The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.12.2011, 14:29
tofik napisał(a):Wyświetl post
No bez przesady co wam to da czy puszczą czy nie
No nam może i nic prócz zaspokojenia ciekawości ale jakby sobie taki Kaziu Moskal usiadł w poniedziałek o 18:00 przed telewizorem to by mu może w czymś pomogło.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.12.2011, 23:42
Ja tez im napisalem.

Jak maja prawa do Ligi Belgijskiej to tez mogli by mecze naszego przeciwnika pokazywac,chocby po to zeby ktos ze sztabu to nagral i zostalo do przejrzenia.

A przeciez mecz z Genkiem ktory zobaczylem,juz mi duzo nakreslił to co oni graja,wiec im wiecej sie ich podgladnie tym lepiej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 23.12.2011, 00:11
Boki obrony. Będziemy mieli duuużo roboty ze skrzydłowymi. Bardzo dużo piłek prostopadłych rzucanych właśnie w te sektory bosika przez Antifa Liege.
Dragan i Lamey odpadają, bo cieńcy w kryciu 1 na 1. Oby Marko nie wyłapał jakiejś kontuzji przed dwumeczem i obyśmy pozyskali kogoś broniącego lepiej od Diaza na lewą stronę.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 23.12.2011, 15:55
Odpowiedź ze SportKlubu:
Cytat:
Niestety nie zawsze możemy wybrać mecze, które byśmy chcieli pokazać. Dołożymy jednak wszelkich starań, by pokazać jak najwięcej meczów Standardu przed 1/16 LE
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.12.2011, 13:21
rav napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź ze SportKlubu:
Dobre i to. Mają świadomość, że obie strony mogą na tym skorzystać. My obejrzymy co nas interesuje a oni zbiorą więcej kasy z reklam przy wyższej oglądalności.

Pauzą za żółtą kartkę są zagrożeni Vainqueur i Kanu także jak w Krakowie dostaną po jednej w rewanżu nie zagrają. (No chyba że po fazie grupowej się kartki zerują ale chyba nie?)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.12.2011 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 26.12.2011, 17:58
Na SportKlubie jednak Genk , może następnym razem podpatrzymy Standard.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
Piettras
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 26.12.2011, 18:07
http://ice-sportz.eu/stream5.html


transmisja na internecie...
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.12.2011, 19:41
Standard w bardzo słabym stylu przegrywa 0-1

0-2 i koniec meczu
Powód: koniec meczu
Ostatnio edytowane przez Gercu : 26.12.2011 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując
Piettras
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.12.2011, 19:58
Skończyło się 0-2... rewelacji żadnej nie było.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 26.12.2011, 20:12
Gratuluje tym, którzy potrafili wytrzymać dłużej niż 20 minut oglądając ten mecz...
Masa niedokładnych podań, mnóstwo wykopów na oślep, strat... piłkarze gubią się pod lekkim pressingiem.

Jak zepniemy poślady to mamy szanse zagrać dalej. Dalejki jestem jednak od euforii bo mają tam kilka kontuzji kluczowych grajków co wiąże się z tym że po ich powrocie ta drużyna może wyglądać inaczej. My np też w meczach z Litexem a Podbeskidziem to kompletnie inne drużyny.

Nie wiem kiedy ten Bulzaglo i Van Dam się wykurują ale dobrze by było aby w meczach z nami biegał w środku ten czarny co gubi się jak dziecko przy każdym podejściu przeciwnika.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.12.2011 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 28.12.2011, 13:59
Skrót meczu ostatniej: 19 kolejki Jupiter League Kortrijk - Standard 2-0

http://www.youtube.com/watch?v=OhRYOhe1Bt0

Skład daleki od optymalnego. Nie wiem czy ze względu na kontuzje czy z innych powodów trener nie wystawia najlepszych zawodników. Pół składu chyba nagle kontuzji nie doznało. Pogrubioną czcionką zawodnicy optymalnego składu w meczu z Wisłą.

---------------Moris
Goreux-Ciman-Belhocine-Opare
Mpoku-Buyens-Camara-Seijas
-------Cyriac-Betshuayi

Na tym skrócie Standard ma całe 2 sytuacje jedną z wolnego drugą po rożnym. Poza tym kompletnie nic nie grali. Polecam poszukać przy bramce na 1-0 i przy 2-0 zresztą też Goreux (numer 2 na plecach) i zobaczyć jego zaangażowanie.

Wygląda na to że Standard u nas będzie grał na czarno a my u nich na niebiesko.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 28.12.2011, 18:07
Bramkarz: Sinan Bolat kontuzja kciuka po meczu z Genk
Pomocnik: Ignacio María González Gatti - kontuzja uda również przeciwko Genk
Pomocnik: Jelle van Damme - operacja kolana, chrząstka którą trzeba było wyciąć, rehabilitacja ma potrwać 3 miesiące
Napastnik: Mohammed Tchité - już od kilkunastu dni leczy jakiś uraz

info: wislalive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 28.12.2011, 18:22
ten Cyriac jest przejebany. Młody mużin z WKSu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 28.12.2011, 18:27
Nieoszlifowany diament
Cytat:
W opinii wielu komentatorów Michy Batshuayi rozegrał znakomity mecz przeciwko Lierse. Słów uznania nie kryje również Jean Francois De Sart - dyrektor sportowy Standardu.

"W przedsezonowych sparingach to właśnie Batshuayi strzelał najwięcej bramek. Stąd nasza decyzja o włączeniu go do kadry pierwszego zespołu. Tym meczem potwierdził, że podjęliśmy prawidłową decyzję."

Zawodnik trafił do Liege po tym jak z powodów dyscyplinarnych rozstał się z Anderlechtem Bruksela.

"W młodości każdy popełnia błędy." - twierdzi De Sart. "Michy odkreślił grubą kreską przeszłość i stał się bardziej dojrzały. Dla mnie, na chwilę obecną to piłkarski diament, który należy oszlifować. Jego decyzje na boisku mają zawsze określony cel. Istotne jest dla niego aby grał i dalej podnosił swoje umiejętności, co pozwoli mu się piłkarsko rozwijać."
WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 28.12.2011, 18:28
PvD napisał(a):Wyświetl post
Bramkarz: Sinan Bolat kontuzja kciuka po meczu z Genk
Pomocnik: Ignacio María González Gatti - kontuzja uda również przeciwko Genk
Pomocnik: Jelle van Damme - operacja kolana, chrząstka którą trzeba było wyciąć, rehabilitacja ma potrwać 3 miesiące
Napastnik: Mohammed Tchité - już od kilkunastu dni leczy jakiś uraz

info: wislalive.pl
Chyba jeszcze Maor Bulzaglo jest kontuzjowany. Tak czy inaczej mają niezły szpital.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 28.12.2011, 18:32
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Chyba jeszcze Maor Bulzaglo jest kontuzjowany. Tak czy inaczej mają niezły szpital.
być może chodzi o uraz kostki którego nabawił się już w czerwcu, gdzie klub informował, że wyklucza go to na kilka miesięcy. W sumie do dziś mamy już ich 6,więc w sumie to może być to, bo innej informacji o jego kontuzji nie znalazłem.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 28.12.2011, 18:35
PvD napisał(a):Wyświetl post
Bramkarz: Sinan Bolat kontuzja kciuka po meczu z Genk
Pomocnik: Ignacio María González Gatti - kontuzja uda również przeciwko Genk
Pomocnik: Jelle van Damme - operacja kolana, chrząstka którą trzeba było wyciąć, rehabilitacja ma potrwać 3 miesiące
Napastnik: Mohammed Tchité - już od kilkunastu dni leczy jakiś uraz

info: wislalive.pl
Ok, tylko nie gra jeszcze trzech podstawowych zawodników z obrony o których takich informacji nie ma: Kanu, Felipe i Pocognioli (Kanu chyba też kontuzjowany od pewnego czasu) i pomocnik Vainqueur. Jakby tak przepatrzeć ławki rezerwowych w meczu pucharowym z Lierse i tym z Kortrijkiem to jeśli ci czterej też mają rzeczywiście kontuzje to mają tam niezły (żeby nie powtarzać za westersylem) Sajgon

Z tym składem niezgranym to oni nie mają prawa wygrywać lidze.
Ostatnio edytowane przez jarcze : 28.12.2011 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.12.2011, 18:51
jarcze napisał(a):Wyświetl post
Ok, tylko nie gra jeszcze trzech podstawowych zawodników z obrony o których takich informacji nie ma: Kanu, Felipe i Pocognioli (Kanu chyba też kontuzjowany od pewnego czasu) i pomocnik Vainqueur. Jakby tak przepatrzeć ławki rezerwowych w meczu pucharowym z Lierse i tym z Kortrijkiem to jeśli ci czterej też mają rzeczywiście kontuzje to mają tam niezły (żeby nie powtarzać za westersylem) Sajgon

Z tym składem niezgranym to oni nie mają prawa wygrywać lidze.

Pocognioli chyba nie jest kontuzjowany bo nic o tym nigdzie nie piszą, poza tym grał w pucharze Belgii przeciwko Lierse i w lidze przeciwko Genk więc tu pewnie decyzja trenera


Kanu ostatnio został szczęśliwym tatusiem więc może dlatego , a poważnie to 4 grudnia grali z Gent u siebie i dostał czerwoną kartkę w 90 minucie został zawieszony na 3 mecze, zapłacił 300euro kary i był do dyspozycji trenera na mecz z KV Kortrijk. trener go widocznie nie zabrał do kadry.

Felipe - brak info
PvD napisał(a):Wyświetl post
być może chodzi o uraz kostki którego nabawił się już w czerwcu, gdzie klub informował, że wyklucza go to na kilka miesięcy. W sumie do dziś mamy już ich 6,więc w sumie to może być to, bo innej informacji o jego kontuzji nie znalazłem.
małe sprostowanie ale dość istotne (to nie był czerwiec - źle odczytałem). On doznał podobno tej kontuzji kostki teraz niedawno i w meczu kadry i grę w piłkę z głowy ma do kwietnia przyszłego roku.
Ostatnio edytowane przez PvD : 28.12.2011 o godz. 19:11.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 07.01.2012, 19:03
Oglądał ktoś dziś Standard-BVB? Jak tam nasi przeciwnicy sobie radzili? W jakim składzie grali?
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.01.2012, 01:17
Nie oglądałem ale info co do składu masz takie

Cytat:
Standard Liege - Borussia Dortmund 0:3 (0:1)

Bramki:
0:1 Zidan (27.)
0:2 Subotić (51. k.)
0:3 Lewandowski (84.)

Standard: Moris (46 Henkinet), Ciman, Kanu (59 Menga), Felipe (59 Mpoku), Pocognoli (74 Arslanagic), Vainqueur (74 Zennaro), Buyens, Goreux (74 Cisse), Berrier (63 Belhocine), Mujangi Bia (46 Gershon), Batshuayi

Borussia: Weidenfeller (46 Alomerovic), Owomoyela (59 Kringe), Subotic, Hummels (46 Hornschuh), Lowe (46 Schmelzer), Kuba (46 Le Tallec), Leitner 46 Bakalorz), Da Silva (46 Bender), Zidan (46 Kagawa), Perisic (46 Grooskreutz), Barrios (46 Lewandowski)

W meczu tym z powodu urazów nie zagrali: Bolat, Van Damme, Tchite, Gonzalez, Seijas,Cyriac, jak również Camara, który blisko jest transferu do Valenciennes.
WislaLive.pl (ewentualnie sssl.wislalive.pl)

Co do ich transferów to pojawiły się w ciągu ostatniego miesiąca takie informacje
Cytat:
Odejście:
Pocognoli - Fiorentina?
Tchité - Betis Sevilla?
Leye - Westerlo,, Vise?
Nong - Mons, Zulte-Waregem, Saint-Trond, Vise, Lokeren, Genk, Girona,polski klub?
Camara - Valenciennes?

Przyjście:
Gadzhev - Lewski Sofia?
Mpenza - Neftci Baku?
sssl.wislalive.pl

Kanu też planuje odejść. Camara miał propozycję z Ukrainy ale nie za bardzo tam chciał iść, starał się o niego Sunderland ale pojawiły się problemy z pozwoleniem na pracę.
Ostatnio edytowane przez PvD : 08.01.2012 o godz. 01:23.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.01.2012, 09:35
http://www.youtube.com/watch?v=BaLkM...ayer_embedded#!

Bramki z wczorajszego meczu.
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.01.2012, 11:48
W jakiej sytuacji finansowej jest Standard ?
Czym dla nich jest okienko transferowe?
Szansą na łatanie dziur w budżecie nawet kosztem poziomu sportowego drużyny
czy może
szansą na wzmocnienie drużyny ponieważ mają na to gotówkę?
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.01.2012, 23:50
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
W jakiej sytuacji finansowej jest Standard ?
Czym dla nich jest okienko transferowe?
Szansą na łatanie dziur w budżecie nawet kosztem poziomu sportowego drużyny
czy może
szansą na wzmocnienie drużyny ponieważ mają na to gotówkę?
Raczej nie powinni łatać dziur w budżecie, bo za ostatnie okienko są pewnie z 15-20mln euro do przodu.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.01.2012, 01:05
Cytat:
Brazylijczyk Maicon Pereira de Oliveira może stać się najbliższym celem transferowym „Królewskich”. 23-letni napastnik swoją karierę rozpoczynał we Fluminense. Latem 2009 roku przeszedł do ukraińskiego zespołu - Wołyń Łuck. W swoim pierwszym sezonie na Ukrainie strzelił 13 bramek w 18 meczach. Został następnie wypożyczony do Steauy Bukareszt. W tym sezonie reprezentując z powrotem barwy Wołyniu Łuck, zdążył już strzelić 11 bramek w 16 meczach. Decyzja w sprawie transferu powinna zapaść w ciągu kilku dni.
Więcej na WislaLive.pl lub SSSL-WislaLive.pl
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.01.2012, 11:42
Cytat:
- Belgowie nie mieli w zasadzie żadnej okazji do strzelenia gola. Nie wiem, jak przebiegają ich przygotowania do rundy wiosennej, ale w spotkaniu nie sprawiali wrażenia groźnego zespołu. Zdominowaliśmy ich od pierwszej minuty i do końca meczu to my byliśmy lepsi - ocenił Lewandowski.
Wypowiedź napastnika reprezentacji Polski po wygranym meczu BVB ze Standardem.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 09.01.2012, 17:19
No Borusia to wiadomo, że bez problemu może ich zdominować i jeszcze na glowę narobić pod koniec.
Ale porównać naszą grę do gryBorussi to jakby porównywać Cinquecento do Ferrari
..
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.01.2012, 17:54
tofik napisał(a):Wyświetl post
No Borusia to wiadomo, że bez problemu może ich zdominować i jeszcze na glowę narobić pod koniec.
Ale porównać naszą grę do gryBorussi to jakby porównywać Cinquecento do Ferrari
Tylko pisze, co Lewy powiedział. Nie przyrównuje Wisły do BvB.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 10.01.2012, 00:46
Cytat:
Jeśli nie Maicon, to Jeremy Perbet

Brazylijczyk Maicon Pereira de Oliveira może stać się najbliższym celem transferowym „Królewskich”.Informowaliśmy w dniu wczorajszym na łamach sssl.wislalive.pl

Dziś w mediach pojawiła się informacja, że w przypadku fiaska rozmów z Maiconem, opcją B jest pozyskanie napastnika RAECu Mons - Jérémyego Perbeta.

27-letni Francuz w poprzednim sezonie broniąc barw Lokeren zdobył 16 bramek w 18 spotkaniach.
sssl.wislalive.pl
tam także pozostałe informacje oraz aktualizacja potencjalnych transferów z/do klubu.

Ciekawostka:
Kenneth Omeruo, który jest reprezentantem Nigerii do lat 20, a niedawno podjął treningi z pierwszym zespołem Standardu być może zostanie piłkarzem Chelsea i od razu wypożyczony do Den Haag.
Ostatnio edytowane przez PvD : 10.01.2012 o godz. 00:58.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 11.01.2012, 14:56
Dzisiaj dwa transfery w Standardzie.

Aloys Nonga (napastnik) sprzedany do RAECu Mons - 3,5 letni kontrakt
Dolly Menga (napastnik) wypożyczony do końca sezonu do Saint-Trond VV (nl. Sint-Truiden)

W takim wypadku do Liege przyjść może Brazylijczyk Maicon Pereira de Oliveira mówi się o kwocie 1,5 mln euro. Opcja B w przypadku fiaska z Maiconem - napastnik RAECu Mons Jeremy Perbet

wislalive.pl / sssl.wislalive.pl
Ostatnio edytowane przez PvD : 11.01.2012 o godz. 14:59.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 14.01.2012, 12:53
Już dziś o 18 nasz rywal w 1/16 LE Standard Liege podejmie na własnym boisku drużynę Germinala Beerschot.
Transmisja w Sport Klubie od 18!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44.