The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 14.01.2012, 15:12
Standard stracił kolejnego zawodnika - Pape Camara został sprzedany do Valenciennes a to podobno nie koniec odejsc. Niezłe musza miec problemy finansowe
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 14.01.2012, 15:26
Według teko artykułu na głównej wislakrakow.com, to na Tchite jest chętny zespół ze Zjednoczonych Emiratów. Z całym szacunkiem dla naszych rywali, no ale lepiej to nie mogliśmy trafić. Nie dość, że Standard jest w zasięgu Białej Gwiazdy to jeszcze się rozsprzedaje. Przyszedł do nich jakiś Islandczyk tylko.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 14.01.2012, 18:01
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Według teko artykułu na głównej wislakrakow.com, to na Tchite jest chętny zespół ze Zjednoczonych Emiratów. Z całym szacunkiem dla naszych rywali, no ale lepiej to nie mogliśmy trafić. Nie dość, że Standard jest w zasięgu Białej Gwiazdy to jeszcze się rozsprzedaje. Przyszedł do nich jakiś Islandczyk tylko.
Redakcja TWSD pomyliła Al-Shabab Dubaj z Al-Szabab Rijad

Pierwszy to faktycznie klub z ZEA, a drugi to Saudyjski klub, gdzie trenerem jest były piłkarz Standardu Liege, Michel Preud'homme.

10.01.2012
Cytat:
Saudyjski klub Al-Shabab złożył ofertę kupna napastnika Standardu Liege - Mohameda Tchité. Proponowana przez Saudyjczyków kwota jest dla włodarzy belgijskiego klubu niesatysfakcjonująca.

Trenrem Al-Shabab jest były piłkarz oraz trener Standardu - Michel Preud'homme.
sssl.wislalive.pl
Standard chce go sprzedać za 2,5 mln euro, ale pierwsza oferta saudyjczyków była o 1 mln euro za niska, więc ją odrzucono. Ponowili ofertę i się okaże ile dadzą.
Ja bym jeszcze nie twierdził, że się rozsprzedaje. Zajrzyj na sssl.wislalive.pl i pocztaj newsy Faktycznie nie sfinalizowali jeszcze transferów ale z niektórymi zawodnikami są na prawdę blisko.

Cytat:
Rywal Wisły Kraków w 1/16 finału Ligi Europy rozgromił na własnym stadionie Germinal Beerschot 6:1 w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej Jupiler Pro League.

Standard Liege - Germinal Beerschot 6:1 (3:0)

32' [1 - 0] Y. Buyens
36' [2 - 0] G.M. Bia
43' [3 - 0] Y. Buyens
56' [3 - 1] S. MacDonald
62' [4 - 1] G.B. Cyriac
75' [5 - 1] I. Gonzalez
79' [6 - 1]M. Batshuayi

Standard Liege: Bolat - Goreux, Kanu, Pocognoli, Martins, Buyens, Seijas (80' Gershon), Vainqueur, Batshuayi, Cyriac (74' Gonzalez), Bia (67' Mpoku).
wislalive.pl
Ostatnio edytowane przez PvD : 14.01.2012 o godz. 20:02.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 16.01.2012, 13:54
Cytat:
Gakpe na celowniku Standardu Liege

Gracz francuskiego Nantes - Serge Gakpe znalazł się w kręgu zainteresowania rywala Wisły Kraków w Lidze Europejskiej.

Zawodnik może grać na pozycji ofensywnego pomocnika oraz napastnika. Posiada obywatelstwo Togo i Francji.Występował w AS Monaco oraz w Tours FC (wypożyczenie). Ze swoim dotychczasowym klubem związany jest od 2011 roku.

Pomimo, że 24-latek urodził się we Francji wybrał grę w reprezentacji Togo.
sssl.wislalive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 21.01.2012, 14:36
Skrót meczu ligowego 20 Kolejki Jupiter League

Standard - Geminal Beercshot 6:1
http://www.youtube.com/watch?v=Z2L7X...eature=related

Bramki
30' [1 - 0] Buyens
34' [2 - 0] Bia
42' [3 - 0] Buyens
57' [3 - 1] Macdonald
63' [4 - 1] Cyriac
75' [5 - 1] Gonzalez
79' [6 - 1] Batshuayi

Środowy mecz 1/8 Pucharu Belgii

Standard - Lierse po dogrywce 2-4 (1-2). (W pierwszym meczu w Lierse, Standard wygrał 2-1)
http://www.youtube.com/watch?v=9i5_K...eature=related

69' [0 - 1] Maric
83' [1 - 1] Vainqueur
90' [1 - 2] Grncarov
101' [1 - 3] Bidaoui
119' [2 - 3] Maric samobójcza
120' [2 - 4] Pocognioli samobójcza

Niedziela 20:30 Sportklub NA ŻYWO mecz Ligi Belgijskiej Westerlo - Standard Liege
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 23.01.2012, 00:47
Cytat:
Gakpe wypożyczony do końca sezonu

24-letni zawodnik francuskiego Nantes - Serge Gakpe został do końca sezonu wypożyczony do Standardu Liege z opcją transferu definitywnego

Zawodnik ma francuski i togijski paszport. Występował w reprezentacji Francji U-19 i U-21 ale w 2009 roku zdecydował się ostatecznie reprezentować Togo.

Bezbramkowy remis Standardu.


Standard Liege zremisował dziś niespodziewanie na wyjeździe z Westerlo 0:0

Rywal Wisły w 1/16 finału Ligi Europy sprawił wielki zawód swoim kibicom nie potrafiąc wygrać z przedostatnią drużyną w tabeli.
sssl.wislalive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 23.01.2012, 13:33
Miałem okazję oglądać wczorajsze spotkanie oraz wygraną sprzed tygodnia. Generalnie uważam, że nie ma się czego obawiać. Standard wg mnie prezentuje podobny poziom do naszych grajków. Może są trochę bardziej wybiegani i lepsi technicznie, ale poza tym to nic szczególnego. Wczoraj grali jak Legia za Urbana, czyli nie ważne która minuta, ciągle to samo tempo. Na wyjazdach nie idzie im w tym sezonie, więc nie pozostaje nic innego jak nie zawalić pierwszego spotkania i wygrać spokojnie 2,3 do zera.

Trzeba być optymistą.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 23.01.2012, 13:53
tez ogladalem wczorajsze męki SL

kwestia podejścia, jak zagramy jak głodne hieny to wygramy !
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.01.2012, 14:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tez ogladalem wczorajsze męki SL

kwestia podejścia, jak zagramy jak głodne hieny to wygramy !
Moim zdaniem sprawa awansu rozstrzygnie się na naszym stadionie. Jeśli nie wygramy tego przekonująco to może być ciężko w rewanżu.. Statystyki pokazują że Standard na swoim stadionie jest naprawdę mocny - w lidze na 11 meczy u siebie nie przegrali ani razu, 3 krotnie tylko remisując, stracili tylko 6 bramek - najmniej w lidze. Przypomina mi to dwumecz z APOELem..
Trzeba wierzyć..



----
BTW ktoś się może wybiera na mecz w Krakowie z Lubelszczyzny (Lublina)? Priv
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 23.01.2012, 18:48
Cytat:
BTW ktoś się może wybiera na mecz w Krakowie z Lubelszczyzny (Lublina)? Priv
Na motorze?

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

Żeby nie rozmywać - nie taki diabeł straszny. Jak wygramy ze 2, 3 do 0 u siebie to jest realna szansa na awans.
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 23.01.2012, 19:13
Kolejna kontuzja.

Nacho González z zespołu Royal Standard de Liège doznał pęknięcia łękotki w kolanie.

http://www.90minut.pl/news/178/news1...Standardu.html
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 23.01.2012, 19:24
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
Kolejna kontuzja.

Nacho González z zespołu Royal Standard de Liège doznał pęknięcia łękotki w kolanie.

http://www.90minut.pl/news/178/news1...Standardu.html
Jak nie wykorzystamy ich brakow to trzeba bedzie schowac glowy w piasek - jak na razie wszystko układa sie pod Nas.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 23.01.2012, 22:56
Były zawodnik Halmstads Bollklubb - Marcus Olsson zdaniem belgijskich mediów przymierzany jest do gry w Standardzie Liege. 23-letni lewy pomocnik jest obecnie wolnym graczem.

WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 24.01.2012, 00:02
Ich obrońca Daniel Opare lat 21 jest na PNA (Ghana).

Skrót meczu 21 Kolejki Jupiter League: Westerlo - Standard 0-0

Polecam przyjrzeć się personalnemu ustawieniu bo jest moim zdaniem prze kosmiczne. Chyba z powodu braku ofensywnych zawodników Riga przesunął bocznych obrońców do pomocy, a w ich miejsce wstawił rzadziej grających Cimana i Gershona. W meczu to wyglądało bardziej na 4-3-3. Sami sobie zgotowali taki chaos i nie wiedzieli co mają grać.

http://www.youtube.com/watch?v=FPSC_vIexS0
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 26.01.2012, 18:32
Jak ktoś dysponuje kanałem SPORTKLUB+ to dzisiaj o 20:30 mecz 22 Kolejki Jupiter League Standard - Mons.
Odpowiedz cytując
skrzypek
Junior Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 26.01.2012, 20:50
może warto zobaczyć na własne oczy jak graja w Krakowie, bilety nie są drogie zaczynaja sie od 20 zł jak czytałem na http://www.polskapilka.net/aktualnos...y-na-standard/
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 26.01.2012, 23:39
jarcze napisał(a):Wyświetl post
Ich obrońca Daniel Opare lat 21 jest na PNA (Ghana).

Skrót meczu 21 Kolejki Jupiter League: Westerlo - Standard 0-0

Polecam przyjrzeć się personalnemu ustawieniu bo jest moim zdaniem prze kosmiczne. Chyba z powodu braku ofensywnych zawodników Riga przesunął bocznych obrońców do pomocy, a w ich miejsce wstawił rzadziej grających Cimana i Gershona. W meczu to wyglądało bardziej na 4-3-3. Sami sobie zgotowali taki chaos i nie wiedzieli co mają grać.

http://www.youtube.com/watch?v=FPSC_vIexS0


Na SportKlubie byl ten mecz.komentator juz oddajac glos do studia podsumował ze z taka grą Wisła ich przejdzie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 27.01.2012, 00:40
Szkoda, że bukmacherzy są innego zdania:

Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?

Wisła Kraków 2.30 Standard 1.55
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 27.01.2012, 09:14
Standard jest dobrą drużyną, widze po skrótach kilku murzinosów, którzy potrafią solidnie zakręcić i dobrze podać.
Poza tym dobre stałe fragmenty. Jakby porównywać z tym co grala Wisła, przez większość rundy, gdzie miałem wrażenie, że oni nic nie potrafią, z małymi przebłyskami w LE, to, ja bym się przychylał do opinii buków.

Ale wierzę, że Kaziu to jednak ten Guardiola , który zrobi z nich drużynę i poprawi nasze mankamenty w grze zespolowej. Jak staniemy się solidni, a piłkarze będa mieć siłę i chęć duużo biegać, to rzeczywiście, osłabiony standard uda się przejść.
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.01.2012 o godz. 09:16.
..
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 27.01.2012, 10:14
Nie ma co pompować balona. Standard jest faworytem, ale jako niepoprawny optymista wierzę, że sprawimy niespodzianke. Tym bardziej, że my też mamy paru takich co potrafią zakręcić, i tym razem nie będą kontuzjowani.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 27.01.2012, 15:19
Skrót meczu 22 Kolejki Jupiter League Standard - Mons 2:1

http://www.youtube.com/watch?v=609BiUTiEOI
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 27.01.2012, 15:25
Cytat:
Strzelec jedynej bramki dla Mons - Perbet był wymieniany w gronie piłkarzy, którzy mogą wkrótce zasilić Standard. W pomeczowym wywiadzie zawodnik powiedział jednak, że na chwilę obecną zostaje w Mons, chyba, że włodarze z Liege przedstawią jego obecnemu klubowi propozycję nie do odrzucenia.

Senegalczyk Mbaye Leye ma wkrótce opuścić Liege i przenieść się do RAEC Mons informują belgijskie media. Nie wiadomo jednak czy do transferu dojdzie, ponieważ jego odejście ze Stade Maurice DuFranse wiązane było z przyjściem z tego klubu Perbet'a, który prawdopodobnie zostanie w swoim dotychczasowym klubie.

Czas więc pokaże jak potoczą się losy obu zawodników.
wislalive.pl / sssl.wislalive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 27.01.2012, 15:58
Jeśli chodzi o nazwę Wisła-Standard to oczywiście Belgowie są faworytami ale ze składem nie jest to do końca zgodne, w Liege sprzedali paru niezłych graczy.
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 29.01.2012, 15:10
Skrót meczu 23 Kolejki Jupiter League Cercle Brugge - Standard Liege 0-1

48' [0 - 1] Batshuayi

http://www.youtube.com/watch?v=qewcPnjmdd4
Ostatnio edytowane przez jarcze : 31.01.2012 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 03.02.2012, 23:28
Sobota 18:00 SPORTKLUB transmisja meczu 24 Kolejki Jupiter League: Lierse - Standard Liege
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 04.02.2012, 08:38
Cytat:
Transfer z Belgii do Holandii - Labylle w MVV Maastricht

Leroy Labylle - środkowy ofensywny pomocnik opuścił Standard Liege i przeniósł się do holenderskiego MVV Maastricht. Holenderski klub wypożyczył piłkarza na pół roku, zastrzegając sobie jednocześnie możliwość pierwokupu.

W przeszłości Labylle reprezentował barwy Racingu Genk oraz CS Vise.

Imoh Ezekiel wzmacnia Standard

Władze Standardu Lige poinformowały, że nowym zawodnikiem klubu będzie napastnik Imoh Ezekiel z nigeryjskiego Club 36 Lions FC.

Zawodnik został wypożyczony z opcją trasferu definitywnego.
źródło: sssl.wislalive.pl
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 08.02.2012, 15:51
Skrót meczu 24 Kolejki Jupiter League: Lierse - Standard Liege 0-2

http://www.youtube.com/watch?v=VH5GYghOdlk
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 13.02.2012, 11:53
Jak pojawi się gdzieś skrót meczu Standard - Anderlecht to podeślę linka.

Tymczasem mój typ składu Standardu na czwartek:

---------------Bolat
Goreux-Kanu-Felipe-Pocognioli
Bia--Vainqueur--Buyens--Gakpe
-------Tchite-------Cyriac

Możliwe wyjątki: Seijas zamiast Gakpe (bardzo możliwe, choć Gakpe wydaje się lepszy w obronie), Betshuayi za Tchite (mało prawdopodobne)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:33.