydaje mi się, że to między nami i Legią odbędzie się walka o tytuł. Jak można łatwo przeanalizować - każdy może z każdy wygrać, z każdym zremisować, czy przegrać. Póki piłka w grze, pamiętajcie.

Wisła Kraków - Lech - możey wygrać, ale też nie zdziwie sie jak stracimy punkty.
Podbeskidzie - Legia obstawiam remisik.

Legia - Polonia Warszawa (L) pewnie wygra, ale remis tez mozliwy
Bełchatów - Wisła Kraków Bardzo prawdopodobne, ze stracimy punkty, ale niekoniecznie

Legia - Bełchatów Dokladnie to samo co z nami i bełchatowem.
Ruch Chorzów - Wisła Kraków Tu bedzie bardzo ciezko i ile Ruch utrzyma sztos, a my nie

Wisła Kraków - Legia Prawdopodobnie to będzie najwazniejszy mecz sezonu, i nie wyobrazam sobie zebysmy stracili punkty.

Jagiellonia - Wisła Kraków Wszystko mozliwe
Legia - Ruch Chorzów Wszystko mozliwe

Widzew - Legia Wszystko mozliwe
Wisła Kraków - ŁKS No z Łksem raczej powinnismy wygrac

Podbeskidzie - Wisła Kraków wszystko mozliwe
Legia - Lech wszystko mozliwe

Legia - Jagiellonia wszystko mozliwe
Wisła Kraków - Cracovia MUSIMY WYGRAC

Górnik Z. - Wisła Kraków Wszystko mozliwe
Lechia G. - Legia Wszystko mozliwe

Wisła Kraków - Śląsk Wszystko mozliwe
Legia - Korona Wszystko mozliwe


To pokazuje, ze my i Legia mamy takich przeciwikow z ktorymi mozemy latwo wygrac, latwo przegrac lub zremisowac. Naprawde, nie zakladalbym z gory Mistrza Legii, Rucha czy Naszego.

W tym sezonie, w naszej lidze jeszcze wszystko sie moze zdarzyc i nie zdziwie sie jak Lechia czy Widzew odbiorą punkty Legii.

Panowie, głowa do góry - walczymy, bo nic nie jest przesądzone. A warszawiaki niech się napinają na mistrza, jak Leszek co roku na majstra.

Legii wyszły 3 mecze, nam nie. Gdybysmy wszystko od poczatku wygrali, nie mielibysmy ogromnej straty do czołowki, jesli nie bylibysmy na czele, a to były dopiero 3 kolejki. Pogadajmy moze na 5 przed koncem, a nie 10, bo to z 30 punktów do zdobycia.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19144
Stary 04.03.2012, 20:53
Eryk napisał(a):Wyświetl post
Panie i Panowie....

Pozwól, że wyciągnę esencję z Twego posta...

WSZYSTKO MOŻLIWE



Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19145
Stary 04.03.2012, 20:57
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Legia nic nie gra (trzy mecze z czego dwa żenujące i "dziwny mecz" we Wrocławiu) i pewnie za tydzień nie wygra w Bielsku.
A przypomnij sobie jak my gralismy w zeszlym sezonie. Wiekszosc meczow to byla wlasnie taka Legia czyli nic nie granie ale wygrywanie. W tym roku to zdaje sie Legia przejela zeszloroczna role Wisly. Wszyscy po kolei gubia punkty a Legia ugrala 6 z 9pkt na wiosne i objela przodownictwo w tabeli. Inni graja tak jakby nie chcieli MP. Deja vu? Jak Wisla rok temu...

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jak my wygramy za tydzień z ziemniakami to wracamy na poważnie do gry o mistrza.
Podziwiam. Ogralismy w tej chwili chyba najgorszy zespol w lidze i jednoczesnie kandydata do spadku po mizernej grze ale jak wygramy z Amica to gramy o mistrza. Tak moze i ogramy Amice a tydzien pozniej dostaniemy w....... od jakiegos Belchatowa. Ot, polska liga.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
P.S. Wszystko zależy od meczu w Bielsku.
Wszystko czyli co? Jednym meczem nie wygrywa sie ligi. Z Podbeskidziem jeszcze nie jeden zespol straci punkty. Oni praktycznie sie juz utrzymali. Moga grac na luzie i byc tym ktory rozdaje karty w walce o tytul.


Tak jeszcze apropo szans Wisly na MP. Obecna strata do lidera to 8pkt. Troche matematyki. Legia z ostatnich 10 spotkan 6 ma u siebie. Zakladajac, ze ugra kolo 15-16pkt na pozostale 30 (to wersja optymistyczna dla nas...) to Wisla w ostatnich 10 kolejkach bedzie potrzebowac ugrac jakies 24pkt czyli wygrac 8 z 10 spotkan badz wygrac 7 i zaliczyc 3 remisy (bez porazki do konca ligi!).
Spojrzmy w tabele. W 20 kolejkach ugralismy... 9 zwyciestw. Czyli teraz w 10 kolejek mamy ugrac 7-8 zwyciestw przy zalozeniu, ze Legia nie wygra wiecej niz 5 z 10 spotkan. Podziwiam optymistow wierzacych po "wielkiej" Victorii w Gdansku w tytul.
Jakie sa argumenty (realne) ZA tym, ze Wisla obroni MP? Tylko nie piszcie, ze Probierz i ze motywuje chlopakow. Identycznie bylo po objeciu Wisly przez Moskala. 2-3 niezle mecze jesienia, ale jeszcze wtedy zdarzylismy zaliczyc juz tradycyjne 0-1 (z Polonia) przy R22. Na wiosne tez w dwoch meczach ligowych na przesadnie zmotywowanych nie wygladalismy...
Kadra? Nie zmienila sie od jesieni ani o jote. Sobol wciaz kontuzjowany, Malecki wykopany. Jedynie Melikson wrocil po kontuzji. Dlaczego NAGLE mielibysmy wygrac te 7-8 meczow?

Szanse na dogonienie lidera stracilismy w Lubinie. Z kolei z Korona tylko dopelnilismy wyroku. Od meczu w Gdansku walczymy juz tylko o puchary.

I tu nie chodzi o wiare tylko zwykle fakty. Tak jak rok temu Wisla szybko dogonila lidera i zaczela uciekac peletonowi tak dzis Wisla jest w tym peletonie...
Ostatnio edytowane przez River : 04.03.2012 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19146
Stary 04.03.2012, 21:04
Blaszczu16
Cytat:
Bobek... mój "ulubiony użytkownik". Chcesz się założyć, że obronimy?
Okej, ten kto przegrywa zaklad przestaje sie udzieliac na tym forum (przynajmniej z obecnego konta). Masz jaja na taki zakladzik?

Ja mowie ze w sezonie 2011/2012 MP nie bedzie Wisla, ty mowisz ze w sezonie 2011/2012 MP bedzie Wisla.


Napisz tylko tak lub nie (tj. czy przystajesz na taki zaklad). Wiecej sie nie produkuj bo i tak twoich "czatow" nie chce mi sie czytac
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19147
Stary 04.03.2012, 21:10
River napisał(a):Wyświetl post
Wszystko czyli co? Jednym meczem nie wygrywa sie ligi.
Jasne, że nie. Ale jeśli tam wygramy to mamy dwa następne mecze u siebie i powinniśmy wyciągnać 6 punktów (Polonia będzie rozwalona, a z GKS poradzimy sobie jak z ŁKS). I wtedy jedziemy do Krakowa na mecz pod tytułem "wygrana lub remis i witamy się z gąską / porażka - trudno".

Natomiast jeżeli tam przegramy to zaczną się spore kłopoty. My lubimy przegrywać mistrza właśnie w takich miejscach, więc traktuję ten mecz jako jedną z najsolidniejszych (i ostatnich!) barier przed mistrzostwem.

Krótko mówiąc: jeżeli wygramy - wtedy uwierzę.

A niestety jeżeli pokażemy to co z ŁKS to jak nic gładkie 0-1 dla Bielska.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19148
Stary 04.03.2012, 21:21
nawet porazka z Podbeskidziem nie przekresla szans Wam na tytuł. Slask jeszcze pogubi punkty, nie mowiac o reszcie... W tym sezonie wam sie uda, ale za rok wracamy na swoje miejsce
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19149
Stary 04.03.2012, 22:00
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Okej, ten kto przegrywa zaklad przestaje sie udzieliac na tym forum
Błagam, załóżcie się...
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19150
Stary 04.03.2012, 22:00
felipe napisał(a):Wyświetl post
Błagam, załóżcie się...



co fakt, to fakt
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19151
Stary 04.03.2012, 22:07
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Ja mowie ze w sezonie 2011/2012 MP nie bedzie Wisla, ty mowisz ze w sezonie 2011/2012 MP bedzie Wisla.
To znaczy ze co? Będziesz sie cieszył po porazkach Wisły z powodu dziecinnego zakładu?
Nie mógłbys wcielic w zycie tego o co chcesz się zakladać, tzn nie udzielac sie na forum, bez żadnych warunków?
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19152
Stary 04.03.2012, 22:28
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Blaszczu16

Okej, ten kto przegrywa zaklad przestaje sie udzieliac na tym forum (przynajmniej z obecnego konta). Masz jaja na taki zakladzik?

Ja mowie ze w sezonie 2011/2012 MP nie bedzie Wisla, ty mowisz ze w sezonie 2011/2012 MP bedzie Wisla.
Już się miałem zakładać, ale stawka jest dla mnie zbyt duża...

Naprawdę nie boisz się, że przegrasz i będziesz musiał zakładać nowe konto i budować sobie markę na nowo?

Masz jaja facet.
Ddf
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19153
Stary 04.03.2012, 22:47
gigant napisał(a):Wyświetl post
To znaczy ze co? Będziesz sie cieszył po porazkach Wisły z powodu dziecinnego zakładu?
Nie mógłbys wcielic w zycie tego o co chcesz się zakladać, tzn nie udzielac sie na forum, bez żadnych warunków?
Lubie to!


Niezła jest ta nasza kopana, że juz takie zakłady tutaj odchodzą.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
pikuś
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19154
Stary 04.03.2012, 23:02
Dawajcie zakład. Pokażcie wszystkim że KIBICE WISŁY mają jaja.
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19155
Stary 05.03.2012, 00:33
Ja mogę się podłączyć pod zakład, że jeśli Wisła będzie wyżej w tabeli niż Legia to dobrowolnie przyjmę bana na powiedzmy... 2 miesiące? co wy na to moderatorzy?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19156
Stary 05.03.2012, 07:33
No to sie zaczeło:

- Zastanawiam się, co robić. Jestem prawie zdecydowany odwołać Zielińskiego. On niczego mi już nie gwarantuje. Wiem, że Czesław Michniewicz podjąłby się zadania poprowadzenia Polonii - mówił Wojciechowski.
- Dał swojemu szkoleniowcowi propozycję nie do odrzucenia: dwa mecze szansy, jeśli któryś z nich przegra, to odejdzie, ale za połowę wynagrodzenia.


No to teraz bardzo trudne zadanie przed Zielinskim
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19157
Stary 05.03.2012, 10:00
Dean napisał(a):Wyświetl post
Odwołali mecz Lecha jutro, ciekawe jak następna kolejka.
Normalnie. żałoba jest dwudniowa. Czyli od środy jej nie ma.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19158
Stary 05.03.2012, 10:38
Jeśli chodzi o nasze szanse w lidze to... lepiej bardzo mocno przyłóżmy się w Pucharze Polski. Obserwując ten zespół od początku sezonu można bez wielkiego ryzyka założyć, że przy umiarkowanym wariancie z posozstałych 10 spotkań wygramy pewnie z 4, reszta to będą remisy albo porażki. Nasi rywale musieliby przegrywać mecz za meczem, żebyśmy zakwalifikowali się do pucharów z ligi. O mistrzostwie nawet nie wspominam bo już dawno pogrzebaliśmy swoje szanse kompromitującymi porażkami u sibie z kim popadnie.

Tak więc powtarzam: Puchar Polski to powinien być nasz priorytet bo jest ostatnią szansą na uratowanie sezonu i finansów naszego klubu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19159
Stary 05.03.2012, 10:44
Naprawdę ktoś poważnie rozważa nasze szanse na tytuł w tym sezonie?
Z taką ilością strzelonych bramek? Po 20 kolejkach mamy ich 20.... przy takiej tendencji na koniec sezonu będzie 30.
I ktoś tu mówi o mistrzostwie?

Cudem to będą w tym roku puchary, do których i tak najłatwiej (co wcale nie znaczy, że łatwo) będzie się dostać przez Puchar Polski.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19160
Stary 05.03.2012, 11:26
@it - o puchary nie tak trudno. Trzeba liczyć, że do półfinałów PP przejdą faworyci: my, Ruch, Legia i Śląsk, a wtedy wystarczy nam czwarte miejsce w lidze.
.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19161
Stary 05.03.2012, 11:38
Kiedys byl wazny terminarz, teraz w sumie kazdy z kazdym moze wygrac czy przegrac. Patrzac jednak na terminarz to Legia i Wisla maja wydaje sie najlepszy z mozliwych. Slask moim zdaniem najtrudniejszy jesli chodzi o wyjazdy.
Trzeba tez popatrzec na Ruch, ktory moim zdaniem ma ogromne szanse na podium. Lecha nie licze bo wiadomo ze strata jest juz zbyt duza. Cztery najblizsze kolejki wyjasnia prawie wszystko. Tak sie ulozyl terminarz ze powinno byc juz pozamiatane jesli chodzi o pierwsze 3 miejsca.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19162
Stary 05.03.2012, 11:45
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
@it - o puchary nie tak trudno. Trzeba liczyć, że do półfinałów PP przejdą faworyci: my, Ruch, Legia i Śląsk, a wtedy wystarczy nam czwarte miejsce w lidze.
Jeśli będziemy dalej strzelać bramki z taką regularnością jak przez 20 ostatnich kolejek, to mimo wszystko będzie to cud...
Nawet o to czwarte miejsce może być trudno - aktualnie mamy 6, a Lech zaległy mecz. Z Koroną i Polonią mamy gorszy bilans, nie zdziwię się, jeśli z Ruchem też będzie gorszy.
Wcale niełatwo o optymizm.
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19163
Stary 05.03.2012, 12:40
Paradoksalnie, nie wiem czy liczba meczów u siebie nie działa przeciwko nam, a nie za nami. Raz, że murawa straszy (a my krótko, szybko i po ziemi gramy najlepiej akurat), dwa że my nie mamy jakiejś szczególnej tradycji golenia wszystkich u siebie, w tym sensie że o ile u siebie mocniejsze ekipy raczej pokonujemy (nie licząc Śląska ostatnio), o tyle jakieś łachudry ostatnimi czasy ciągle nam punkty kradną w domu. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało że od kiedy przyszedł Skorża, bilans mamy bardziej korzystny na wyjeździe, niż w domu. Inna sprawa, że i tak do Śląska nam pod tym względem daleko, nowy stadion im spętał nogi absolutnie.

Co do szans Wisły na MP - no nie liczyłbym na to za bardzo... o ile 8 pkt. jest jak najbardziej do odrobienia do końca sezonu (w naszej kopanej nie zdziwiłoby mnie odrobienie 8 pkt. w 3 kolejkach), ale to pod warunkiem że atakuje się z 2, max 3 miejsca. Za dużo ekip z czołówki musiałoby nagle tracić punkty na potęgę, a Wisła musiałaby grać do końca już bezbłędnie. Można to oczywiście rozkładać na części pierwsze, liczyć szanse i możliwości, no i wiadomo - jakbyście wygrali już teraz wszystko do końca, to spora szansa jest że tego MP byście faktycznie wyciągnęli... ale też bądźmy szczerzy. Przy dobrych wiatrach - 7 zwycięstw, 2 remisy, jedna porażka, to brzmi jak całkiem niezły wynik... tylko że wtedy Legii czy Śląskowi wystarczy 5 zwycięstw i 1 remis. Póki co obie te ekipy zaliczają porażkę/remis mniej więcej co trzeci mecz - czemu nagle miałyby przegrywać/remisować co drugi?
Ostatnio edytowane przez Sartre : 05.03.2012 o godz. 12:43.
Legionista
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19164
Stary 05.03.2012, 12:48
w lidze polskiej nie ma łatwego terminarz
albo jest cieżki albo jest ustawiony
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19165
Stary 05.03.2012, 12:49
Cytat:
w lidze polskiej nie ma łatwego terminarz
albo jest cieżki albo jest ustawiony
Ciężki terminarz to taki, w którym trzeba jeszcze z kimś w sezonie zagrać
Legionista
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19166
Stary 05.03.2012, 13:57
Widzieliście wczoraj Rzeźniczaka w Lidze+Extra? Spalony na twarzy, że szkoda gadać, twarz jakby po znacznym liftingu. Doskonale było to widać, gdy pokazali go na jednym planie z Żewłakowem.
Odpowiedz cytując
Toldo
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19167
Stary 05.03.2012, 14:17
nie nasz cyrk, nie nasze małpy
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...

http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19168
Stary 05.03.2012, 18:14
Rzezniczak byl zjarany, pewnie jakas solarka Lifting? On z natury ma gladkie lico, wszak to znany playboy
Serio, nie macie sie do czego przyczepiac... Kazdy wie ze on ma lekkie odchyly jesli chodzi o ubior, styl bycia i ogolnie wyglad. Nie on pierwszy nie ostatni. Grunt by chlopak cos gral.

PS: Urban w Cracovii? Nie, to chyba zly pomysl. Najblizsze 3 kolejki u gory tabeli jak i na dole to bedzie cos naprawde ciekawego.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/juv...wiadomosc.html Juve w Krakowie, no prosze


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19169
Stary 05.03.2012, 19:13
Turniej Miast w temacie "kto pierwszy będzie miał stadion, czyja trawa będzie zieleńsza i bardziej trawiasta" właściwie się skończył, czas zatem przenieść rywalizację na nowy poziom: "które miasto najwięcej zainwestuje w rozwój futbolu klubów zagranicznych"
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19170
Stary 05.03.2012, 20:36
Zapytam przy okazji: co się stało z murawą na Legii? Wygląda fatalnie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:44.