
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#9
|
|
Dokładnie w ataku jeest całkowita bida... z nędzą... niema napadziora...;/ ostatniego podania... Wszyscy mijają się z piłką Co z tego że mają 72% posiadania piłki jak jedno uderzenie na bramkę jest:O.... i to średnie do obrony dla bramkarza... Czekajowi zaczyna się wyłączać myślenie i dziecięce faule robić może dlatego żę bez Chaweza grał... Przynajmniej + jest to że Holendrzy lepiej grają i piłka szybciej chodzi.
I nie biadolcie że gorzej grają niż za Maskanta albo jak Bakero A Małeckiego słusznie wywali przeginał palę 3x razy już popełnij ten sam błąd... z pomocników zarzutów nie można mięc do Meliksona i Wilka ![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|

|
||||||
|
|